TEMAT: Ogród Kasi

Ogród Kasi 23 Gru 2014 20:56 #322418

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Kasieńko, kwietnej łąki w myślach i przy świątecznym stole - takiej metaforycznej, bo niesie ze sobą wszystko, co optymistyczne...
Wesołych Świąt! :kiss3:


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Kasi 23 Gru 2014 21:20 #322435

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Kasiu- serdeczne uściski Świąteczne.. Aby ten czas wypełniony był spotkaniami w rodzinnym gronie, radością, spokojem i wszystkim, co najlepsze
Za tę wiadomość podziękował(a): katja

Ogród Kasi 30 Gru 2014 20:05 #323517

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20240
  • Otrzymane dziękuję: 64600
Kasieńko :)
W imieniu swoim i wszystkich moich rodzinnych istotek ( także różowych i długich ) przesyłam wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem bardzo serdeczne życzenia - aby ten Ciastkowy Zegar wybijał dla Was wyłącznie dobre, radosne i szczęśliwe godziny, aby każdy dzień przynosił Wam zdrowie, pomyślność i nadzieję n lepsze jutro i aby Twój ukochany ogród zawsze był tak piękny i dorodny, jak dotychczas :)
Wszystkiego najlepszego, kochana :kiss3:

Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Za tę wiadomość podziękował(a): katja

Ogród Kasi 31 Gru 2014 17:31 #323837

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Kasiu wszystkiego najlepszego w nowym Roku :hug:
5200.gif
Za tę wiadomość podziękował(a): katja

Ogród Kasi 31 Gru 2014 17:33 #323839

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Kasiu, wszystkiego, co najlepsze i najmilsze w Nowym Roku, zdrowia i wielu dobrych chwil :hug: :hug:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Ostatnio zmieniany: 31 Gru 2014 17:34 przez hanya.
Za tę wiadomość podziękował(a): katja

Ogród Kasi 01 Sty 2015 14:35 #324250

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Kasiu- moc uścisków Noworocznych! Niech 2015 przynosi niezapomniane chwile, radość.. Niech pozwala na relaks w ukwieconym ogrodzie.. i oby był to Dobry ROk, w którym uda się realizować marzenia :hug:
Za tę wiadomość podziękował(a): katja

Ogród Kasi 10 Sty 2015 14:54 #327771

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Czyżbyś chciała mnie przegonić w hibernowaniu? :rotfl1: Rzadko jestem na forum, ale Ty równie ochoczo sobie poczynasz :rotfl1: Zdążyłam w sam raz na życzenia noworoczne-zdrowia i szczęścia Wam życzę :hug:
Znasz mojego kota Hamleta-zawsze powolny, dostojny, wręcz królewski. W listopadzie zaczął utykać na przednią łapę, choć nie była złamana. W grudniu głównie leżał, chodził zgarbiony, nie chciało mu się wychodzić na dwór (a i pogoda była wredna). Czekałam jednak na przyjazd synowej. I dobrze.
Obejrzała kota, dziabnęła go zastrzykiem w chudy tyłek i od tamtej pory nie poznaję swojego Hamleta :) On biega. On galopuje. Nawet w czasie deszczu biega po podwórku. Gania się z Mańkiem (wcale nie ma zamiaru go zabić ;)), skacze na czarne kocice, poluje na mopa, zadziera ogon do góry i podbija świat. Mam dzięki temu mnóstwo uciechy :)

Ogród Kasi 10 Sty 2015 17:03 #327796

  • katja
  • katja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1562
  • Otrzymane dziękuję: 552
Ewa, wątek przysnął, ale na Oazie jestem codziennie :) . Dziękuję za życzenia.
To co właściwie było Hamletowi? Super, że chłopak "ożył", ale może na wszelki wypadek prześwietlić mu tę łapę. On już wcześniej chyba też ją oszczędzał, nie skakał....

Monika, Hania, Ania, Ewa, Aga, Gosia- serdecznie dziękuję :kiss3: za piękne życzenia.
Pozdrawiam
Kasia

Ogród Kasi
Ostatnio zmieniany: 10 Sty 2015 17:05 przez katja.

Ogród Kasi 10 Sty 2015 17:47 #327811

  • katja
  • katja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1562
  • Otrzymane dziękuję: 552
Wczoraj w skrzynce katalog, a dzisiaj na stronie Lilypolu wiosenna oferta. Nie ma Sweet Surrender :( , a chciałam dokupić cebul.
:bye:
Pozdrawiam
Kasia

Ogród Kasi
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa

Ogród Kasi 10 Sty 2015 20:05 #327871

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Hamlet nigdy nie skakał, nawet jako młody kociak. Nie wiem, co mu było, bo diagnostyki nie miał, ale lek poskutkował :) Kot mnie zadziwia swoją energią :)
Też dostałam katalog :) Akurat Sweet Surrender chętnie bym dokupiła, podobnie Tiger Babies. Ale widziałam kilka ciekawych propozycji :)

Ogród Kasi 20 Sty 2015 20:58 #331412

  • sierika
  • sierika's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Natury nie oszukasz,czyli moje dojrzewanie do eko
  • Posty: 4102
  • Otrzymane dziękuję: 4952
Kiepska ta oferta Lilypolu......chyba, że coś dołożą..
Biedaczek Hamlet......jak długo podziała ten lek? :think:

Ogród Kasi 20 Sty 2015 21:14 #331428

  • katja
  • katja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1562
  • Otrzymane dziękuję: 552
Ewa, dlatego nic nie zamówiłam :bye:
Pozdrawiam
Kasia

Ogród Kasi

Ogród Kasi 25 Sty 2015 20:04 #333489

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Hamlet nadal to wulkan energii :) Wspinać się na drzewa nigdy nie umiał, ale teraz staje przy pniu i jak niedźwiedź zaznacza pazurami, jak wysoko sięga :rotfl1: Widok obłędnie śmieszny, bo w tym czasie Maniek śmiga po najwyższych konarach.
W Lilypolu zamówiłam dosłownie kilka cebul, ale robię wspólne zamówienie dla kilku osób :)

Ogród Kasi 25 Lut 2015 13:25 #343217

  • edulkot
  • edulkot's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2906
  • Otrzymane dziękuję: 3009
Kasiu co prawda w wątku cicho jak makiem zasiał, ale muszę się wpisać bo niedługo znowu będą relacje z wsiowego pobytu :comp:
Pamiętam że do mnie wpadłaś i mnie wspierałaś :kiss3: to przyszłam pozwiedzać ogród na Mazurach.
Piękny domek, ogródek typowo wsiowo-leśno-dziki, do tego ukochane futrzate stworzonka :hearts:
Miło mi było pozaglądać w kąty i czekam na pierwszą relację z wiosny na mazurskiej wsi :lol:
Za tę wiadomość podziękował(a): katja

Ogród Kasi 25 Lut 2015 13:33 #343218

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
No właśnie, Kasiu - czas odkurzyć wątek :)
Byłaś przecież już na działce, były pierwsze prace...
Co słychać w ściółce? :)
Pozdrowienia wiosenne!
W Warszawie jakby się nam lekko przejasnia?

Ogród Kasi 25 Lut 2015 14:48 #343231

  • katja
  • katja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1562
  • Otrzymane dziękuję: 552
Ewa, Hamlet trzyma formę?

Majka, dziękuję za odśnieżenie wątku i witaj w moich skromnych progach :). Wiosnę to bardziej mam w głowie niż w ogrodzie, taki opóźniony ten mój region, ale najważniejsze, że Dzidzia ma się dobrze :) .

DSCF2107.jpg


Aguś, byłam w weekend, powojniki ścięte, hortensje też. Widać gramolące się z ziemi floksy, chryzantemy, rozchodniki... Ale ziemia zamarznięta.

Tej zimy jeździliśmy na działkę praktycznie co 3 tygodnie. Na przełomie stycznia i lutego też nie próżnowałam, rysowałam rabaty na śniegu :happy:

DSCF2077.jpg


ale siatkę z jabłonki to mogłam już zdjąć :lol:

DSCF2116.jpg


Pozdrawiam :bye:
Pozdrawiam
Kasia

Ogród Kasi
Za tę wiadomość podziękował(a): hanya, edulkot, Adasiowa

Ogród Kasi 26 Lut 2015 18:20 #343496

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Ależ pięknie wygląda Twój ogród i domek :) Jeszcze bardziej cieszy bliska perspektywa wiosny :)
Hamleta nadal nie poznaję, dziki tygrys i bestia. Tylko sypia ze mną jak zawsze, pod kołdrą ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): katja

Ogród Kasi 26 Lut 2015 18:40 #343503

  • katja
  • katja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1562
  • Otrzymane dziękuję: 552
Ewa, dziki tygrys i bestia, łał, to dobrze, że nie traci energii. Reszta kociego towarzystwa jak się miewa?
Póki co najbardziej w ogrodzie cieszyła mnie kotka, która przybiegała, jak przyjeżdżaliśmy a i boczków przez zimę nie straciła :dance:
Jak ziemia w ogrodzie, rozmarza? Nie żebym chciała już coś sadzić, ale groszek zielony bym posiała :think: , jak za tydzień pojedziemy.
Pozdrawiam
Kasia

Ogród Kasi


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.510 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum