TEMAT: Ogród Aguniady cz. 2

Ogród Aguniady cz. 2 21 Wrz 2014 21:39 #300514

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Agnieszko... ja tradycyjnie już jesienią otwieram wątek pogaduchowy... tu nie ma wprawdzie takich restrykcji ;) ale czuję się swobodniej - i myślę, że moi goście również...
Na pewno pokażę jeszcze migawki z ogrodu, ale prace ogrodowe już zakończyłam w tym sezonie...
Rozumiem poczucie niedoczasu - sama, z wyboru, pracuję w wymiarze 3/4 etatu i nie zamieniłabym tego na ośmiogodzinny dzień pracy: dzięki temu jestem w domu w najgorszym razie przed piętnastą i jeszcze kawałek dnia mi zostaje, nawet jeśli w pewnym momencie nie jest to biały dzień ;)
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Aguniady cz. 2 21 Wrz 2014 22:39 #300536

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Chlopakiiiiii!!!!
U nas na wsi strzelają :)
Mamy złoto!!!!!
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 21 Wrz 2014 22:53 #300548

  • katja
  • katja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1562
  • Otrzymane dziękuję: 552
Marzenia się spełniają!!! Coś pięknego!!!
Pozdrawiam
Kasia

Ogród Kasi
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 21 Wrz 2014 23:01 #300555

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Zwycięstwooooo!! Piekny prezent zrobił Jaśnie Panujący Prezydent, załatwiając otwartą transmisję- ileż emocji....szkoda tylko, że podziękował piłkarzom :happy3:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 21 Wrz 2014 23:06 #300558

  • viola
  • viola's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1251
  • Otrzymane dziękuję: 1459
Pewnie z wrażenia:-D Oj tam:-D najważniejsze,że nasi mistrzami świata:-)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 22 Wrz 2014 01:20 #300577

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Violu- oczywiście, że tak! :dance: Emocje wspaniałe i aż trudno uwierzyć, że ten wyczekiwany sukces stał się rzeczywistością. Śmiać mi sie jedynie chciało, bo jednak mamy zakodowane, że jak emocje z wiązane z piłką..to nożną ;)
Bardzo się ucieszyliśmy, że chociaż finał można było zobaczyć na żywo- a w dodatku TAKI finał!! :woohoo:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 22 Wrz 2014 06:19 #300579

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dzień dobry wszystkim!
U nas chyba lekko mokry poniedziałek, przynajmniej nocą coś delikatnie popadało.
Mam nadzieję, że fachowcy nie będą mieli wymówki, by nie przyjechać.
Ponieważ po fantastycznym meczu siatkarzy trudno było zasnąć i już jestem na nogach, a z pracy wrócę około 23:00 :cry3: , to proszę, potrzymajcie kciuki, bym nie padła gdzieś na zakręcie.
Dobrego tygodnia!
Odpiszę Wam kiedyś, gdzieś...
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 22 Wrz 2014 07:09 #300581

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Ja już też niestety w ruchu, po średnio przespanej nocy- Zak dał dziś do wiwatu.. :mad2: Wrócisz o 23?!? Szok! Kochana- trzymaj się jakoś i oby to się więcej nie powtórzyło.. :hug:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 22 Wrz 2014 15:07 #300673

  • D_M
  • D_M's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 234
  • Otrzymane dziękuję: 31
Aguś ciesze się, że prace na tarasie posuwają się do przodu :)

do której Ty w pracy ? od rana? to utulam Cię mocno :hug:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 22 Wrz 2014 16:00 #300690

  • katja
  • katja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1562
  • Otrzymane dziękuję: 552
Aga, jakiś czas temu pokazałaś piękny rozchodnik Twinkling Star. Mało popularny chyba, bo w necie prawie nic o nim nie ma, ani kto go sprzedaje. Podzielisz się info? :thanks:
Pozdrawiam
Kasia

Ogród Kasi
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 22 Wrz 2014 18:48 #300725

  • edulkot
  • edulkot's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2906
  • Otrzymane dziękuję: 3009
Aguś w tej fabryce to Cię chyba zajadą :hug: masz chyba dwie szychty za jednym podejściem :ohmy:
Daj sobie trochę wolnego i zwolnij przy tym co nie jest konieczne tu i teraz, wszystkich srok za ogony nie dasz rady połapać :kiss3:

Na tematy budowlane się nie wypowiadam bo by mnie chyba na miejscu szlak trafił z emocji :mad2: , tylko je cichutko podczytuję.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 22 Wrz 2014 19:37 #300741

  • moni
  • moni's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1308
  • Otrzymane dziękuję: 995
Aguś - oj wiem co to znaczy :hug: też miewałam takie jazdy - kilka dni pod rząd od 6 do 24 w pracy - dasz radę ...jeszcze...ale uważaj na siebie...na dłuższą metę tak się nie da :hug:

EDIT: rozchodnikiem też się zachwycam :woohoo:
Ostatnio zmieniany: 22 Wrz 2014 19:40 przez moni.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 22 Wrz 2014 20:50 #300763

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Jeżeli ktoś nie jest profesjonalistą w swojej dziedzinie nie powinien zabierać się za taki drogi materiał... ;)
Miejmy nadzieję, że wszystko będzie miało pozytywne zakończenie i będziesz tylko wspominała ciężkie chwile ciesząc się z pięknego tarasu.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 22 Wrz 2014 22:43 #300814

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Agnieszko- trzymasz się jakoś.. Mam nadzieje, że jeszcze jako tako kontaktujesz i droga do domu przebiegnie bezpiecznie..?
Ściskam- 3maj się! :hug:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 22 Wrz 2014 23:10 #300824

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dobry wieczór,
właśnie wróciłam do domu - PanM po mnie przyjechał.
Jutro na 7ą do pracy, płakać mi się chce tylko...
Wybaczcie, że jeszcze nie odpisuję - zwyczajnie brak mi sił... Jak wrócę jutro w miarę normalnie, dam znać co i jak...
Dzięki za wsparcie, zrozumienie...
Ech ;-(
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 23 Wrz 2014 07:57 #300840

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dzień dobry wszystkim,

w Warszawie mżyście i mglisto, słowem, okoliczności dobre do zanurzenia się pod kocem z psem przy nodze, z kubkiem herbaty z imbirem, zajmującą lekturą. Z pewnością aura nie sprzyja pracy, a tu ledwie się człowiek położył, a już musiał w korkach przebijać się do miasta.
Nie mam pomysłu, jak zmienić tą sytuację, a męczy coraz mocniej. Dobrze, że na horyzoncie mgliście rysuje się urlop.

Moniko, czy się trzymam - nie bardzo. Organizm się buntuje, ze zmęczenia i stresu nie śpi. Jakoś nie widzę takiego status quo na dłuższą metę, no nie da się.
Igor, zobaczymy jak będzie. Póki co, powierzchnia jest przygotowana pod układanie kamienia. Cały czas mamy watpliwości co do efektu finalnego, ale może stanie się cud i wyjdzie to ok. Dzięki za wsparcie!
Moni, nie będę narzekać, bo ktoś powie, że nie mam prawa - przecież wszystko mam, w teorii.
Sama jednak wiesz doskonale, że przekroczyć barierę wytrzymałości można w takim tempie dość szybko i... co wtedy?
Rozchodnik jest cudny, to prawda :)
Majutku, eksploatacja do granic możliwości, ale po cichu liczę, że to takie czasowe nawarstwienie się problemów, spraw, projektów. Uwierz, że marzę o powrocie do stanu sprzed, tylko ta nieszczęsna kasa...
Planuję urlop na początku października - mam nadzieję, że to się uda, bo ciągnę już ostatnimi siłami...
Dziękuję za dobre słowo!
Kasiu, po raz pierwszy miałam okazję spotkać rozchodnika Twinkling Star. Do kupienia był w ogrodniczym u mnie na wsi - w tym miejscu naprawdę można czasami spotkac cudeńka istne. To właśnie sedum ma przepiękny oberżynowo-bakłażanowy kolor łodyg i liści, co przy migających złotych gwiazdkach kwiatów wygląda przeuroczo.
Spojrzeć, czy są jeszcze?
Dario, kochana, dziękuję...
Violu, Moniko - emocje siatkarskie były fantastyczne! Jak to cudownie, gdy w końcu i my możemy osiągnąć szczyty...
Gorzato, z wielką przyjemnością zajrzę do pogaduch, jak tylko trochę odsapnę pracowo i będę w stanie coś sensownego i z humorem napisać :)
Kurczę, to 3/4 etatu byłoby dla mnie super rozwiązaniem....
Doris, jesień już przyszła... czuję to każdym zmysłem, ale dopóki słońce będzie przyświecać, obiecuję nie narzekać na nią :)
Dorotka, właśnie z tego powodu, o którym pisałaś, taras z choćby fragmentem z drewna wydaje się być tak przyjemny (i piękny!) w użytkowaniu. Liczę, że finalnie będziemy zadowoleni z wydanych pieniedzy, choć póki co, więcej stresu nas to kosztuje, niż wszystkie dotychczasowe inwestycje razem wzięte.
Urlop na prace ogrodowe... brzmi cudownie. Mam nadzieję, że i mnie się uda go zaznać!


Miłego dnia!
Ostatnio zmieniany: 23 Wrz 2014 08:20 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 23 Wrz 2014 09:41 #300866

  • katja
  • katja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1562
  • Otrzymane dziękuję: 552
Aga, dzięki :kiss3: , nie chcę Cię obciążać dodatkowo i tak ledwo żyjesz... chyba, że przechodzisz/przejeżdżasz koło niego :) .
Pozdrawiam
Kasia

Ogród Kasi
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 23 Wrz 2014 09:43 #300868

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Przejeżdżam, Kasiu, więc to żaden problem. Zajrzę i dam znać :)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.599 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum