TEMAT: OGRÓD W CIENIU SOSEN

OGRÓD W CIENIU SOSEN 25 Maj 2013 16:04 #160920

  • Roma
  • Roma's Avatar
Wyjątkowo piękną pustelnię ma zadumany Frasobliwy :thanks: Prawdopodobnie jedyna moja magnolia to ta sama odmiana co u Ciebie.Piękny krzew.Moja ma dopiero 4 lata.
Ostatnio zmieniany: 25 Maj 2013 16:05 przez Roma.


Zielone okna z estimeble.pl

OGRÓD W CIENIU SOSEN 26 Maj 2013 19:31 #161520

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
Witaj Ewelino!
Cieszę się, że również na tym forum mogę podziwiać Twój cudny ogród.
Na "tamtym" zostałam ostatnio dość nieprzyjemnie potraktowana, więc zastanawiam się czy jeszcze tam pozostanę, zwłaszcza, że odnajduję tu sporo zaprzyjaźnionych ogrodów i ich właścicieli. :hug:
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewelina

OGRÓD W CIENIU SOSEN 26 Maj 2013 20:26 #161543

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
jejku Ewelinko.....skalniak niebieski....boski :hearts:
no i ta biała serduszka...coś pięknego :hearts:
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewelina

OGRÓD W CIENIU SOSEN 27 Maj 2013 20:18 #161912

  • aneta72
  • aneta72's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 451
  • Otrzymane dziękuję: 111
Bardzo dziękuje za informacje :bye:
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewelina

OGRÓD W CIENIU SOSEN 28 Maj 2013 08:45 #162123

  • lucy09
  • lucy09's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 675
  • Otrzymane dziękuję: 445
Widzę, że jesteś zakochana w błękicie niezapominajek. Na twoim skalniaku rzeczywiście prezentują się wspaniale. A jaszczurki?- super zdjęcia!One same wyglądają jak wielgachne warany :rotfl1:
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewelina

OGRÓD W CIENIU SOSEN 28 Maj 2013 09:20 #162141

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1283
Ewelinko jestem w nieustającym zachwycie nad Twoim ogrodem. Lubię po nim spacerować i żałuję, że tylko wirtualnie mam tę przyjemność. Biała serduszka śliczna, u mnie jakoś nie chciała się zadomowić.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewelina

OGRÓD W CIENIU SOSEN 28 Maj 2013 12:20 #162212

  • selli7
  • selli7's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 4
  • Otrzymane dziękuję: 1
Witam :) Zalogowałam się, żeby napisać, że zwiedzam od jakiegoś czasu ten piękny i bardzo naturalny ogród, bo to 'moje klimaty'. Przy okazji chciałam zapytać o bluszcz, bo masz go dużo i wygląda zdrowo.Czy nie masz/miałaś(?) problemu z plamami, żółknięciem i opadaniem starszych liści?
U mnie po zimie pospolity bluszcz nie wygląda zbyt dobrze :unsure: Nowe liście zakrywają tamte, ale ja muszę usuwać te stare i męczy mnie ta robota, bo co roku jest tak samo :blink: Robiłam opryski p. grzybowe i na plamistość, ale niewiele to dało.Może to kwestia gleby, bo u mnie dość gliniasto. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 28 Maj 2013 12:27 przez selli7.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewelina

OGRÓD W CIENIU SOSEN 28 Maj 2013 13:49 #162244

  • rm27
  • rm27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2676
  • Otrzymane dziękuję: 2903
Ewelino, fantastycznie prezentuje się ten skalniak z dużych kamiennych płyt. :thanks: Czas kwitnienia różaneczników to miły dla oka okres w ogrodzie.
Relacja z życia jaszczurczej rodziny urocza.
U mnie w ogrodzie też sporo ich się uwija między kamieniami. Jeszcze dwa lata temu z kąpieli w oczkach korzystały zaskrońce. Jeden zwłaszcza był dorodny. Ostatnio, gdy na sąsiednich działkach pobudowały się nowe domy węże przeniosły się gdzieś dalej w spokojniejsze okolice na pobliskie łąki.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewelina

OGRÓD W CIENIU SOSEN 28 Maj 2013 16:29 #162281

  • Ewelina
  • Ewelina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 881
  • Otrzymane dziękuję: 979
Dziękuję Wam za miłe słowa i wizyty w ogrodzie pod sosnami. Teraz jednak zaprząta mnie inna sprawa - od 10 dni walczymy o życie i powrót do zdrowia naszej suni... Przeszła już operację i niby najgorsze minęło , ale nadal jest bardzo słaba i nie odzyskuje formy...





Dziś kolejna wizyta u weterynarza, USG, pobieranie krwi, kroplówka leki, leki, leki ..."To tylko pies" , ale przecież nasz , a po 14 wspólnych latach raczej nie zwierzak lecz członek rodziny. Nie mogę znaleźć sobie miejsca, a łzy same kapią ...

OGRÓD W CIENIU SOSEN 28 Maj 2013 17:06 #162291

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Doskonale Cię rozumiem :hug: , dopiero co miałam taką jazdę z moją 16 letnia kotką :jeez: . Jakoś udało się ją wyprowadzić z prostej pochyłej, na której już się znajdowała, ale na jak długo :unsure:
Moj ojciec walczy o życie swojego 15 letniego owczarka niemieckiego :cry3: . Weterynarz ponoć w życiu nie widział tak leciwego przedstawiciela tej rasy :flower1:
Trzymam kciuki :hug:
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewelina

OGRÓD W CIENIU SOSEN 28 Maj 2013 17:21 #162296

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
Bardzo Ci współczuję :hug2: . Przeżywałam podobne chwile prawie dokładnie rok temu... niestety moja psina przegrała i biega już za Tęczowym Mostem :( . Oby twojej się udało przezwyciężyć chorobę! Trzymam mocno kciuki...
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewelina

OGRÓD W CIENIU SOSEN 28 Maj 2013 17:44 #162302

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Ewelino,
tak jest, że do końca trzeba mieć nadzieję. :hug: Traktujemy swoje zwierzaki jak rodzinę, to mnie wcale nie dziwi. Trzymam kciuki by wydobrzała.

OGRÓD W CIENIU SOSEN 28 Maj 2013 19:08 #162334

  • Martina
  • Martina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 416
  • Otrzymane dziękuję: 85
Bardzo współczuję z powodu suni, i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. :hug:
Pozdrawiam Marta.


siedlisko
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewelina

OGRÓD W CIENIU SOSEN 28 Maj 2013 19:14 #162337

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Ewelinko, trzymam kciuki by się wszystko udało :kiss3: :hug:
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewelina

OGRÓD W CIENIU SOSEN 28 Maj 2013 21:24 #162400

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Ja również trzymam kciuki. Rozumiem co to znaczy martwić się o zdrowie czworonożnego przyjaciela
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewelina

OGRÓD W CIENIU SOSEN 28 Maj 2013 21:34 #162409

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1283
Ewelinko doskonale rozumiem co czujesz, dla mnie pies to też nie pies a członek rodziny. Trzymam najmocniej jak potrafię kciuki za rychły powrót do zdrowia Twojego przyjaciela. :hearts:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewelina

OGRÓD W CIENIU SOSEN 29 Maj 2013 10:38 #162559

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Ewelinko ja też trzymam kciuki za zdrowie zwierzaczka :hug:
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewelina

OGRÓD W CIENIU SOSEN 31 Maj 2013 07:52 #163292

  • [Iza]
  • [Iza]'s Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 93
  • Otrzymane dziękuję: 21
Ogród zachwycający, jak zawsze :) Frasobliwy siedzi w cudownej, zielonej grocie i chyba jest zadowolony :) Myśli pewno, że gdyby wszyscy tak szanowali i kochali przyrodę, tak jak Ewelina, to świat byłby piękniejszy.
Ale zmartwiły mnie wieści o Goldi. Co się dzieje? Czy już z nią lepiej? Trzymamy kciuki z Arcikiem.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewelina


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.466 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum