TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 11 Sty 2014 19:20 #214473

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu :rotfl1:
no nie, no nie spadnę......hiacynt stoi w kuchni na stole.....no w domu nie mam z czego spadać....no chyba, że z łóżka piętrowego, z drabinki dokładniej :rotfl1: nieraz już zleciałam bo akurat siostra albo ja i zapomniałam o tym....powiesiła ciuch na drabince i się noga omsknęła :rotfl1:


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 11 Sty 2014 19:22 #214474

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Naprawdę, nie wiem, czy akurat Ty powinnaś sypiać na górze :silly:
Pozdrawiam - Gosia

Moja działka :) 11 Sty 2014 20:07 #214504

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
haha no teraz mam sama pokój i tak sypiam na górze...zaś ciuchy i tak wieszam na drabince ale teraz pamiętam, że tam są :whistle: a łóżko ma tylko niecałe 1,5 m wysokości a co będzie jak w lutym przywiozę łóżko na antresoli......wysokość - 1,86 m :rotfl1:

Moja działka :) 11 Sty 2014 20:19 #214516

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Czy okoliczne szpitale są już o tym poinformowane? :funnyface:
Pozdrawiam - Gosia

Moja działka :) 11 Sty 2014 20:26 #214518

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
eeeeee....nieeee.....ale mama tak :rotfl1:

Moja działka :) 16 Sty 2014 15:59 #215724

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
mama już jutro wraca do domku bo miała wczoraj robione badanie i prześwietlenie no i płytki ułożyły się idealnie, ręka sprawna w 100%, rusza już głową normalnie, wyniki idealne to wraca do domciu :dance:
a brata i tatę ogarniam, ogarniam ba nawet dziś zamawiamy sobie 3 największe pizze na świecie na obiadek.......Michał tylko tak skomentował: "hmmmmmm...to ja mam jutro paść z przejedzenia?" i takie oczy :supr3:
Za tę wiadomość podziękował(a): waldek727

Moja działka :) 17 Sty 2014 08:02 #215830

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Świetna wiadomość... tylko nie pozwólcie Pani Szkodnik się nadwyrężać! ;)
Rekonwalescencja i rehabilitacja! :teach:
Pozdrawiam - Gosia

Moja działka :) 17 Sty 2014 19:56 #215947

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Martuś, życzę mamie szybkiego powrotu do zdrowia.

Moja działka :) 17 Sty 2014 20:42 #215961

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu, Bozi :kiss3: :hug:

no mamcia w domku od rana i dzień fajny, troszkę nerwowy pod koniec w szkole - jedna z nauczycielek nawaliła ale i tak mam to gdzieś już...mama ma dobre kojące działanie antystresowe.....no i jak to zawsze bywa, mama wraca do domu to ja się rozkładam albo coś mi dokucza.......kolano to mnie tak rwie, że wyje dziś z bólu no i kręgosłup.......oj tu jest nie wesoło ale ostatnio troszkę się przedźwignęłam i dlatego boli....ale i tak mama mnie bije za to, bo ostatnio jednej dziewczynie tak właśnie dysk wyskoczył, przy zwykłej rzeczy jak podnoszenie czegoś no i mam uważać :unsure:
czyli w czasie ferii idę zbadać co i jak :think:

Moja działka :) 18 Sty 2014 08:24 #216022

  • Ruda2011
  • Ruda2011's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 270
  • Otrzymane dziękuję: 119
Martulko witaj.
Zrób badania koniecznie :teach:
Widać, że obydwie z Mamcią jesteście "ciut słabo - kościste" (cokolwiek to oznacza :oops: ) i dobrze będzie mieć to zakonotowane w pamięci. Zwłaszcza, że wiosna niebawem, dopadniesz do swej cudnej kosiarki i .... nieszczęście gotowe.
Wymuś na lekarzu ćwiczenia wzmacniające kręgosłup i wzmacniaj ( bo badania to początek ... )
300m2 FRAJDY czyli w ogRODzie Rudej
JESZCZE NIE BYŁO, ŻEBY JAKOŚ NIE BYŁO - MARIOLA "R"

Moja działka :) 18 Sty 2014 08:29 #216023

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Marta cieszę się, że Twoja Mama już w domku i że wszystko idzie ku dobremu :flower1: . Kurujcie się obie, bo zanim się obejrzymy zacznie się sezon i czasu na lekarzy nie będzie :happy: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012

Moja działka :) 18 Sty 2014 14:30 #216094

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Rudzielcu :hug: :kiss3:
no ja akurat to mam bardzo mocne kości, same zwichnięcia ale tylko kostki bo jak ktoś genialne skacze z 2,5 metrowego murka na beton to tak się musi akurat stać albo jak się zlatuje ze schodów i to w butach na wyższym obcasie to co się potem dziwić :rotfl1: ale żadnego złamania jeszcze nie miałam i tfu tfu mieć zamiaru nie mam jedyny słaby punkt u mnie to kolano - tutaj akurat mam problem z chrząstką bo zanika mi :dry:
eeeeee no może żebra.....to akurat jedno co złamałam.....ale tylko 2 bo zleciałam z drzewa i spadłam na metalowe wiadro.....3 lata temu :rotfl1: a mama ma problemy z wapnieniem kości i to dlatego te wszystkie operacje i implanty, całe szczęście to nie genetyczna wada uffff :)
ale dziś już nic nie boli to pewnie ta pogoda bo dziś znowu targam i nic nie strzyka i nic nie boli ale prześwietlenie i tak zrobię sobie w czasie ferii tak na wszelki wypadek :hug:

Dorcia oj tak........już się sezonu doczekać nie mogę :dance:
a kurować to się mama będzie, ja już nie.......to były zakwasy, bo przecież zaczęłam troszkę ćwiczyć i teraz się wszystko we mnie buntuje :rotfl1:

Moja działka :) 18 Sty 2014 14:51 #216098

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no to kilka różyczek bo pogoda za oknem jest obrzydliwa......nic tylko leje i leje :sick:









Moja działka :) 18 Sty 2014 14:55 #216099

  • Kasia1972
  • Kasia1972's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 824
  • Otrzymane dziękuję: 79
Różyczki z przyjemnością obejrzałam. Tobie Shiralciu i Mamie - dużo zdrowia życzę!

Moja działka :) 18 Sty 2014 14:57 #216100

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Marta, ja też mam ubytek chrząstki. Na to to tylko glukozamina. No i trzeba się często ruszać. Nie powinno się znajdować dłużej w jednej pozycji.

Moja działka :) 18 Sty 2014 15:09 #216106

  • Roma
  • Roma's Avatar
Marto-teraz sobie i mamie zrób gorącą czekoladę lub kawę w oazowych kubkach,siądźcie przy kompie i oglądajcie na fotkach piękną i kolorową działkę no i te róże :bravo: :bravo:

Moja działka :) 18 Sty 2014 15:58 #216111

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Kasiu :hug:
Bożka no właśnie, glukozamina......ja za to dodatkowo pożeram straszne ilości kisieli, galaretek i jak robimy galart to uwielbiam zjadać świnskie nóżki :yummi: no ja chodzę albo jak już muszę dłużej siedzieć to macham nogami B)
Romuś :hug: :kiss3: oj taaaakkkkk.....zaraz pewnie zrobię sobie czekoladę a mamie kawę :dance:

Moja działka :) 05 Lut 2014 19:46 #221897

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
niaf niaf........ferie się zaczęły to można nareszcie ponadrabiać wszystkie zaległości......od spania począwszy, seriale, filmy no i forum.....niaf niaf ....2 tygodnie laby......niaf niaf.....taka będę złośliwa a co! :funnyface:
pogoda super......żadnej zimy nie chce już widzieć, jej mam już zdecydowanie dość, teraz tylko czekam na wiosenkę do której coraz bliżej...już się działki doczekać nie mogę! no i za 23 dni Gardenia...niaf niaf :dance:

no to żeby sobie umilić czekanie.........









Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.805 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum