TEMAT: Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 07 Sty 2015 07:25 #326755

  • Mandragora
  • Mandragora's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 28
  • Otrzymane dziękuję: 28
Wpisuję się, żeby nie stracić Twojego cudnego ogrodu z pola widzenia :dance: Kochana, skoro już jesteś przy psich zdjęciach, pokaż proszę Herunię :dance:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): IwOnagn


Zielone okna z estimeble.pl

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 08 Sty 2015 13:21 #327169

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Wiesz Iwonko ,że ja już odejście Twojego psa opłakałam na tamtym forum .Prawdziwie nie tylko w przenośni .
Do tej pory jeszcze tam zaglądam na stare forum .Ale tutaj jednak znalazłam coś czego tam nigdy nie będzie .Mianowicie wolność .I to właśnie podoba mi się najbardziej .Pozdrawiam :kiss3:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): IwOnagn

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 09 Sty 2015 09:32 #327405

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Piękne wspomnienia, piesio cudny - gdzieś tam głęboko zawsze zostanie szrama po naszym czworonożnym przyjacielu która do końca naszych dni się nie zagoi(bynajmniej ja tak czuję).Magnolia boszzzzzzz...... :woohoo:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): IwOnagn

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 10 Sty 2015 14:42 #327767

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Dobrze, że się u mnie pokazałaś-mogę Cię tu odwiedzić :) Ostatnio marna ze mnie forumowiczka, bo zaglądam rzadko i zawsze potem żałuję, że nie robię tego regularnie.
Pies wspaniały. Lubię takie niedźwiedzie, choć jestem wybitnie kotolubna :silly: Żal po utracie domownika jest podobny.
Rozczuliły mnie zdjęcia wiśni piłkowanych. Teraz dopiero widzę, dlaczego tak bardzo chcę mieć choć jedną :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): IwOnagn

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 10 Sty 2015 17:48 #327813

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Daj Boże więcej takich "zwyczajnych" ogrodów :thanks: :thanks: :thanks:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): IwOnagn

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 10 Sty 2015 20:04 #327870

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Zawsze chciałam mieć psa albo takiego jak Twój, albo Goldena.
Przypadek sprawił, że mam tego drugiego.
Przykro mi, że Twój psiun odszedł tak szybko
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): IwOnagn

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 15 Sty 2015 09:52 #329192

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Iwonko wiśnie masz piękne :kiss3: , ale ja nie wiem dlaczego uwielbiam iglaki . Na trzeciej stronie na tle kwitnących wiśni widać pewnie cyprysik nutkajski , co to za odmiana ,chyba bardzo wąska , bo gałęzie idą przy pędzie prosto w dół , cudo :bravo:

Beata :bye:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): IwOnagn

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 15 Sty 2015 10:57 #329227

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
A co tak ucichłaś Iwonko ? a może Ty już w ogrodzie szalejesz ? pogoda głupieje ,a my razem z nią. :crazy: Pozdrawiam :kiss3:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): IwOnagn

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 15 Sty 2015 14:01 #329285

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
No właśnie , u Iwonki kiedy nie spojrzę na prognozę 10 stopni :eek3: ,aż trudno uwierzyć ,że to zima a u mnie śnieg i mrozy po 18 stopni . Ale kupiłam pięknego kaktusa w B. i już zaczyna kwitnąć ,więc chociaż tak muszę się pocieszać .
Beata :bye:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): IwOnagn

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 16 Sty 2015 21:40 #329828

  • IwOnagn
  • IwOnagn's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 335
  • Otrzymane dziękuję: 488
Witajcie kochani, przepraszam od razu, że tak zamilkłam ostatnio, ale tyle się dzieje u mnie ostatnio, że siły wieczorem nie mam już na ruszanie palcami na klawiaturze :comp: B) , pogoda też nie sprzyja - dzisiaj dopiero trochę słonka zobaczyłam, a tak człowiek zmulony jak pierwsze komputery. Dziś jednak się zmobilizowałam i z przyjemnością na posty odpowiem, zdjęć nie mam, bo ponuro, ale dwa obiektywy sobie trzasnęliśmy z synem nowe, to już niedługo poszaleję trochę :happy: w ogrodzie.
Mateusz dzięki, wiadomo, tęsknota po psach u mnie trwa wieki.
Hanka dzięki za słowa otuchy, fajnie go nazwałaś: kudłaty gwiazdor" :) taki właśnie był. A zdjęcie z piłką wyobraź sobie, zostało wyróżnione w konkursie - jakimś takim związanym z mistrzostwami w piłkę - nie pamiętam dokładnie w jakim, pozdrawiam serdecznie.
Ewa - sierika witam Cię serdecznie, dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam.
Firletko dziękuję Ci za tak pochlebne słowa pod adresem mojego ogrodu i tego, co w nim wyczyniam. To takie przyjemne, jak komuś jeszcze się podoba, chociaż zawsze powtarzam - zdjęcia nie oddają w 100 % rzeczywistości, na zdjęciach wszystko jest ładniejsze :P - mówię to bez najmniejszej kokieterii. Usłyszałam od Ciebie tyle komplementów :oops: - aż mi głupio. A co do drugiej części Twojej wypowiedzi, no cóż, sama rozumiesz, jak trudno się rozstać...brak słów, nic już nie piszę, bo zaraz znowu będę ryczeć..... a przecież już niedługo do naszego domu zawita kolejne małe stworzonko, co zaraz w wielkoluda się przeobrazi ogromnego... oby to pomogło :kiss3:
Gabriel witaj również w moim wątku i rozgość się kochany, ogród jest rzeczywiście naturalny ( czyt. zwyczajny), dziękuję za wizytę i miłe słowa. Magnolie szybko rosną, posadź i zaraz będziesz miał taka samą :bye:
Krzysia oj gdyby tak było, jak mówisz :whistle: :whistle: , dziękuję Ci serdecznie i pozdrawiam gorąco.
Maja edulkotka część Majeczko, i co zrobić, jak nic nie można zmienić, o tak życie potrafi dać w kość :hug:
Cześć Milenko fajnie, że zajrzałaś, nie wywołuj wilka z lasu, bo mi każą wątek z psami zrobić :yummi: , ale Herę dla Ciebie wykopię jeszcze :hug:
Cześć Nowinko czuję to samo, to miłe, co piszesz, to niesamowite, że mamy w sobie tyle empatii dla drugiej osoby, dziekuję :kiss3:
Chester też tak mam, polowa mojego serca należy do moich psów, nigdy się nie pogodzę z ich odejściem i tęsknię za każdym,którego już nie ma - ach , szkoda gadać :(
Ewciumajowa dobrze, że zajrzałaś, brakowało mi Ciebie tam, zniknęłaś jakoś po cichu, chociaż ja tez przez jesień mało pisałam. Dobrze, że jesteś, lubię Twój różany ogród pełen kotów :hug:. Na wiśnie nie żałuj, choć nie wiem, czy trochę nie za chłodno u Ciebie, młode drzewko musiałabyś okrywać zimą.
Siberio dzięki wielkie :silly:
Margo dzięki Gosia, pamiętam Twojego biszkoptowego goldena, żyją znacznie dłużej niż berneńczyki :bye:
Beatazg ja Cię błagam publicznie, żebyś wątek założyła :thanks: :thanks: , a ten cyprysik chudy to pewnie Jubilee ( kupowany jako Pendula :happy3: ) :hug:
Witaj jeszcze raz Nowinko, już się odnalazłam, pogoda daje w kość, zgadzam się, przymula mnie równo :sleep:
Beatazg u Ciebie takie mrozy? No nie :blink:

Hera dla Milenki :hearts:



w ogrodzie smuty




cyklameny nie mogą się zdecydować, czy zakwitnąć całkiem, czy spać dalej :crazy:



miłego wieczoru dla wszystkich :hug:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, piku, chester633, Amarant, edulkot, beatazg

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 16 Sty 2015 21:46 #329830

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Iwonko, fajnie, ze się odezwałaś.
Piszesz, ze niedługo zagości u was nowy członek rodziny. Zdecydowaliście sie na psa tej samej rasy? dobrze zrozumiałam? Fajny cielaczek.
Ja co prawda opcja kocia jestem, ale psiaki tez lubię.
Nowe obiektywy? Co nabyłaś jeśli można wiedzieć?
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 16 Sty 2015 22:04 #329839

  • IwOnagn
  • IwOnagn's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 335
  • Otrzymane dziękuję: 488
Cześć Dorota nie zdecydowaliśmy się już na bernola, rasa bardzo choruje - zawita do nas malutki landseerek - piękna krówka. Też uwielbiam koty. W ogóle jestem zwierzolubem. A obiektywy - nic nadzwyczajnego - mam lustrzankę Sony i do niej dokupiłam stałkę z jasnym światłem - Sony 35mm f/1.8 i drugi to TAMRON 70-300 dla Sony F/4-5.6 Di LD . To musi mi starczyć, bo na lepsze szkoda mi kasy, a żaden ze mnie fotograf. Mam jeszcze kitowy 18-55 mm, choć muszę przyznać, że robi całkiem niezłe zdjęcia, pozdrawiam.

kotek dla Ciebie - Tolek - niestety wspomnienie :hearts:



Tolek jako ściółka pod azalię



i z cyklu, kto jest większym świrem :silly:



pozdrawiam.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, chester633, Firletka, sierika, Amarant, beatazg, Adela

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 16 Sty 2015 22:06 #329840

  • Tulap
  • Tulap's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 132
  • Otrzymane dziękuję: 53
A ja cyklameny 2 kupiłem,po miesiącu wyciągnąłem z ziemi(brak oznak życia) jakieś kiełki po bokach miały,ale teraz nic nie wychodzi.Mam nadzieję,że wyjdą chociaż liście latem..
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 16 Sty 2015 22:07 #329842

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Tolek pod azalią świetny! :rotfl1: Dzięki!
Ja od niedawna mam Nikona D5200 z kitem 18-105, mam nadzieję, ze wreszcie jutro pogoda i czas pozwoli mi sie wybrać w jakiś plener.
Na razie muszę opanować podstawy, na lepsze szkła przyjdzie czas.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): IwOnagn

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 16 Sty 2015 22:23 #329851

  • Roma
  • Roma's Avatar
Iwonko-aż mi się gorąco zrobiło kiedy spojrzałam na rocznik Twojego czworonożnego przyjaciela.Mój Dinuś to jego rówieśnik.Mama Dina w kwietniu kończy 11 lat i jak na razie na szczęście całkiem dobrze się trzyma. Landser to jest moje nieosiągalne marzenie.Kocham te psy bezgranicznie.
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 16 Sty 2015 22:28 #329854

  • IwOnagn
  • IwOnagn's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 335
  • Otrzymane dziękuję: 488
Roma a jakiego masz psiaka teraz, bernola? I czemu mówisz, że landek nieosiągalny, właśnie hodowla Czubaryk sprzedaje maluchy - jedź ze mną :tongue2: Oj żeby żyły po 50 lat chociaż :bye:
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 16 Sty 2015 22:35 #329858

  • edulkot
  • edulkot's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2906
  • Otrzymane dziękuję: 3009
Iwonko fajną krówkę wybraliście, łaciaty nowofunland :hearts:
Kiedyś bardzo pragnęłam nowofunlanda a zadowoliłam się małym przybłędą :dry:
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 17 Sty 2015 17:03 #330012

  • IwOnagn
  • IwOnagn's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 335
  • Otrzymane dziękuję: 488
Majeczko, landek, to nie nowofunland, to inna rasa. Oba zresztą przepiękne :hearts:

Dzisiaj trochę po ogrodzie połaziłam, dobrze nie jest. Pąki róż pęcznieją, bzy lilaki, bzy czarne i koralowe budzą się do życia, kiełkują krokusy, czosnki, szafirki, orliki, cebulice - źle to wygląda, coś nie wydaje mi się, żeby dotrwało do wiosny, boję się, że to pomarznie i nici z tego zostaną.

ale na szczęście cyklameny rozkwitły, bo męczyły się ogromnie :flower2:



życzę miłego popołudnia, reszta zdjęć z dzisiejszej przechadzko po ogrodzie później :hug:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): dodad, piku, chester633, sierika, Amarant, Adela


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.385 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum