TEMAT: Moja działka :)

Odp: Moja działka :) 06 Wrz 2012 23:28 #67387

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Martuś no nieprawdaż...... :rotfl1:

no a ja mam dziś baaaardzo szczęśliwy dzień - no dostałam pracę w szkole i zaczynam już w poniedziałek! :woohoo: :dance:
w świetlicy jak na razie na pół roku bo na zastępstwo ale może mi przedłużą ale nie obiecują bo ta nauczycielka jest na urlopie zdrowotnym i zobaczymy kiedy wróci....ale jak na razie do końca stycznia będę :woohoo:
McD idzie na miesiąc w odstawkę bo muszę się rozeznać w grafiku i gdzieś w październiku biorę 1/4 etatu bo nie chce tracić kontaktu B)
na działce byłam ale tylko na chwilę i pewnie jutro pójdę już trawnik skosić bo urósł niesamowicie :eek3:
no a na działce......wszystko kwitnie jak szalone :flower2:








no i róże........ :hearts:













Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Moja działka :) 11 Wrz 2012 17:56 #68413

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
praca w szkole wciąga niesamowicie, ale jutro i pojutrze pracuję tylko do 11 i 12 to czas na działkę też sie znajdzie! :woohoo:
trawnik był skoszony już w niedzielę, sąsiada co mi wiecznie marudzi już nie ma, za zimno w nocy to się już wyprowadził - jupi no nareszcie :dance:
wszystko pieknie kwitnie i rośnie.....zaś róże.....no cóż.... :hearts:

najpierw coś słodkiego...... Creme Brulle i Creme Caramel






zaś pozostałe....... :flower2:
codziennie jakaś nowa zakwita lub rozkwita :hearts:
Novalis


Sekel



Rumba



Kosmos




Rhapsody in Blue


Elmshorm


Gloria Dei



miniaturki :dance:



Odp: Moja działka :) 11 Wrz 2012 19:14 #68418

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Novalis, Rhapsody i Kosmos zamówione :woohoo: . Będę mieć i ja :dance:

Z tą szkołą to mnie zaskoczyłaś, tak z własnej woli poszłaś tam do pracy ;) ? W dodatku do świetlicy :jeez: , podziwiam, naprawdę :thanks:

Odp: Moja działka :) 11 Wrz 2012 22:10 #68471

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Martunia, jak to się stało, że ja u Ciebie wieki nie byłam :blink: :oops: ? Oj należy mi się patelnią w łepetynę :club2: . Róże masz przepiękne. Te odmianowe - wiadomo CUDA! Zachwyciłam się fioletową miniaturką :eek3: ... niech ja tylko taką gdzieś wypatrzę :whistle: ... :wink4:
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012

Odp: Moja działka :) 11 Wrz 2012 22:15 #68475

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
markita wrote:
Z tą szkołą to mnie zaskoczyłaś, tak z własnej woli poszłaś tam do pracy ;) ? W dodatku do świetlicy :jeez: , podziwiam, naprawdę :thanks:

Markitko... jedynym wytłumaczeniem jest chyba to, że Jej za to płacą :think: :lol:
To mówiłam ja... pracująca matka świetlicowego dziecka :silly:
Pozdrawiam - Gosia

Odp: Moja działka :) 11 Wrz 2012 22:20 #68479

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Martusiu, gratuluję nowej pracy! Fajnie się pracuje z dzieciakami i taka praca może przynieść mnóstwo satysfakcji :)
Róże masz niesamowite i nawet trudno powiedzieć, która piękniejsza :flower1:
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019

Odp: Moja działka :) 11 Wrz 2012 22:53 #68497

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
gorzata wrote:
markita wrote:
Z tą szkołą to mnie zaskoczyłaś, tak z własnej woli poszłaś tam do pracy ;) ? W dodatku do świetlicy :jeez: , podziwiam, naprawdę :thanks:

Markitko... jedynym wytłumaczeniem jest chyba to, że Jej za to płacą :think: :lol:
To mówiłam ja... pracująca matka świetlicowego dziecka :silly:

Nie chciałabym zostać źle zrozumiana ;) , też jestem pedagog z wykształcenia, nauczycieli w rodzinie posiadam, a i dziecko w świetlicy :rotfl1: . Chodzi mi o to, że to BARDZO ciężka, wciąż słabo płatna i często niedoceniana praca. Oczywiście nie wiem, jaki właścicielka wątku ma stosunek do pracy z dziećmi ;) , ale jeśli zawsze tylko o tym marzyła - to jak najbardziej wszystko w porządku :woohoo:

Odp: Moja działka :) 12 Wrz 2012 17:34 #68643

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Martuś :kiss3: oooo zamówiłaś te ślicznotki?! ojej to super! :woohoo:
ja się cieszę bo też troszkę róż pozamawiałam.....no jesienią przyjdą do mnie jeszcze Blue For You, Cappuccino, Afrodite no i Artemis.....hehe zaś jeszcze dojdą te od Petrovica :woohoo:
no poszłam do świetlicy z własnej, nieprzymuszonej woli.....hehe jejku bo Mac mi się już powoli nudzi a z dziećmi pracować zawsze chciałam to mi się nareszcie po prawie 3 latach poszukiwań udało! :dance: a w świetlicy nie jest aż tak źle....to wszystko zależy od dzieci i od osób tam pracujących......ja mam super ludzi :woohoo:

Dorcia :rotfl1: oj no nie bij się, bo bede Cie miała potem na sumieniu :kiss3:
a miniaturkę tą fioletową kupowałam w Auchanie ;)

Gosiu hihi no to jest jakieś wytłumaczenie....hehe no i tylko 26 godzin tygodniowo i płaca nareszcie przyzwoita :whistle: hehe i może tu stwierdzicie, ze zwariowałam ale ja zawsze chciałam być nauczycielem.....hehe......jak to się ze mnie śmieją - mam to w genach i wraz z mlekiem matki wyssałam......mama nauczyciel :rotfl1:

Daluś dziękuję :oops: :kiss3:
ciągle skaczę z radości, że mam tą pracę....a jaka była radość jak wczoraj odebrałam swój identyfikator gdzie pod moim nazwiskiem widnieje "Nauczyciel".....no normalnie nacieszyć się nie mogłam i nadal nie mogę :dance:

Martuś oj spoko.....ja Cię doskonale zrozumiałam....bo nie każdy chce iść do świetlicy bo wciąż krąży taki stereotyp, że taka przechowalnia niechcianych nauczycieli....wcale nieprawda, niektórzy tam chcą iść - moja mama jest tego najlepszym przykładem, po 30 latach pracy z dziećmi, ciągle miała swoją własną klasę (nauczanie początkowe), po powrocie z urlopu zdrowotnego od razu poszła do świetlicy i jak na razie nie chce stamtąd iść -bo mimo, że jest to więcej godzin niż normalny nauczyciel (świetlica ma 26 godzin, zaś normalny tylko 18) to i tak jest lżej.....bo żadnych świadectw, żadnych dokumentów, planów itp.....tu piszesz tylko jeden plan i koniec a płaca taka sama B)
oj zawsze o tym marzyłam, Martuś, zawsze......więc cieszę się niezmiernie...nareszcie robię to co lubię i to co chcę :woohoo:

Odp: Moja działka :) 12 Wrz 2012 18:35 #68650

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Shirall wrote:
...nareszcie robię to co lubię i to co chcę :woohoo:
Trudno o lepsze podsumowanie! :kiss3:
Pozdrawiam - Gosia

Odp: Moja działka :) 12 Wrz 2012 18:48 #68653

  • Debra
  • Debra's Avatar
Marto, gratuluję zatrudnienia i radości z niego. Wiadomo, że jak się robi to, co sie lubi, to tak jakby się w ogóle nie chodziło do pracy. Nie to jest ważne jaka jest praca, ważne jest by robić to z powołaniem, z własnego wyboru.
Wtedy nawet się nie wie, kiedy mija dzień pracy i aż żal iść do domu. Wynagrodzenie chociaż ważne, nie jest tu najważniejsze.
Do tego praca z dziećmi, to jest wyzwanie. Powodzenia i gratulacje raz jeszcze.
Tylko ogrodu nie zaniedbaj :lol:

Odp: Moja działka :) 12 Wrz 2012 19:04 #68662

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
No to wszystkie wątpliwości się rozwiały :woohoo:
Fajnie widzieć, że z takim entuzjazmem do tego podchodzisz :lol: , szkoda, że nie ma takich pań w szkole u mojej córki ;) .

Odp: Moja działka :) 12 Wrz 2012 19:07 #68664

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2383
Shirall wrote:
... no jesienią przyjdą do mnie jeszcze Blue For You, Cappuccino
Skąd przyjdą :eek3: Może jeszcze :think: się da ;)
Gratuluje pracy i życzę satysfakcji z pełninej funkcji, bo to chyba najważniejsze ;)
A ja się właśnie zajęłam organizacją 'Studniówek 2013' :funnyface:
Też wyzwanie :lol: dla trochę starszych dzieci :silly: /obrażą się jak nic :rotfl1:/ to napiszę już dorosłych :funnyface: .
Ostatnio zmieniany: 12 Wrz 2012 21:17 przez pamelka.

Odp: Moja działka :) 12 Wrz 2012 20:47 #68707

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu :hug:

Debruś :kiss3: masz rację - najlepsze jest to co się lubi robić i co się robi....reszta nie :kiss3:
spoko działka będzie i jest nadal na miejscu pierwszym, zresztą jak na razie wygląda na to, że popołudnia będę miała wolne :woohoo: co prawda nie w każdy dzień ale np. środa, czwartek i piątek jestem w pracy od 6:30 do 12:30 maksymalnie....jutro tylko do 11 :woohoo: to bede mogła wpadać :dance:
no i weekend caaaalutki :dance:

Martuś :kiss3: no widzisz...... :hug:

Joluś aaaa stąd przyjdą www.rosenbaumschule.de :kiss3:
na FO Ewcia (gloriadei) składała u nich zamówienie na jesienną promocję i się podczepiłam :dance: musiałabyś się jej zapytać czy można jeszcze domówić :kiss3:
dzięki :hug:
hehe studniówka.....jej kiedy to było :rotfl1:

Odp: Moja działka :) 13 Wrz 2012 12:48 #68904

  • magdala
  • magdala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4524
  • Otrzymane dziękuję: 1071
Marta :P

Róże masz przepiękne ! I te w lawendowym kolorze takie niespotykane -jak z bibuły.
Fajnie ,że Ewa Gloriadei zamawia już róże , bo ja właśnie czekam na jej ofertę :P

Gratuluję nowej pracy ! Z takim entuzjazmem -żadne dziecko Cię nie zamęczy :P No te 26 godzin... To do mnie przemawia ;)
Będzie i czas na działkowanie. Przy 40 godz. tygodniowo to już gorzej z tym czasem.. :(

Odp: Moja działka :) 15 Wrz 2012 14:57 #69515

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Madziu :kiss3: doszły jeszcze tzw. karcianki czyli 2 bezpłatne godziny, bede z dzieciakami chodzić na basen....hehe dobrze, że je odprowadzam a potem cierpliwie czekam na nie i wracamy do szkoły....teraz w tym tygodniu mam 3 dni do 11:30 zaś 2....to siedze od 6 do 15 :jeez:
no......zaczęłam pracę w szkole, minął pierwszy tydzień a ja co.....no oczywiście chora, a jakże :evil: zła jestem jak diabli, bo ruszyć się nie mogę......lekarz tak kazał :mad2:
a tak się cieszyłam na spotkanie u Asi...u niej na działce i kicha......jechać nie mogę :placze:
ale tak czy owak nie powstrzymało mnie to by choć na chwilkę - dosłownie 15 minut wlecieć na działkę....a tam....ojej :woohoo:
Królowe kwiatów - z całą pewnością zasługują na to miano.... :flower2:
Creme Caramel





Rumba i Sekel - taki ognisty przerywnik :funnyface:




Gloria Dei - zapach ma obłędny :hearts:



Elmshorm - Różorminator :rotfl1:




Kosmos ;:167 szkoda, że to już ostatnie kwiaty :(

Odp: Moja działka :) 15 Wrz 2012 17:32 #69527

  • magdala
  • magdala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4524
  • Otrzymane dziękuję: 1071
Shirall wrote:
doszły jeszcze tzw. karcianki
:happy4:

Martuś ,a już myślałam ,że to dwie bezpłatne godziny gry w karty :happy4:

Ślicznie kwitnie na Twojej działce :P

Odp: Moja działka :) 15 Wrz 2012 18:27 #69534

  • Debra
  • Debra's Avatar
No to zdrowia życzę i uważaj na siebie.

Te clematisy - u mnie tego samego koloru - kwitną i kwitną - ładna niebieska plama.
Róże masz sliczne.

Odp: Moja działka :) 15 Wrz 2012 21:58 #69626

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Marta, gratulacje z powodu tego, że nieprzymuszona przez nic, tak sama z siebie ;) poszłaś do pracy w szkole! :rotfl1: No że też tak szybko się pochorowałaś! :rotfl1: Ale to jeszcze nie jest nerwica? :rotfl1:
Martusia, ten Sekel pomarańczowy to mi się podoba, on z polskiego źródła? Tak na wszelki wypadek pytam, jakby mnie na róże wzięło,jak już nic innego nie będą sprzedawać! :rotfl1:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.622 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum