TEMAT: Polecani/Niepolecani sprzedawcy

Odp: Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 08 Maj 2019 12:19 #656329

• Marzenka
  • Marzenka's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 2095
Mamma ja truskawki i maliny od lat zamawiam tylko i wyłącznie w Szkółce Markiewiczów (Buszkowo). Zawsze przychodzą sadzonki zgodne odmianowo i porządnie zapakowane. Nigdy nie miałam żadnych nieprzyjemności z tą szkółką. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Z fuksjany tez zamawiałam kilka razy, niby ok ale niektóre sadzonki przychodzą jakby zeszłoroczne (pelaśki), a fuksje dość wymęczone. Zgodne odmianowo były zawsze.
Za tę wiadomość podziękował(a): Mamma

Odp: Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 08 Maj 2019 19:34 #656397

• Nimfa
  • Nimfa's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 1974
IMG_20190508_135631.jpg

Zamówiłam hortensje, tuje danica i hosty. Do niczego nie mogę się przyczepić. Solidne zapakowane. Hortensje ze zdrewniałymi nogami odpowiednio przycięte, liście zdrowe, hosty z liśćmi po pięć mocnych kłów i tuje też zadawalające. Nie znałam tego centrum ogrodniczego, robiłam tu zakupy po raz pierwszy, szukając odpowiednich hortensji. Również wzorowy kontakt mailowy. Polecam. Internetowy Sklep Ogrodniczy - Centrum Ogrodnicze Kalisiak.
Ogród - mój optymizm.
Ostatnio zmieniany: 08 Maj 2019 19:36 przez Nimfa. Powód: dodalam zdjęcie
Za tę wiadomość podziękował(a): dala, izy10, Łatka, bietkae, Mamma, green_bee, Maggie

Odp: Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 09 Maj 2019 13:05 #656543

• dala
  • dala's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Otrzymane dziękuję: 4032
A ja, skuszona dużą promocją, zrobiłam spore zamówienie w cebule.pl
Zamówiłam kilkadziesiąt lilii, kannę Stuttgard i trzy hosty.
O ile do lilii nie mogę się przyczepić- cebule małe, ale zdrowe (z jednym wyjątkiem), o tyle hosty i kanna - brak słów :evil: Hosty to kilka suchych korzonków i ani jednego kiełka, a kanna - pięciocentymetrowe, suchutkie kłącze bez widocznego żywego kiełka (o tej porze roku :eek3: ).
Zadzwoniłam, pani przeprosiła i obiecała przesłać nowe sadzonki, ale ja już nie chcę niczego z tego sklepu.
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019
Za tę wiadomość podziękował(a): Łatka, iwcia55, Nimfa

Odp: Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 09 Maj 2019 19:33 #656604

• Kiki
  • Kiki's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 506
cebule.pl już dawno skreśliłam jako wiarygodnego dostawcę. Co z tego, że promocja a płacisz za suszki....
Pozdrawiam
Katarzyna
Ostatnio zmieniany: 09 Maj 2019 19:34 przez Kiki.
Za tę wiadomość podziękował(a): dala, CHI

Odp: Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 13 Maj 2019 22:15 #657337

• Łatka
  • Łatka's Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane dziękuję: 17631
Czy ktoś z Was robił zakupy w sklepie Internetowy Ogród? Przypadkowo otworzyła mi się ich strona i jak weszłam w ofertę różaneczników, tak od razu zamówiłam dwa rh i dwie azalie -rzadkie, bardzo trudne do zdobycia.
Potem mnie naszła refleksja - czy to nie aby dobrze mi znani oszuści spod znaku Oczar i coś tam, przebrani w nową skórę? Nic im jeszcze nie zapłaciłam - ale nie chcę ponownie odebrać paczki z roślinami w stanie do kompostowania ani kompletnie innych odmian.

Odp: Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 13 Maj 2019 22:34 #657342

• mandorla
  • mandorla's Avatar
  • Platinum Boarder
  • ogród w 6b, serce w 7a
  • Otrzymane dziękuję: 1620
Nie kupowałam, ale szczerze mówiąc chyba bym nie kupiła. Zerknij na ich komentarze na allegro, zwłaszcza te negatywne. Są świeże, majowe... Niby są już od 5 lat na rynku, ale to o niczym nie świadczy, obawiam się. A co do zgodności rzadkich odmian... Na kiermaszu, o którym wspomniałam u siebie, Pani proponowała azalie pontyjskie... Zaklinała się, że pontyjskie, i może bym uwierzyła, gdyby akurat nie kwitły...
Nic nie napełnia serca takim smutkiem, jak symetria. Symetria bowiem to nuda; nuda zaś to dno smutku. - V. Hugo

Gdzie by to upchnąć?
Ostatnio zmieniany: 13 Maj 2019 22:36 przez mandorla.

Odp: Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 19 Maj 2019 18:41 #658203

• Ilona
  • Ilona's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 986
Czy ktoś czeka jeszcze na zamówienie od Fuksjany?

Obawiam się czy nie olali mnie jak MagdyH.
Pierwsze zamówienie dostałam szybko bo po 2 tygodniach odkąd ruszyli z wysyłką, więc domówiłam kolejne i cisza. Od miesiąca czekam na zamówienie, piszę maile, smsy, dzwonię i nic. Jakby nie istnieli :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: Niedługo wyjeżdżam na urlip i jak kurier może w końcu przyjedzie to pocałuje klamkę.
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH

Odp: Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 20 Maj 2019 11:20 #658332

• Ilona
  • Ilona's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 986
No proszę,w końcu dostałam maila o przygotowaniu dla mnie przesyłki, wczoraj już nie wytrzymałam i im mocno pocisnęłam (mailowo). No nic, maile widocznie czytają, odpowiadać nie chcą , najważniejsze by zakupiony przeze mnie towar w końcu do mnie dotarł.
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH, Łatka

Odp: Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 28 Maj 2019 11:05 #659633

• Nimfa
  • Nimfa's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 1974
Jak zwykle godna polecenia firma e-clematis. Kupowałam winorośle i powojniki. Wszystko zgrabnie solidnie zapakowane. Rośliny dorodne, z pąkami i zawiązkami owoców. Polecam.
IMG_20190528_101905.jpg

IMG_20190528_102006.jpg

IMG_20190528_102025.jpg
Ogród - mój optymizm.
Za tę wiadomość podziękował(a): marzena06, MagdaH, izy10, Kasionek, bietkae, green_bee, Maggie

Odp: Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 10 Lip 2019 23:22 #667137

• marzena06
  • marzena06's Avatar
  • Gold Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 105
Witajcie często korzystam z Waszych informacji o zakupach i też chcę się pochwalić-zakupiłam w cebulekwiatowe to jest firma
z Częstochowy Krzysztof Adamczyk jest wyprzedaż 70% na lilie drzewiaste.
A tak przy okazji lepiej do nich zadzwoń bo na stronie pojawia się tylko kilka odmian lilii drzewiastych - a telefonicznie okazało się że zakupiłam 16 odmian.Naprawdę warto się skusić ,tym bardziej że to nie piersze zakupy u nich i jestem bardzo zadowolona.
IMG_20190708_160016.jpg

IMG_20190708_153455.jpg

IMG_20190708_183654.jpg
Marzenkowo

"Kwiat jest uśmiechem rośliny"
Ostatnio zmieniany: 10 Lip 2019 23:26 przez Emalia112.
Za tę wiadomość podziękował(a): Maggie

Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.538 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum