TEMAT: W moim gospodarstwie

W moim gospodarstwie 10 Maj 2014 23:24 #256634

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu za to co tam napisałaś :bravo: :kiss3: :hug:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ma Gorzatka


Zielone okna z estimeble.pl

W moim gospodarstwie 10 Maj 2014 23:52 #256648

  • D_M
  • D_M's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 234
  • Otrzymane dziękuję: 31
Jestem w szoku muszę ochłonąć..
i tylko tyle dziś napiszę..
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ma Gorzatka

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 00:32 #256660

  • aguskac
  • aguskac's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2757
  • Otrzymane dziękuję: 1455
Zablokowali mi pisanie PW gdy próbowałam Oldze Chudziaczkowi wyjaśnić co się wydarzyło.

A przecież:

"Korespondencja osobista podlega ochronie z tytułu Art.23. kodeksu cywilnego jako dobro osobiste osoby. Adminowi nie wolno więc czytać prywatnej korespondencji innych osób. W przypadku stwierdzenia takiego faktu występuje odpowiedzialność cywilna z Art.24. kodeksu cywilnego."
Art.267 kk
§1.Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej....
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Chyba muszę to obgadać ze znajomym prawnikiem.
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku
Ostatnio zmieniany: 11 Maj 2014 00:43 przez aguskac.
Temat został zablokowany.

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 00:39 #256662

  • waldek727
  • waldek727's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1273
  • Otrzymane dziękuję: 864
0018.jpg


Piękna, przesympatyczna fotka obrazująca kontakt człowieka z przyrodą.
Czy takich fotek nie mogłoby być więcej na naszym forum?

Witam Cię Małgosiu na ,,Oazie".
Pozdrawiam.
,,OGRÓD KTÓRY ŻYJE W ZGODZIE Z NATURĄ, ŻYJE PEŁNIĄ ŻYCIA."
mój wątek-OGRÓD W HARMONII Z NATURĄ

"www.twojapogoda.pl/polska/mazowieckie/warszawa
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ma Gorzatka

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 00:52 #256667

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Z nowinek.. Po przeczytaniu tego wątku poszłam sobie w "podróż sentymentalną" tam.. Co się okazało- nie mam dostępu do pw ani profili forumowiczów, nawet o tym nie wiedziałam. Zadałam pytanie w dziale technicznym- dlaczego mam awarię. Co dziwne.. wątek z pytaniem usunięto. Admin- zamiast odpowiedzieć- skasował pytanie.. Wysłałam kolejne pytanie- teraz jestem pod obserwacją bo najpierw muszę mieć akceptację przed publikacją i pytanie kolejne w ogóle nie zostało opublikowane.. Chyba i pode mną podpalono stos :P
Temat został zablokowany.

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 08:23 #256698

  • Bagienka
  • Bagienka's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 17
  • Otrzymane dziękuję: 4
Dzieńdoberek :)

Przytuptałam za Wami Dziewczyny i zostanę, ok?
pozdrawiam - Beata
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ma Gorzatka

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 08:26 #256700

  • aguskac
  • aguskac's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2757
  • Otrzymane dziękuję: 1455
:hug: Witaj !! Jak dobrze, że jesteś!
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bagienka, Ma Gorzatka

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 08:29 #256702

  • cyganka77
  • cyganka77's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 10
  • Otrzymane dziękuję: 3
Małgosiu, przyszłam i ja się przywitać, bo wczoraj nie mogłam znaleźć Twoich wątków.
To, co przeczytałam tutaj, po prostu jestem w szoku.
Na FO jestem od niedawna, poznałam wspaniałych ludzi, od niedawna mam swój wątek.
Teraz biję się z myślami.
Sama już nie wiem. Na dwa fora brak mi czasu, ale takie traktowanie ludzi. Tak, jak któraś napisała na to są paragrafy.
No nic, może pogodzę zaglądanie na oba fora, bo nie chcę stracić wiadomości co u Was się dzieje.
Aśka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ma Gorzatka

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 09:27 #256717

  • Adrian89
  • Adrian89's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • śląsk strefa 6b
  • Posty: 3214
  • Otrzymane dziękuję: 7915
Ma Gorzatka wrote:
. Na szczęście, wiele z tych osób jest razem ze mną tam, gdzie nie musimy się obawiać upomnienia z powodu umycia okna w dzień świąteczny.



Co tworzą Admini, widać najlepiej w sekcji off topic.
Na publicznym FO łamana jest zasada bezstronności Administratorów, łamane są prawa człowieka, szerzona jest nienawiść i nietolerancja.
Pisze się tu o szatanie, cudownych obrazach, związkach jednopłciowych, eutanazji, aborcji, przepowiedniach i egzorcyzmach. Szkaluje się Jurka Owsiaka, wielbi się Radio Maryja i rozdmuchuje sprawy związane z katastrofą smoleńską. Szerzy się nienawiść, dzieląc ludzi na Polaków prawdziwych i nieprawdziwych, a ci prawdziwi, to oczywiście wyłącznie katolicy.


Pierwszy cytat :club2: :happy4: :happy4: :happy4: świetne! no bo jak to myć okna w święto!! przecież żyjemy w państwie katolickim!! a i tak masz dobrze! bo w arabskim kraju by Cię pewno ukamienowali :evil: :happy4: :happy4: więc ciesz się z swobody jakiej masz :happy4:

a dalsza część, też byłem zbyt tolerancyjny dla innych poglądów i stylu życia względem odczuć administracji, na szczęście sam kazałem usunąć swój wątek i profil! czytanie prywatnej korespondencji to nagminne było!
Temat został zablokowany.

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 09:46 #256726

  • Ma Gorzatka
  • Ma Gorzatka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 894
  • Otrzymane dziękuję: 497
Dziękuję wszystkim za wsparcie, to naprawdę dla mnie bardzo ważne, poczytać w tej sytuacji Wasze słowa otuchy. Pożegnałam się TAM, napisałam o swoich odczuciach i zostałam ocenzurowana, zmoderowana i opluta, a moje pożegnanie nie wisiało na wątkach nawet kwadransa.
Kiedy napisaliście mi, że dostałam w moim wątku odpowiedź tamtejszych moderatorów, to przyznam, że przez kilkanaście minut bałam się tam wejść i przeczytać, bałam się, że się bardzo zdenerwuję.
Potem jednak, czytając, wcale się nie zdenerwowałam, ani nie poczułam się dotknięta, bo to, co tam napisano nie jest o mnie. Ogarnęło mnie natomiast najwyższe współczucie dla tych ludzi, którzy tam rządzą, bo wyobraziłam sobie, jacy oni są nieszczęśliwi, jeśli zatruwają ich takie emocje. Życzę im, żeby się zdołali pozbierać i zaznali w życiu szczęścia, spełnienia i spokoju.

Aguskac - kwietniowy konkurs już wrócił, kończy się gratulacjami od szefa nad szefami, który ma w stopce wypisane źródła jedynie słusznej Prawdy; opryskiwacz dotarł w minionym tygodniu, uroczyście przekazałam go R. do użytkowania. Nawiasem mówiąc, to mój czwarty opryskiwacz w gospodarstwie, a drugi firmy na "M".
Aguniada - to co napisałaś, ma sens mimo migreny, jak zawsze to co piszesz. Pan M. został usunięty, bo mieszka z Tobą w jednym domu, czyż to nie powód? A ciekawe, czy moją córkę też usuną.
MonikoSz - dziękuję Ci :hearts:
Jurek - a czosnek jest naprawdę najlepszym środkiem antykoncepcyjnym - jeśli jest stosowany ZAMIAST :happy4:
Adrian - to nie ja oberwałam za te okna, winowajczyni tu jest, niech się zgłosi :happy4:

Kochani - wczorajszy dzień był bardzo pracowity w moim gospodarstwie, sprawozdanie będzie nieco później. Chcę porobić zdjęcia do notki, a wczoraj nie zdążyłam, bo skończyliśmy pracę, jak już było ciemno.
Fajnie, że się udało, tym bardziej, że zmarnowaliśmy pół dnia w mieście; ja tak to odbieram - wyjazd w weekend do miasta jest dla mnie marnowaniem czasu, już wystarczy że jeżdżę tam codziennie do pracy.
No ale czasem trzeba, a wczoraj byłam u fryzjera i jestem teraz całkiem rudą małpą. Czyli wróciłam do normy, bo ja ruda bywałam często, już od studiów, kiedy to w latach osiemdziesiątych w akademiku Nawojka w Krakowie farbowałyśmy się z dziewczynami chną z rosyjskimi napisami!
Temat został zablokowany.

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 09:56 #256731

  • terlica
  • terlica's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1093
  • Otrzymane dziękuję: 292
Wywołana do odpowiedzi melduję,że w poniedziałek wielkanocny,miałam już dosyć siedzenia na czterech literach,więc zabrałam się za porządek w roślinach domowych i przy okazji (skoro opróżniłam parapet) umyłam okno od środka,bo na zewnątrz umyłam przed świętami,jak bóg przykazał.

Mało tego,ja się wcale tego nie wstydzę. Ja zwykle okna myję w niedzielę,bo wtedy mam czas.


Ja się chciałam pochwalić wczorajszą pracą w ogródku,ale u nas wciąż pada i pada,i wieje. I zimno jest,nie mam zdjęć i wcale mi się nie chce wychodzić.
pozdrawiam - Ewa
Pępek świata
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Robaczek

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 10:01 #256734

  • Semper
  • Semper's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 148
  • Otrzymane dziękuję: 85
Właśnie zajrzałem na FO do Twojego wątku.

Ręce i nogi opadają.
Pozdrawiam,
Jurek z Górek :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ma Gorzatka

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 10:14 #256741

  • D_M
  • D_M's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 234
  • Otrzymane dziękuję: 31
Małgosiu po tym co przeczytałam nie mam już żadnej wątpliwości wątek mój założę tutaj:) a Ty się nie przejmuj choć jest to przykre ważne że zostali z Tobą przyjaciele (pisze z fona widoczność mam ograniczoną więc przepraszam że mało rozumnie napisane)

Adi jeśli ktoś chce myć te okna w niedziele to niech myje bądźmy tolerancyjni ;)
Nie każdy w tym kraju jest katolikiem;)

Nowa fryzura na pewno poprawi humor ja się wybieram w środę znów będą turkusy;)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ma Gorzatka

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 10:15 #256743

  • Klarysa
  • Klarysa's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 111
  • Otrzymane dziękuję: 38
Małgosiu, witaj :kiss3:
Nie wiem, co napisać. Tym, co przeczytałam wczoraj w twoim wątku jestem zdruzgotana.
Oczywiście na przeczytanie Twojego pożegnania nie miałam szans. Dobrze, że zajrzałam tutaj.
Jak wielu biję się z myślami. Szkoda mi tych zawiązanych znajomości.
Pozdrawiam niedzielnie ciebie i wszystkich emigrantów za którymi tęskinię :hug:
Zapraszam
Małe-wielkie szczęście
Justyna
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Semper, Ma Gorzatka

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 11:03 #256771

  • Ma Gorzatka
  • Ma Gorzatka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 894
  • Otrzymane dziękuję: 497
Justynko - wiedziałam, że niewiele zdąży przeczytać mój ostatni wpis, więc dlatego umieściłam go i tutaj. Mam nadzieję, że będziesz do mnie zaglądać, bez względu na to, czy TAM zostaniesz, czy nie. Jesteś jedną z tych osób, z którymi nie chciałabym stracić kontaktu. Buziaki :hug:

Nie wiem, jak to będzie z tymi zdjęciami... chmury gnają po niebie, to ciemno, to znów słońce na chwilę wygląda, tymczasem wczorajsze fotki...

Jeszcze klika tulipanków i fiołeczek od Terlicy, który zakwitł mi jednym kwiateczkiem, ale za to jakim ślicznym :)




A wczoraj między innymi był obiadek w ogrodzie i obsadzanie koryt. R. oblepił najpierw gliną te boki z kamieniami, a potem nawoził mi ziemi, trochę z ogrodu, a trochę z biedronkowych worków.


Posadziłam w korytach zatrwiany (zatrwian wrębny), które wysiewałam z nasion. W ubiegłym roku spróbowałam i zauroczyły mnie te kwiaty! Między kamienie powtykałam kępki floksików, który właśnie w czasie obsadzania koryt dostałam od sasiądki. Takich floksików nie miałam, bardzo mi się podobają, a u sąsiadki kwitną cale wielkie poduchy, to dopiero widok :)
Ostatnio zmieniany: 11 Maj 2014 11:16 przez Ma Gorzatka.
Temat został zablokowany.

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 11:19 #256783

  • constancja
  • constancja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 935
  • Otrzymane dziękuję: 894
MaGosiu, wybacz, że u Ciebie toczy się ta dyskusja ale wkleję Wam Odpowiedź jaką otrzymałam na zapytanie o powód odebrania mi uprawnień. Dodam tylko, że w żadnym swoim poście na FO nie napisałam ani słowa, które miałoby związek z całą tą sytuacją.
Tytuł: Pytania do Ekipy Moderującej - 2014 rok

constancja napisał(a):
Czyżby kolejny błąd w moim profilu???
Proszę o rzeczowe wyjaśnienie powodów ponownego odebrania mi uprawnień PW i przeglądania profili użytkowników.

Witam.
Zorganizowana akcja nalotu na FO zmusiła nas do odebrania uprawnień pewnej grupie awanturujących się tu osób.
Problem niestety dotyczy równiez Pani,co odnotowujemy z niemiłym zaskoczeniem.
Proszę powstrzymać się od nawiedzania nas w celu nieuzasadnionego obrzucania podejrzeniami bez pokrycia i wywoływania niepotrzebnego napięcia na naszym forum.
Posprzątanie tutaj należy do nas - Administracji Forum, Pani Constancjo.
Pani poprosiła o zamknięcie swoich wątków,co niezwłocznie uczyniliśmy.

My ze swej strony prosimy o zaniechanie u nas swoich wizyt, do czasu ukończenia porządkowania zasobów forum.
Pozdrawiam
Administrator

:jeez:

A może warto by poprosić o wydzielenie tej dyskusji jako odrębny wątek, żeby MaGorzatka miała czysto w swoim ogródku?
Ostatnio zmieniany: 11 Maj 2014 11:20 przez constancja.
Temat został zablokowany.

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 11:23 #256784

  • Sweety
  • Sweety's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 674
  • Otrzymane dziękuję: 119
:woohoo: Co to się dzieję. Proszę o zaniechanie wizyt....
Korytka fajna, a jak się roślinki rozrosną :happy3:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ma Gorzatka

W moim gospodarstwie 11 Maj 2014 11:26 #256786

  • cyganka77
  • cyganka77's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 10
  • Otrzymane dziękuję: 3
Jestem w coraz większym szoku. Toż to XXI wiek. Wydawało mi się, że FO to miejsce dla ludzi mających wspaniałe hobby,a tu takie inwigilacje.
Aśka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ma Gorzatka


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.515 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum