TEMAT: OGRODOWE PRZYMIARKI '2014

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 24 Sty 2015 20:47 #333037

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Ale jakim podstępem :dazed: ? Byłam pewna, że wybierasz się na wiosenny szkółking :huh: ... No nie rób mi tego :cry3: , możesz nawet róż nie kupować, tylko jedź :flower1:

Nie miałaś przypadkiem jechać do Romy :think: ?
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 24 Sty 2015 20:49 #333039

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
No skoro już się myśli o zamówieniach zagranicznych, to kolekcjonerstwo Cię dopadło jak nic! To ja tak floksowa nie jestem... Polski rynek mi wystarczy :) Przeczytałam o tych preferencjach roślinnych, szybko Ci się wykrystalizowały, ciekawe tylko jaka będzie zmienność ;)
Marta, ile Ty już masz róż?
Setka dawno chyba przekroczona... I co za mało? :rotfl1:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 25 Sty 2015 10:05 #333151

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Martuś wybierać to ja się mogę :tongue2: , a jak wyjdzie to nie wiem :pinch: . Na 100% nie mogę 14 marca. Potem są dwa weekendy 21 i 28 - i któryś z nich też będę miała zajęty :jeez: , ale jeszcze nie wiem który :think: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 25 Sty 2015 11:03 #333195

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Róże jak zwykle wymiatają .Większość Twoich rośnie i u mnie .Też już nie mogę się doczekać sezonu zwłaszcza ,że mam 7 nowych .Emocje jakie towarzyszą czekaniu na pierwsze pączki ,a potem kwiaty są zawsze wielkie .Ja nie wiem czy to tylko ja tak mam ? :drool:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 25 Sty 2015 12:40 #333237

  • Krzysia
  • Krzysia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1466
  • Otrzymane dziękuję: 1569
Martusiu mimo narzekań niektórych

Stanowczo zaprzeczam, nie narzekałam, byłam tylko zaskoczona moją reakcją na widok róż, zazwyczaj zerkałam na nie i biegłam dalej, a tym razem mnie wciągło :rotfl1: i coraz bardziej się podoba, może aparat Marty ma jakiś ukryty dar rzucania uroków, albo jego właścicielka :devil1:
...Bo marzenia się spełniają tylko tym, którzy je mają...

Próbuję spełnić jedno z nich
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 25 Sty 2015 17:22 #333365

  • elsi
  • elsi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1277
  • Otrzymane dziękuję: 611
Marta, czy Madame Pierre Oger rośnie w kępie róż historycznych???
Zastanawia mnie falowanie płatków w Twojej Aphrodite, moja ma gładziutkie.
Pooglądałam sobie Twoje zdjęcia i chyba zacznę przeglądać swoje z lata,
jakoś do tej pory nie miałam czasu na wspominki. Zdjęć zbyt wielu też nie robiłam.
A szkoda, bo o tej porze roku mam najładniejszy ogród, oczywiście na zdjęciach ;) .
Robisz takie ładne zdjęcia swoim różom, że nie tylko Pawła-Czestera i Nowinkę masz na sumieniu.
Miałam już róż nie kupować i co??? - jakieś zamówienie mam na sumieniu znowu :evil: . Dzisiejsze!
Pozdrawiam.
Elżbieta

W moim ogrodzie
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 25 Sty 2015 17:43 #333374

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Marta chęci to za mało ;) , na razie odpowiedzi na maila brak :silly: . Cokolwiek jednak się wydarzy, daleka jestem od planów stworzenia kolekcji narodowej floksów :happy3: . Ale Tobie będę jak najbardziej kibicować w tworzeniu Twojej kolekcji ;)
Mówisz, że preferencje szybko się wykrystalizowały? Cztery lata, to nie tak znowu szybko ;) , jeszcze ostatnio stwierdziłam, że we wszystkich sklepach dzwonki oglądam :happy3: , kolejny fijoł :crazy:
Róż mam około 120 i skromne plany zakupowe :whistle: , na razie :happy3:

Dorcia na razie to nikt z nas nic nie wie, a na koniec pogoda może nam plany pokrzyżować :jeez: . Bądźmy dobrej myśli, że jednak się uda :hug: . To jedziesz do tej Romy czy nie :happy4: ?

Ewo ja wiem, że te moje róże to nie żadne rarytasy i rosną w większości forumowych ogrodów, ale przecież gdzieś na nie się musiałam zapatrzeć :happy3: . Też czekam na sporo nowych odmian :woohoo:

Krzysiu nie odzywam się zbyt w Twoim wątku, bo na temat roślin do cienia i półcienia niewiele mam do powiedzenia :oops: , ale jeśli jakieś róże u mnie Ci się spodobają, to chociaż taki wkład będę miała w Twoje przemeblowania ogrodowe :hug:

Ela mało zdjęć robiłaś, bo wątku nie masz i straciłaś nawyk :jeez: . Czy kiedykolwiek dasz się w końcu namówić na ten niewielki wysiłek :hug: ?
Madame Pierre Oger nie rośnie na okrągłej różance, tylko obok Kardynała Richelieu na początku falistej rabaty.
Mówisz, że moja Afrodyta falowana :think: , a zobacz tutaj


DSC_1045.jpg


Jakie zamówienie już zrobiłaś :woohoo: ? Mów zaraz gdzie i co, ja na razie tylko Soeur Emmanuelle u pana Tomka wypatrzyłam, ale wstyd składac takie zamówienie na jedną różę :oops:
Ostatnio zmieniany: 25 Sty 2015 17:53 przez r-xxta.
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 25 Sty 2015 17:50 #333377

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Martuś ,a dla mnie wszystkie róże to rarytasy i w dodatku piękne .Czekam na Twoje z ciekawością, prawie tak jak na swoje :hearts:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 25 Sty 2015 18:11 #333391

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
120 róż? :eek3: O, mamusiu! Będzie się działo :flower2: :flower2:
Ja z pewnością będę Twoim stałym gościem, bo róże uwielbiam, a sama mam ich mało :( No, cóż, ogród cienisty, ziemia kwaśna...
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 25 Sty 2015 18:38 #333409

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Martuś no,no sporo róż uzbierałaś w tak krótkim czasie .Jesteś lepsza ode mnie ,ale kto wie gdybym miała tyle miejsca co Ty :rotfl1: Jestem ciekawa nowych wyborów ojjjj będzie o podziwiać w sezonie ,ale na razie za oknem u mnie wszechobecna biel
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 25 Sty 2015 19:33 #333463

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
Martuś - cieszę się zapewne jak i Ty z deszczu - nasącza pięknie ziemię przy kochanych różach. Tylko czy ta zima nie zima nie zrobi nam przykrej niespodzianki.
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 25 Sty 2015 19:43 #333471

  • elsi
  • elsi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1277
  • Otrzymane dziękuję: 611
Marta, co zamówiłam? Gertrude Jekyll (bo dawno ją chciałam a w tym roku jest), Queen of Sweden (bo co roku mam ją kupić i jakoś tak wychodzi, że nie mam), AUScat(rozumiem, że to Winchester Catedral?, czyli rodzina z Mary Rose a ta mi pasuje), Heavenly Pink i Bouquet Parfait Lensa, bo mam z tej serii Waterloo i jestem zadowolona, morze pachnącego kwiecia). Old Port zachwalałaś, brać???? i jeszcze takie tam :happy3: .
I jeszcze się zastanawiam.
W całym bukiecie Aphrodite tylko jeden kwiat jest taki pofalowany i taki akurat wstawiłaś i ten odcień taki brzoskwiniowy - już myślałam, że to Polka ;), pewnie było to o zachodzie, stad taki odcień różu?
Pozdrawiam.
Elżbieta

W moim ogrodzie
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 25 Sty 2015 20:33 #333517

  • lawenda
  • lawenda's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 222
  • Otrzymane dziękuję: 20
elsi wrote:
Marta, brać????


Brać Elu, brać :funnyface: najlepiej 3 sztuki
Marta, jestem i zaglądam, no może nie za często ale to się zmieni przecież :) Zdjęcia teraz jakby ładniejsze niż w lecie, chyba za latem się tęskni i tej zimy nie zimy mamy dosyć :flower1: Mam nadzieję, że wiosna przyniesie pozytywną energię i coś się ruszy, ale Ty na wiosnę nie czekasz, listki z róż już poobrywałaś? :bravo: Ja i tak za tobą nie nadążę ale lubię czytać co robisz, bo chociaż wiem co powinnam. Tymczasem, nie mam listy róż, wolę nie wchodzić na stronę ;)
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 26 Sty 2015 09:03 #333679

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dzień dobry w nowym tygodniu, Marta!

Śnieg spadł? :)
U mnie na wsi bielusieńko... ale w Warszawie ulice czarne - czyli tak, jak powinno być!

Czarujesz tymi swoimi różyczkami... ja co prawda z większością się z żalem pożegnałam, ale to nie przeszkadza mi zachwycać się nimi w zaprzyjaźnionych wątkach... 120 róż robi wrażenie, zwłaszcza, że królewny tak pięknie Ci kwitną...

Miłego poniedziałku!
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 26 Sty 2015 09:32 #333689

  • Roma
  • Roma's Avatar
Też jestem ciekawa czy Dorcia wybiera się na północ czy też nie,zobaczymy ;) :think: Wszędzie gdzie nie zajrzę to wszędzie czytam o listach chciejstw a mnie w tym roku nic a nic nie ciągnie do zamówień :jeez:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 26 Sty 2015 09:32 #333690

  • mirdem
  • mirdem's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2652
  • Otrzymane dziękuję: 2335
Odpowiedzi na maila brak ............ ale mam pewien pomysł :idea1: ( moja bratowa ma firmę handlującą ze wschodem , często jeździ osobiście do Moskwy doglądać interesu ........... najwyżej ją naślę na miejscu :rotfl1: :rotfl1: )......... a póki co zrobiłam zamówionko między innymi floksowe w Bylinowym Raju ;) ;)
Pozdrawiam.....wiosennie przez cały rok ... Mirka :P :P

Kolorowy galimatias Mirki

Kramik -wymienię , sprzedam ( głównie ogrodowe)2015
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 26 Sty 2015 09:36 #333692

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Mam nadzieję ,ze deszczyk dotarł do Twojego ogródka i będzie pani zadowolona z ilości ;)
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 26 Sty 2015 09:38 #333693

  • VERA
  • VERA's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1919
  • Otrzymane dziękuję: 3718
Chyba zrobię nowe zamówienie pt. RÓŻE.
Po co ja tu zaglądałam :club2: :club2: :club2:
Pozdrawiam Vera :)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.796 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum