TEMAT: Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - aktualny

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 24 Lut 2014 13:06 #227977

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Julu - za rabatkę z trawami jeszcze się nie zabrałem, więc tylko częściowo przycięte. Będę je przenosić w inne miejsce, więc chyba muszę się pospieszyć ;) Właśnie wczoraj tak sobie w domu dysputowaliśmy, że tak powinna wyglądać każda wiosna! Żeby na wszystko był czas! W zeszłym roku to, co zrobiłem w ten weekend wykonałem pod koniec kwietnia, bo wszystko było pod śniegiem :crazy:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 24 Lut 2014 14:04 #227989

  • Firletka
  • Firletka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 640
  • Otrzymane dziękuję: 433
Jolu , uważaj kobieto na siebie , bo sezon przed nami. Kulki wprawdzie samoobsługowe , ale przy różach i powojnikach pochodzić trochę potrzeba. Jakie cudne powojnikowe połączenia !
Jak Ty to robisz ,że masz taki porządek ? U mnie pobojowisko...krety :placze:

"Egzotyczne" zdjęcia - mistrzostwo świata. :bravo: Pokazałaś mi inne światy . Też w nich mieszkam, a nie wiedziałam, że w nich tak pięknie :hearts: ...Dziękuję. :hug:
Ostatnio zmieniany: 24 Lut 2014 14:04 przez Firletka.
Temat został zablokowany.

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 24 Lut 2014 14:18 #227992

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2487
Dzieje się dzieje...u mnie też ;) nie wiem czy się do zlotu wyrobię :rotfl1:
Iglaki królują na rabatach :hearts:
Temat został zablokowany.

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 24 Lut 2014 16:18 #228019

  • magdala
  • magdala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4524
  • Otrzymane dziękuję: 1071
Jola, z krzesła obrotowego do firan...?!
Ty to masz pomysły :jeez: Tak właśnie mówią : najwięcej niebezpieczeństw czyha we
własnym domu .

Mi również bardzo podobają się "tropikalne " jezówki
Przy pierwszym zdjęciu pomyślałam ,że to zdjęcie z podróży :)
Temat został zablokowany.

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 24 Lut 2014 18:01 #228042

  • rm27
  • rm27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2676
  • Otrzymane dziękuję: 2903
Jolu, moja ma trochę słońca rano i wieczorem.
Temat został zablokowany.

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 24 Lut 2014 19:14 #228059

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
rispetto wrote:
W zeszłym roku to, co zrobiłem w ten weekend wykonałem pod koniec kwietnia, bo wszystko było pod śniegiem :crazy:
No fakt! U nas może była to połowa kwietnia, ale jeszcze się resztki śniegu rozgrabiało! ;)
Jolu - Julu (?) :P jak to z tą kózką w wierszyku było? :hammer:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 24 Lut 2014 20:48 #228104

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2681
Oj, no to ja nie zapytam, po coś Ty wchodziła na to krzesło, widocznie była taka pilna potrzeba, no bo jak to tak, żeby firanka krzywo falowała! :rotfl1: :rotfl1:
Jak to się dzieje, że u Ciebie trawy się tak nie poroznosiły po całym ogrodzie? Nawet te niezwiązane jakoś kupy się trzymają...
Oj, u mnie to musi wiać! ;)
Ale chyba w przyszłym, jakim przyszłym, tym roku też powiążę...
Moja Luminetta na słońcu i wcale się nie przypala, uprzejmie donoszę...
Temat został zablokowany.

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 24 Lut 2014 21:15 #228123

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 835
No i co powiedział lekarz? Mam nadzieję, że chociaż jakieś "opierdaty" dostałaś za jazdę figurową :P .

Jakbyś te hosty dzieliła skrzynkami, to jestem skłonna przyjechać samochodem męża :happy3:.
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 24 Lut 2014 21:48 #228143

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Jolu, ja dziś ciąłem trawy-wszystkie -bez wyjątku, widać już zielone badylki u rozplenicy, a wydmuchrzyca piaskowa na wysokości 10-15 cm też już jest zielona :supr3:
Temat został zablokowany.

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 25 Lut 2014 08:07 #228238

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
:bye: Jolu
Jak tam Twoje potłuczenie,już lepiej???
Zdrowiej kobitko,bo pogoda coraz ładniejsza,wiosna coraz bardziej się zbliża i mam nadzieję,że wtym roku wczesnie się u nas rozgości :)
Zdjątka z zachodem słońca z motywami roślin bardzo udane :bravo: :bravo:
Masz fajnie,bo zachody słońca u Ciebie zawsze są widoczne,piękne, :hearts:
u mnie słoneczko zachodzi za lasem i nic nie widać,musze chodzić tylko nad zalew,aby je podziwiać :wink2:
Ja w sobotę będę na działce to poszukam wiosny,popracuję ostro,zastanawiam się czy powojniki już przyciąć?
Lili trochę też już kupiłam,a dużo zamówiłam :D
Temat został zablokowany.

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 25 Lut 2014 10:04 #228281

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Paweł masz rację, najlepiej jakby każda zima była łaskawa i krótka :lol:
Ale mielibyśmy wówczas radości :flower1:
Sceptykiem niby nie jestem ale :think: dopiero koniec lutego :blink:
Powiem szczerze, ze mam nieco obaw przed ruszaniem ziemi, bo jak ruszę, zacznie rosnąc, a jak przymrozi :sick:
Tak sobie pomyślałam, że trawy mogę przyciąć i w razie 'W' przykryć donicami :think:
Czy to wystarczy? One bardziej się wilgoci boją i zmarzniętej wody przy korzeniach niż przymrozków chyba :lev:
Magda dziękuje za piękne słowa o porządku, ale to nie jest cala prawda :silly: Ogród po zimie, jak wszędzie, tylko trawy bardziej może uporządkowane ;) Zdecydowanie wiązanie przynosi przewidywane efekty :teach:
W sezonie od wiosny do jesieni uwielbiam takie podniebne widoki, zmienne, różnorodne, dynamiczne, w szerokiej palecie kolorów i form. Nie wiem dlaczego, jednak najbardziej fascynujące są widoki przed nadchodzącą burzą :blink:
Zawsze wtedy wspominam, które to miejsce jest najbezpieczniejsze w domu :happy3:
Czy ja już pisałam, ze mogałbym być łowca tornad :woohoo:

Wał chmurowy :think: no to wiemy, co było dalej





Ale od ubiegłego roku mam wiele zajęć oprócz podziwiania nadchodzącej burzy :wink4:
Tunel trzeba zamknąć i zdjąć pokrycie ogrodowej altany, żeby potem za wschodnia granica nie szukać :rotfl1:
Niesamowite to przeżycia w ostrych porywach wiatru szamotać się z dachem altany :happy3:
Niestety działka nieosłonięte i ostre podmuchy znad miasta mogą zniszczyć to i owo.
Potem siedzę na schodkach i obserwuję, jak zbliża się nawałnica, wyładowania coraz bliższe i rozbłyski :lev:
Niesamowita jest ta nasz ziemska natura :teach:

Żeby nie było, ze jestem aż tak żądna wrażeń :rotfl1: uwielbiam także leniwe wieczory w basenie :lev: oglądając leniwie zachodzące nad miastem słońce, jego refleksy w oknach katedry :)
To się rozpisałam, już prawie tę wodę poczułam :happy3:

Igorku Ty uważaj z tymi kulkami, one naprawdę rosną :silly: przynajmniej niektóre :rotfl1:
Ciekawa jestem tych zmian, już coraz bliżej :hug:
A co z działką obok?

Madziu no nie wiem, co to było :crazy: Zagadałam się z Martą :happy3: Najważniejsze, że obrażenia z rodzaju tych mniejszych :oops:
Jedno tylko mam wytłumaczenie, mama nade mną czuwa :hearts:
Źle się to mogło skończyć, oj bardzo źle :cry3:
Mam jeszcze jedną fotkę, którą chyba nie wszyscy pamiętają :think: piramida ;)


Romku to chyba nieco za mało, nie myślisz :think: Moja na słonecznym d rana stanowisku, trochę się przypala, co widać, ale jest żółta.

Gosia jaka kózka, stara koza co najwyżej :happy3:
Człowiek to sobie nie uświadamia, że lata już nie te :dazed:
Nie patrzę na firany, nie patrzę :angry:
M co prawda zawiesił zerwany karnisz, ale ten lamberkin :blink:
Poprawię, jak będę myła okna :rotfl1: ale czy ja się zdecyduję ta takie wycieczki :think:
Marta i moja także na słońcu, a one ponoć z wiekiem się uodparniają bardziej. Muszę wysadzić na słońce jeszcze 'Aureę' Zielony z żółtym po prawej, to i po lewej będzie ok, nie sądzisz?
A ja Tobie nie mówiłam, że wchodzę na krzesło :rotfl1: Nie :think: Dopiero powiedziałam, że spadłam :rotfl1:
Masakra jakaś :blink:
Marta musimy planować jakoś ten pierwszy wiosenny szkółking :think: no może tak z okazji 8 marca :woohoo: Okazja jakby będzie, to się pizzę zamówi i po sprawie.
Od 14 i cały następny tydzień nie mogę, nie będę mogła znaczy się ludziom na oczy pokazać :funnyface:

Dorcia lekarz łaskowie, ku pocieszeniu opowiedział, jak pielęgniarka kiedyś poprawiała wertikale z lekarskiego biurka :blink: Jak się zwaliła, to trzy żebra połamane o kaloryfer :jeez: Masakra :jeez:
Leki przypisał przeciwbólowe, przeciwzapalne, jakieś plastry mam kleić i smarować maścią :sick:
Będę żyła jednak :lol:
Z hostkami to się odezwę, do Sulejowa będzie wiadomo ;) Nie musiałabyś wówczas pozbawiać M środka transportu :P
Zobaczymy, jak wystartują w tym roku, bo w ubiegłym przetrzebiłam nieco :flower:
Paweł :bye: ja wiem, ze one pewnie już wiosnę poczuły ;) Obawiam się jednak żeby znów nie poczuły zimy :think:
Z drugiej strony każdego wieczoru osłaniać, a rankiem odsłaniać, kiedy znalazłabym na to czas :think:
Decyzja z pewnością zapadnie w sobotę, jeśli tylko pogoda pozwoli.
Aniu takie zachody słońca nad wodą to jednak mają swój niebywały urok. Uwielbiam siedzieć na pomoście i obserwować, jak słońce rozpływa się w wodnych odmętach i chowa się za koronami drzew. A swoją drogą dziwne to uczucie, kiedy nagle błękitna woda ciemnieje i nasze nastawienie do tajemnych kryjących się w odmętach się zmienia :silly:
Ja tam już wolę nogi na pomost :rotfl1:
Mam nadzieję, że i u Ciebie już wiosenka, obyśmy miały okazję na porządki w sobotę, bo ubiegły weekend nie był zbyt sprzyjający :blink:
Czuję się nieco lepiej, dziękuję :hug:

To się rozgadałam :whistle: jak nigdy :rotfl1: :happy3:
No to tylko różyczki jeszcze zostawię :flower1:

Heidi Klum


Fellowship


Bremer Stadtmusicanten


Duecik Ascot i Chopin, z clematisem Josephine w tle
Ostatnio zmieniany: 25 Lut 2014 10:13 przez pamelka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 25 Lut 2014 10:09 #228284

  • magdala
  • magdala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4524
  • Otrzymane dziękuję: 1071
Jola, Ascot rośnie tak wysoko ?

Ależ Ty masz niebo nad sobą ! Nie wiadomo czy podziwiać czy się bać czasami .... ;)
Temat został zablokowany.

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 25 Lut 2014 10:26 #228288

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 835
Po tym co piszesz to jeszcze marniej widzę nasze spotkanie :cry3: . U mnie najbardziej prawdopodobny jest weekend z 15 :dry: , ale i tak jeszcze nie na 100% :placze: . Chyba nie ma co się nastawiać teraz na wiosnę.

Jolu, z tymi hostami to luzik ;), ja mam za mało cienia żeby teraz hosty sępić :devil1: . I tak trochę ich posadziłam zajmując każdy zacieniony kąt :happy3: . W zeszłym roku sporo od Romki przywiozłam i zanim znalazłam miejsce to mnie dobrze nogi już bolały :happy3: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 25 Lut 2014 10:59 #228301

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Twoje zachody słońca absolutnie egzotyczne :woohoo: , żeby nie powiedzieć tropikalne :woohoo:

Widziałam ostatnio w serii "Katastrofy lotnicze" na NG odcinek o łowcach tornad, jak zepsuł im się jeden z silników podczas przelotu przez huragan o sile 5 (w skali do 5 :supr: ). Mocne :woohoo: . Szczęśliwie wszyscy z tego wyszli żywi ;)

Z tym niepokazywaniem się przez tydzień ludziom to tylko mikrodermabrazja mi się kojarzy :happy3: . Pracowałam kiedyś obok gabinetu kosmetycznego :whistle:
Temat został zablokowany.

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 25 Lut 2014 11:42 #228311

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Magda w/g HMF to Ascot dorasta do 90 cm, moja gdzieś ok 1 metra :whistle: Na ale wiadomo, wszystko zalezy od warunków.
Masz rację czasem bać się trzeba nawet :sick: Ale to zupełnie nie znaczy, że jak las zasłania to jest inaczej ;)
U mnie przynajmniej żadne duże drzewa się nie złamią, ale też żadna ściana drzew nie zatrzyma mknących podmuchów wiatru :sick:
Dorcia jakoś damy radę, najpóźniej w Sulejowie :hug:
Zawsze możesz napisać co tam trzeba a my dowieziemy :wink4:
15-go to ja będę w ogrodzie /mam nadzieję :lev: / siedziała :garden:
Marta dobrze kombinujesz :funnyface:
Kiedyś pracowałaś :lol: no właśnie :lol: ale, że po mikrodermabrazji tak źle jest :think: nie powiedziałabym zupełnie :rotfl1: Po niej to bym chyba zaryzykowała szkółking :silly:
Teraz to się nieco lista zabiegów rozbudowała ... fotoodmładzanie, fraksel, mezoterapia igłowa , czy bezigłowa, jakiś 'Madonna lift' :blink: i takie tam inne :happy:
Starsze Panie zaś zamiast do kosmetyczki udają się już do studiów medycyny estetycznej :rotfl1: :silly:
No to pożartowałyśmy :funnyface:
Temat został zablokowany.

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 25 Lut 2014 12:00 #228316

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 835
A jak ktoś nie może do Sulejowa? :cry3: Ehhh :placze:

A co Wy chcecie poprawiać? :dazed: Wy młode, ładne laski jesteście :flower1: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 25 Lut 2014 12:13 #228318

  • Zielona Ania
  • Zielona Ania's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1272
  • Otrzymane dziękuję: 1299
Nie wiedziałam że rozmowa z Martą może być tak niebezpieczna. Wracaj szybko do sił, bo prognozy pogodowe bardzo optymistyczne do prac ogródkowych.

Piramida fantastico :lol:
Zapraszam
Mania Zieleni
Temat został zablokowany.

Pamelkowe zamyślenia z widokiem :) - 2014 aktualny 25 Lut 2014 13:06 #228323

  • AGP-ON
  • AGP-ON's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Grześ
  • Posty: 1137
  • Otrzymane dziękuję: 249
WOW, ale Cię chmurska naszły.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.477 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum