TEMAT: Ogród Aguniady cz. 2

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 10:59 #323049

  • Barabella
  • Barabella's Avatar
Aguś wszystkiego dobrego na Nowy Rok życzę :) Zdjęcia zimowe jak zwykle urocze i ze spaceru, i z ogrodu. Potrafisz pokazać szczegóły urocze :)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 13:27 #323082

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Basiu, miło Cię gościć przed końcem roku!
Wszystkiego dobrego na Nowy 2015, oby był sprzyjający pod wieloma względami - dziękuję pięknie za życzenia :kiss3:

Nad Warszawą pokazało się słońce, które przez chmury próbuje rozświetlić niebo...
Dobra chociaż chwila jasnego!
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 13:37 #323083

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Ja pracuję, ale jeszcze tylko chwilkę.
Śnieżek prószy nieustannie, ale pokrywy śnieżnej jakoś nie przybywa, ledwo pocukrzone :( szkoda.
Słoneczko nieśmiało wyszło, ale zaraz się schowało, jakoś ponuro cały czas. No trudno, znów spędzę popołudnie z książką - tym razem matematyka, klasa 1 technikum :mad2:
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 13:51 #323087

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Oj! Matma to moja zmora - czasami budzę się zlana potem śniąc o zapowiadanej klasówce z matmy, na którą oczywiście nie jestem przygotowana!
Ech, dolo humanisty...

Słońce u nas przyświeca, jest szansa na malowniczy zachód... jakoś tak wiosnę poczułam! :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 14:48 #323109

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
Witaj Aguś poświątecznie!
Ja jeszcze leniuchuję, dopiero od 7 stycznia ruszam do pracy. Dziś wróciliśmy z Radomska od teściów i okres świętowania definitywnie za nami, a eM narzekając, popędził do roboty.
Trochę szkoda, że wszystko wraca na utarte ścieżki, ale z drugiej strony ile można siedzieć i jeść :jeez: !?
Jakieś plany sylwestrowe?
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 14:53 #323111

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
Ja również pracuję ,ale trzy dni z perspektywą kolejnych wolnych dni można wytrzymać ;)
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 14:58 #323114

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Wiesiu, ja jeszcze tylko jutro w biurze - wytrzymam! :)
...i do 7ego rano hulaj dusza!
Mam nadzieję na dobrą pogodę i możliwość spacerowania po okolicy.
Asiu, oj tak - ileż można siedzieć! Jeść praktycznie przestałam pierwszego dnia świąt... niby nic tłustego czy mega kalorycznego nie przygotowywałam, ale za dużo i za ciężko mi było.
Fajnie masz, że leniuchujesz przez kolejne dni. Mnie się dziś bardzo ciężko wstawało.
Plany sylwestrowe? My z M. jako nudziarze ;-) spędzamy tę noc w domu, ale chyba jakieś atrakcje będą ;-)
Mamy już szampana, a plus tego dnia jest taki, że nic nie muszę gotować! M. aranżuje :D
...a 1 stycznia od 'rana' czas z muzyką i Topem Wszech Czasów. Yes!
A Wy co macie w planach?
Ostatnio zmieniany: 29 Gru 2014 15:08 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 15:04 #323118

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Ooo... nudzenie się w domu to nasza tradycyjna już forma spędzania ostatniej nocy w roku (podobnie jak słuchanie Topu w Nowy Rok) :devil1:
Ja czuję się zwolniona z gotowania już od dziś: M ma urlop od Wigilii do Trzech Króli, ja wróciłam do pracy - to chyba logiczne, kto ma czas stać przy garach? :whistle:
A jeśli już o Sylwestrze mowa, to ja lubię nietypowo - w zeszłym roku siedziałam i robiłam skrzydlate szpadelki na zlot :rotfl1:

Znów nie było widać ostatniego wpisu :(
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 15:07 #323121

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Tak, też widziałam, że nic nie widziałam :(
Ten techniczny zonk nieco mnie zbija z tropu, ale Hiacynta obiecała się temu przyjrzeć.

Widzę, że Sylwester i Nowy Rok spędzimy analogicznie :D
My na pewno filmowo i muzycznie, przy dobrym jedzeniu i napitkach.
Muszę tylko uważać na mieszanie wina z szampanem - bywa zgubne! :funnyface:
Zagłosowałaś? Ja nie mam czasu przysiąść do pięćdziesiątki, ale faworytów oczywiście mam!
Ostatnio zmieniany: 29 Gru 2014 15:08 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 15:11 #323123

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Zwykle głosowałam, w tym roku jednak jakoś nie mogę się zebrać... a teraz, pod presją czasu, chyba nic sensownego nie wymyślę :think:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 15:12 #323124

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Podobnie jak ja. Uznałam więc, że nie będę się spinać, tylko oddam błogiej przyjemności zasłuchania się w poezję dla uszu...
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 15:16 #323127

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Cześć Aga :bye:
ja trochę pracuję, trochę leniuchuję, czyli pracuję zdalnie. Koniec roku zawsze mam pracowity, ale na szczęście ma ten luksus pracy z kanapy :P Za oknem biało, bielusieńko, niestety odkąd spadł śnieg słoneczko się u nas nie pokazało, jest szaro i nawet zdjęć przy tym świetle nie chce mi się robić.
Wieczór sylwestrowy podobnie - we dwójkę + muzyka i filmy. Lubię!
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 15:29 #323133

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
No cóż za zbieg okoliczności :happy3: ! My też planujemy spędzić sylwestrowy wieczór w scenerii domowej :P , z tą różnicą, że w Nowym Roku potowarzyszą nam filharmonicy wiedeńscy.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 15:29 #323134

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Banda starych pryków i nudziarzy! :rotfl1:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 16:10 #323146

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Przymus zabawy w sylwestra zawsze mnie drażnił i nawet jako młodsza ;) osóbka wolałam kameralne przyjęcia lub domówki. Było kilka balów (czy bali :oops: ) i starczy :) Zwykle na moją informację, że spędzam sylwestra w domu słyszałam - no co ty, w sylwestra w domu? Druga sprawa, to mój chory kręgosłup, ciężko mi wytrzymać kilka godzin na siedząco lub stojąco :( Co nie znaczy, że nie chodzimy na imprezy, ale wtedy kiedy chcę, a nie akurat trzeba.
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Ostatnio zmieniany: 29 Gru 2014 16:11 przez majowa.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 16:11 #323148

  • D_M
  • D_M's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 234
  • Otrzymane dziękuję: 31
Eee to widzę że spędzimy podobnie sylwestra bo my też w domu ;)i to niekoniecznie z muzyką, mi wystarczy dobra książka;)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 16:49 #323157

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Jako nudziarze z wyboru witamy NR w domku, bez szampana (nie lubię :oops: ), przy winku. Bardzo się staram, żeby nie zasnąć przed północą. I jeszcze pilnuję, żeby idioci z petardami czegoś nie podpalili. A jak zdrówko Agusiowe? Bo humor widzę niczego sobie :happy:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 29 Gru 2014 18:25 #323180

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Czytałam Was w aucie, ale już nie wypadało pisać, bo jednak trochę jechałam w tym korku ;-)
Jeszcze by mnie zamknęli przed Sylwestrem :funnyface:

Wiecie co, ja bardzo, przebardzo wręcz lubię być starym prykiem i nudziarzem w jednym!
Strasznie lubimy nasz dom i tu czujemy się najlepiej, a atrakcje towarzyszące przełomowi roku można sobie przecież zorganizować, jeśli się chce.
Nie, żebyśmy byli niesocjalni - tak nam akurat w tym dniu najprzyjemniej spędzać czas.
Jest zwykle coś pysznego do jedzenia, coś atrakcyjnego do czytania :happy: , do tego świetne kino, muzyka, szampan o północy... i do łóżka blisko! ;-)

Haneczko, humor dopisuje, a jakże... ze zdrówkiem też w miarę - dziś odebrałam kolejne wyniki i chyba nie jest źle.
Jak widać, powitanie Nowego Roku w domu ma wielu zwolenników! :)
Dario, u nas muzyka być musi, zresztą towarzyszy nam przez cały czas - albo w tle, albo jako pierwszy plan.
Córka wybiera się na imprezę?
Iwonko, mam dokładnie tak, jak Ty - bale z tłumem nieznanych nam osób w ogóle nie wchodzą w grę.
To jest IMHO dość sztuczne i lekko wymuszone, chociaż oczywiście nie mam nic przeciwko takiemu spędzaniu czasu przez innych. My tak nie lubimy i tyle.
Impreza w wąskim gronie zaprzyjaźnionych osób - jak najbardziej, ale też niekoniecznie na przełomie roku.
Będziemy na łączach! :)
Gorzato, racja, ale stare pryki i nudziarze to też jajcarze! ;-)
Będzie wesoło.
Użyczasz swój wątek na 01.01 na wspólne słuchanie Topu Wszech Czasów, czy słuchamy u mnie?
Asia, nie zaśniesz przy tych wiedeńczykach? ;-)
To co, czytamy w Sylwestra razem, oki? :)
Ja chyba śliwkowe, ale kusi mnie dobra whisky...

EDIT: zdaje się, że mi się na starość na mózg rzuca, bo zaczyna mnie cieszyć zima! Dzisiaj jadąc w prószącym śniegu do domu, miałam szczerą radość na obliczu mem :funnyface:
Ostatnio zmieniany: 29 Gru 2014 18:30 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.646 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum