TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 15 Wrz 2013 10:47 #192572

  • Kasia1972
  • Kasia1972's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 824
  • Otrzymane dziękuję: 79
Różyczki faktycznie bardzo zmoczone :(
Marta, co ja czytam - nowy kociak? No pięknie, pięknie - koty widac czują dobrą duszyczkę i garną się do Ciebie :)


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 15 Wrz 2013 15:12 #192593

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Kasiu :kiss3:
dziś były takie same....musiałam obciąć kwiaty Bremera, Cinco, Jacqueline bo pod ciężarem wody się połamały :cry3:
no i znowu lało jak byłam na działce....zmokłam jak nie wiem co :silly:
no razie ten nowy nie przychodzi......czyli jak na razie mam tylko 2...i to wystarczy :rotfl1:

Moja działka :) 16 Wrz 2013 12:16 #192810

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
dziś dzień bolączek......czyli nic tylko tabletki przeciwbólowe, herbatki ziołowe i czekolada w każdej ilości :pinch:
na działkę pójdę po południu...kociaki wczoraj dostały full żarcia więc wytrzymają..... :whistle:

zdjęcia deszczowe, wczorajsze jeśli jeszcze nie macie dość deszczu, bo ja tak.... :mad2:





Novalis


Nostalgie


Caramella


Kosmos

Creme Caramel

Moja działka :) 18 Wrz 2013 22:35 #193444

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
dziś miałam trochę skopany dzień bo jak weszłam na działkę to moje 2 biedne kociaki leżały nieruchomo...a jak podeszłam to tylko delikatnie się ruszały ......wyobraźcie sobie moją reakcję........no ktoś wyrzucił jakieś zepsute jedzenie no i one to zjadły.....a dokładnie makaron...no i się potruły :cry3:
wczoraj jak wychodziłam, bo jednak do nich poszłam mimo, że padało to były żwawe, szalały, skakały, dałam im nowego jedzonka a dziś........nic nie ruszone, tylko troszkę wody a one leżą :unsure:
więc szybka akcja ratowania kociaków czyli na ręce i wymasowanie brzuszków, opukanie boczków i po chwili....uffff.......potem wytrąbiły masę wody i jak na razie nie miały ochoty jeść, tylko chodziły i miauczały, Mała tak, ale nie Gremlin, ten to leżał na słońcu i się wygrzewał, biedaczek :unsure:
byłam tak wściekła na tą osobę, ze gdybym ją dorwała to bym chyba........ :mad2:
potem byłam jeszcze raz z mamą i była tylko Mała, jeść jeszcze nie chciała ale tulić jak najbardziej zaś Gremlin gdzieś przepadł........ wołałyśmy go z mamą i nic....nie przyszedł :unsure:
wiem, że on czasami potrafi zniknąć na 2-3 dni ale nie wyglądał najlepiej więc mam nadzieję, że nic mu się nie stanie :dry:

potem mi się humor poprawił, bo Małej się wyraźnie poprawiło i już szalała jak z mamą wychodziłyśmy no i róże.....ach...

Loius XIV



Fil des Saisons

Plansierte

Bremer Stadtmusikanten



Robin Hood

Moja działka :) 20 Wrz 2013 21:05 #193924

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
brrrr......taka pogoda sprawia, że niechybnie zbliża się jesień, a za nią.....ta ohydna pora roku na z.....bleeee :sick:
ale jak na razie o tym staram się nie myśleć tylko przesiaduje na działce jeśli pogoda pozwoli no i kicia - Mała bo Gremlin gdzieś przepadł....zaczynamy się z mamą o niego martwić :unsure: :sad2:
Mała jeszcze nie je zbyt chętnie tylko się tuli.......niech ja tylko dorwę tę osóbkę...grrrrrr :mad2:
zaś jutro idę na Targi Smaki Regionów..........mniam mniam :yummi: :tongue1:

zaś róże......hehe.......no rosną :happy:
no i niektórzy zaczynają już mnie podejrzewać o czary....żem czarownica jest, bo u nich wszystko przekwita a u mnie....wszystko szaleje i ba...nawet pierwiosnki kwitną :funnyface:
Caramella


Gloria Dei

Barkarole


Grand Mogul

Bard

Robin Hood - poza Królem Arturem jedna z moich ulubionych postaci literackich, baśniowych......brakuje mi jeszcze Marion :silly:




Cinderella


Louis XIV

Plansierte


Grande Amore

Bremer Stadtmusikanten



Nostalgie

Honey Milk



Jacqueline du Pre

Moja działka :) 23 Wrz 2013 17:25 #194454

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
pierwszy dzień jesieni........brrrr.....gdyby nie wiatr to byłoby fajnie i ciepło ale nie.....wiatr jest taki porywisty, że głowę prawie urywał mi na działce jak byłam :dry:
jeden z kotków znalazł już dom....Mała albo Łobuz, jak wczoraj poszłam się okazało, że poleciała za sąsiadki wnuczką i tak długo się łasiła i tak długo miauczała no i nie chciała od nich odejść, no a oni się w niej zakochali no i ją wzięli - wcale im się nie dziwię....była rozkoszna ale najważniejsze, że ma domek i to taki, że będę wiedziała na bieżąco co ona tam wyprawia B)
zaś Gremlin.......no cóż.......hula sobie teraz w kocim niebie................niestety nie dał rady, zjadł więcej tego zatrutego jedzenia i się nie wykaraskał :sad2: :cry3: :cry2: :placze:
no a trzeci, Łatek przychodzi jak na razie tylko na jedzenie, jest jednak dziki i trudniej zdobyć jego zaufanie ale robimy powoli postępy bo dziś jak zawołałam kici kici i żarcie to zaraz przyleciał :rotfl1:
i tak siedział dopóki nie odeszłam kawałek.....


zaś róże......hehe mają gdzieś, że jest już jesień i takie mam widoczki......
Honey Milk




Caramella

Nostalgie



Barkarole



Bremer Stadtmusikanten


Jacqueline du Pre



Moja działka :) 23 Wrz 2013 17:38 #194457

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Martusiu Twoje róże dosłownie szaleją.... tak dużo ich jeszcze kwitnie i są takie śliczne :woohoo: u mnie końcówka, a i ostatnie deszcze spowodowały że kwiaty nie wyglądają ładnie.....

Moja działka :) 23 Wrz 2013 18:17 #194469

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Marto :bye:
Wchodząc do ciebie to wiem ,że zawsze zobaczę piękne róze i nie zawiodłam się ,są śliczne wszystkie :hearts:
Ale dzisiaj bardziej urzekła mnie Loius XIV ,taka ciemna piękna pani :wink2:

Moja działka :) 23 Wrz 2013 21:32 #194522

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Aguś :oops: :kiss3:
jeszcze czekam na kilka różyczek bo będą znowu kwitnąć czyli Sekel, Cafe, Kosmos, Novalis, Elfe, Moonlight, Blue Moon, Goldilocks, Lavaglut, Muttertag, Afrodytka........chyba już wszystkie :think:
u mnie po deszczu białe i kremowe róże dostały takich różowych plamek, zaś Cinderella lekko zbrązowiała na płatkach ale kwitnie :silly:

Aniu :kiss3: :hug:
róże dziś mi poprawiły humor po znalezieniu Gremlina w altance :sad2:

Moja działka :) 24 Wrz 2013 09:22 #194594

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Martuś czy można się załapać na patyczki Luisa XIV i Kleopatry :hearts:Miałam zamówionego Luisa u Sipa 2 lata temu ,ale niestety już go nie było, a moja Kleopatra również padła 4 lata temu wiosną , .Miejsca jeszcze masz mnóstwo na posadzenie różyczek ;) .Ślicznie kwitną Ci wszystkie. Szkoda kotka :(
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Moja działka :) 24 Wrz 2013 09:42 #194599

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Jadziu jak tylko podrosną to jak najbardziej bo to jak na razie są maluszki i nie ma co ciąć :kiss3:
Kleopatrę mam od Ćwika B)
hehe no jeszcze miejsca troszkę mam :devil1:
no szkoda, szkoda...2 tygodnie się nim opiekowałam i już był taki zdrowy i nabierał sił, ale zjedzenie tego zatrutego żarcia go dobiło.....szkoda :cry3:

Moja działka :) 24 Wrz 2013 09:49 #194601

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Też miałam Kleopatrę od Cwika ,ale pamiętnej wiosny cały różany zakup poszedł na kompost .Niestety posadzone we wrześniu zaczęły wegetację więc, nie ma się czemu dziwić .Miałam wtedy Gebruder Grimm ,Kleopatrę i jeszcze inne róże .Niestety wszystkie poszły pozostała tylko Speelwark i Hamburger Deern :(
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Moja działka :) 24 Wrz 2013 10:01 #194607

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
ojej to szkoda ale jak tylko podrośnie na tyle by uciąć patyczek to jak najbardziej Jadziu :kiss3:
na Gebrudera się czaję B)

Moja działka :) 24 Wrz 2013 15:08 #194638

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Aaa i jeszcze z tego zamówienia pozostała mi Schwarze Madonna trochę cherlawo rośnie i nawet zastanawiam się czy jej nie przesadzić tylko gdzie?? jak tam ma słoneczną wystawę do 16
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Moja działka :) 24 Wrz 2013 16:44 #194647

  • Kasia1972
  • Kasia1972's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 824
  • Otrzymane dziękuję: 79
Oj, szkoda Gremlinka... :cry3:
Nostalgie - najpiękniejsza jak dla mnie, jest niesamowita :)

Moja działka :) 24 Wrz 2013 18:44 #194660

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hmmmm Jadziu......też mam taki problem z Duchesse de Rohan, ale jak na razie ją zostawię tam gdzie rośnie i zobaczymy co będzie :kiss3: może poczekaj jeszcze troszkę a ruszy :hug:

Kasiu no szkoda i to wielka :cry3:
nawet mu przebaczyłam te moje podrapane nogi i mógł skakać ile chciał i zresztą w ostatni dzień to robił i wydawało się, ze jest lepiej ale jednak nie :sad2:
Nostalgie też kocham.......bo mi się kojarzy z kulką lodów waniliowych albo śmietankowych z polewą wiśniową :tongue2:

Moja działka :) 24 Wrz 2013 19:06 #194662

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Muzykanci z Bremy mają ładny kolorek :hearts:
Du Pre jest jakaś taka półpełna?

Moja działka :) 24 Wrz 2013 20:32 #194686

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Bozi oj racja, racja - mają przecudny kolorek :hearts:
Du Pre jak rozkwita to jest półpełna ale potem już nie.....ale ten zapach :hearts:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.814 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum