TEMAT: MINI MINI

MINI MINI 06 Sie 2014 16:36 #289720

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Oj Julek jaka śliczna ta oliweczka .....mmmm miodzio, moja to taki pyrtek :laugh1:
No widzisz ...jak Ci przygrzeje słoneczko ...to od razu inaczej śpiewasz :wink4: U mnie tez czadowa pogoda .... :happy4:


Zielone okna z estimeble.pl

MINI MINI 07 Sie 2014 08:46 #289867

  • bonia244
  • bonia244's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 41
  • Otrzymane dziękuję: 18
Jula wpadam i od razu notuję,że już po cichaczu nie będę gościła w Twoich pięknych progach :)
Ależ masz cudny widok z okna, taki dorodny ten Oluś :whistle: ja nie mam do nich ręki, kilka sadzonek uśmierciłam i teraz passsssss i basta :screem:
patent z jednorocznymi wydaje mi się godny uwagi i jeśli zajdzie taka potrzeba skorzystam z niego.
słonecznego Jula :)

MINI MINI 11 Sie 2014 22:22 #290988

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
No nie gniewaj się :kiss3:
Mam nadzieje, że mimo wszystko temperatura nie była az tak zła :oops:
Ja tam się cieszę. ;) Gdyby przez cały czas było tak jak w ostatni weekend wcale nie bym nie marudziła na upały.
Był cudowny. Przypominał mi wakacje z dzieciństwa

MINI MINI 12 Sie 2014 15:26 #291142

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Doris tak, tak, jak slonce przyswieci, to odrazu inaczej czlek spiewa :happy: wczoraj bylo szaro-buro i padalo cala noc i prawie caly dzien ale dzisiaj swieci juz slonce.
Bozenko ja tez juz zalatwilam pare malych sadzonek Olka. Male zle sie przechowywaja, bo trzeba je jednak czesciej podlewac. Duze sa w wiekszych donicach i nawet jak sie o nich zapomni przez Jakis czas, to dadza sobie rade. Teraz znowu naprodukowalam pare sadzonek, bo jak przycinam to szkoda mi wywalic i wsadzam do wody a ze korzenia mi sie dobrze, to pozniej rozdaje po sasiadach, bo wiem ze sama je w zimie zabije :devil1:
Gosik temperatura faktycznie zla nie jest ale ja zawsze pragne goraca ;) Juz mi sie plakac chce, ze to niedlugo juz koniec i znowu przylezie zima, zimno, szaro, buro i okropnie.

Niecierpki




Cristal F.


Rosario


Romanze


Polish Spirit


Malutka Alionushka


I Hennry :hearts:
Za tę wiadomość podziękował(a): anabuko1

MINI MINI 12 Sie 2014 19:16 #291179

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Bardzo ładne powojniczki, zwłaszcza ten Cristal F. bardzo ciekawy i bardzo ładny, :hearts:
szkoda,że nigdzie takiego nie znalazłam ;)

MINI MINI 12 Sie 2014 19:17 #291180

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Julek, za wcześnie na lament, do zimy daleko :hug:
Piękne fotki mini, oczunia śliczne, Henry stoi na straży jak zawsze :cool3:
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka

MINI MINI 13 Sie 2014 08:23 #291316

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
Podglądam i czerpię wiedzę :) , właśnie dowiedziałam się jak zabezpieczyć swoje pelargonie przed wyjazdem, dziękuję :kiss3:
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."

MINI MINI 13 Sie 2014 08:42 #291318

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Cześć Julek!
Do zimy jeszcze daleko, ale fakt jest taki, że poranki są już rześkie - dzisiaj było jedynie 12 stopni. Lekki szok dla organizmu, który chce zrobić obchód po ogrodzie w lekkim nocnym stroju ;-)

Niecierpki pięknie Ci się sprawują. Sama nie mam ich w tym roku, ale zasadzam się na nie w przyszłym sezonie, wzamian za fuksje, które posadziłąm w donicy od północy.

Henry-stróż ogrodu prezentuje się dostojnie :)

Miłego! Urlopujesz się już?

MINI MINI 13 Sie 2014 21:33 #291432

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Julka wrote:
I Hennry :hearts:
Matko! A co to jest? :lol: Krokodyl? Dinozaur? :rotfl1: Wiesz, że ja miałam przerwę i nie jestem na bieżąco :)
A ta Alionuszka to w donicy będzie rosła, czy jednak grunt ;) jej pisany?

MINI MINI 14 Sie 2014 07:08 #291472

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Wreszcie doczekałam się opadów, susza przechodzi do przeszłości :) Dziś od rana chłodno i deszczowo, może nie wszystko stracone :)
Pewnie znów nic nie zrobię w ogrodzie-tym razem z powodu nadmiernej wilgoci :rotfl1:

MINI MINI 22 Sie 2014 22:02 #293546

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Teraz to i ja mam wrażenie że za zimno. Pachnie już jesienią :unsure:
Chociaż do mojej zbliżającej się pracy trawnikowej w sam raz

MINI MINI 27 Sie 2014 09:35 #294690

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Buuuu :placze: Julcia, już trzeci patyczek różany od Ciebie mi sczerniał. Co zrobiłam nie tak? Przepuszczalna ziemia, ukorzeniacz, podcięłam listki, dobre, przewiewne miejsce....Jak czwarty mi wyleci to wpadnę w depresję :cry3:
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona

MINI MINI 27 Sie 2014 10:24 #294700

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Iv, nie martw sie, moze nie czas na ukorzenianie byl. Trzeba wyprobowac rozne mozliwosci - jedna proba to nie proba :hug: na wiosne wytniemy znowu pare patyczakow i wysle, bo naroslo tego teraz w czorta, tak ze jest z czego ciac a i ja tez wsadze w ziemie przy matce, to moze przy niej sie cos ukorzeni.

Narazie sie urlopuje namietnie i czasu nie mam na foruma, tak ze pozdrawiam wszystkich i do napisania - kiedys tam :happy3: :bye:

MINI MINI 27 Sie 2014 10:40 #294704

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
majowa wrote:
Buuuu :placze: Julcia, już trzeci patyczek różany od Ciebie mi sczerniał. Co zrobiłam nie tak? Przepuszczalna ziemia, ukorzeniacz, podcięłam listki, dobre, przewiewne miejsce....Jak czwarty mi wyleci to wpadnę w depresję :cry3:

Iwonko, spróbuj we wrześniu i patyki wprost do ziemii. To sprawdzony sposób ;-)
Julek, wracaaaaaaaj! Ile tego urlopu jeszcze masz? :supr:
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka

MINI MINI 27 Sie 2014 10:52 #294708

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Urlopuj się :kiss3:

Kasiu, dzięki za poradę. Ten ostatni, co się ostał, jest w doniczce. Może go na razie do domu na parapet przenieść :oops:
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona

MINI MINI 27 Sie 2014 12:22 #294719

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
To ja jak wroce, to wetkne do ziemi i zobaczymy co z tego bedzie. Jak wyjda, to bedziesz miala Iwona juz ukoorzenione.
Kasiek, no jeszcze troche mam tzn ciut mi sie "sliznelo", bo plot mi robili i na wariata jechalam jak zwykle :happy4: jutro planujemy dalej. Posiedzimy moze troche w Amsterdamie pare dni ale koniecznie nad morze chcemy sie jeszcze przeniesc na troche - oczywiscie jak pogodowo bedzie w miare, bo jakos nas nie rozpieszcza za bardzo ale ma sie poprawic niby. Jak nie, to zjezdzamy w dol do Francji, bardziej na zachod - tam cieplej ;)

MINI MINI 27 Sie 2014 12:54 #294725

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Julka wrote:
(..)Posiedzimy moze troche w Amsterdamie pare dni ale koniecznie nad morze chcemy sie jeszcze przeniesc na troche - oczywiscie jak pogodowo bedzie w miare, bo jakos nas nie rozpieszcza za bardzo ale ma sie poprawic niby. Jak nie, to zjezdzamy w dol do Francji, bardziej na zachod - tam cieplej ;)

Świetny plan! My ruszamy na urlop za 2 tygodnie - w podobnym kierunku ;)
Na południe Francji, śladami Monty Don'a i ogrodów Prowansji :dance:
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka
Ostatnio zmieniany: 27 Sie 2014 12:55 przez Robaczek.

MINI MINI 02 Wrz 2014 07:52 #296396

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
Jula, jak ja dawno do Ciebie nie zaglądałam... Czytam, że się urlopujesz - fajnie masz. U nas zimno i od kilku dni leje...


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.348 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum