TEMAT: Jaśkowa Polana - zaprasza

Jaśkowa Polana - zaprasza 28 Lip 2014 13:01 #287125

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Romuś, nadrobiłam zaległości...Ale widzę, że Jaśkowa ma się doskonale, a remonty powoli kończą :)
Ogród pięknieje w oczach, ale jak się ma tylu pracowników... ;)
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Jaśkowa Polana - zaprasza 28 Lip 2014 20:01 #287203

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Nooo zazdroszczę tak pięknych hortensji i tych tabunów pomagaczy :P
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 00:36 #287660

  • Roma
  • Roma's Avatar
Bożenko-zapewne takie zasilenie im nie zaszkodzi :) Na tę hortensję uważaj bo rośnie bardzo duża i rozłożysta.
Ewo-Hortensje bukietowe warto mieć,są całkiem bezobsługowe a długo cieszą oko swoimi kwiatostanami.
.Jestem ciekawa czy "na żywo"jest też tak pieknie.
Nic prostszego jak sprawdzić osobiście :P
Trawa z rolki to już historia,rozkładałam jesienią a likwidowałam wiosną :P (zmieniła się koncepcja)
Dalu-dziękuję za miłe słowa :kiss3: o pracownikach mowy być nie może co najwyżej o wolontariuszach :devil1: Niestety ale co do remontów to nie jest za kolorowo :( nadal mamy rozgardiasz a na piętro M śmiga po drabinie.Na moją wagę jeszcze takiej nie wyprodukowali i dlatego ja poruszam się na parterze :P
Iwo-też się cieszę,że zaglądają na polanę,dzięki temu jest coraz ładniej :)
Tak Jaśkową widzi Edyta :)

01-SAM_7795.JPG


02-SAM_7793.JPG


03-SAM_7799.JPG


04-SAM_7803.JPG


05-SAM_7804.JPG


06-SAM_7819.JPG


07-SAM_7808.JPG


08-SAM_7814.JPG


09-SAM_7818.JPG


10-SAM_7825.JPG


11-SAM_7829.JPG


12-SAM_7828.JPG


13-SAM_7856.JPG


14-SAM_7843.JPG


15-SAM_7831.JPG


16-SAM_7859.JPG
Ostatnio zmieniany: 30 Lip 2014 00:39 przez Roma.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 08:00 #287680

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Romcia narzekasz na róże w tym roku, a tymczasem one wcale tak źle nie kwitną. Jak się weźmie pod uwagę, że one wszystkie były przesadzane w zeszłym roku, to powiedziałabym, że kwitną super :flower1: .

Jestem ciekawa co też Edyta naprzesadzała? :think: - bo jakoś nie wierzę, że wszystko rośnie tak jak to ostatnio widziałam :happy3: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 08:42 #287692

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Pięknie zrobiony łuk nad furtką :hearts:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 09:05 #287702

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
No nareszcie fotki, ale zmiany WOW :woohoo: :woohoo: :woohoo: ,rabata naprzeciw okna kuchennego -normalnie szał :bravo: -teraz widać ogrom pracy :jeez: i są tego widoczne efekty.... :garden: Fajny pomysł z wysypaniem juk żwirem, będą miały cieplutko od nagrzanych kamieni i będzie im tam dobrze.
Róże pięknie kwitną ,a obwódka z ciemnych Żurawek rewelacyjna. Roma już ,,przytupuję'' na myśl o wyjeździe do Was..... :hug:
Pozdrowienia dla głównego ,,Cowboja Jaśkowej'' i całej gromady ,,futrzaków'' tych z długimi uszami też :wink4: .
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 10:47 #287730

  • olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Posty: 4286
  • Otrzymane dziękuję: 2960
Jak pięknie :woohoo: Jak bujnie, zdrowo rosną :garden1: Ja zupełnie straciłam ogrodowy zapał :( Nic nie robię na rabatach :tongue2: Podziwiam Ciebie, wulkan energii jesteś :thanks:
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 13:55 #287772

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
A leśne ściany i tak najcudniejsze. Dobrze, że Edyta zachowała przytomność umysłu i robi fotki, bo Romuś twierdzi, że nie czego fotografować :club2: :club2: Wstyd, Romuś tak grzeszyć, i to publicznie. A tak na marginesie, może podobizny futrzaków? Na serio, to jak się czujesz w tych ukropach? Mam nadzieję, że się oszczędzasz i pozwalasz innym szaleć, a sama w cieniu oczekujesz na poprawę aury.
:hug: :hug: :bye:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 16:46 #287818

  • Roma
  • Roma's Avatar
Dorcia :laugh1: :laugh1: - :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1: a skąd wiedziałaś ,że były przesadzenia? Twoja rabata nie została naruszona :P Pod łopatę poszły dwie młode hortensji,kilka floksów,liliowce a więcej grzechów nie pamiętam :jeez:
Bożenko-to tylko tak ładnie wygląda na fotce a w rzeczywistości to bida z nędzą.
Pawle-pozdrowienia przekazane a rabata i mnie się podoba,jednak coś mi się zdaje,że do beczki posadziłeś nie tę trawę :P ta posadzona obok rozlazła się prawie na pół rabaty. Nie przytupuj tylko grzej opony ;)
Marysiu-skąd taki pesymizm,uśmiechnij się,jutro będzie lepiej :kiss3:
Haniu-nie bij patelnią bo ja i tak strasznie obolała jestem.Skręciło mi kark i ból jest nie do zniesienia,dzisiaj jakby już było lepiej ale noc była krytyczna.Obiecuję do końca tygodnia uwieńczyć nasze czterołapy.Ukropy nie do zniesienia,całe szczęście,że w domu jest o kilka stopni mniej niż na dworze.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 20:32 #287888

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Ok, wycofuję patelniowanie. Co to znaczy 'skręciło'? Tak samo się skręciło, czy rozrabiałaś? Patelnia gotowa do użycia. Biedusiu :kiss3: , na pewno znajdzie się umyślny do masowania :whistle: Upały odbierają chęć do wszystkiego. Sytuację ratuje klimatyzator, inaczej w ogóle nie da się spać.
:hug: :hug: :bye:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 21:38 #287914

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Roma, jakie hortensje! :eek3: Boby końskie to potęga! :lol:
Ja też zapał ogrodowy straciłam, ale chyba w otoczeniu lasu upały nie są tak dokuczliwe?
Aż trudno uwierzyć, że ten uparciuch Dorcia nie uległa ich urokowi po takich widokach!
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 22:25 #287940

  • Roma
  • Roma's Avatar
Haniu-coś mi weszło w kark i potylicę głowy :jeez: ból trudny do wytrzymania :cry2: :cry2: To chyba skutek przewiewów :( Masażystka była na miejscu i robiła co w jej mocy ale to niestety nie pomagało.Choć nie powiem, masaże były nader przyjemne :) no właśnie klimatyzator a jak się nie ma to pootwierane drzwi o okna a efekt? skręcony kark. :(
Marto-Dorcia już się łamie,nawet wzięła jedną odnóżkę ale z tego co się dowiedziałam o sprezentowała ją mamie a już myślałam,że wpadła :teach:
Masz rację,upały u nas są trochę mniej dokuczliwe ale i tak masakra :jeez:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 22:32 #287946

  • Aga1973
  • Aga1973's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie mów nigdy.. :)
  • Posty: 326
  • Otrzymane dziękuję: 144
Ogród piękny! I las pod noskiem :) Już zazdroszczę kwitnących wrzosowisk :)
A szyjkę trzeba delikatnie masować i troszkę ćwiczyć samemu. No i nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie pomagały okłady, łagodziły ból.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 22:33 #287947

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Romciu- urokliwie u Ciebie. Nieustannie zachwycam się ścianą lasu (sosnowego?) a wszystko, co widzę na zdjęciach kojarzy mi sie z leśniczówką. Jako dziecko jeździłam do leśniczówki z Rodzicami- to najfajniejsze moje wspomnienia w dzieciństwa. Ilekroć pokazujesz szerszy plan- przypominają mi się tamte widoczki z dzieciństwa. :kiss3:

Bogate masz rabaty i widać, że pielęgnacja jest na najwyższym poziomie- wszystko takie bujne i soczyste! Dziś przy podlewaniu oglądałam swoje hosty.. po czym pooglądałam Twoje- i mam załamkę :P Życzliwie grauluję takich sukcesów rabatowych. Też zwróciłam uwagę na juki podsypane kamyczkami- świetny efekt :thanks:

O schody nawet nie pytam.. :jeez: , mam tylko nadzieję, że Mama dobrze sie czuje.. :hug:

EDIT Mi na przewianie karku- ale tak porządne, że głową nie ruszałam na boki a podnieść się z poduszki rano sama nie mogłam- więc Mąż mi pomagał.. ulgę przynosił Bengaj. A jak bolało już porządnie, to diclofenak- i jak ręką odjął..
Ostatnio zmieniany: 30 Lip 2014 22:35 przez Monika-Sz.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 22:57 #287957

  • Edyta
  • Edyta's Avatar
Romciu, jestem w domu :lol: .
Roślinki wypakowane, obchód z latarką zrobiony :crazy: :rotfl1: .
Trawy szaleją, już zaczynają się kłosić :supr3: i kleome pięknie wyrosła :flower2: . Mam nadzieję, że uda mi się jutro wstawić fotki w moim wątku ;) .
spokojnej nocy :sleep: .
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 22:59 #287958

  • Roma
  • Roma's Avatar
Aga-ćwiczenia nic tu nie pomogą,jedynie leki przeciwzapalne i maści rozgrzewające.
Monia-od wschodu i zachodu ścianą są brzozy od południa akacje a od północy las sosnowy.Zawsze trochę urozmaicenia :) Z tą pielęgnacją nie jest tak najlepiej no ale cóż,siły już nie te i zbyt wiele kilogramów na karku. :club2: :club2:
Masz rację lepiej o schody nie pytać bo depresja puka do drzwi :jeez: Mama jakoś znosi te upały, raz jest lepiej raz gorzej.No to mnie rozumiesz i wiesz co to za ból w domu miałam olfen i jakoś sobie poradziłam.
Edytko-jakiś smutny dla mnie ten wieczór :( Śpijcie spokojnie,niech Ci się przyśni konny spacer po lesie :kiss3: :hug:
Ostatnio zmieniany: 30 Lip 2014 23:01 przez Roma.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 23:08 #287962

  • Aga1973
  • Aga1973's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie mów nigdy.. :)
  • Posty: 326
  • Otrzymane dziękuję: 144
Roma wrote:
Aga-ćwiczenia nic tu nie pomogą,jedynie leki przeciwzapalne i maści rozgrzewające.

No wiesz, jednemu Krysia, drugiemu Marysia :rotfl1: Ja delikatnie ćwiczyłam i rozgrzewałam, ale jak już lecisz na lekach przeciwzapalnych, to współczuję :hug: :hug: :hug:
Ostatnio zmieniany: 30 Lip 2014 23:15 przez Roma. Powód: poprawiono cytat
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 30 Lip 2014 23:14 #287966

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
:ohmy: Ale pięknie na Jaśkowej :thanks:
Hortensje dorodne,duże,
Piękne rabaty, hostowisko imponujące,lilie,żurwakowe rabatki też śliczne :bravo: :bravo:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.540 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum