TEMAT: Gadzinówka

Odp: Gadzinówka 12 Gru 2012 10:41 #100819

  • JaDorka
  • JaDorka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 309
  • Otrzymane dziękuję: 111
Czas tak spędzony bezcenny :)
Pozdrawiam i zapraszam Tam, gdzie czas płynie inaczej oraz do mojego Robótkowa
Dorota

Mój blog: Dorja Design


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Gadzinówka 12 Gru 2012 12:22 #100857

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Beatko witaj :bye: zjarzałam do Ciebie z ciekawością, a tu takie wieści ... choinka ubrana :woohoo:
O to teraz już tylko pierwszej gwiazdki wyglądać :happy4:
Z łezka w oku pozowliłam sobie obejrzeć 'Spotkanie po latach' cudne klimaty, już widzę, jak się dobrze bawiłyście :dance: :drink1:
Bardzo dobry pomysł z taką pamiątką :bravo:
Z wrazenia zapomniałam napisać o ogrodzie :oops: jest bardzo, bardzo kolorowy :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea

Odp: Gadzinówka 12 Gru 2012 13:55 #100896

  • Malgocha1960
  • Malgocha1960's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • http://forumogrodniczeoaza.pl/​index.php/forum/33-m
  • Posty: 439
  • Otrzymane dziękuję: 45
Spotkanie po 40 latach?To chyba od przedszkola się nie widziałyście,bo same ekstra laski na filmiku.Ja mam w czerwcu zjazd absolwentów od maturzystów powojennych do 1985 roku.U nas co 5 lat robią i dopiero pierwszy raz łapię sie na taki ogólny.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea

Odp: Gadzinówka 12 Gru 2012 15:13 #100917

  • Bea
  • Bea's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 141
  • Otrzymane dziękuję: 42
Dziękuję za odwiedzinki. Napisałam "przaśne", bo u mnie wszystko jest takie przaśne. Teraz to nawet zaczęły mi się podobać moje zniszczone płoty. To wszystko ma swój klimat. Wstawiłam ten filmik, bo z fotkami mi jakoś nie wychodzi. Tak jakoś światło się rozkłada (tłumaczenie nieudacznika :rotfl1: ). Jak chcę zrobić fotkę archeo, to rano jest za ciemno, a po południu słońce jak na południu Włoch. Dom w ogóle nie wychodzi (słońce mam z przeciwka). Tak też pomyślałam, że zamiast opisywać... pokażę... Choinka ubrana i nawet już coś upichciłam... pasztet z przepisu mojej babci, bigos... a dziś zrobiłam próbę ciasta orzechowo-czekoladowego (bez mąki). Jeszcze nie próbowałam. Em najedzony śpi. Kot też (w komicznych pozycjach). Pod blachą ogień płonie tworząc cudowne wzory ogników na suficie. Za oknem biało i jeszcze pada. Czy czujecie te zapachy z kuchni? A ja sobie siedzę w pokoju komputerowym... cichutko... tak cichutko, by nie zburzyć tej błogiej ciszy.

Małgosiu teraz to już więcej. Nigdy nie byłam na żadnym zjeździe absolwentów :( . Po prostu musiałam zmieniać szkoły.
Pozdrawiam cieplutko
Gadzinówka

Ciapanie-malowanie
Ostatnio zmieniany: 12 Gru 2012 15:16 przez Bea.

Odp: Gadzinówka 12 Gru 2012 17:55 #100971

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Nie kombinuj, dziewczyno, tylko pokazuj zdjęcia :-)
My też kochamy przaśne klimaty :hearts:

Niedawno w ofertach sprzedaży wypatrzyłam mały stary domek i zaczęłam sobie roić zamianę :bad-idea:
Powstrzymało mnie tylko to, że musiałabym to wszystko sama wyremontować, bo M. palcem by nie kiwnął, gdyż nie kształcił się na budowlańca, więc wiedzy i umiejętności nie posiada i nie po to kupił działkę rekreacyjną, żeby na niej za...ć :happy3:
Stare drzewa i przestrzenie jednak dalej kuszą :-)

Odp: Gadzinówka 13 Gru 2012 07:21 #101172

  • Bea
  • Bea's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 141
  • Otrzymane dziękuję: 42
Siberciu... mój domek też był do remontu i Em podobnie jak twój "nie był budowlańcem". Jedynie ściany z gipskartonu zrobiła mi "brygada RR" (syn i dwóch siostrzeńców). Resztę robiłam sama. Skąd ja na to wziełam siłę. Nie wiem.
Pozdrawiam cieplutko
Gadzinówka

Ciapanie-malowanie

Odp: Gadzinówka 13 Gru 2012 07:31 #101173

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5026
Gratuluję i podziwiam Beatko :) i czekam również na Twoje przaśne klimaty :)
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea

Odp: Gadzinówka 13 Gru 2012 07:50 #101175

  • markussch01
  • markussch01's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1209
  • Otrzymane dziękuję: 1262
Czesc Beatko,nastroj swiateczny juz w domku ?! najpieknieszy jest motyw ;) kulinarny :)
Stolowka na delegacji na dluzsza mete wyraznie nie jest czyms przepieknym
Sniegu w Iserlohn prawie jak za dawnych lat w Polsce nie wiem jak w Düsseldorfie - jutro zobacze :)

Niestety na terenie Niemiec film niedostepny :(
Pomysl jak moge obejrzec prosze

Pozdrawiam Markus

Odp: Gadzinówka 13 Gru 2012 13:43 #101282

  • Leosta
  • Leosta's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 139
  • Otrzymane dziękuję: 71
Witaj Bea. Co tu dużo mówić, to zawsze jest mój ulubiony ogród.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea

Odp: Gadzinówka 13 Gru 2012 15:32 #101327

  • Margolka
  • Margolka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1747
  • Otrzymane dziękuję: 234
Beato - uwielbiam Twoje klimaty. Będę zaglądać :hug:
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea

Odp: Gadzinówka 13 Gru 2012 21:57 #101538

  • Roma
  • Roma's Avatar
Wszystko co pokazujesz jest takie spokojne, ciepłe, jak gdyby czas zatrzymał się w miejscu.Całe szczęście,że skończył się okres fascynacji życia w blokach i że wreszcie zrozumieliśmy iż obcowanie z naturą i powrót do korzeni odejmuje nam lat i daje sens życia.Dzisiaj już wiem,że zmarnowałam przynajmniej 30 lat których nie cofnę ale przynajmniej teraz wiem,że jestem u siebie.Lepiej późno niż wcale.

Odp: Gadzinówka 18 Gru 2012 07:54 #102981

  • Bea
  • Bea's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 141
  • Otrzymane dziękuję: 42
Witam wszystkich jak zwykle cieplutko. Dziękuję wszystkim za odwiedzinki. Wasze słowa to jak miód na moje serce :kiss3: Leosto! Bardzo się cieszę, że i ty jesteś tu z nami. Wiele osób namawiało mnie, żebym spisała moje wspomnienia dot. wyprowadzki z miasta. Nawet coś już tam uskrobałam. Waham się jednak czy zamęczać tym was. Większość zna moje początki. To takie trochę zmienione "Moje ciapanie".

Ale najważniejsze!!! Wszystkim kochanym forumkom chciałam złożyć życzenia świąteczne...Pa.


Pozdrawiam cieplutko
Gadzinówka

Ciapanie-malowanie
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Roma, Shirall, grazynarosa22, r-xxta, markussch01, piku, Margolka

Odp: Gadzinówka 30 Gru 2012 11:10 #105651

  • grazynarosa22
  • grazynarosa22's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 270
  • Otrzymane dziękuję: 53
Witaj Baetko-życzę powodzenia,zdrowia i samych 'słonecznych' dni w Nowym Roku :kiss3:
Pokażesz domek z dekoracjami i choinkę ???
Pozdrowionka.....Grażyna
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea

Odp: Gadzinówka 30 Gru 2012 15:25 #105711

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Beatko, jak tam po Świętach? :kiss3:
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea

Odp: Gadzinówka 31 Gru 2012 12:07 #106050

  • Bea
  • Bea's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 141
  • Otrzymane dziękuję: 42
Dziewczyny... święta samotne, ale tak to już jest jak się mieszka na za....piu. Domku nie dekorowałam, a fotki choinki zrobię jak się baterie do aparatu naładują.

Życzę wszystkim szampańskiej zabawy i w Nowym Roku wszystkiego o co sobie tylko wymarzycie :kiss3:

Pozdrawiam cieplutko
Gadzinówka

Ciapanie-malowanie
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Roma, Shirall, r-xxta, markussch01, futrzasta

Odp: Gadzinówka 31 Gru 2012 14:30 #106073

  • futrzasta
  • futrzasta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1752
  • Otrzymane dziękuję: 603
Beatko, to już jesteśmy dwie spędzające samotnie sylwestra na za...piu ;) Niech Ci się wszystko układa jak powinno i żeby wena twórcza Cię nie opuszczała :) Samych dobrych dni w nadchodzącym roku

Odp: Gadzinówka 31 Gru 2012 20:09 #106236

  • Roma
  • Roma's Avatar
Dziewczęta- witajcie w klubie :bye: my również spędzamy tę noc sami ale nie samotnie :wink2: Trudno nam się gdziekolwiek wybrać przy tak licznym zwierzyńcu.

Odp: Gadzinówka 31 Gru 2012 21:01 #106270

  • Elżbieta
  • Elżbieta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1126
  • Otrzymane dziękuję: 580
No to ja do was dołączę - siedzę sama , czy w takiej sytuacji mogą być :dance: :dance:
Beatko , pochodziłam po Twoich włościach ( 28arów to wg mnie duuużo :) )- i króciutko powiem - niech Ci nigdy nie przyjdzie do głowy zmienic styl swego ogrodu! Masz pięknie, naturalnie , ogród komponuje się z otoczeniem. U mnie co prawda inny styl na działce rekreacyjnej , o wynika z położenia...Do Ciebie chce sie wracać ( więc będę wracać :happy: )bo tak sielsko anielsko


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.314 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum