TEMAT: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 04 Mar 2013 22:32 #131009

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2386
Wyjątkowej urody kolaże tu obejrzałam :woohoo:
To lato to jednak w sobie coś ma ;-)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 04 Mar 2013 23:39 #131031

  • Dangar
  • Dangar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1346
  • Otrzymane dziękuję: 173
Cudne iglaczki i klonik też piękny. :)
pozdrawiam
Danka

W kocim raju.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 05 Mar 2013 08:16 #131086

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Wiosenka jak tam u was ? bo od dawna fotek nie było, ale chyba śnieg jeszcze zalega , tak słyszałem :lev:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 06 Mar 2013 08:34 #131492

  • AGP-ON
  • AGP-ON's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Grześ
  • Posty: 1137
  • Otrzymane dziękuję: 249
Na weekend zapowiadają krótki powrót zimy czyli mróz i śnieg ;-(
Oby to był ostatni zryw.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 06 Mar 2013 08:38 #131496

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Dorciu mam nadzieję, że tak będzie. Dzisiaj czeka mnie cięcie drzew, czas najwyższy :happy-old: Poczekam jeszcze chwil kilka niech się słoneczko rozkręci. zapowiadane ochłodzenie już nie tak srogie, jak wcześniej myśleliśmy :happy4:
Pawełku rozpuszcza systematycznie, jednak powoli :oops:
Dziękuję Aniu :hug: mam nadzieję w sezonie dobudować to i owo :think:
Jak ja czekam na sezon ogrodowy :) Dobrze, że choć słońce cieszy nas ostatnio swoim blaskiem.
Anetko czas najwyższy, zaraz się zabieram. A pogoda i u nas piękna dzisiaj nareszcie :happy4:
Iwonka u nas także nocą chłodno, temperatury na minusie, a śnieg nadal zalega :oops:
Jednak chyba idzie wiosna, bo pies coraz chętniej do ogrodu wychodzi ;)
Siberko piękne jest lato i wiosna piękna, niech no tylko nadejdą :happy4: Na szczęście już bliżej niż dalej. Daliśmy radę następnym ponurym miesiącom :)
Aaaa dziękuję Danusiu, już coraz bliżej nasz ulubiony czas iglakowych przyrostów :woohoo:
Igorku fotki ... są, niewiele ... ale jednak.
Proszę bardzo dzień wczorajszy :think:

Pożegnanie zimy ....



i powitanie wiosny :happy4:



Grześ jednak nie taki ostry ten zryw, jak wcześniej zapowiadali :think: Miejmy nadzieję, że będzie dobrze ;)
Ostatnio zmieniany: 06 Mar 2013 08:39 przez pamelka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gosia, Małgorzata124

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 06 Mar 2013 08:44 #131500

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Oj tak, miejmy nadzieję, że ten powrót zimy, będzie delikatny, bo jak patrzę na rośliny w ogrodzie, które tak się rwą do życia, to nawet nie chcę myśleć o większych mrozach :unsure: .

Oj dajecie tymi oczarami po oczach :silly: . Muszę koniecznie w tym roku posadzić, bo taki kolorek po zimie dodaje człowiekowi skrzydeł :fly: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 06 Mar 2013 08:44 #131501

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
Piękne pożegnanie zimy i powitanie wiosny zarazem :woohoo: , ranniki to jest to :woohoo:
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 06 Mar 2013 08:49 #131506

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
I na wschód przyszła wiosna, widzisz? Pięknie! :)
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 06 Mar 2013 12:02 #131576

  • AGP-ON
  • AGP-ON's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Grześ
  • Posty: 1137
  • Otrzymane dziękuję: 249
ja również planuję dokupić kolejnego Oczara ;-)

Dzisiaj nabyłem cebulki mieczyków w kolorze zielonym
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 06 Mar 2013 14:48 #131612

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
A ja dziś znalazłam po raz pierwszy kwiatki na moim oczarze :woohoo: . Marne, bo marne :whistle: , ale są :dance:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 06 Mar 2013 19:10 #131716

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Julu pięknie prezentujesz roślinki ;) Piękne te kolaże :flower1:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 06 Mar 2013 19:21 #131723

  • Isia
  • Isia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 448
  • Otrzymane dziękuję: 464
jakie widoczki wiosenne cudne i przy tym to słońce od razu energii więcej i zapału do pracy w ogrodzie :) (musze jednak przyznać że pożegnanie zimy też na zdjęciach wygląda malowniczo) Pozdrawiam słonecznie :drink1:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 07 Mar 2013 09:33 #131980

  • Sylweste
  • Sylweste's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 508
  • Otrzymane dziękuję: 93
Zawsze o tej porze roku żałuję, że nie ma w ogrodzie oczarów :/ niech ktoś znajdzie jakiegoś mikrusa i najlepiej zaszczepi go na wysokich sztamach ;) tyle tytułem wiosennych marzeń Sylwka :happy4:
mam nadzieje Jolu, że z tym pożegnaniem zimy dałaś jej solidnie do wiwatu, by nie chciała już powrócić :dazed: , a przynajmniej nie w tym wydaniu jak się to nam zapowiada :/
Mój ogród na blogu
Ogród igłą utkany
Serdecznie pozdrawiam
Sylwek
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 07 Mar 2013 16:38 #132080

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Piękny ten oczar. Ja mam żółtego, ale mój kwitł w listopadzie. Pierwszy raz kwitł bo mam go dopiero drugą zimę. Może mu się jeszcze odmieni ;)
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 07 Mar 2013 17:33 #132091

  • Poll
  • Poll's Avatar
Jolu, Wy, ludzie wschodu :lol: , zawsze marudzicie na późną wiosnę a tutaj takie piękne zwiastuny u Ciebie. :bravo: Nie widzę różnicy w 'wiosennym zaawansowaniu' , miedzy moim ogrodem, który niby leży w zagłębiu ciepła :blink: a Twoim.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 07 Mar 2013 18:36 #132122

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
Pola, to zwykła ściema. To Joli kolaże takie robią wrażenie. Oraz rannik, umiejętnie wklejony w kompozycję zdjęć.
Jola, jak tam cięcie? Marta donosi, że kondycja róż po zimie bardzo dobra. Mało co tak cieszy, nawet późniejszą wegetację przeżyjemy, w związku z tym. U mnie tylko oczar kwitnie.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 07 Mar 2013 23:46 #132261

  • Dangar
  • Dangar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1346
  • Otrzymane dziękuję: 173
Tylko nie straszyć mi tu powrotem zimy. Zakwitły juz przebisniegi i krokusy. Zima won za morze!!!
pozdrawiam
Danka

W kocim raju.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 09 Mar 2013 21:03 #132799

  • aleb-azi
  • aleb-azi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1596
  • Otrzymane dziękuję: 539
O, to, to Danusiu :) Zimie mówimy kategorycznie won.
Ech... ciągnie się to przedwiośnie... I ciągle przed ;)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.434 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum