TEMAT: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 15 Mar 2013 19:52 #134764

  • mag
  • mag's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 2478
  • Otrzymane dziękuję: 1176
Dziewczyny, nie wiadomo cieszyć się czy płakać :think: Z jednej strony rośliny wspaniale zabezpieczone przed nocnymi mrozami, ale z drugiej... którego to dziś mamy?
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 15 Mar 2013 19:53 #134765

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
ojej....to ja może przestanę narzekać, że u mnie zasypało bo to tutaj......szok :eek3:
ale wiesz co....aż mnie naszła chęć wskoczenia w te zaspy :rotfl1:
bo tyle śniegu to widziałam tylko w górach :blink:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 15 Mar 2013 20:09 #134774

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Oj, Shiralciu, zapewniam Cię, że dzisiaj innej możliwości niż wskoczenie w te zaspy nie było... I wcale nie było to takie fajne...
Wszystko, co mam do powiedzenia w tej sprawie, nie nadaje się do powiedzenia, więc niż już nie powiem! :mad2: :mad2:
Może tylko tyle, że nawet zamknięcie wątków z zimą w tytule nic nie pomogło! ;)
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 15 Mar 2013 20:15 #134776

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
To teraz wyobraź sobie, co czuje ten biedny bociek! :blink:
Skakał w zaspy? :happy3:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 15 Mar 2013 20:17 #134778

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Jaki ładna prawie-wiosna :rotfl1: Nikt nie buja się na huśtawce? Dziwne :blink:
Ciekawie będzie wyglądać śmingus-dyngus w tyn roku jak sikawki zamarzną :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 15 Mar 2013 20:20 #134781

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
O rany, tyle śniegu naraz widziałam w ubiegłym stuleciu, w podstawówce :eek3: Moja zaspa balkonowa to maleńki pikuś przy tych górach śniegu :eek3:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 15 Mar 2013 20:54 #134807

  • dkny
  • dkny's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 577
  • Otrzymane dziękuję: 103
U nas też mróz do -12* i śnieg, ale chyba taką ilością śniegu to pobiłaś wszystkich :supr3:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 15 Mar 2013 21:04 #134812

  • Margolka
  • Margolka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1747
  • Otrzymane dziękuję: 234
Jolu - :hug: faktycznie jesteś właścicielką najstraszliwszych zasp marcowych - choć przyznaję , że u nas dziś zima baaardzo się starała. :evil:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 15 Mar 2013 21:48 #134833

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
Jola, przebiłaś nas wszystkich, ile czasu to będzie topnieć?
Jak tam po potłuczeniu?
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 15 Mar 2013 22:01 #134837

  • Roma
  • Roma's Avatar
Kurcze :supr3: czy ja mam jakieś urojenia? :think: wydawało mi się,że wczoraj na prośbę autora wątek zamknęłam a tu tyle wpisów.Cuda jakieś czy cuś :devil1: :devil1:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 15 Mar 2013 22:10 #134838

  • Dangar
  • Dangar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1346
  • Otrzymane dziękuję: 173
A u mnie było prawie czarno cały dzień i -3 . Zimno bardzo, bo wieje wiatr. Teraz trochę popadało, ale pokrywa śnieżna ledwo, ledwo. Chyba silnych mrozów raczej nie bedzie. Jolu, nie zazdroszczę aury. :think:
pozdrawiam
Danka

W kocim raju.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 15 Mar 2013 22:30 #134847

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Toż to czyste szaleństwo taka zima w marcu. Nie wiem co powiedzieć, współczuć czy żartować :sick: Mam nadzieję, że śnieg szybko zniknie i zawita w końcu do ciebie wiosna
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 15 Mar 2013 22:34 #134851

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Jak widać, opady śniegu rozkładają się w przedziwny sposób: u Danusi popadało... u mnie nic... a przecież dzieli nas niewiele kilometrów :whistle:

Jolka, Jolka,
Pamiętasz... zimę ze snu...
Gdy pisałaś: "Tak mi źle..."

:rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 16 Mar 2013 09:53 #134931

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
To ,prawda dosypało nam tego śniegu,jak nigdy tej zimy, :woohoo: :mad2: Samochody kopią się zaspach albo wcale nie wyjeżdżają ,dzisiaj już słonko świeci,więc po mału może będzie topniał ten śnieg,ale mrozik jeszcze trzyma :angry:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 16 Mar 2013 10:36 #134950

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Jolu, Aniu uwielbiam śnieg , ale nie w marcu , teraz powinno już być kolorowo w ogrodzie .
Ostatnio zmieniany: 16 Mar 2013 10:38 przez e-genia.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 16 Mar 2013 12:35 #134995

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Daguś nooo właśnie ... drzwi na zewnątrz otwierane, co wczoraj stanowiło nie lada problem :jeez: Dobrze, że garażowe drzwi do góry, więc wyjść się dało, jak nie tymi, to tamtymi :happy4:
Bób co najwyżej do kuwety mogę, bo do powierzchni gruntu mam co najmniej metr dwadzieścia :supr:
Dorotka napadało i u Ciebie :hug: mam nadzieję, ze szczęśliwie do domu doszłaś. Jak już wspominałam na nogach pewniej niż autkiem :teach:
Moje wczoraj zawisło w drogowej zaspie na amen :jeez: M kopał do 22-giej dojazd w zaspach, a wiatr ponownie nanosił kolejne partie śniegu :jeez: Pan, który zwykle odśnieża okoliczne drogi stwierdził wczoraj stanowczo, że nie wyjeżdża :supr:
Markito na rozach mam z 1,40 śniegu, więc chyba im ciepło jest :wink4:
Masakra jakaś z tą pogodą :jeez:
Madziu zupełnie się nie cieszę, dlaczego :think: Z powodu, o którym wspomniałaś, przecież za kilka dni przywitamy wiosnę, a u mnie zima w pełni :crazy:
Shiralciu zapewniam Cię, że takie nagłe wskoczenie w zaspy nie jest bynajmniej miłą przygodą :happy: Śnieg sypie się do butów i rękawów, a moje dziecko miało nawet bliski kontakt twarzą, kiedy zaspa okazała się głębsza, niż przewidywało :rotfl1:
No cóż począć.
Dzisiaj na szczęście mamy słoneczny, choć dosyć mroźny dzień, tylko dlaczego nikt nie chce lepić bałwana :rotfl1:
Marta zgodnie Twoją sugestią :hug: otworzyłam ponownie wątek, bo jakże pozbawić towarzystwo takich doznań :devil1:
Nie opowiadaj o porannych przeżyciach może :wink4:
Powtórzę pytanko za Pawłem ... odnalazłaś Cześka pośród zasp, a może nawet zdecydowałaś się go wykopać :wink4: ... 'Pan odłoży tę kamerę i pomoze odsnieżać ...' :)
Gosiu nie wiem co czują boćki, bo pogoda zupelnie im nie sprzyja, biedne ptaki :cry3:
Paweł huśtać się nie da, bo za plecki huśtawce robi wieeelka zaspa :rotfl1: Nie mamy co prawda jeszcze prognoz na lany poniedziałek, ale pogoda na Wielkanoc jest wielce obiecująca.
Alinko właśnie, właśnie tyle śniegu :blink: widziałam zimą w górach ostatnio, ale u nas :crazy:
Zapowiadane nocne temperatury na minusie nie wróżą szybkiego ustąpienia śniegu, szczególnie w takiej ilości :crazy:
Anetko sama jestem wielce zaskoczona, nigdy dotąd nie miałam na działce takich ilości :supr: -13 w nocy przy takiej śnieżnej pokrywie nie robi różnicy B)
Małgosiu właśnie zastanawialiśmy się z M ile te zaspy będą znikały ... dajemy dwa tygodnie minimum :think: Nie jest to optymistyczna perspektywa zupełnie. Tym bardziej, ze zasypało mi pomieszczenie z roślinami, które trzeba podlać, zaś canny podzielić ...
Vituś na pytanie o topnienie ... odpowiem długo chyba :lol:
Potłuczenie ustępuje i oby się nie powtórzyło :hug:
Romciu żadnych urojeń nie masz :hug: Poprosiłam o ponowne otworzenie wątku, aby pokazać co ta zima u nas wyprawia :crazy:
Danusiu oby znaczących spadków temperatury przy małej pokrywie śnieżnej nie było życzę :hug: bo u mnie to jeden karabin :silly:
Iwonko dziękuję :hug: i ja mam nadzieję, że to już ostatnie takie wiosenne szaleństwo Pani Zimy :crazy:
Gosiu bardzo dziwne te strefy opadów, ostatnie zdjęcia satelitarne obrazują tę czarność u Was, czyżby to kamienny węgiel był :funnyface: A tak poważnie to jest w Polsce wiele regionów pokrytych warstwą śniegu, niewiele zaś jest wolnych od tej pokrywy.
Aniu a ja dzisiaj planuję przez okno zimę oglądać :happy-old: Po wczorajszych przeżyciach wolę zachwycać się słońcem zza szyby :rotfl1: Dziecię przyjechało z Lublina, więc drogi krajowe już chyba w dobrej kondycji są, miejskie zaś ... wolę nie sprawdzać :silly:
Gieniu zgadzam się z Tobą, już nawet cieszyliśmy się na wczesną wiosnę i gdzie ona? Chyba u Gorzaty na Śląsku :)

Dzisiaj zimowe klimaty w promieniach słońca już nie wyglądają tak przerażająco B)




Kolorów nieco dorzucę na koniec ;)



Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 16 Mar 2013 13:43 #135008

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
pamelka wrote:
Paweł huśtać się nie da, bo za plecki huśtawce robi wieeelka zaspa :rotfl1: Nie mamy co prawda jeszcze prognoz na lany poniedziałek, ale pogoda na Wielkanoc jest wielce obiecująca.
Na razie to wygląda na to, że dyngus będzie z tego topniejącego śniegu ;)
Wiatr tworzy piękne wzowy na śniegu, ale niech to robi w styczniu, a nie w marcu!
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 16 Mar 2013 14:33 #135016

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Właśnie wróciłam z miasta, drogi czarne, jak gdyby nigdy nic ;) , a poza nimi kto żyw łopatą macha :rotfl1:
Swoje zaspy też dziś uwieczniłam, może jak znowu w lipcu będę miała 40* :crazy: , to sobie pooglądam :whistle:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.408 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum