TEMAT: Ogród Aguniady cz. 2

Ogród Aguniady cz. 2 05 Wrz 2014 08:50 #297037

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Aguś bałaganu nie zazdroszczę :blink: ale pięknie będzie to chyba warto ... się pomęczyć nad morzem dni kilka :woohoo:
PanM wrote:
Tak, dokładnie, zdjęcia masakra... trudno coś o nich powiedzieć gdy są tak ciemne. Dobrze Kotek, że kombinujesz ale słuchaj krytyki ;)
No wiesz dlaczego jakoś nie idzie mi wstawianie fotek ;) jeśli Twoje poddane krytyce :think: to moje do niczego zupełnie :supr:

Cudnego weekendu życzę :hug:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Aguniady cz. 2 05 Wrz 2014 10:21 #297052

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Dzien dobry :bye: A ja zapytam prowokacyjnie ;) i po co Wam to bylo?
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Wrz 2014 12:29 #297077

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dzień dobry!
Upalne, serdeczne, nadmorskie pozdrowienia :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Wrz 2014 12:43 #297078

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
A ja z zainteresowaniem podglądam sesję zdjęciową Pana M, bo czeka mnie również rozbiórka tarasu :tongue2: Poproszę więc o kolejne relacje :)
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Wrz 2014 12:49 #297079

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Wiesiu, kontynuacja prac od poniedziałku - chwilowo mamy przerwę na wrześniowe planowanie :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Wrz 2014 13:09 #297081

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Wypij za nasze wspólne zdrowie w Przystani :drink1: Pozdrów morze ode mnie.. i Pana M. Bawcie się dobrze, relaksujcie na mini wakacjach i łapcie oddech po aktywnych miesiącach..

Pozdrawiam serdecznie!
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Wrz 2014 22:23 #297154

  • beata68
  • beata68's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 139
  • Otrzymane dziękuję: 24
Ojej trochę przegapiłam. Aguś ładuj baterie, należy Ci się. Cieszę się, że z tarasem w końcu cos ruszyło, poproszę o dużo zdjęć z postępu prac. Byłam dzisiaj na działce, chyba takiej zaniedbanej nie miałam nigdy, jak oglądam Twoje zdjęcia to aż mi :oops: do czego doprowadziłam. Jutro do pracy, ale w niedzielę ogłosiłam rodzinny relaks przy pieleniu. ;)
Bawcie się dobrze. :kiss3:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Wrz 2014 22:30 #297159

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Kochani, za nami piękny, choć męczący podróżą dzień.
Nad morze mamy co prawda autostradę (płatną w obie strony bagatela prawie 60zł :mad2: ), ale cóż szkodzi jednej ciężarówce nagle zacząć wyprzedzać drugą, albo innemu melepecie toczyć się lewym pasem z dziwną prędkością. Słowem, jazda wciąż jest stresem, ale można znaleźć się nad morzem w 3,5-4h. Postęp!

Mieliśmy dziś okazję doświadczyć fantastycznej, wręcz upalnej pogody. Było iście plażowo, a spacer brzegiem morza dodał gołym stopom gładkości i przyjemnych doznań (Bałtyk wciąż ma ok. 18st.).
Obowiązkowo odwiedziliśmy nasz ulubiony Bar Przystań. Tatar z łososia z kawiorem, zupa rybna, pieczona ryba, jasne pełne, a wszystko skonsumowane na górnym tarasie wśród mew, a w towarzystwie Asi2 :) Asia, dzięki za sympatyczne spotkanie!
Było super!
Potem długi spacer w kierunku mola - tam również spędziliśmy błogi, relaksujący czas.
W drodze powrotnej, zrobiliśmy porządny zapas świeżo wędzonych ryb i ziuuum, do domu :)

Miał być cały weekend, ale uznaliśmy, że skoro z Sarą możemy wyjść na plażę dopiero po 18ej, to szkoda nam spędzać czas w mieście, w knajpach...

Więc jak to domatorzy - jeden dzień wakacji i wystarczy :)

Zapraszam do obejrzenia kilku fotek... przepraszam, że nie odpisuję indywidualnie, ale zmęczenie póki co, bierze górę :bye:



















PS. Mam również zdjęcia z Asią, ale opublikuję, jesli rzeczona się zgodzi ;-)
Ostatnio zmieniany: 05 Wrz 2014 22:36 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Wrz 2014 23:21 #297177

  • -Piotr-
  • -Piotr-'s Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 77
  • Otrzymane dziękuję: 17
Piękne bezchmurne niebo.
Droga trochę męcząca, ale dla takich widoków się opłaciło. :ohmy:
Pozdrawiam Piotr
Nasz kochany ogródek
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 05 Wrz 2014 23:33 #297182

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Już jesteście w domu?! Nisia jeszcze dobrze imprezy nie rozkręciła, a już wróciliście.. :jeez:

Blaski jeżdzenia po autostradach znam.. Jeździmy czasem A2 do Łodzi i zawsze z P dostajemy szału, jak jeden tir pędzi 90km/h a drugi lewym pasem postanawia go wyprzedzać z zawrotną prędkością 92km/h :mad2: Pomijam zwykłe wnerwienie, że trzeba się snuć za wariatem..ale jakie to realne zagrożenie powoduje- że nagle na autostradzie korek wyrasta.. :hammer:

Piękne zdjęcia :hearts:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 06 Wrz 2014 14:46 #297247

  • PanM
  • PanM's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 138
  • Otrzymane dziękuję: 25
majowa wrote:
Dzien dobry :bye: A ja zapytam prowokacyjnie ;) i po co Wam to bylo?

Odpowiem przewrotnie - dla mojego spokoju i dobrego samopoczucia :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 06 Wrz 2014 17:22 #297254

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dzień dobry!

Ależ piękną mamy sobotę... kontynuacja cudnej pogody znad morza trwa i oby jak najdłużej dopisywała!

Dzisiaj był mój debiut - grillowałam pstrągi i tygrysie krewetki... Udały się wyśmienicie!
Mamy dziś prawdziwy relaks... teraz popijając winko i oglądając cuda architektoniczne z Bahamas i innych wysp.
Ach, mieć te 20mln!

Moniko, wróciliśmy wcześniej, z powodu obiektywnych przyczyn ;-)
I tak akumulatory naładowane maksymalnie.
Nisia poza domem, więc nalotu nie było ;-)
W Sopocie było przecudownie!
PanieM, słuszna droga dedukcji! ;-)
Piotrze, było fantastycznie, wspaniale... mało ludzi (poza tłumem chętnych w Barze Przystań), a pogoda idealnie wakacyjna.
Beti, kochana, jak tam w robocie? Dajesz radę?
Tarasowo działamy od poniedziałku - wierzę, że PanM będzie na bieżąco relacjonował :)

W ogrodzie:

















...i moje dzisiejsze wyzwanie... bałam się jak cholera! (przyrządzać, dotykać, jeść), ale wyszły przepyszne! (oliwa, pietruszka, sól gruboziarnista, czosnek)

Ostatnio zmieniany: 06 Wrz 2014 17:24 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 06 Wrz 2014 19:50 #297263

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
To znowu ja :)
Weekendu z pysznymi rybami ciąg dalszy...
Na kolację obłędny tatar z łososia :yummi: Lubicie?

Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 06 Wrz 2014 21:41 #297282

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Witaj Aguniu weekendowo i wieczorowo. :bye:
Tak,ja lubię takiego tatarka i takiego tradycyjnego,ale już dawno i jednego i drugiego jadłam :unsure:
Portreciki roślinek, kwiatuszków bardzo ładne :bravo: :bravo:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 06 Wrz 2014 22:43 #297291

  • PEPSI
  • PEPSI's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 103
  • Otrzymane dziękuję: 14
Aguś, krewetki i łosoś w każdym wydaniu przyjmuję.Z grilla jeszcze krewetek nie jadłam i czas zmienić. A narobiłaś mi smaka nie tylko z owocami morza, ale i samym morzem...ja mam żabi skok, ale wolę starą drogą jechać, czasowo tak samo, a przyjemniej i widoczki ładniejsze.Autostrady lubię....ale nie swojskie ;) I wiesz co, ja też tak ładuję akumulatory.Czyli szybko. Czasami to wystarcza w naszym pędzie dnia.Wystarczy na chwilę zaczerpnąć powietrza innego niż nasze własne...i od razu lepiej na duszy. :hug:

I kibicuję tarasowi. Wszak ja mam też taras do skończenia. Jedno jest pewne. Zaczynamy wiosną i mniej więcej zarys mam, ale podglądać lubię cudze....tarasy :dance:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 06 Wrz 2014 23:02 #297294

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Dzisiaj to bym się u Ciebie nie najadła.. Jest taka jedna emotka, ale przez grzeczność nie wstawię :happy3: Jak byłaś w stanie wziąć te wąsate zwierzęta do ręki.. Ja krewetki owszem- ale schowane w cieście- tu za dużo widać..

Morze odwiedziliście expresem, ale faktycznie nawet taki krótki wypad daje dużo relaksu. Pamiętam, jak rok temu pojechaliśmy ze znajomymi na Bon Joviego- co prawda z noclegiem, ale dojechaliśmy na miejsce tuż przed koncertem, więc ten dzień sie nie liczył.. Następnego dnia do popołudnia, łącznie z obiadem siedzieliśmy na plaży i myk do Wawy.. Mimo, że to była tylko chwilka- i tak czułam sie jak po mini wakacjach. Wystarczy zmiana okolicy, inne powietrze, z dala od domu- i już jest atrakcja.

Zdziwiona jestem, że śliczna Sarunia miała zakaz wstępu na plażę. Ja rozumiem- ludzie nie sprzątają po swoich psiakach, więc zakaz logiczny, no ale Sarcia, to Sarcia.. subtelne dziewczątko..

Bardzo podoba mi sie podejście Pana M- ileż Panowie muszą rzeczy przełknąć, żeby w domu był spokój ;) Ostatnio znajomy opowiadał, że kolor farby w domu wybierał raz- po tym przez kilka lat słuchał, jak jest brzydko.. teraz nie doradza, tylko maluje "z powierzonego materiału" :happy:
W ten sposób P wiele rzeczy odpuścił- "mi wszystko jedno..a jak masz być niezadowolona (w domyśle-> marudzić..) to rób jak chcesz".
Za to jeśli ma konkretne zdanie na jakiś temat, to nie ma zmiłuj- ale często są to kwestie dla mnie z kolei nieistotne, więc wtedy ja odpuszczam- dla spokoju ;)

Nie pytam, jak taras, bo zapewne etap demolki średnio wesoły.. Mimo wszystko widzisz oczyma wyobraźni, jak będzie pięknie.. :dance: Jaki mają termin wykonania? Słowem- kiedy fotki "po"?
Będziecie od razu impregnować płyty? One zdaje się są lekko pylące bez impregnacji..?

Pozdrawiam, miłej niedzieli!
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 07 Wrz 2014 11:58 #297332

  • Ma Gorzatka
  • Ma Gorzatka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 894
  • Otrzymane dziękuję: 497
Tatar z łososia :thanks:
Ja się nauczyłam lata temu od mojego sąsiada takiej wersji z majerankiem i tak mi smakuje najbardziej :)
Aguniu - wiesz, też będę miała Leonarda, już tej jesieni... zamówiłam u Ewy :)


...yyy...
wróciłam do zdjęć z poprzedniej strony i edytowałam... no, aleście nadokazywali z tym tarasem!
Ostatnio zmieniany: 07 Wrz 2014 12:00 przez Ma Gorzatka.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 07 Wrz 2014 12:57 #297337

  • -Piotr-
  • -Piotr-'s Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 77
  • Otrzymane dziękuję: 17
Aguś, krewetki to pycha, ale narobiłaś mi apetytu.
Pozdrawiam Piotr
Nasz kochany ogródek
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.433 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum