TEMAT: Moja działka :)

Odp: Moja działka :) 19 Kwi 2012 22:38 #27717

  • Roma
  • Roma's Avatar
Marto- widać ,że u Ciebie wiosna zadomowiła się na dobre, iście wiosenna burza kolorów :flower2:


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Moja działka :) 19 Kwi 2012 22:45 #27722

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Martuś :kiss3: no bez kwitnie.....już go kupiłam z maleńkimi pączkami, posadziłam i tak ruszył.....no normalnie szok! :woohoo:
hehe no jest i Szkodnikiem i Tyranem :rotfl1: haha nie zmusza mnie do pracy na działce, wcale a wcale zaś tyranizuje właśnie przez działkę :rotfl1:
bo ja po moim pobycie w sobote się podziębiłam, od wtorku psikałam i kaszlałam - zatoki :whistle: więc przez kilka dni miałam całkowity zakaz mowienia czy nawet wspominania, że chce iść w ten weekend na działkę.....non stop mnie mordowała :rotfl1:
kiełbaski jeszcze nie było ale pewnie niedługo bedzie, w przyszłtym tygodniu idę tylko 2 dni do pracy zaś od 27 do 7 maja mam urlopik! :woohoo:
to wtedy się nagrilluje i sobie popalę a co! :woohoo:
Jagódko to gęsiówka, ona ma taki kolorek :hug: zaś tuż obok niej jest biała :whistle:
kuruję, kuruję, jest już o wiele lepiej, tylko teraz mam taki fajny czerwony nos no normalnie jak Rudolf :rotfl1:
Romuś :kiss3:
Ostatnio zmieniany: 19 Kwi 2012 22:47 przez Shirall.

Odp: Moja działka :) 21 Kwi 2012 19:04 #28267

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Bzy,nie wierzę,moje daleko w tyle jeszcze,toż to nie maj,a może się pomyliłaś i to są zeszłoroczne fotki,idz lepiej dobrze sprawdz :whistle: :flower2:
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Moja działka :) 21 Kwi 2012 19:30 #28280

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
No to ten nabytek jeszcze mi sie zmieści w ogródku :rotfl1: Miłej niedzieli Martuś
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Odp: Moja działka :) 21 Kwi 2012 19:39 #28284

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
No bez w takim rozkwicie :eek3: - to tylko u Ciebie chyba :ohmy: . U moich sąsiadów jest kilka krzaczków, pączki są, ale tak to on dopiero za tydzień może :whistle:
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012

Odp: Moja działka :) 21 Kwi 2012 20:00 #28296

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
haha Ewuś no sprawdzać nie muszę, w zeszłym roku nie miałam lilaka :rotfl1:
on to jakiś dziwak jest ale ja tam nie narzekam :whistle:
Jagódko :kiss3: dzieki i nawzajem :hug:
Dorcia no on mnie chyba polubił....no i ma zacne towarzystwo :hug:

Odp: Moja działka :) 21 Kwi 2012 20:44 #28316

  • marpa
  • marpa's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 28
  • Otrzymane dziękuję: 7
Marto - wiosna u Ciebie rozbujana i Palibin już kwitnie i różyczki ! :P Ja dzisiaj kolejne 2 wycią głam z ziemi , bo się podejrzanie ruszały no i stało się..korzeni - brak . Nornice je załatwiły ... ale nic to...będzie miejsce na następne , bywaja większe straty i trzeba się z nimi pogodzić...a Palibin mam chyba ze 3 lata.Dostałam jedno patyczkową sadzonkę i prowadzę ją na pieńku w donicy no i chyba doczekam się w tym roku kwitnienia bo ma pączki chociaż jest malutki...
:bye:

Odp: Moja działka :) 23 Kwi 2012 19:02 #29152

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Marysiu hej hej :kiss3: masz tak samo na imię jak mój Szkodnik czyli mama :kiss3:
choć na nią to babcia woła Maryla :rotfl1:
bo to Wielkopolska - tutaj zawsze wszystko rośnie szybko, mamy ciepły klimat :whistle:
no u mnie straty są niewielkie - jedna skalnica trochę wymarzła, taka mocno czerwona zamiast pięknej kępki jak pozostałe mam brązową plamę zaś na obrzeżach zielone i tam tylko będzie kwitła, chryzantemy też wypadły i to takie fajne kolorki bo jedna była koralowa zaś druga herbaciana, ale sobie odkupię a tak poza tym inne żyje :woohoo:

no dziś kolejny z dni doleczania się ale choroba została pokonana, wreszcie :evil: ....hehe no poza lekkim kaszelkiem, nosem czerwonym jak u Rudolfa jestem już zdrowa :woohoo:
dziś miałam ochotę iść kosić trawnik ale jak tak pomyslałam, a raczej SzkodnikoTyran za mnie, to poszłabym skosić trawnik, rozebrałabym się bo było bardzo ciepło ale ten wiatr....przewiało by mnie i.......... leże :unsure:
a trawnik to nie ucieknie, poza tym środę mam wolną to wtedy pójdę skosić B)
zresztą ku mojemu zdziwieniu, no i mamy lało.....no taka ściana deszczu :blink:
wybralysmy się na działkę, siedzimy tam, ja robię zdjęcia zaś mama patrzyła jak można by postawić namiot a tu......deszcz.....słońce świeci i leje :pinch:
ale na działce jest pięknie........i jak pachnie! :flower2:
no i tak mirabelka flotowa kwitnie - moja żółta i najlepsza na świecie śliwka :P

i takie tam pozostałe kwiatki :whistle:







Odp: Moja działka :) 23 Kwi 2012 19:17 #29158

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Martuś ładnie :kiss3: jak lubisz lilaczki,to ja Ci mogę podeslać,białego pojedyńczego i fioleta pełnego,ale kiedy zakwitną to nie wiem :flower2:
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Moja działka :) 23 Kwi 2012 19:27 #29164

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Ale ta mirabelka pięknie Ci zakwitła :woohoo: ... pozostałe kwiatki :whistle: też super :woohoo: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012

Odp: Moja działka :) 23 Kwi 2012 19:30 #29165

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Ukwiecona Mirabelka obłędnie wyglada .Wiesz Martuś ,ze u mnie też już zauważyłam 1 kwiatuszek na niezapominajce .Migdałek też pokazuje kwiatuszki :ohmy: kolorowo robi sie wokoło
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Odp: Moja działka :) 23 Kwi 2012 20:14 #29190

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Ewuś no ba....pewnie, że chcę :woohoo: :kiss3:
Dorcia trzeba było mnie widzieć, wchodzimy na działki, idziemy z mamą ścieżką a tu nagle mój krzyk - aaaaaaa mama zobacz, śliwka kwitnie :woohoo: mama tak :rotfl1:
Jagódko nieprawdaż, że ta śliwka wygląda super? cała biała :flower2:
cieszę się na te niezapominajki bo je uwielbiam :kiss3:
kolorowo i wesoło - tak jak lubię :woohoo:

Odp: Moja działka :) 23 Kwi 2012 20:34 #29203

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
To mi dasz namiary na siebie i drzewka pojadą :kiss3:
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Moja działka :) 23 Kwi 2012 20:37 #29204

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
jupi, jupi........to już podaje na PW :kiss3:

Odp: Moja działka :) 23 Kwi 2012 20:43 #29210

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
:kiss3:
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Moja działka :) 23 Kwi 2012 23:09 #29330

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Jak panna młoda cała w bieli .Floksiki zaraz tez zakwitną i niezapominajki w całym ogrodzie .Będzie pieknie i właśnie na takie chwile czeka sie cały rok niecierpliwie
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Odp: Moja działka :) 24 Kwi 2012 11:40 #29452

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Jagódko ano właśnie.....jak panna młoda :woohoo:
zawsze z wielką niecierpliwością czekam na kwitnięcie tych śliwek bo to jest dopiero widowisko.....całe drzewa w bieli... bez zieleni jak u wiśni tylko biel :woohoo:

Odp: Moja działka :) 25 Kwi 2012 19:24 #29940

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no dzisiejsze plany diabli wzięli - nie dość, że rano i w nocy lało i to oczywiście akurat jak wychodziłam z pracy, najpierw o północy było tylko aaaaa leje.....a ja bez parasola i kaptura, zaś koleżanka była rowerem, potem przestało lać i oczywiście przed 2 jak już wracałam to co.....no zaczęło znowu padać! :evil:
no i rano to było ulewa i moje planowane koszenie trawnika dziś przepadło....grrrr zresztą nawet jak bym chciała na upartego iść to bym i tak nie weszła na działkę, przed wejściem teraz mamy bajoro....bo ktoś genialny wjechał ciężkim samochodem i powstało głebokie koleiny, a że lało......to jeziorko.....grrrrr :evil:
no i ja też nawaliłam......bo spałam do 12...... :oops: nigdy mi się to nie zdarza :blink:
ale za to jutro pójdę zobaczyć bo pewnie już wyschnie na tyle, że można będzie wejść :whistle:
zaś od piątku mam urlop :woohoo:

no a to mój ostatni nabytek - przed szlabanem jeszcze.....roduś Wren, ni to żółty, ni to biały....taki kremowy, a za nim widać ostróżkę i jeżówkę, czekają jak on na posadzenie :whistle:



a to wariat - grudnik......zakwitł słownie jednym kwiatkiem ale za to jakim.... :woohoo:
a dziś odkryłam kolejnego.....na razie maluszek ale... :whistle:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.727 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum