TEMAT: OGRODOWE PRZYMIARKI '2014

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 13 Sty 2015 20:09 #328815

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Aga u nas też ciągle powtarzają, że rysunek odręczny to podstawa, że komputery przekłamują, że nic nie zastąpi odręcznego szkicu, że to robi wrażenie na klientach ;) , i tak dalej. Ale jeśli stawiają lepsze stopnie za projekty zrobione w programach graficznych, to już jest świństwo :angry:
Ja jeszcze żadnego stopnia nie widziałam, zastanawiam się, czy ktoś nam indeksy pokaże po pierwszym semestrze, bo jak go podpisałam, tak do dziś nie widziałam :think: ...
Reasumując, ja optymistycznie myślę, że życie i ewentualna praca z ludźmi zweryfikuje poziom naszej wiedzy i zaangażowania. Choć gdybym faktycznie chciała kiedyś zaoferować komuś swoje usługi w tej dziedzinie, muszę się jeszcze długo uczyć :jeez:
Z dnia na dzień coraz mniej wieje ;) , może w końcu się uspokoi :lol:

Wiesiu dziękuję :hug:
Ja po tych studiach będę bardzo podejrzliwie traktować każdy profesjonalnie wyglądający projekt :happy3: , skoro uczelnia bardziej zwraca uwagę na wygląd niż na zawartość merytoryczną, to tak uczą się robić studenci ;)

Haniu mnie też przygnębia zderzenie z dzisiejszą rzeczywistością uczelnianą :huh: i faktycznie jest tak, jak pisze Agnieszka, ci wszyscy wykładowcy projektują prywatnie, ale też jako specjaliści z uczelni mają dojścia do zamówień na większą skalę. Nie żebym im tego zazdrościła, ale widać tę przepaść między nimi, a nami, z naszymi przyszłymi dyplomami :devil1:

Maju i po co mi był ten wnerw :devil1: , wszyscy pozostali mają teraz ułatwione zadanie, bo nie popełnią moich błędów, a ja i tak muszę poprawić :evil:
Nie masz floksów ani liliowców :eek3: ? A gdzieś Ty się dziewczyno uchowała :supr: ? Zarówno jedne jak i drugie sadzę w towarzystwie róż, więc i u Ciebie będą wyglądać pięknie, koniecznie zamów choć po kilka odmian :happy-old:
W ofercie Szczytnicy jest bardzo dużo pięknych liliowców, floksów kilka, ale na początek wystarczy :happy3:

Dorcia i na floksy przyjdzie czas :devil1:
Też się zawahałam jak spojrzałam na ceny ;) , ale z drugiej strony... M. właśnie rzuca palenie, po tym jak pół roku temu po 5 latach niepalenia wrócił do nałogu :hammer: . Jedna paczka kosztuje 15 zł, tyle co liliowiec :happy3: , wiesz ile on tego wypalił przez pół roku :rotfl1: ? Od razu przestałam mieć skrupuły :whistle: . Musisz po prostu znaleźć jakieś odniesienie w swojej sytuacji, może nawet dosłowne :devil1: :funnyface:

Ewo witaj w moim wątku :bye:
U koleżanki, od której go dostałam odmiana ta kwitła bardzo ładnie, zdecydowałam się na nią właśnie na widok tych kwiatów, ale jak widać nie jest to gwarantowane :huh: . Może kolejny sezon będzie lepszy :think:

Ewcia dziękuję za dobre słowo :hug:
Masz rację z tymi zakupami ;) , właśnie z trudem wylazłam ze strony Zielonych Progów :happy3: , rzeczywiście mają sprzedaż wysyłkową od marca :woohoo: . O mamuniu, już się boję :happy4:

Agnieszka :woohoo: , fajnie, że zajrzałaś :hug: , za gratulacje dzięki :hug:
Coś jeszcze powspominam, ale najpierw obowiązki ;)
Ostatnio zmieniany: 13 Sty 2015 20:16 przez r-xxta.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, hanya


Zielone okna z estimeble.pl

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 13 Sty 2015 20:12 #328816

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Może dobrze, że nie mam już gdzie sadzić... bo mój M na nic nie wydaje kasy :happy3:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 13 Sty 2015 20:52 #328830

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
A nie mówiłam, że tak będzie? Że wiedzą o roślinach pobijesz wykładowców? :)
Oj, Marta, nie musisz realizować wielkich projektów, ale w ramach praktyk ;) jakimś doradztwem na forum mogłabyś służyć :)
Zielone Progi prowadzą od tego roku sprzedaż wysyłkową? Cudownie! :)
Jak tam zamówienia, krystalizują się?
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 13 Sty 2015 21:11 #328843

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Że niby Sebastian ma rzucić palenie? :rotfl1: On jest na e-fajku :tongue2: , nie wyjdzie 15zeta dziennie :tongue2: . Ale wiesz, on dużo jednak tej kasy przejada - na to konto to ja bym mogła całą plantację liliowców kupić :happy3: .


Mówisz, że z floksami wszystko przede mną :think: ... kto wie :pinch: . A są żółte? :happy:
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 13 Sty 2015 21:22 #328847

  • mirdem
  • mirdem's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2652
  • Otrzymane dziękuję: 2335
Dorcia wyobraź sobie , że są np Babje Leto ;) ;)
Pozdrawiam.....wiosennie przez cały rok ... Mirka :P :P

Kolorowy galimatias Mirki

Kramik -wymienię , sprzedam ( głównie ogrodowe)2015
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): dorciaj

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 13 Sty 2015 22:01 #328871

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Gorzatko to niemożliwe :happy3: , musisz tylko dobrze pomyśleć, może to coś, na co już nie zwracasz uwagi, a koszty generuje :devil1:

Marta szkoda, że wiedza o roślinach to nie wszystko ;) , choć naiwnie myślałam, że to podstawa :happy3: , niestety nie na tym kierunku :evil:
Jakie doradztwo :supr: , przecież wyraźnie pisałam, że nic się nie nauczyłam :happy3: , na razie mogę jedynie doradzić w jakim programie graficznym projekt ogrodu na pewno NIE WYJDZIE :devil1:
Skoro w Zielonych Progach są ceny detaliczne i są ceny przesyłek począwszy od jednej rośliny :woohoo: , to chyba prowadzą sprzedaż :lol: ?
Zamówienie do Szczytnicy skończyłam, jednak liliowce górą ;) , to drugie dopiero w trakcie :tongue2:

Dorcia już Ty dobrze wiesz kto powinien rzucić palenie :rotfl1: , na jedzeniu będzie chłopu oszczędzać :jeez:
Ja osobiście żółtego floksa nie widziałam, ale wygląda na to, że jest :lol: , Mirka, skąd go wytrzasnęłaś :woohoo: ???
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 13 Sty 2015 22:14 #328878

  • Edyta
  • Edyta's Avatar
Ja na rozgrzeszenie swoich zakupów (nawet bardziej przed sobą niż przed M, bo ten właściwie nie komentuje moich szaleństw :jeez: ) mówię sobie, że małżonek wydaje mnóstwo kasy na różne czasopisma, które stale kupuje :P .
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 14 Sty 2015 09:03 #328927

  • mirdem
  • mirdem's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2652
  • Otrzymane dziękuję: 2335
Marta ja tego floksa nie mam ;) ;) widziałam go tylko w necie ....................... chodzę sobie głównie po rosyjskich stronach z floksami jakie śliczności oni mają :supr3: :supr3: .......... w usprawiedliwianiu swoich zakupów roślinnych jestem mistrzynią świata , gorzej z miejscem na ich posadzenie :hammer: :hammer:
Pozdrawiam.....wiosennie przez cały rok ... Mirka :P :P

Kolorowy galimatias Mirki

Kramik -wymienię , sprzedam ( głównie ogrodowe)2015
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 14 Sty 2015 10:38 #328952

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Marto przed chwila zadzwoniłam do Zielonych Progów .Dowiedziałam się ,że można złożyć zamówienie ,ale do końca nie wiadomo ,jak będzie z realizacją .Jeżeli się nie wyrobią ,to przesuną wszystko na jesień .I że wolą zakupy na miejscu .Ja wyciągnęłam wniosek ,że jednak spróbuję . :)
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 14 Sty 2015 11:09 #328962

  • Roma
  • Roma's Avatar
Marta-dasz radę a za kilka lat to nawet z nutką rozrzewnienia będziesz wspominać ten okres.Byłam w "zielonych progach" ale jakoś nie mogę znaleźć możliwości zakupu indywidualnego :jeez: nawet cennika nie widzę.
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 14 Sty 2015 12:36 #328984

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
Wszyscy mówią o "Zielonych Progach" więc weszłam i oniemiałam :supr: , z rozpędu zrobiłam listę chciejstw ale nie wiem jak zamówić :think:
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Ostatnio zmieniany: 14 Sty 2015 12:36 przez piku.
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 14 Sty 2015 13:27 #328987

  • mirdem
  • mirdem's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2652
  • Otrzymane dziękuję: 2335
No właśnie z amówieniami tam jest problem , próbowałam juz parę lat temu bez efektu ( nie mają mocy przerobowych na wysyłanie ) w tym roku ponawiam próbę :( :(
Pozdrawiam.....wiosennie przez cały rok ... Mirka :P :P

Kolorowy galimatias Mirki

Kramik -wymienię , sprzedam ( głównie ogrodowe)2015
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 14 Sty 2015 13:55 #328993

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
Martuś ja jedynie co, to mogłabym spróbować porozmawiać z koleżanką projektantką ogrodów. Może zgodziła by się, by Ci pomóc w poznaniu choć podstaw projektowania w komputerze. Ona robi komputerowo a potem drukuje na wielkich arkuszach.
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 14 Sty 2015 14:06 #328997

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Floksów, nawet żółtych, już nie mam gdzie upchnąć :placze: przynajmniej póki co.
Pikutek, może Tobie wyślą? Powiedziano mi, że dla osób naprawdę daleko mieszkających mogą zrobić taki wyjątek. Okolice W. mogą kupić na miejscu. Okolice to dość mało precyzyjne określenie. Nie dopytywałam.
Widzę, że szaleństwo już się zaczyna :woohoo: Przywołuję mojego 'duszka zdrowego rozsądku' i trwam nieugięta :rotfl1:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 14 Sty 2015 14:16 #328998

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
Będę próbować Haniu, bo już się nieźle nakręciłam :devil1:
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 14 Sty 2015 14:53 #329008

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Poczułaś wiosnę :happy: Niech ta zima szybko wróci :search:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 14 Sty 2015 20:18 #329079

  • sierika
  • sierika's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Natury nie oszukasz,czyli moje dojrzewanie do eko
  • Posty: 4102
  • Otrzymane dziękuję: 4952
Widzę, że pogoda przekłada się na zamówienia...... :rotfl1: , lepiej więc by zima trochę zmroziła skrzydełka....... :hammer: .
Marta, tyle wysiłku włożonego w naukę i wiesz co nie wiesz..........swoją drogą niektóre podyplomówki itp. służą jedynie trzepaniu kasy....... :jeez:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI '2014 15 Sty 2015 07:59 #329158

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
No i na czym stanęło ? Próbujesz w Zielonych ? Ja czekam do marca ,a potem spróbuję .Widziałaś ile oni mają floksów ? :search:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.715 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum