TEMAT: Jaśkowa Polana - zaprasza

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 10:13 #295835

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Roma ,ktoś pisał :whistle: że ma Papageno byle jaką - ale ściema :devil1: :wink4: i daj już spokój z tym ogrodem - jedź do sklepu ,idź do kosmetyczki,wyjedź w góry (bo do morza masz za blisko :devil1: ) :happy-old: .
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 10:27 #295838

  • Roma
  • Roma's Avatar
Martuś-jeszcze mam do posadzenia ze 20 sztuk co niniejszym dzisiaj uczynię a potem to ju trzeba będzie pomyśleć o czymś wyższym coby nie było tak nudno.
Edytko-warto mieś wrzosowisko,nie wiem dlaczego ale ono mnie wycisza i wprowadza w łagodniejszy nastrój :teach:
Lucynko-moje wrzosy dopiero zaczynają kwitnienie i kolorowo jest prawie do mrozów u mnie jest jednak trochę ostrzejszy klimat jak u Ciebie.
Pawle-jedna jaskółka wiosny nie czyni :P to były te najbardziej okazałe kwiaty a potem to już sam szajs :( kosmetyczka będzie u mnie w czwartek :P a dzisiaj mam doła i to giganta :( Ostatnie z moich dzieci opuściło swój Hajmat :cry2: :cry2:.
Wydawać by się mogło,że wielodzietna rodzina a tu masz babo placek-zostaliśmy sami :(
Idę sadzić żurawki, wrzosy i wrzośce :garden1:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 10:31 #295839

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Roma wrote:
Wydawać by się mogło,że wielodzietna rodzina a tu masz babo placek-zostaliśmy sami :(

Nie płacz :kiss3: już niedługo przyjadę z Sebastianem - jak go Dorcia puści...... :devil1: :devil1: :devil1: :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 10:37 #295841

  • Roma
  • Roma's Avatar
Pawełku-to zawsze jakieś pocieszenie :hug: Bez ściemy,ryczę dzisiaj jak głupia :jeez: :club2: coś miętka robię się na starość :teach:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 10:43 #295844

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
:bye:
Róże śliczne :) Barkarole, ciemna , cudna jest faktycznie :hearts:
Sundae Fraise też pieknie się prezentuje :)
Wrzosowisko masz imponujące :bravo: :bravo:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 10:53 #295850

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Roma wrote:
Bez ściemy,ryczę dzisiaj jak głupia :jeez: :club2: coś miętka robię się na starość :teach:

Cóż mogę ci jakoś pomóc - może zajrzyj do barku :oops: - to jakieś ukojenie (i kto to mówi :jeez: ), już wiem niech ci Jasio zrobi masaż stóp :woohoo: .
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 10:55 #295851

  • aguskac
  • aguskac's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2757
  • Otrzymane dziękuję: 1455
Moje też dopiero zaczynają kwitnąć.
Ja pisałam o największych w Polsce, a chyba nawet w Europie Wrzosowiskach Kłomińskich, które są na terenach popoligonowych koło Bornego Sulinowa. Byłam tam rowerkiem w tamtym tygodniu i pokazałam u siebie obszerną fotorelację. Byłam trochę zawiedziona, bo okazało się, że ponad 50% wrzosów już przekwitło i nie było tak cudnie jak zawsze.
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 11:22 #295857

  • annawu
  • annawu's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 345
  • Otrzymane dziękuję: 534
Muszę u Ciebie nacieszyć oczy wrzosowiskiem, :dance: bo w moim odródeczku nie ma ani jednego wrzosa :sleepy:

Romuś nie płacz, dzieci oddalone od domu są bardziej kochańsze :hug:
Pozdrawiam Ania
Zapraszam do mojego ogrodu
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 11:59 #295871

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 835
Roma wrote:
[...]ale berberysy jakoś nie weszły na pierwszy plan
To nic ;) - moje sokole oko i tak je wyłapuje w tym wrzosowym gąszczu :P . Widzę, że wszystkie mają się dobrze. Nawet te ostatnio sadzone już podrosły :woohoo: . Za "chwilę" zaczną się pięknie przebarwiać, wtedy już Ci poprawnej fotorelacji nie przepuszczę :P .


chester633 wrote:
jak go Dorcia puści...... :devil1: :devil1: :devil1: :rotfl1:
To też widziałam, ale zostawię to bez komentarza :club2: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Ostatnio zmieniany: 31 Sie 2014 12:00 przez dorciaj.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 12:56 #295887

  • Edyta
  • Edyta's Avatar
dorciaj wrote:
chester633 wrote:
jak go Dorcia puści...... :devil1: :devil1: :devil1: :rotfl1:
To też widziałam, ale zostawię to bez komentarza :club2: .

Skoro to nazywasz brakiem komentarza, to naprawdę boję się Twoim komentarzy :whistle: :rotfl1: .
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 14:06 #295895

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Romuś nie płacz i wyłaż z doła :kiss3: Popatrz, jak psiska się martwią, że Pańcia smutna, nie możesz im tego robić :hammer: Jaśkowa wygląda przepięknie, a ta pąsowa róża - poezja. Przetwory musisz zrobić, a jak dzieci przyjadą, to co będzie? Nie mówiąc o 'wywianowaniu' przy wyjeżdzie.
Masaż to dobry pomysł, i może jeszcze łaskotki :rotfl1:
:hug: :hug: :bye:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 17:20 #295941

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Czyżbym trafiła na godzinę pąsowej róży? Mocny kolor.
Roma, wrzosy niestety już kwitną co zapowiada jesień.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 17:41 #295952

  • Aga1973
  • Aga1973's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie mów nigdy.. :)
  • Posty: 326
  • Otrzymane dziękuję: 144
Róża śliczna. Taki ciekawy kolorek.. Romciu, mam pytanko, a właściwie dwa ;) Ile wrzosów posadziłaś i jak długo Ci się rozrastały?
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 22:18 #296118

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Romciu.. :hug:
Nie smuć się! Wyobraź sobie, jaka to będzie radość, jak dzieci będą kolejno przyjeżdzać w odwiedziny.. to dopiero będą emocje!
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 23:13 #296143

  • Roma
  • Roma's Avatar
Aniu-dzięki :kiss3:
Pawle-skorzystałam z Twojej podpowiedzi i zajrzałam do barku a efektem tego są nieposadzone wrzosy :jeez: a tak sobie obiecałam,że je dzisiaj posadzę.
Lucynko-a jakże,widziałam Twoje rowerowe wyczyny,jestem pod ogromnym wrażeniem :thanks:
Anno-musisz nadrobić straty,wrzosy warto mieć :)
Dorcia-trochę marudzi ten ciemny berberys,kolumnowy ale teraz już dam mu spokój,ewentualnie jutro go wykopię i zobaczę cy nie ma robactwa.
Haniu-"wiśta wio, łatwo powiedzieć" :( masażu nie było ale było :drink1: :drink1: tylko,że robiłam to sama ze sobą do lustra(oj licho już ze mą :jeez: )
Bożenko-na mijający czas wpływu niestety nie mamy :teach:
Agnieszko-Wrzosy mam 3 lata a posadziłam w pierwszym rzucie 80 sztuk w tym ok 20% mi wymarzło :(
Monia-dopóki jedno z dzieci było blisko nas,nie było problemu a teraz nie ma nikogo :(
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 31 Sie 2014 23:53 #296152

  • Edyta
  • Edyta's Avatar
Romuś, a które dziecko, i gdzie Ci wybyło, bo jakoś mi się wydawało, że one wszystkie już poza gniazdem :think: ?
Ostatnio zmieniany: 31 Sie 2014 23:54 przez Edyta.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 01 Wrz 2014 00:25 #296155

  • Roma
  • Roma's Avatar
Kasia-najstarsza córka, która mieszkała w Nowem(5 km od nas) wybyła poza granice kraju :( a zawsze była na nasze zawołanie a w dodatku pracowała w służbie zdrowia a teraz? :jeez:
Ostatnio zmieniany: 01 Wrz 2014 00:26 przez Roma.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 01 Wrz 2014 00:51 #296160

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Romcia.. HA! Zajrzałaś do barku i się wygadałaś.. To nie matczyny smutek.. kluczowe tu jest "każde zawołanie" :happy3:

Nie smuć się- teraz żadna zagranica nie jest daleko.. Wśród pacjentów i znajomych dużo osób poleciało w różne strony.. Z Anglii przyjeżdzają kilka razy do roku, do Rodziców w lato, czy na święta.. Rodzice też wyjeżdżają na długie wizyty.. Mama mojej koleżanki odwiedza ją w Stanach- jak wyskoczy na Wielkanoc, to długo po majówce wraca.
Najbiedniejsza jest jedna mama, której córka siedzi w Katarze i przyjeżdza do Polski raz na 10 miesięcy..

Zazdroszczę Twojej córce tej decyzji- ja niestety nie mam charakteru do emigracji. Nie lubię zmian i pewno ciężko byłoby mi sie odnaleźć.. Przez chwilę myślałam o wyjeździe i na pewno byłoby mi łatwiej na zachodzie żyć, niż tutaj- jednak nie potrafiłam się zdobyć na ten krok. Wiesz, jak się mówi.."ostatni gasi światło".. w razie czego ja bedę w ogonie, gasząca :lol:

Ściskam!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.768 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum