TEMAT: Ogród Aguniady cz. 2

Ogród Aguniady cz. 2 04 Lis 2014 20:49 #310518

  • PanM
  • PanM's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 138
  • Otrzymane dziękuję: 25
Margo2 wrote:
Aga, chyba nie pękłaś całkiem?
Jakoś cicho dzisiaj

Aga dziś na kursie foto, na pewno się odezwie jak wróci ;)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Aguniady cz. 2 04 Lis 2014 21:22 #310534

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
No to mnie pocieszyłeś, bo zawsze Aga była bardziej aktywna
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 04 Lis 2014 21:43 #310544

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Wesoło tutaj!
Agnieszko- oczyma wyobraźni widzę tę scenę :happy3: Pamiętasz rozładowanie korka w filmie Bruce Almighty.., prawie prawie masz MOC.. Tylko księżyca nie powiekszaj :P

Jak samopoczucie? U mnie sinusoida- sama nie wiem, z tendencją zwyżkową, czy wręcz przeciwnie.. Karuzela u nas okropna :jeez:

Jak było na zajęciach- chwalili :lol: ?
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 04 Lis 2014 21:48 #310549

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dobry wieczór!

Dziękuję raz jeszcze za wczorajsze śmichy-chichy i dzisiejszą Gosiową troskę :kiss3: PanieM, dzięki za usprawiedliwienie :)
Moniko, ja już jestem tak wkręcona w tę karuzelę, że boję się wypaść na kolejnym zakręcie.
Dzieje się.
Film pamiętam - widać mam podobne możliwości, co Bruce, tylko nie wszystkie wykorzystuję ;-)
Jeszcze! :D
Zwolnij trochę, dziewczyno... Wszystko macie chyba pod kontrolą...

Żyję, jakoś tam się mam, chociaż miałam dziś mało sympatyczny zabieg.
Na szczęście pani doktor była szczególnie delikatna, w dodatku mówiła takim uspakajającym głosem, że zniosłam wszystko bardzo dzielnie.
Chyba. Teraz najgorsze, czyli czekanie na wynik, ale... musi być przecież dobrze!

Na kursie foto znowu dowiedziałam się zaskakujących rzeczy o aparacie - człowiek jest jednak ograniczony, że sam nie dochodzi do pewnych wniosków.
Kolejne dwa zadania przede mną, w tym... trzy białe jajka (w skorupkach!) na białym tle :), w trzech różnych ujęciach.
Kompozycja, zabawa ekspozycją etc - bardzo ciekawe ćwiczenie, moim zdaniem.
Zdjęcia panoramowane, które dziś pokazywaliśmy, wyszły bardzo fajnie, a wyszłyby jeszcze lepiej, gdyby nie ograniczony czas do kilku chwil w niedzielę.

Co u Was?

Słyszałam dziś w radio, że na kolejne tygodnie, w tym grudzień, zapowiadane są bardzo przyjemne temperatury...
Cieszy mnie to przeogromnie, bo to oznacza, że do wiosny już z górki i jakoś przetrwamy ten czas :)

Miłego!
Ostatnio zmieniany: 04 Lis 2014 21:50 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 04 Lis 2014 21:52 #310552

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Milego Agus zawiadowco ruchu :bye: o jaka mila prognoze pogody na nadchodzacy czas zapodalas, to ja sie jej bede trzymac :dance: pozniej tylko troche grudnia, Swieta - dekoracje, dobre zarelko, lenistwo, rodzinka a pozniej tzn po Sylwku, to juz wiosna moze przyjsc jak dla mnie :happy:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 04 Lis 2014 22:06 #310561

  • beata68
  • beata68's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 139
  • Otrzymane dziękuję: 24
Niezłą zabawę masz na tym kursie. B) Jakoś, jak przeczytałam o tych jajkach od razu miałam wizję śniegu, wszędzie śnieg i nic więcej, a na tym tle te jaja jako symbol życia. Pojechałam?
Lekarza współczuję, mnie jutro czeka ta przyjemność, chociaż teraz mam wrażenie, że trafiłam na kompetentnego.
Muszę się wyspać. B) Dobranoc. :kiss3:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 04 Lis 2014 22:12 #310564

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Beti, mówię Ci, czego ja się tam dowiaduję :supr3: A to kurs dla początkujących - co jest więc dla tych zaawansowanych? Kosmos jakiś ;-)
Jajka na śniegu? Pomysł świetny, tylko skąd ja Ci wezmę śnieg - w dodatku nie chcę go jak_niczego_na_świecie ;-)
Wyśpij się... ja się wystresowałam zabiegiem okropnie, ale już dobrze... teraz tylko czuję lekki dyskomfort, ale jest dobrze. U Ciebie też będzie :kiss3:
Julek, w grudniu ma być 12st, więc kochana luz! Ja nienawidzę zimy w mieście - gdybym nie pracowała i oglądała ją przez okno, mogłaby sobie przez chwilę być. Nic to, ja też się uczepiłam tej prognozy. Za chwilę wstawiam na piernik staropolski, dostałam już ceramiczne cyferki na świece adwentowe, zamawiam sobie kolejne drobiazgi... Będzie dobrze, damy radę :)

EDIT: Wiecie co?
Strasznie mi tu dobrze... czas płynie swoim tempem, a każdy z nas albo zapada w zimowy sen, albo wręcz przeciwnie - dostaje przypływu energii, którą dzieli się z innymi. Myślę sobie, że fajna synergia jest między nami - wzajemnie świetnie się dopełniamy, dając sobie tyle, ile ktoś akurat potrzebuje.
Fajnie się z tym czuję, że mogę tu, w Oazie, o 'chlebie i o niebie', czyli o tym, co w duszy człowiekowi akurat gra.
Mętlik mam związany z nagromadzeniem różnych zdarzeń, sinusoidy nastrojów, pewnego rodzaju napięciem, ale też poczuciem, że czas do wiosny można bardzo fajnie spędzić. Nie czuję jednocześnie wyrzutów sumienia, że dzieląc się tym, jestem odosobniona, albo działam przeciw etykiecie - przeciwnie, w wielu wątkach czytam o Waszych rozterkach, które często są też moimi. To naprawdę ważne, że ludzie, których łączy pasja, nie dzielą zwykłe, ludzkie sprawy.
Dziękuję Wam za to!
Ostatnio zmieniany: 04 Lis 2014 22:25 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 04 Lis 2014 22:42 #310574

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Nadal bimbam ogrodowo, choć nastrój mam dużo lepszy niż ostatnio. Pogoda fajna, tylko wracam dość późno z pracy, a po zmianie czasu zostaje niewiele na grasację. Niedziele odpadają, w minione soboty też nie wyszłam z domu-wyleguję się z kotami i dzielnie przyrastam, żeby wiosną mieć co gubić ;)
Zdjęcia coraz ciekawsze, bardzo udane Pana M i te przygotowane na zajęcia. Zostają w pamięci-a o to mniej więcej chodzi w fotografii :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Lis 2014 11:42 #310639

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Aguś :kiss3: zaglądam i co widzę 'przechlapane'????? :woohoo: :woohoo: No wiesz, coś podobnego. Uwierzyłam, bez chwili zastanowienia, bo jak jest problem, to trzeba go rozwiązać, prawda? Przyznam tylko, że bardzo żałuję, że M. nie mógł zrobić zdjęć, to by dopiero było wesoło. Współczuję zabiegu, trzymam kciuki za wyniki. Jak Twoje serduszko w tak wietrzną pogodę? Dla meteopacin (tak siebie nazywam), trudny czas, ale z drugiej strony to słońce i ciepełko i kolory i szumiące liście...co tam wiatr.
Dobrego dnia,
:hug: :hug: :bye:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Lis 2014 13:05 #310650

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dzień dobry!

Słońce w oczy świeci, temperatura cudowna - aż chce się żyć!
Co prawda wieje przy tym, ale staram się nie zwracać na ten wiatr uwagi.

Haneczko, serducho w miarę ok, chociaż dzisiaj lekko rozedrgane.
Z wynikami musi byc ok.
Dziękuję Ci za ogólną troskę i dobre słowo - bardzo człowiek czuje się zaopiekowany, obcując z Tobą. To naprawdę bardzo miłe uczucie.
Ruch okołocmentarny jak widac jest do opanowania, potrzeba tylko inicjatywy. Właściwie, to relacja video dopełniłaby sytuacji, ale trudno, ni ma! :)
Jak Ty się masz? Meteopatą być nie jest łatwo, ale wierzę, że słońce jakoś rekompensuje powiewający niepokój... :kiss3:
Ewo, myślę, że ogrodowo spokojnie można wyluzować - czego nie zrobimy teraz, to dokończymy wiosną.
Koty przez pogodę pewnie dopiero wieczorem pchają się do domu?
Dzięki za zdjęciowe słówko!

Miłej środy wszystkim! :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Lis 2014 14:27 #310660

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Meteopacina ziewa, ale przy takiej pogodzie, to, jak piszesz, żyć się chce. A mnie się podoba zdjęcie mchu na konarze i kamień nad wodą. Aguś, jak Ty to robisz, że przy brzozach trawnik jak malowany? :woohoo: Automatyka?
:hug: :hug: :bye:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Lis 2014 15:13 #310665

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Sloneczny, cieply i wcale nie wietrzny dobry Agus :bye: Zyc sie chce, to prawda :dance: ja sobie dzisiaj tak pograsowalam po MINI - 18 stopni bylo, ze w ferworze walki na szybko chcialam przeskoczyc siatke - oczywiscie trzymajac w reku lopate :happy3: lopate podciagnelam do gory ale jednej nogi juz nie za bardzo, zahaczylam o siatke i wywalilam z drugiej strony na kamienie :happy4:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Lis 2014 16:27 #310677

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Aguniada wrote:
Właściwie, to relacja video dopełniłaby sytuacji, ale trudno, ni ma!
PanieM - uczulamy na przyszłość! ;)
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Lis 2014 17:43 #310685

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Bry wieczór!

...z lekkim dyskomfortem kolkowym, albowiem zjadłam dziś na lunch 'zdrową panią' i kolkę mam jak stąd do Mexico City :supr:

W dodatku chyba odczuwam wpływ łysego, bo przelewam się przez ręce - też tak macie?
Haneczka na pewno, skoro ziewa ;-)

PanieM, ani mi się waż!
Gorzato :idea1:
Julek, to wyrżnęłaś jak nic!
Mam nadzieję, że nie zwichnęłaś sobie niczego.
A propos kolan, to ja mam żwir pod skórą od dzieciństwa - non stop zaliczałam glebę - a to na rowerze, a to na wrotkach, czy to grając w gumę ;-)
Dzień był dziś piękny!
Haneczko, podlewanie już nie chodzi, ale niechybnie zielony trawnik w pobliżu brzóz, to jego zasługa.
W weekend zrobię jakieś zdjęcia, a tymczasem zostawiam Sarcię w pędzie za krową i drugi przykład ujęcia panoramowanego;-)



Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Lis 2014 18:46 #310705

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Aguś, ale świetne zdjęcia :bravo: :bravo: Pierwsze skojarzenie miałam: Sarcia w pędzie za krową wyścigową. A samochód-reklamowy.
Po którejś tam kawie, przestałam ziewać. Jeżeli ta ciecz, może być w ogóle tak nazwana. Niestety, słabiutka być musi...Jaka szkoda, że w pewnym momencie kalendarza sprawy sercowe kojarzą się tylko kardiologicznie. No, w każdym razie za często :whistle:
Przy następnej Agusiowej akcji bardzo proszę Pana M. o pełną dokumentację foto-video. Obejrzymy tu sobie w tajemnicy i Aga nawet nie musi o tym wiedzieć. B)
Jeżeli trawnik przy podlewaniu wytrzymuje towarzystwo brzóz, to inne rośliny też sobie poradzą. :dance:
Dobrego wieczoru, lepszego samopoczucia i pysznej kolacji,
:hug: :hug: :bye:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Lis 2014 23:20 #310832

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Witam wieczorową porą- kolka już nie męczy..? :hug: O tej porze to pewno już smacznie śpisz- a ja z radością myślę, że jeszcze 2 dni i długi weekend :dance: Pracujesz w poniedziałek, czy odbierasz za 1go listopada?
Coś mi się o uszy obiło, że są plany wstępne na wtorek.. Tzn nie tyle obiło, co wszystko wiem :P Jakby co- to koniecznie z Sarcią!

Pozdrawiam!

p.s. zdjęcia fajowe- bardzo ciekawy efekt! :woohoo:

Szybkiego czwartku życzę!
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 06 Lis 2014 08:26 #310865

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5026
Sarcia w pędzie rewelacyjna :bravo: uwielbiam takie zdjęcia :woohoo:
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 06 Lis 2014 10:28 #310884

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Też pochwalę zdjęcie Sarci. Sarcia bardzo bojowo wygląda. :)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.431 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum