TEMAT: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 16 Mar 2013 14:42 #135019

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
hmm,zdecydowanie wolę i lubie takie ciepłe zywe kolorki od tej bieli,,,dzisiaj ta biel aż po oczach bije :mad2: A różyczki sliczne,takie pełne,ja już wymyśliłam,co zrobić ,żeby chociaz 4 róże jeszcze zmieścić :crazy: ,troche rabatę do przodu powiększyć,czyli znów wycinanie trawnika,albo będę musiała sobie z hektar pola kupić :rotfl1:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 16 Mar 2013 15:36 #135029

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Jolu śniegu w przeciwieństwie do nas macie pod dostatkiem, a nawet jakby za dużo i można byłoby sie podzielić biedniejszymi koleżankami ;) .Jestem ciekawa jak trzeba będzie ciąć w tym roku róże ,bo u Ciebie mają się czym okryć
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 16 Mar 2013 19:02 #135062

  • Roma
  • Roma's Avatar
Jolu-zdecydowanie ciekawszy jest ten drugi kolaż :P kolory róż cudowne :ohmy:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 16 Mar 2013 21:19 #135133

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
Dzięki Jola za kolory, bardzo nam ich potrzeba, bo jak okiem sięgnąć, tylko biel.
Nie było Cię z nami dzisiaj na szkółkingu, ale wspominałyśmy. Nie muszę dodawać, że dobrze :)
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 16 Mar 2013 21:31 #135137

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Zima, nie zima, szkółking lubelski - rzecz święta! :rotfl1:
Jola... dlaczego u Ciebie stoi moja konewka? :woohoo:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 16 Mar 2013 21:35 #135141

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Tak, zaspy bardzo malownicze, ale zdecydowanie kolorów nam trzeba!
A Czesiek mnie dziś zadziwił swoją siłą niezłomną! Wiatr go odśnieżył, za to taką zaspę pod kołami utworzył... A myślę sobie, siądę, zobaczę... A on dzielnie wyjechał dumny ślad za sobą znacząc! :rotfl1: W nagrodę pojechałam go zatankować! :rotfl1: A największe szczęście było, jak wróciliśmy, bo nasze miejsce wciąż było wolne! Bo teraz większym wyczynem jest zaparkować gdzieś niż wyjechać! :lol:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 16 Mar 2013 21:53 #135151

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Ile to teraz będzie topniało :ohmy: , tak pięknie już było... poszerzyłem trawnik na początku marca :happy2:
Prognozy znów się zmieniły, we wtorek miało być 11* a teraz ledwo 2 i śnieg z deszczem...
Kolorów i obiektów do fotografowania nam potrzeba zdecydowanie :wink4:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 16 Mar 2013 22:27 #135173

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Ale jaką ładną Wielkanoc Joli wieszczą ! :whistle:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 16 Mar 2013 22:49 #135181

  • Dangar
  • Dangar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1346
  • Otrzymane dziękuję: 173
A ja teraz siedzę i przebieram uszami, żeby nie było mrożniej w nocy niż 10 stopni, bo mi rosliny przemarzną na amen. Zwłaszcza boję się o róże, bo je nie kopczykowałam. :club2: Ta odrobina śniegu, która spadła wczoraj całkiem prawie stopniała. :sad2:
pozdrawiam
Danka

W kocim raju.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 16 Mar 2013 22:54 #135183

  • aleb-azi
  • aleb-azi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1596
  • Otrzymane dziękuję: 539
Ale piękna zima... :) No, z takiej zaspy to ciężko będzie wielkanocnemu zajączkowi wyskoczyć. Po Twoich zdjęciach już wiem... U nas zaspy miniaturowe. Ale drzwi otwierają się za zewnątrz i .... sypnęło do przedpokoju :ohmy:

Grunt, że róże dobrze okryte :flower1:

A stopnieje błyskawicznie, ani się nie oglądniemy i ... :garden:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 17 Mar 2013 05:37 #135208

  • markussch01
  • markussch01's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1209
  • Otrzymane dziękuję: 1262
Pięknie wykrzyczałaś ;) roz obrazkami zimie niech wie co o niej myslimy,teraz juz musi ustapic
takiej kontry nie przezyje :)

Pozdrawiam Markus
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 17 Mar 2013 06:40 #135212

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Śniegu tyle nie mam, w dzień topnieje to, co spadło. Za to mrozy w granicach -20 :mad2: Do róż nie zaglądałam, bo się boję.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 17 Mar 2013 10:28 #135286

  • Annes 77
  • Annes 77's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 452
  • Otrzymane dziękuję: 69
Jolu ale Cię zasypało :eek3:
Nie martw się,zaraz słonko roztopi śnieżny pyłek,a przynajmniej Twoje różyczki się napiją :drink1:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 17 Mar 2013 11:17 #135299

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
oj tak....róże będą miały co pić :woohoo:
hehe ale przez te roztopy co niektórzy nie będą mogli wejść na działkę przez jakiś czas, no chyba, że kajakiem :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 17 Mar 2013 16:12 #135402

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
gorzata wrote:
Ale jaką ładną Wielkanoc Joli wieszczą ! :whistle:
Już przestali! :happy3:
Ale kto wie, co się jeszcze może zdarzyć przez dwa tygodnie? ;)
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 17 Mar 2013 17:56 #135445

  • Małgorzata124
  • Małgorzata124's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 519
  • Otrzymane dziękuję: 67
Jolu u Was więcej śniegu niż u mnie :supr3: :supr3: :supr3: masakra, u nas też nasypało ale nie aż tyle :supr3: w tej chwili wieje okropnie zimny wiatr, coś niesie ze sobą chyba pcha ciepełko w naszą stronę , taką przynajmniej mam nadzieję :think: .
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 18 Mar 2013 12:04 #135749

  • AGP-ON
  • AGP-ON's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Grześ
  • Posty: 1137
  • Otrzymane dziękuję: 249
U nas powoli śnieg się topi, rano ślizgawka, po południu błotko :sleepy:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 18 Mar 2013 12:34 #135757

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Paweł żebyś wiedział, że na to się zanosi. Pogoda i słońce odłoniły cały ogrom śnieżnych zasp na działce i wszędzie wokół :blink:
Początek to lutego, czy koniec marca :jeez:
Mam nadzieję, że posłuży to chociaż roślinkom, bo jak sie dowiedziałam temperatura spadał dzisiaj do -23,5 stopnia :unsure:
Mam także nadzieje, że normice nie znalazły drogi do moich lilii :whistle: Skąd sie dowiedziały, że u mnei moza się pożywić :club2:
Markito niestety, jak przewidują znawcy tematu mozemy mieć koleje upalne lato obfitujące w ekstremalne zjawiska :jeez:
Ścieżka tornad się w naszym kraju robi :blink: a to przecież nie Ameryka :silly:
U nas i dzisiaj wiele osób z łopatami do odśnieżania, służby miejskie skuwają grubą warstwę lodu z chodników, a długaśnie sople złowieszczo zwisają z dachów :dry:
Aniu zmniejszanie trawnika to typowe ogrodowe zajęcie przecież :rotfl1: Nic dziwnego, ze masz takie plany. Z tym dokupem ziemi także pomysł przedni :woohoo: tylko czy od czasu powstania zabudowań cana ziemi nie wzrosła aby w okolicy ;)
Jadziu z różami nie jest juz tak różowo ... zbrązowiały nieco. Dzisiaj oglądałam z bliska Pirouette i wiesz co :lol: zieloniutki jest do wierzchołków :dance: Trzeba będzie wyższą podporę zorganizować.
Romciu podobnie i ja już tęsknię za kolorami.
Najważniejsze, że jest trochę słońca :lol: Inne zdecydowanie są słoneczne dni są od tej pochmurnej zimowej aury.
Vituś i ja żałuję :cry3: Pamiętam, jak planowałyśmy różany szkółking w połowie marca :lol: A tu co? Zima normalnie :sick:
Miło, że wspominałyście ... dobrze :hug:
Gosiu Twoja konewka B) widocznie fajnie wyglada :lol: Hiacynt rośnie, jak szalony :lol:
Szkółking ... odbyłam lokalny dzisiaj i ... tylko ok. 50 zł na lilie ... pełne malwy :blink: Kupiłam malwy, uwierzysz :rotfl1: NIech już się kończy ta zima :club2:
Marta, a ja jestem zdania, że ostatnimi czasy zarówno wyjazd, jak i parkowanie są nie lada wyczynem. Chyba ze trzy kółka dzisiaj zrobiłam zanim znalazłam miejsce do parkowania :blink: Zwały śniegu, jeszcze białego wszędzie, parkingi się strasznie skurczyły.
Czesiek dzielny zatem, dobrze, że w nagrodę zatankowany :)
Igorku zupełnie nie mam pojęcia ile to się będzie topiło ... deszcz by sie przydał, to by było szybciej.
U nas zapowiadają mroźne noce, więc że śniegu lód się robi, tragedia :jeez:
Kolorki ... kupiłam kilka żółtych kurczaków na święta i hiacynta :lol: ot kolory ...
Gosiu a skąd to takie prognozy :lol: Dzisiaj zapowiadają 11 na plusie, ale pochmurno.
Nic to, jeszcze im sie wielokrotnie zmieni :rotfl1:
Danuś niekopcowane róże ... nie jest dobrze :think: Jak tam ostatnie noce? U mnie poniżej 20 było :unsure:
Izka zaspy monstrualne, choć jakby pod wpływem słoneczka siadają :lol: i robią się twarde :jeez: Masakra!
Rożyczki zamiast do kopców, będę zapewne cięła do wysokości śnieżnej okrywy :rotfl1:
A wracając do zajęcy ... spokojnie sobie dzisiaj ogrodzenie pokonają ... zaspami ;)
Markus masz rację, niech sobie idzie ta zima :club2: tylko dlaczego ona taka nieśpieszna :jeez:
Ewcia i jak tam, odwżyłaś się zerknąć na róże? Ja się odważyłam i nie jest najgorzej, słowo :idea1:
Aniu zasypało i nadają jeszcze kolejne opady już dzisiejszej nocy :jeez: Nie wiem kiedy nareszcie przyjdzie wiosna :blink: :blink:
Jest także pewne, że roślinki na start będą miały wiele wody.
Shralciu przed ponownym nastaniem zimy cięłam drzewa i krzewy, powiem szczerze, że ziemia już była grząska :dry: a niech zaleje te przebrzydłe nornice :screem:
Gosiu już w trakcie pisania tego postu prognoza się zmieniła :rotfl1: teraz jest 15 stopni i słonecznie :happy4:
Małgosiu tyle śniegu było u nas chyba jeszcze w moim dzieciństwie, pamiętam takie snieżne tunele ... Niższa sporo wówczas byłam, więc perspektywa jaky inna :lol:
Kolejne dni zapowiadają sie całkiem przyjemnie, na plusie, ale noce nadal mroźne :cry3:
Wiatr ustał na szczęście.
Grześ zajrzałeś :bye: u nas błotka nie ma, ślizgawki za to wszędzie.
Mam obawy, aby te zaspy nie zamieniły się w wielkie, lodowe góry :jeez:
Nie ma jak roślinom pomóc, bo spacer po uda w śniegu mi się nie uśmiecha :blink:

Co tam wiosna, jak chcę lata :screem:







Ostatnio zmieniany: 18 Mar 2013 13:05 przez pamelka.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.403 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum