TEMAT: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 09 Mar 2013 21:16 #132801

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Jolu robisz przepiękne kolaże :bravo: wyższa szkoła jazdy B) :P I ranniczek tak słonecznie z nich zerka :P Teraz to wszystko pewnie śniegiem zasypane :(
I ja podpisuję się pod petycją w sprawie przepędzenia zimy :screem:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 10 Mar 2013 18:49 #133051

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Jeszcze tylko tydzień i będziemy cieszyli się wiosną.
Ja już nie mogę się doczekać, bo u mnie jak do tej pory żadnych oznak jej nie było
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 10 Mar 2013 20:14 #133095

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Zaraz, zaraz, ale ten oczar to w tym roku tak przyszalał czy to zdjęcie z ubiegłego roku? Pytam, bo moje w tym roku kwitną gorzej niż w tamtym... To chyba tak nie powinno być! ;)
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 10 Mar 2013 21:33 #133131

  • Dangar
  • Dangar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1346
  • Otrzymane dziękuję: 173
A ja byłam wczoraj o krok od kupna małego oczarka. Pięknie kwitł na żółto. Tylko nie dla mnie taki duzy krzaczor.I za zimno. Nie mam osłonietego od wiatrów miejsca w ogrodzie. :cry3:
pozdrawiam
Danka

W kocim raju.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 11 Mar 2013 13:20 #133301

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Proszę pani Gospodyni! Halo! Internet zasypało? :rotfl1:
Coś w ogóle jeszcze widać w ogrodzie?
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 11 Mar 2013 18:55 #133406

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
chyba Jolkę na amen zasypało...... :happy4:
oj nie...proszę szybko wracać i pokazywać jakieś nowinki z ogródka :screem:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 13 Mar 2013 09:43 #133960

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Ojojoj tylu gości :thanks: a mnie nie ma :oops:
Niestety tak sie czasem życie plecie, że ... :jeez:

U mnie znowu zima, taka zima jakiej chyba wcześniej nie było :think:
Śniegu ponad pół metra i dalej sypie :blink: :blink: Niby dobrze, bo cała wiosna zabezpieczona grubym śnieżnym okładem ...
M się zaparł i stwierdził, że nie odśnieża :blink: Niech to białe skoro dopadało samo zejdzie ... Jednak ostatnie prognozy nie są zbyt optymistyczne w tym zakresie, dalej ma padać :blink:

A propos padania :lol: upadłam i ja :rotfl1: a jakże, gruchnęłam z piruetem, jak nigdy wcześniej :happy3: zupełnie zaskoczona grubą warstwą lodu pod śniegiem :crazy:
Tak to jest, jak człowiek tydzień prawie z domu nie wychodzi, a tu trzeba rankiem pospiesznie do pracy sie udać :lol:
Otłuczonam strasznie, przed podniesieniem zastanawiałam sie, czy aby w jednym kawałku uda się podnieść z 'gleby' :silly:
Niby sie udało ... :whistle: a tu surprise :blink: paluszek serdeczny prawej ręki w rynience :lev: i jak tu teraz dzielić canny :jeez:

Ale dosyć już opowiadań B)
Dorciu powrót zimy zupełnie nie jest taki, jakiego pragnęłaś, przynajmniej u mnie.
Regularna zima :crazy:
Wiesiu wspomnienie ranników pozostało jedynie, teraz pozostaje się cieszyć tym, co tam w domu na parapetach się zieleni. Jednak roślinom potrzebne słońce, którego u mnie całkiem brak :(
Gosiu jak przyszła niepostrzeżenie, tak i sobie poszła :unsure: na Śląsku może się skryła :think:
Grześ widziałam Twojego oczara żołciutkiego pośród śniegu, cudo :hearts: Mój żołtasek przed powrotem zimy również zaczął pokazywać kolorki, ale teraz zupełnie do niego nie dobrnę ... po kolana w śniegu.
Mieczyki mówisz, kolejna roślinka do wykopywania :happy4: A ja musiałam odbudować nieco stan posiadania dalii, które nieopatrznie w blaszanym garażu zostawiłam na zimę :blink: Taki czas był niestety, że sprawy ważniejsze :(
Markito a mój oczar częściowo wykwitł jesienią, na wiosnę nieco mniej pąków zostało. Nic się nie martw, z roku na rok powinno być lepiej ;)
Aniu zapraszam wiec do oglądania.
Isiu bardzo sie cieszę, że kolaże wpadły w oko ;) Niestety powitanie wiosny ... to był falstart, bo zima sroga ponownie zwitała w moje rejony :oops:
Sylwek, jak napisałam Isi ... u mnie zima :crazy: ale czytałam, że i do Was zimowe temperatury wróciły?
Nie zaszkodzi to aby roślinkom?
Ciekawostka: nie mam potrzeby otrząsania kulek ... całe skryte w śniegu :blink:
Iwonka z pewnością się odmieni. Mój także kwitł częścią pąków wcześniej ;)
Poluś, jak widzisz sytuacja się diametralnie odmieniła :jeez: Moje miasto należy obecnie do najbardziej zaśnieżonych chyba w kraju :rotfl1:
Nie wyglądam wiosny, niech przyjdzie cichutko i da znać :happy4: Depresja, depresja zimowa i niemoc :lev:
Vituś kondycja róż była ... dobra.
Niestety ostatnio coraz czeęściej się o nie obawiam, te zapowiadane blisko -20 w nocy :blink:
Na szczęście zdążyłam wykonać wiosenne cięcie wierzb, wiązu, pięciorników, śliwowiśni, tawuł i czego tam jeszcze. Mam nadzieję, że pogoda im nie zaszkodzi :think:
Danuś nie straszę zupełnie, newsy podsyłam: "Zima wróciła" :club2:
Izka przedwiośnia nie ma :cry3: jest zima za to :jeez:
Aguś doskonale wiesz ile u nas śniegu.
Jaka wiosna ja się pytam :screem: Ktoś mówił o wiośnie, bo ja nie :happy4:
Zachodnia Europa sparaliżowana, Azja podobnie i Ameryka Północna, karambole, samoloty nie podołają hamowaniu na pasach :whistle:
W marcu, jak w garncu :lev: ale i kwiecień plecień :blink:
Margoś moze masz rację z tym tygodniem, prognozy znowu pokazują ocieplenie :think: Tylko po co te minusy w nocy :supr:
Marta także mnie ten fakt zastanowił, dlaczego mniej pąków niż w ubiegłym sezonie?Czerwony kwitł jesienią i kwitnie wiosną, tylko te wiosenne kwiaty zdecydowanie większe są :woohoo:
Danuś zawsze można osłonić ;)
Paweł zasypało, żebyś wiedział :jeez: a w ogrodzie widać ... głównie kolor biały :rotfl1:
Shiralciu nie aż tak zasypało, żebym nie zauważyła, jak sie z koleżanki śmiejesz :funnyface: a jak u Ciebie :silly:
Nowinek nie ma i nie będzie, bo cóż nowego w białym opadzie znajdziemy po całej długiej zimie :happy3:
Ostatnio zmieniany: 13 Mar 2013 10:00 przez pamelka.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 13 Mar 2013 09:56 #133963

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2557
Jola, na deprechę zimową najlepsze jakieś zajęcie. Ja aktualnie sprzątam po malowaniu. W planach mam dekoracje świąteczne - jakaś nawet wizja mi się klaruje.
Śniegu nie zazdroszczę, u nas lekko poprószyło nocą, teraz leje deszcz, ślisko, mokro, nieprzyjemnie.
Zastanawiam się czy te mrozy weekendowe nadejdą. oby nie, bo zabezpieczenia na roślinach nie ma żadnego :jeez:
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 13 Mar 2013 10:06 #133964

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Dorotka i właśnie taki śnieg po deszczu najbardziej niebezpieczny jest. Niby nie ślisko, a jednak :jeez:
Zdjęcia mówisz :whistle: pewnie tak, ale ile można ubiegłoroczne fotki przeglądać :lol:
Ja juz się nie łudzę, nie czekam cudów, zima to zima i tak musi być :oops:
Z malowaniem czekam na cieplejsze dni, może kwiecień, maj :think: Przed świetami nie zdążę. A jeszcze ogrodowe budowle zamierzam kontynuować, tylko kiedy zacząć :whistle:
Świąteczne dokoracje ... mój M ostatnio stał się zwolennikiem minimalizmu, więc z pewnoscią i dekoracji za wiele nie będzie.
Ale kupiłam już wianek od Agi :woohoo:

Jakiś taki kolaż wygrzebałam ... czy już był?

Ostatnio zmieniany: 13 Mar 2013 11:12 przez pamelka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 13 Mar 2013 10:48 #133972

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2557
pamelka wrote:
Zdjęcia mówisz :whistle: pewnie tak, ale ile można ubiegłoroczne fptki przeglądać :lol:
Zajęcia ! ;)
A kolaż ładny :kiss3:
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***
Ostatnio zmieniany: 13 Mar 2013 10:49 przez dodad.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 13 Mar 2013 11:01 #133973

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Witaj Jolu :bye:
Oj bidulko,potłukłas się :hug: tak to bywa czasami,jakies nieprzyjemności nas dopadają,,,Zdróweczka i sprawnego paluszka życzę,bo jak będziesz miała nadmiar jakiś cann,to ja chętnie reflektuję,bo widziałam,,,wszystkie masz piękne, :wink2: a ja mam tylko 3 gatunki :(
A kolaże subtelne delikatne, ładniutkie :flower1:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 13 Mar 2013 11:08 #133976

  • Sylweste
  • Sylweste's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 508
  • Otrzymane dziękuję: 93
Jolu, jak to jak dzielić canny :D ? M wymigał się od odśnieżania, to do dzielenia cann go zwerbuj :D a tak już zupełnie serio, szkoda Ciebie i szkoda palucha :jeez: zalegający śnieg gra Ci teraz na zwłokę, bo gdyby była wiosenna pogoda jak jeszcze u mnie kilka dni temu, to pewnie trafiałoby Cie jeszcze bardziej coś ogranicza Cui swobodę pracy ;) a u mnie śniegu jak na lekarstwo, minus powiedzmy w miarę przyzwoity, więc tragedii nie ma :) w ogrodzie raczej spokój :)

:hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Mój ogród na blogu
Ogród igłą utkany
Serdecznie pozdrawiam
Sylwek
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 13 Mar 2013 13:12 #134009

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Też kupiłam u Agi wianki :woohoo: . Nie umiałam wybrać, więc kupiłam dwa :happy3:

Ja swoje róże wczoraj dodatkowo obsypywałam śniegiem :jeez:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 13 Mar 2013 13:31 #134014

  • AGP-ON
  • AGP-ON's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Grześ
  • Posty: 1137
  • Otrzymane dziękuję: 249
oooo Jaśminowiec :hearts: uwielbiam je
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 13 Mar 2013 19:50 #134075

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Współczuję wypadku :(
Zima nie odpuszcza, rano termometr pokazał -17, dzisiejsza noc zapowiada sie równie ciekawie.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 13 Mar 2013 20:43 #134086

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
To może ta zima niech jeszcze chwilę potrzyma, bo obawiam się, że rynienką palcową zaczęłabyś grzebać w ogrodzie :rotfl1:
A tak naprawdę to współczuję i trzymam kciuki, żebyś szybko doszła do pełni sił :hug:
Ostatnio zmieniany: 13 Mar 2013 20:44 przez rispetto.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 13 Mar 2013 21:16 #134097

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
ojej biedulko :hug: :kiss3:
canny będą musiały poczekać bo zdrowie najważniejsze :hug:
z drugiej strony dobrze, że tylko palec a nic więcej...zaś to się szybko zagoi :hug:
ja śniegu już mam po kolana i jeszcze ma dosypać :sick:
byle do poniedziałku bo potem ma wiosna wrócić! :dance:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 13 Mar 2013 21:45 #134115

  • Annes 77
  • Annes 77's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 452
  • Otrzymane dziękuję: 69
Jolu trzymaj się,oby paluszek szybko się wygoił,u mnie też zima teraz -9 stopni ....ja chcę wiosnę :club2:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.618 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum