TEMAT: Ogród Aguniady cz. 2

Ogród Aguniady cz. 2 29 Sty 2015 02:35 #334599

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Monika-Sz wrote:
I jeszcze jedno- co to jest ta wielka buro-zielona szafa na czarnej nodze, koło której stoi "nasz" człowiek :think:

Moniś to są drzwi do tej stodoły ...nie widzisz... :supr3: a co do sweterka to myślałem że to kurtka ...a może to M. :think: Agusi... :rotfl1:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Aguniady cz. 2 29 Sty 2015 02:40 #334600

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Ja nie wiem, czy wersja z kurtką ratuje w jakikolwiek sposób tego faceta :happy3: Chyba jeszcze gorzej!

Drzwi od stodoły są ogromne- bura szafa to nie drzwi.. oj Paweł.. Paweł- drzwi są ogromne i mają daszek na górze. Szafa wygląda mi na budkę telefoniczną, albo jakiś biletomat.. No zupełnie nie wiem- wszystko się zgadza, tylko ta szafa mi tu nie pasuje :jeez:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Sty 2015 03:06 #334606

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Monika a może to taki facet wiesz..nie teges...Konczita Wurst :sick: ...to nie daszek tylko rynna - oj zmęczona jesteś po pracy.. :tongue2: już wiem.. :bad-idea: .. to jest tablica poglądowa - kiedy zrobiono,zbudowano,kto co,jakie korniki wygryzły najwięcej dziur,i dlaczego Frank jest taki drogi :jeez:
A drzwi to chyba dla trolla jaskiniowego - byłaś na Hobbicie to widziałaś...
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Sty 2015 07:42 #334628

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Tiaaaa... ja też, zaraz jak Aga wstawiła to zdjęcie, zobaczyłam tam człowieka :funnyface:
I nawet te krzaczory koło niego wydawały się być realnej wielkości... dopiero te megasosny dały mi do myślenia :rotfl1:
Swoją drogą... piekielnie wielką dachówę musialiby kłaść na tym wiatraku :silly:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Sty 2015 07:51 #334630

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Spokojnie, autor zdjęcia w mojej skromnej osobie też tam widzi człowieka w sweterku, tyle że czerwonym ;-)

Pięknie popłynęliście, drodzy Państwo, pięknie!

A ja wczoraj przeczytałam bardzo inspirujący i ciekawy artykuł o korzyściach płynących z dobrego snu i zamierzam stosować porady, jak osiągnąć stan, o którym skrycie marzę. Tyle, że tam zasadą jest, iż maksymalnie o 23ej już śpimy (nie leżymy :P), a wstajemy wtedy, kiedy Państwo się kładą, czyli 4:30-5a.
Najwartościowszy sen przypada bowiem między 22 a 1ą.

No i co, hę? :)

Jak ktoś będzie miał ochotę poczytać, zalinkuję.

Gorzato, bo to limby były! :P

Dobrego dnia!
Ostatnio zmieniany: 29 Sty 2015 08:16 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Sty 2015 08:20 #334638

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 835
Aguniada wrote:
maksymalnie o 23ej już śpimy (nie leżymy :P), a wstajemy wtedy, kiedy Państwo się kładą, czyli 4:30-5a.
Najwartościowszy sen przypada bowiem między 22 a 1ą.

No i co, hę? :)

I ja tak właśnie śpię :ohmy: ... no wstaję tylko trochę później bo o 6. I co tam Aguś dalej piszą, że jak się powinnam czuć? :happy:
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Sty 2015 08:23 #334640

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dorcia, powinnaś czuć się wspaniale :P
Co zresztą z Twoich postów emanuje, zatem ten sposób działa!
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Sty 2015 08:59 #334651

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
A to nie jest człowiek w czerwonym sweterku :rotfl1: ?
No paczcie państwo :happy3: ….

Ja te najlepsze godziny snu przesypiam. Za wcześnie się kładę i za późno wstaję :funnyface: ….
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Sty 2015 13:48 #334727

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Asiu, zdecydowanie w czerwonym ;-)
Ja z kolei zbyt późno się kładę, a za wcześnie wstaję, jeszcze wybudzając przed budzikiem.
Postanowiłam nad sobą popracować w tym względzie. Skoro są sposoby na poprawę jakości snu, które działają i są wypróbowane, to ja też mogę wpłynąć na siebie.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Sty 2015 15:08 #334756

  • aguskac
  • aguskac's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2757
  • Otrzymane dziękuję: 1455
Mnie też zaciekawiły te senne sposoby. Najgorzej zasypiam gdy sobie głowę czymś nabiję. Wtedy najlepszym odstresowaczem jest planowanie ogrodowe. Zwykle potrafi odgonić złe myśli i spokojnie zasypiam :)
Nie znam innych wypróbowanych sposobów. M. siedzi długo wieczorem, a ja niestety z nim. Na ogół zasypiam po tych najlepszych godzinach B)

Po powrocie musiałam nadrobić u Ciebie wiele zaległości. Widzę, że nawet śnieg przez chwilę miałaś :silly: U nas grubo nasypało po moim powrocie, ale zaraz się stopił, bo dodatnio było. Nawet nie zdążyłam o aparacie pomyśleć. Na szczęście mam jeszcze w zanadrzu trochę fot wyjazdowych i przedwyjazdowe ze spaceru po okolicy.
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Sty 2015 16:03 #334774

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Lucynko, śnieg mam cały czas - w każdym razie gdy dziś rano wychodziłam, był :)
W Warszawie wszystko się dla odmiany roztopiło.
Ponieważ słońca wciąż nie widać, zdecydowanie wolę biały krajobraz mojej wsi.

O śnie można przeczytać tu:

agnieszkamaciag.pl/jak-dobrze-sie-wyspac/

Nie mam co prawda większego pojęcia o medycynie chińskiej, holistycznej czy adjuwerze, ale to, co napisała Agnieszka bardzo do mnie przemawia.

A więc, z dedykacją dla sów i nocnych marków :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Sty 2015 16:52 #334794

  • katja
  • katja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1562
  • Otrzymane dziękuję: 552
Maciąg Ameryki nie odkryła...
Aga, martwi mnie, że po 20-tej będziesz znikać z forum :woohoo:
O której się wybudzasz, bo zapomniałam? Ona radzi budziki nastawić na 4.30-5.00. O tej porze często sama się budzę, albo kot mi miauczy do ucha i już nie usnę :evil:. Z wiekiem to przyszło, jak miałam malutkie dziecko, wstawałam obudzona płaczem, kładłam się, momentalnie zasypiałam, żeby za godzinę znowu wstawać. Ach młodość :teach: .
Pozdrawiam
Kasia

Ogród Kasi
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Sty 2015 16:55 #334796

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Agunia, będziesz spać, jak smok, gdy opanujesz stres. Nie wiem, co Cię tak męczy. Chętnie podzieliłabym się z Tobą moim spaniem. Mnie stres odbiera apetyt, ale nie sen. To dobrze, ale ile więcej mogłabym zrobić, choćby w ogrodzie :happy:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Sty 2015 17:14 #334799

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Kasiu, przyznaję, że AM Ameryki nie odkryła... ale jakoś tak skumulowała te wszystkie informacje w fajnie podanej formie, że przyswoiłam je z niemałym zainteresowaniem. Poszukam w tym sensu, chociaż całkowicie nie uda mi się podążać tą drogą. Mam nieco inny tryb funkcjonowania, niż Agnieszka. Chociażby dziś - grubo po 22ej dopiero wrócę do domu. Wracając standardowo około 17:30, trochę nierealne jest wyłączenie wszystkich mediów już o 20, bądźmy szczerzy. Ale już lekkie przesunięcie godzin udania się do sypialni jest możliwe. Zobaczymy.
Teraz chodzę spać około północy, budzik na 5:50. Potrafię obudzić się o 3ej i nic.
Latem będę chciała wstawać wcześniej i wychodzić na slow jogging... Ale jak to plany - zweryfikuje je rzeczywistość...
Jasne, że gdy byłyśmy młodziutkie, inaczej funkcjonowałyśmy... można było zarwać noc bez większego skutku ubocznego, a teraz...
Haneczko, ja nie wiem, co mnie męczy - w tym cały problem.
Być może, że to napięcie wynika z ogólnego tempa mojego zawodowego życia.
Ja sobie na ogół bardzo dobrze radzę z problemami egzystencjalnymi, ale tu mam jakąś przeszkodę do pokonania, niewątpliwie. Prawdziwy stres również odbiera mi apetyt.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Sty 2015 17:51 #334809

  • andrzejek
  • andrzejek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1360
  • Otrzymane dziękuję: 1664
Aga ,nadrabiam trochę zaległości u ciebie .Przejrzałem trochę twoją listę i myślę ,że rabata będzie bardzo efektowna .Pomysł Tomka odnośnie zimozielonych paproci warta rozpatrzenia .Sam bym u siebie jakąś posadził .
Twoje zdjęcia z każdym dniem są coraz lepsze ,aż wstyd swoje pokazywać . :devil1:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 30 Sty 2015 19:28 #335247

  • edulkot
  • edulkot's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2906
  • Otrzymane dziękuję: 3009
Aguś a gdzie teraz ? bo adresu niet :unsure:

Przez te wasze szukanie różnych roślin nabrałam ochoty na piwonie drzewiaste, paprocie, rodki, azalie i cała drobnica też się ciśnie do mojego ogrodu :crazy: czyżbym zmieniała swój kierunek :teach:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 30 Sty 2015 20:02 #335263

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Witajcie!

Zapraszam wszystkich serdecznie do nowego wątku
:flower2:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.486 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum