TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 10 Kwi 2013 15:30 #143843

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Moje z Floribundy zjadą po 15 ,ale dzisiaj już przyjechały roślinki od p. Marka ,wiec zaraz jadę po nie .Oj jutro będzie sadzenie o ile nie będzie deszczu ani zimno
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 10 Kwi 2013 18:21 #143880

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Joluś no tatko ma takie przezwisko u nas.....Ropuch, czasami miły a czasami złośliwy i przebrzydły bo tata nie znowi jak są upały tylko lubi deszcz i wodę i czasami nam złośliwie kumka i akurat dnia następnego pada......i dlatego został przezwany Ropuch :rotfl1: zresztą ostatnio dostał ode mnie na Mikołaja kubek do herbaty z wizurenkiem ropucha....jaka radość :rotfl1:
róże od Flori będą już jutro u mnie.......właśnie dostałam maila od nich i od kuriera, że mam się ich spodziewać między 11 a 14 :cool3:

Green hehe no nie ale akurat mam wolną majówkę i chciałabym je wtedy posadzić i taki termin zaproponowałam i od razu dostałam informację, ze będą pod koniec kwietnia B) ale, że zmieniłam sposób odebrania to pewnie przyjdą później :whistle:

Jadziu.....ja mam zamiar zacząć sadzić w weekend :wink4: ale najpierw muszę pawilon naprawić :rotfl1:

Moja działka :) 10 Kwi 2013 22:02 #143952

  • GreenEvil
  • GreenEvil's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 428
  • Otrzymane dziękuję: 67
Ha... zazdroszcze weekendu na dzialce... mi sie na stare lata szkoly zachcialo, to bede siedziec caly weekend w murach... brrr... choc znajac zycie w sb urwe sie o 16.... w 20 minut powinnam dojechac na dzialke :bad-idea:

Moja działka :) 11 Kwi 2013 12:24 #144190

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2383
Martuś i jak tam królewny, zrobisz fotki :P
Ropuch i szkodnik, to jest rodzinka :wink4:

Moja działka :) 11 Kwi 2013 14:12 #144213

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no do licha zaczęłam pisać i mi posta wcięło bo stąd i zowąd komputer postanowił się wyłączyć :hammer:
pewnie nacisnęłam nie ten guzik co trzeba i mam za swoje....grrrrrr chciałam większego laptopa to mam :crazy:
więc jeszcze raz.......

Green :kiss3: hehe no pójdę w weekend na działkę jeśli uda mi się wejść.....bo ostatnio się jakoś dało choć buty prawie zostały mi w tym błocie ale teraz....hehe zapomnij! jedno wielkie bajoro! :dazed:
no i te dziury albo koleiny zostawione przez auta a tam woda.....do kolan czasami sięga :crazy:
jak nic potrzebuję kaloszy - może dziś uda mi się jakieś kupić jeśli tatko da się namówić na zakupy :whistle:

Joluś no królewny dojechały :dance: hehe no właściwie ork i elf na rabatkę Tolkienowską :rotfl1:
no dziś przyjechał Grand Mogul i Elfe :hearts:
zaś zdjęcia zaraz wrzucę jak obiad dokończę i zrobię....bo mnie zaraz brat pożre :rotfl1:

Moja działka :) 11 Kwi 2013 14:20 #144217

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Martuś, ja też bardzo ciekawa jestem nowych różyczek :)
Pogoda, na szczęście coraz lepsza, chociaż u mnie znowu kropi mały deszczyk :( Mam nadzieję, że przestanie, bo na popołudnie miałam plany ogrodowe...Też zmykam robić obiadek B)
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019

Moja działka :) 11 Kwi 2013 14:46 #144226

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Daluś......zrobienie obiadu 30 minut a zjedzenie czy racze pożarcie przez niektórych - niecałe 5 minut :happy4:
u mnie kropiło dziś wcześnie rano jak szłam do pracy czyli o.....5:20 :whistle:
zaś potem wyszło słonko i zrobiło się 14 stopni i niebo się lekko rozchmurzyło - wiosna :hearts:

np oto moje różyczki - tata widząc tą wielką paczkę i karton od razu się zapytał co ja znowu wymyśliłam :rotfl1:
oto Elfe no i Grand Mogul - ten był z gołym korzeniem ale zaraz wylądował w doniczce ;)




a tak mi kwitnie Innocent Blush B) no i azalia a niedługo roduś Goldflimmer B)




muszę roślinki chronić przed futrzastym Szkodnikiem czyli Julką bo ta zaraza ostatnio podgryza mi liście :rotfl1:

Moja działka :) 11 Kwi 2013 15:08 #144233

  • GreenEvil
  • GreenEvil's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 428
  • Otrzymane dziękuję: 67
Przyznaj sie... masz jeszcze gdzie noge postawic w pokoju? :happy:

Moja działka :) 11 Kwi 2013 15:09 #144235

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no mam....jeszcze mam sporo miejsca :whistle:
no jeszcze tyle ale pokój zaczyna przypominać dżunglę :rotfl1:
Ostatnio zmieniany: 11 Kwi 2013 15:13 przez Shirall.

Moja działka :) 11 Kwi 2013 16:03 #144254

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Masz za to dużo tlenu w pokoju .Na kwitnące rodusie musimy jeszcze poczekać a u Ciebie już są .Różyczki wyrywne i to bardzo
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Moja działka :) 12 Kwi 2013 18:16 #144768

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Jadziu oj mam i mnie to bardzo cieszy :dance:

ale pogoda dziś......deszcz cieplutki i 14 stopni.....kocham taką pogodę :hearts:
deszczyk zmył cały śnieg i pozimowy brud i od razu wszystko wydaje się bardziej czyste zaś roślinki ruszają na całego :dance:

Moja działka :) 12 Kwi 2013 18:33 #144774

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hehe poznęcam się troszkę - no czasami można :funnyface:
moje powojniki B)





Moja działka :) 12 Kwi 2013 19:14 #144791

  • xMonia
  • xMonia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 614
  • Otrzymane dziękuję: 104
Martuś,u ciebie to już można śmiało powiedzieć że Maj :) Innocent Blush -cudeńko,piękności dobrze ,że go kupiłam :P

Marto jaki on ma naprawdę kolor ,bo ja oczopląsu dostaję :)

Pozdrawiam

Moja działka :) 12 Kwi 2013 19:27 #144795

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Monia :kiss3: on ma biały kolorek z różową otoczką albo różową poświatą hehe - jest po prostu piękny! :hearts:

Moja działka :) 12 Kwi 2013 20:25 #144833

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Kurcze rzeczywiście PIĘKNY ten powojnik :hearts: i zazdroszczę Ci tego domowego kwitnienia ;) U mnie też deszczowo ,ale cieplutko
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Moja działka :) 12 Kwi 2013 20:31 #144839

  • xMonia
  • xMonia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 614
  • Otrzymane dziękuję: 104
Martuś ,he he on jest naprawdę piękny :woohoo: A ten niebieski to też Innocent-prawda?

Moja działka :) 12 Kwi 2013 21:07 #144852

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Jadziu no u mnie też tak samo :kiss3:

Monia ten niebieski to Blue Explosion :kiss3:
za pierwszym kwitnieniem ma takie wielkie podwójne kwiaty zaś potem powtarza ale kwiaty są pojedyńcze B)

Moja działka :) 13 Kwi 2013 13:16 #145010

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no bo byłam dziś na zebraniu naszych działek i będą nas oddzielać płotem od tego syfu czyli tych zniszczonych działek i wychodzi na to, że każdy z naszego pasa i tego naprzeciwko będzie musiał oddać kawałek swojej działki na ścieżkę.........u mnie w najlepszym przypadku przesunięty płot mojej działki będzie się kończył tuż przy tujach i śliwce czyli do przeniesienia będę miała tylko jedną pergolę z Sympathią i 2 pięciorniki zaś w najgorszym...........śliwka zostanie wycięta, 2 pergole i róże przy nich będą musiały zostać przeniesione, tuje, pigwowiec i wrzosy do przeniesienia i po drugiej stronie.......wszystkie cyprysiki, pięciorniki, berberys i piwonia......czyli stracę cały przód :cry3: :cry2: :placze:

czyli chodzi o ten kawałek..... i te roślinki..... w najgorszym właśnie wypadku.....tam gdzie się kończy trawnik a zaczyna rabatka.....będzie mój nowy płot od działki :placze:




rabaty z różami ocaleją po obu stronach, zaś na rabatkę Tolkienowską musze znaleźć nowe miejsce :cry3:
wszystkiego dowiem się w tym tygodniu bo jest zamówiony geodeta i wtedy będą nas dzwonić i mówić co jest to likwidacji i do przeniesienia........no i chyba będę musiała pomyśleć nad nowym płotem i bramką :cry2:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.765 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum