TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 07 Mar 2013 21:43 #132208

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hehe no lekko zaszalałam :happy3: ale mamy radość na widok aronii.....bezcenna! :dance:
hmmm.....a komu przeszkadzało? :evil:


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 08 Mar 2013 15:46 #132373

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
ardzo ładna ta różowo-ecri różyczka,krokusiki też piękne :hearts:
A co to jest to niebieskie,pod tą waniliowa różyczką???Jakaś ładna roślinka :flower1:

Moja działka :) 08 Mar 2013 19:13 #132423

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Aniu :kiss3: a to niebieskie to ostróżka, taka miniaturowa :)

Moja działka :) 09 Mar 2013 13:33 #132643

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
ale pogoda....... zamorduję tego, komu przeszkadzało słoneczko i ciepełko :mad2:
słońca brak, śniegu też na razie brak i lepiej niech tak zostanie ale jest za to obrzydliwy wiatr i -1.....brrrr nie lubię, nie lubię :mad2:

dziś kupiłam kolejne krążki torfowe i 3 opakowania ziółek.....nie uwierzycie ale mama mnie na to namówiła a czemu.....hehe bo w Lidlu u mnie są takie miniszklarenki - 4 skrzynki za 28 zł i mama widząc, jak moja lobelia w takim rośnie od razu zażyczyła sobie ziółka:happy2:
więc jutro idziemy po szklarenki i siejemy bazylię, oregano i cząber :happy4:

hehe a teraz pokaże Wam jak wygląda mój pokój a raczej jeden z jego kątów - ten najjaśniejszy i jak widać świniak obok ma niezłą radochę :laugh1:



a oto Julka.........i jej pałac......jak siedzę przy biurku, na dywanie to zawsze siedzi na domku i mnie baaacznie obserwuje zaś jak tylko wychodzę albo idę spać to się chowa do środka - taki zwierzęcy Wielki Brat :laugh1:
no i straaaszny z niej pieszczoch.....za 2 miesiące skończy rok :hearts:



no i troszkę wiosenki z domu........takie tak bukieciki :whistle:

Moja działka :) 09 Mar 2013 16:53 #132686

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Ja się na razie skusiłam na jedną różę w kartoniku ;) , za całe 4.99 :P , ale trzymam ją w garażu, a nie w domu :happy3: . Sadzenie chyba nieprędko, bo u mnie ciągle nowe dostawy śniegu :jeez:

Moja działka :) 09 Mar 2013 17:17 #132697

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Martuś, no garażu nie mam....kiedyś był ale to było dawno temu i nieprawda :happy4:
zaś w spiżarce to siedzą już dalie i kanny i miejsca już tam zabrakło więc pozostał pokój, ale spoko....roślinki dają radę B)
no sadzenie to poczeka, u mnie też śnieg.....mam go już dość :mad2:

Moja działka :) 09 Mar 2013 19:44 #132774

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Martuś świetna decyzja z zakupem aronii :P to wspaniały owoc.... można powiedzieć cała apteka zamknięta w małej czarnej kuleczce....a i pyszny soczek z niej wychodzi. Wcale się nie dziwię, że mamie zaświeciły się oczy na jej widok :P
Aż nie mogę uwierzyć, ze u Ciebie już pojawiły się takie cudowne wiosenne widoczki.... krokusiki marzenie..... a śnieg ich teraz nie zasypał???
Ostatnio zmieniany: 09 Mar 2013 20:57 przez AGNESS.

Moja działka :) 09 Mar 2013 19:49 #132778

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Aguś myśmy z mamą przerobiły przed zimą prawie 10 kg aronii - mamy tyle dżemów, przecierów i soków, że na początku nie wiedziałam kiedy my to wszystko zjemy....zaś teraz powoli się zapasy kurczą bo to do herbatki, do budyniu, do kaszki etc...a jakie to jest pyszne :hearts:
no pojawiły się takie wiosenne widoczki ale szybko nas pogoda przygasiła.....pewnie je śnieg przysypał ale tego do końca nie wiem bo znowu wejść się nie da......teraz zamiast błota jest tam.....lodowisko a nóg nie mam zamiaru sobie połamać :dry:

Moja działka :) 09 Mar 2013 21:01 #132798

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2383
Ale kulce to chyba lepiej będzie na zewnątrz :think: w domu się rozhartuje lub już to zrobiła :silly:

Moja działka :) 09 Mar 2013 21:45 #132808

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hehe Joluś....spoko się nie rozhartuje.... :whistle: by tylko spróbowała :devil1:

Moja działka :) 09 Mar 2013 22:00 #132814

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490


W pierwszym momencie myślałem, że to wąż :rotfl1:
może uwolnij trochę te krokusiki, bo chyba ta włóknina im nie sprzyja w takim pobliżu :P

Moja działka :) 09 Mar 2013 22:04 #132816

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Aronię to i ja w tym roku musze sobie kupić :) Tak jest pyszne soku i pyszna nalewczka-aroniówka :wink2: Futrzaczek fajniutki,ale mi mój kotek wystarczy :) A rózyczki ładniutkie, na taką pogodę ,to w sam raz na porawę humorku :wink2:
Ostatnio zmieniany: 09 Mar 2013 22:25 przez anabuko1.

Moja działka :) 09 Mar 2013 22:23 #132828

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Igor no ładnie, przez Ciebie prawie zleciałam z krzesła ze śmiechu :rotfl1:
najlepsze jest to, że tam wcale nie powinno być krokusów i wciąż się zastanawiam skąd one się tam wzięły :think: ale spoko......uwolnię je od włókniny.....utnę kawałek i pewnie posadzę jeszcze jakieś kolorki :whistle:

Aniu kup aronię bo jest naprawdę pyszna :hug:
hehe no Julka to czasami zachowuje się jak pies i kot, lata za mną wszędzie a tuli się bardzo mocno i jak mruczy z zadowolenia jak kot ;)

Moja działka :) 10 Mar 2013 11:51 #132936

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
po dzisiejszym poranku jak tylko wstałam i wyjrzałam przez okno i zobaczyłam, ze znowu napadało tego białego g........ i jeszcze jest strasznie zimno i wieje lodowaty wiatr to stwierdziłam, że już mam dość zimy i śniegu i to już na serio, serio........
Zimie mówimy zdecydowanie nie i precz! :hammer: :mad2:
przecież było tak ładnie i tak ciepło! :mad2:

na przegonienie.......i niech już nie wraca....i na poprawę humorku....takie tam :evil: :whistle:










Moja działka :) 10 Mar 2013 15:06 #132982

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
O bardzo ,ciepłe pozytywne kolorki wstawiłaś, ;) Śliczne portreciki kwiatuszków :bravo:
Za tę wiadomość podziękował(a): Shirall

Moja działka :) 10 Mar 2013 19:07 #133063

  • Tacca
  • Tacca's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 879
  • Otrzymane dziękuję: 571
Marta , imponujące zakupy , tylko jak Ty to przechowasz do wiosny ? Chyba że będziesz wkopywać jak śnieg stopnieje , tylko czy się nie rozhartują ?

Moja działka :) 10 Mar 2013 19:18 #133067

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Noooo... bo szczerze mówiąc, one w tej chwili już wyglądają tak, że nie odważyłabym się ich wsadzać do gruntu przed majem :think:
I czy korzonki nie męczą się w tych foliach? Może je jednak zadoniczkuj, skoro już zaczęły wzrost?
Pozdrawiam - Gosia

Moja działka :) 10 Mar 2013 19:35 #133074

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Tacca :kiss3:
mam zamiar je wkopać tak jak sadziłam róże w zeszłym roku czyli gdzieś w kwietniu.....nie rozhartują się a jeśli będą zapowiadali przymrozki to ja wsadzę do donic i tak będą rosły aż do maja :hug:

Gosiu na razie korzonki dają radę i jakoś się nie męczą bo ja sprawdzam co 3 dni...ale jakby co to je po prostu wsadzę do tych donic....tylko ziemię będę musiała dokupić B)
zaś wysadzę w kwietniu B)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.831 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum