TEMAT: MINI MINI

MINI MINI 04 Lip 2014 08:28 #279853

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
ależ tam żurawek ślicznych :hearts:
Ja u Marusza dwukrotnie kupowałam.ale na żywo nigdy nie widziałam co i jak ma .Suuper takie wyjazdy :)
Różyczki piekne :hearts:


Zielone okna z estimeble.pl

MINI MINI 08 Lip 2014 19:35 #280989

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Hej Julek :screem: A gdzie Ciebie wywiało hę....hę :whistle:
Wyjechałaś na jakie wywczasy czy co :search:
Wpadnij do mnie looknij...bo chyba moje Happy Piano to nie łono....ma pąki w kolorze Cafe...co o tym myślisz :think:
Ostatnio zmieniany: 08 Lip 2014 19:36 przez Keetee.

MINI MINI 13 Lip 2014 22:57 #282847

  • magenta
  • magenta's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 52
  • Otrzymane dziękuję: 15
Cześć Julka, ale masz fajnie zagospodarowany dach :woohoo: Widzę, że i ciebie dopadło jeżówkowe szaleństwo :) Tak trzymać, oby wszystkie się przyjęły! Znowu straszą upałami, dobrze, że teraz trochę polało, bo u mnie to nie częste zjawisko ostatnio!Pozdrowienia!

MINI MINI 15 Lip 2014 11:12 #283304

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Dzien dobry, dzien dobry :bye: W spontanicznym przyplywie checi pobimbania, wczasujemy sie troche. Od dzisiaj wkoncu pogodowo bedzie tez ok, bo na mojej Toskanie pogoda jak drut a tu pada i pada i pada i pada i nie potrzebnie wyjechalam teraz ;)

MINI MINI 15 Lip 2014 12:04 #283309

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Julciu :bye:
Bidermeier - bardzo urokliwa i z kontrastującą ładną petunią pięknie wygląda :wink2:

MINI MINI 15 Lip 2014 13:29 #283324

  • Adrian
  • Adrian's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 997
  • Otrzymane dziękuję: 1031
Julka,
a gdzież to zawitałaś w ramach szkółkingu? Bardzo miłe oku i sercu te łany żurawek :hearts:
Czytałem gdzieś, że lilie są Ci bliskie (m.in. zajmują nie za dużo miejsca) - może uraczysz nas jakimś ich zdjęciem?
pozdrowionka
Adrian

MINI MINI 16 Lip 2014 14:02 #283608

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Julek przyszłam sobie poskakać trochę... :fly: bo właśnie wróciłam do domku a tam rozwija się jednak Happy :dance: Ale się cieszę...kurka ...zakochałam się tej różyczce przez Ciebie :hearts:
Buziole..u mnie chwilka przed burzą....znowu :jeez:

MINI MINI 16 Lip 2014 16:02 #283629

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Dora i bardzo dobrze, bo rozyca jest cacana :hearts: Laze troche po ogrodniczych "u Niemca" ale nic specjalnego rozycowego niet tzn narazie zadnych nowosci nie wypatrzylam ;)

Happy Piano




MINI MINI 16 Lip 2014 16:47 #283632

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Julek ty już tam lepiej nie wypatruj....bo potem będę się męczyć.... :rotfl1:Happy jest cudna jak nie wiem co :hearts: Ja powewzięłąm mąska decyzję,...dokupuję jeszcze max 10 róż...i to mam już w łepetynie ustalone...reszta się nie zmieści :cry3: (ale zawsze jest jeszcze wsiowy ogród :wink4: ),jutro dojeżdżają trawy...kilka bylin bym jeszcze chciała... :jeez:

MINI MINI 17 Lip 2014 09:34 #283894

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Cześć Julek!
Urlopujesz się jeszcze? :)

Ale cudnie wyglądają róże w donicach... A Happy Piano czaruje! To dziwne, ale wydaje mi się, że miałam tę różę... tylko odnaleźć w ogrodzie jakoś nie mogę :crazy:

Buziak!

MINI MINI 17 Lip 2014 11:43 #283941

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Aguniada wrote:
Cześć Julek!
Urlopujesz się jeszcze? :)

Ale cudnie wyglądają róże w donicach... A Happy Piano czaruje! To dziwne, ale wydaje mi się, że miałam tę różę... tylko odnaleźć w ogrodzie jakoś nie mogę :crazy:

Buziak!
Agusia pamiętam,że zamawiałaś Lavender Ice I Charming...bo ja wtedy tez zamawiałam.Happy chyba nie...bo ona dopiero od jesieni była dostępna w sprzedaży...no chyba,że zamawiałaś :think:
Ja czekałam na nią i tuptałam nogami :happy4: Cudna jest :hearts:

MINI MINI 17 Lip 2014 11:49 #283946

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Sklerosis jednak u mnie postępuje. No jasne, że Charming Piano a nie Happy!
Tak czy inaczej, róży niet :crazy:

MINI MINI 17 Lip 2014 12:16 #283959

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Dora, ja tak z czystej ciekawosci sie za nowosciami rozgladam ;) Rozyc juz wcale nie planuje, no chyba ze cos wypadnie albo znajde taka, ze opanowac sie nie bede mogla :happy:

Baillando i Pink Fairy


Agus a Ty napewno mialas Happy Piano? mnie sie wydawalo, ze zamawialas Charming Piano - chyba, ze cos pokrecilam.
Tak jeszcze sie urlopuje a ze pogoda sie piekna zrobila, to wcale wracac mi sie nie chce i zostane jeszcze troche. Jutro zapinamy przyczepe i przenosimy sie z "naszego" campingu nad jeziora - zobacze czy paszczaki plywac umieja :happy3: Jedno jest tylko nieprzyjemne w tym roku, to straszne ilosci kleszczy :mad2: Tzn tu gdzie jestesmy, zawsze trzeba bylo sie z nimi liczyc ale tereny sa piekne, no i blisko miasta ale w tym roku jest cos okropnego.

The Wife of Bath


edit - o widze, ze juz sprawa z Happy sie wyjasnila - Dora, tez pamietala :drool:

Biedermeier - Charming Piano - Mary Ann
Ostatnio zmieniany: 17 Lip 2014 12:21 przez Julka.
Za tę wiadomość podziękował(a): anabuko1

MINI MINI 17 Lip 2014 15:24 #284020

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Rany Julek! Ta Wife of Bath przecudna :supr3:
Fajnie, ze macie neta na campingu i cały czas jesteś z nami :dance:
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka
Ostatnio zmieniany: 17 Lip 2014 15:24 przez Robaczek.

MINI MINI 20 Lip 2014 22:26 #284877

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Ja szukam róż o trwałych kwiatach, a angielki chyba do nich nie należą.
Szkoda, bo kwiaty mają cudne

MINI MINI 20 Lip 2014 22:33 #284880

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
o kurcze ta The Wife of Bath jet cudna.Taka i mi przydała by się do mojego ogrodu :hearts:

MINI MINI 21 Lip 2014 07:08 #284908

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Nie mam żadnej Piano :unsure: Za to mam suszę i nie jestem pewna, czy powinnam się cieszyć :unsure: Liczyłam na opady w niedzielę, bo pięknie się chmurzyło-nic z tego.

MINI MINI 21 Lip 2014 11:37 #284967

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Kasiek, Gosiu, Aniu, Wife of Bath jest akurat fajna rozyca. To stara odmiana ale jest taka jak lubie, bo krzak jest sztywny, kwiaty w wiekszosci wzniesione i dlugo sie trzymaja. Kwitnie na okraglo od czerwca a do tego jest prawie calkowicie bezkolczasta :hearts: U mnie lapie rdze juz drugi sezon, chociaz rdzy na innych rozach nie mam nigdy ale jej te pare piegow nie przeszkadza i co najwazniejsze nie zaraza innych rozyc - tak sobie ma poprostu.
Ewcia u mnie tez podobno susza straszna i nie zapowiada sie na opady... mam nadzieje ze jak wroce, to nie zastane wiekszych zniszczen. Pluje sobie w brode, ze sasiadki nie poprosilam o podlewanie ale myslalam ze na krocej pojade ;)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.448 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum