TEMAT: Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 24 Mar 2015 23:52 #352310

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Paweł..proszę CIę.. nie rozśmieszaj mnie! Wstawić jakąś fotkę mojego wylizanego ogrodu..ku pokrzepieniu serc ;)? Gorzej niż u mnie na pewno nie będzie- byłam, widziałam :hug:
Do mnie wstyd gości zapraszać..i tak jeszcze pewno przez kilka lat ;)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633


Zielone okna z estimeble.pl

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 25 Mar 2015 06:39 #352320

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
O matulu, ten znów w ogrodzie robi jakby najwyższa izba kontroli jakości miała przyjechać :lol: . Pawełku wyluzuj :lev: . Mój ogród tez nie do oglądania :jeez: - robię tyle ile mogę, i nic nie poradzę, że nie wyrabiam się ze wszystkim na czas :pinch: . Ale nic to :tongue2: - może goście nie będą zabierali szerokokątnych obiektywów :rotfl1: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 25 Mar 2015 09:36 #352362

  • Roma
  • Roma's Avatar
Dziewczyny-niech pracuje i szybko kończy u siebie a następny krok to zaprzyjaźnione ogrody :P W tajemnicyWam powiem,że chłopak jest pracowity,warto Go zapraszać :devil1:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 25 Mar 2015 17:39 #352429

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Roma wrote:
Dziewczyny-niech pracuje i szybko kończy u siebie a następny krok to zaprzyjaźnione ogrody :P W tajemnicyWam powiem,że chłopak jest pracowity,warto Go zapraszać :devil1:

Dobrze wiedzieć , mnie coraz trudniej się schylać :happy3: Paweł do pomocy by się przydał , choć te najgorsze prace mam już za sobą :jeez:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 25 Mar 2015 18:10 #352431

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Paweł pozwolisz, że u Ciebie odpowiem Monice i Uli na temat lawendy? Ja bym się tak nie przejmowała za niskim cięciem, zwłaszcza Monika - masz młodziutkie lawendy, one jeszcze od dołu nie zdrewniały. Sama widziałam we Francji lawendowe sianokosy - specjalny ciągnik z podkaszarkami - hurtowo i bez ceregieli :happy: zostawały króciutkie jeżyki, aż byłam zdziwiona, że tak nisko. Sama nie tnę aż tak, ale też dość mocno.
Paweł jestem bardzo ciekawa jak Kokos radzi sobie sobie z bukszpanową obwódką, znalazł obejście czy trzyma się ścieżki?
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Ostatnio zmieniany: 25 Mar 2015 18:14 przez majowa.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633, Monika-Sz

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 25 Mar 2015 18:48 #352438

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Paweł, dobry wieczór :)
Postępy w pracach ogrodowych u Ciebie ogromne - Ty już drzesz darń, a ja się zastanawiam komu by to żmudne i niewdzięczne zajęcie zlecić ;-)
Kokos to mój ulubieniec - widać, że jest indywidualistą wielkim. Te jego ścieżki mnie rozwalają i bawią - wiem, że Ciebie mniej :devil1:
Miłego!
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 28 Mar 2015 19:44 #353282

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Pawełku- dziękujemy Wam za serdeczne przyjęcie i kolejne odchudzenie rabat z okazji naszego przyjazdu ;)

Ogród pełen uroku- kolejny raz mieliśmy z Mężem okazję u Pawła gościć i kolejny raz potwierdzamy- prawdziwa ostoja.. Cisza, błogi spokój.. No- prawie..Kokos mnie podgryzał w łydki w chwilach, w których czuł sie zaniedbywany ;)
Na rabatach wiosna na całego- hiacynty w brzuchatych pąkach.. kwitnące żonkile.. cudownie rozrośnięte poduchy wrzośców.. kwitnąca kalina o lekkim zapachu i z każdej kępy bylin budzące się do świata roślinki. Częśc z nich już siedzi u mnie :silly:
Z podziwiem przespacerowaliśmy się po ogrodzie- dużo rabat, gęsto obsadzonych..wiele zakamarków- co jest bardzo fajne, bo za każdym zakrętem coś jest do odkrycia.. np rodek skazany na śmierć- z ogromnymi pączkami..chyba załapie się na amnestię, bo szykuje się zachwycające kwitnienie :woohoo:
Dziękujemy Wam bardzo za takie obdarowanie- Paweł jest prawdziwie szczodrym gospodarzem- musieliśmy sie bronić, bo z sercem na dłoni..i połową swojego ogrodu na szpadlu nas podejmował :happy3:

Nie mogę nie wspomnieć starannie zwertykulowanego trawnika i porządku w domku ogrodnika- Paweł, nie chciałam wywierać takiej presji..ale wiesz- my z okazji Twojej wizyty postanowiliśmy założyć trawnik, więc nie myśl, że tak bez przygotowania Was podejmiemy :P

Miałam też przyjemność zwiedzić dom- niezwykle przytulne i klimatyczne wnętrza! Pamiątki z wojaży po świecie zdobią salon i robią duże wrażenie- bumerangi, etniczne figurki, egipskie papirusy.. Mieliśmy przyjemnośc gościć w domu, otwartym na świat! Przy okazji zwiedzania domowych zakamarków pojawiło się dla nas nieco inspiracji na wykończenie naszych pustych kątów. Realizacja "nie-wiadomo-kiedy"..ale pomysły są. Dziękujemy za oprowadzenie nas :hug:


Paweł- serdecznie Was pozdrawiamy..i mam nadzieję, że o Tacie jakieś pomyślne wiadomości są.? Może uda się wzmocnić nadwątlone chorobą siły..? :hug:


EDIT- Iwonko.. Kokos z bukszpanami radzi sobie bezbłędnie.. Przeskakuje je- ku nieskrywanej radości Pawła- jak młoda kozica :happy3:
Ostatnio zmieniany: 28 Mar 2015 19:57 przez Monika-Sz.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 29 Mar 2015 10:15 #353410

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
dorciaj wrote:
O matulu, ten znów w ogrodzie robi jakby najwyższa izba kontroli jakości miała przyjechać :lol:

Dorota to wszystko przez Ciebie... :tongue2: ...miałaś przyjechać i dlatego tak szalałem :pinch: ..a tu co...skucha... :teach: ..jak tam czują się azalki :think: czy czworonogi nie robią na nie zakusów :devil1: ..przypomina mi się jakaś róża którą zeżarł Piorunek... :devil1: :jeez:

Roma Kochana.... :pinch: ....mam jeszcze masę pracy...widzę startujące rośliny wodne i nie wiem , kiedy i jak ogarnąć oczko :jeez: a na temat roślin to najwyżej możemy podyskutować przy kawie i Twoich wypiekach :yummi: :yummi: :yummi: szpadle i grabie zostają tam gdzie chowałaś je na zimę... :wink4:

Geniu, nie wierz w ani jedno słowo które napisała Roma :devil1: to już bardziej postawił bym na Dorcię, Andrzejka i Igora... :screem: co młodość to młodość...

Iwona witaj.. :hug: ...Kokos jest bystry...jak bardzo mu się spieszy (a tak jest najczęściej :devil1: ) to przeskakuje bukszpany :mad2: ..chyba mur postawię... :dry:

Aga, do zrywania darni może znajdziesz kogoś na OLX..albo pod pośredniakiem...ale to loteria...kiedyś mój znajomy zatrudnił dwóch panów do pomocy na budowę na 12 godzin....przerzucali cegły , robili porządek na budowie...po 2 godz.poszli do niego.... cyt.,,szefie ..da szef po 20 dychy na śniadanko :coffe: bo tak za darmo robić...poszli na śniadanko i tyle ich widział.... :rotfl1: :bad-idea: :think: :devil1: :tongue2:

Monika ale wszystko ładnie opisałaś :woohoo: :thanks: Asia się obraziła na mnie... :blink: ...następnym razem zaaranżuję Wam spotkanie byście się bliżej poznały... :wink4: Namawiałem Monikę na zielsko a ona nie i nie :oops: ja wiem że mój ogród to nie kolekcjonerskie Arboretum... :devil1: ...po cichu myślałem że będę miał mniej ,,wykopków'' :devil1: ...a tu figa :huh: ...chyba mnie rozszyfrowali..... :jeez: ........za karę wstawię wszystkie zdjęcia...ale powiem Wam że ..młoda...szczupła kobieta na motocyklu to jest To :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Ostatnio zmieniany: 29 Mar 2015 10:24 przez chester633.
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 29 Mar 2015 10:29 #353413

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Pawełku, Piorun nawet się do azalii nie zbliża - są bezpieczne, nie panikuj :funnyface: . Róże to on mi wykradł wtedy z zaskoczenia :oops: . Zresztą w sumie mu się nie dziwię, bo jak patyk leży na trawie, to trzeba go memłać :rotfl1: .

Dawaj Monię na motorze :happy-old: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 29 Mar 2015 10:33 #353416

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Trudno ..wstawiam zdjęcia ...decyzja podjęta...Monia wybacz.... :devil1: :devil1: :devil1:


SDC10712.jpg


SDC10714.jpg


SDC10715.jpg


SDC10716.jpg


zapomniałem :oops: Monia :kiss3: :kiss3: :kiss3: za pięciorniki ..których nikt tak nie lubi a ja je kocham za dłuuugie kwitnienie i bezobsługowość no i oczywiście za Limkę...
Ostatnio zmieniany: 29 Mar 2015 10:39 przez chester633.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma, gorzata, Amarant, hanya, Krzysia

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 29 Mar 2015 10:47 #353424

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
O czadowe te fotki :woohoo: . Monia, koniecznie musisz mieć motor... chociaż do zdjęć na nim :happy: .

Pawełku pięciorniki i ja lubię, choć nie mam jeszcze ani jednego :oops: . Ale dokupię - każdy kolor (od żółtego począwszy :happy4: )
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 29 Mar 2015 11:00 #353433

  • Krzysia
  • Krzysia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1466
  • Otrzymane dziękuję: 1569
:happy: Chester wstawił zdjęcia i na wszelki wypadek zwiał, ale co się odwlecze... :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:

Monika, Twój ogród będzie mi się teraz kojarzył z tą dziewczyną na motocyklu :hearts: oszczędź Chestera, zdjęcia są ok. :devil1:
...Bo marzenia się spełniają tylko tym, którzy je mają...

Próbuję spełnić jedno z nich
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 29 Mar 2015 12:06 #353450

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Pawełku.. a gdzież to tak przepadłeś..??!? Mówiłam, że nie wolno zdjęć wstawiać bez autoryzacji, a jak wstawisz motorowe, to się nigdy przenigdy więcej nie odezwę :club2: Włosy źle mi się ułożyły do zdjęcia..i opalenizny odmładzającej brak :jeez:

Szkoda, że nie zrobiliśmy sobie wspólnej fotki! Musimy to nadrobić przy najbliższej okazji!

W ramach sprostowania- ani młoda, ani szczupła.. ..ale motor jaki fajny!!! Chciałabym taki mieć!! :woohoo:

Cieszę się, że się z pięciorników i limki cieszysz- niech zdrowo rosną tfutfutfu.. :kiss3:
To nie prawda, że nie lubię pięciorników. Ich niezaprzeczalna zaleta, to długaśne kwitnienie.. Ja po prostu nie umiałam im znaleźć odpowiedniego miejsca u mnie, a ponieważ moje cięcie pozostawia wiele do życzenia, to one wyglądały jak kwitnący kołtun.a nie kwitnąca kulka... Nawet kalafior to nie był :unsure:

Co to znaczy: myślałem, że będę miał mniej kopania :hammer: U siebie kopię odważnie i bez problemu, a jak zniszczę coś, to już moje zmartwienie.. ale u kogoś wchodzić ze szpadlem na rabatę.. stresujące to jest :oops: Zresztą mówiłam, że nic nie chcę więcej.. a Ty kusiłeś coraz to czymś jeszcze.. a teraz wypominasz :oops: :unsure:

Dorcia- czemu nie krzyczałaś rok temu, że polujesz na pięciorniki? Miałam jeszcze 3, ale dałam sąsiadce.. jej psina wszystkie obgryzła i ciekawa jestem, czy przeżyją:mad2:

Widzisz Dorcia.. To Pawełek dla Ciebie tak sprzątał, wertykulował.. a ja się napatoczyłam przy okazji i w zastępstwie :silly:
Krzysiu.. :hug: a Paweł i tak dostanie kuksańca :funnyface:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 29 Mar 2015 12:17 #353455

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Monia, daj spokój, świetnie wyglądasz.
Paweł, ja też lubię pięciorniki i jednego mam właśnie od Moniki.
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Monika-Sz

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 30 Mar 2015 14:23 #353823

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Cześć Pawle ,Dużo się dzieje u Ciebie ,a jak widzę nowe rabaty ,to zazdrość mnie zżera .Wprawdzie ja też szykuję sobie jedną ale tylko pod jedną grupę roślin ,bo pod dębem i w półcieniu .Posadzę tam różaneczniki ,będą miały na zimę świetną kołderkę z dębowych liści .Jak czuje się Twój tata? czy jest jakaś poprawa? Trzymaj się Pawełku ,pozdrawiam :hug: :flower1:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 30 Mar 2015 14:51 #353826

  • AGP-ON
  • AGP-ON's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Grześ
  • Posty: 1137
  • Otrzymane dziękuję: 249
OO, ktoś chciał przejąć Twoją brukę :evil:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 30 Mar 2015 15:06 #353830

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Paweł, ale u Ciebie atrakcje :woohoo: Monika( :bye: ) wygląda znakomicie na motocyklu. Nie będę Jej namawiać na próbne jazdy, ale to jednak super sprawa. A masz zdjęcia Gości z Kokosem? :hammer: :hammer:
Jak Twój Tato się czuje? Wyjaśniły się sprawy tych dodatkowych opłat? Ależ starość jest trudna, dla wszystkich.
Trzymam kciuki za Twoje ogrodowe akcje i czekam na zdjęcia efektów, znajdż czas na :coffe: i chwile relaksu.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 30 Mar 2015 21:38 #353953

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Paweł..martwi mnie cisza u Ciebie.. :unsure: Wszystko dobrze, mam nadzieję..? :hug:

Haniu- zdjęcia z Kokosem były, ale musiały wyjśc wyjątkowo brzydko i Paweł z litości nie wstawił ;)
Dostałam kokosowego buziaka..Boszzzz..jaki to przylepny psotnik :hearts:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.472 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum