TEMAT: Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 11 Lis 2015 00:42 #412927

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Jaka zdolna Bestia z Ciebie..a plebs musiał do OBI po te kilka desek jechać :P

Zdjęcia z dedykacja śliczne-aaaale ładne te gabinety, szczególnie pierwszy :hearts:

Kokos jakiś chudy- karmisz go czymś :blink: Ale fryzurę ma niezłą :rotfl1:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 11 Lis 2015 00:54 #412931

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Chciałaś fiolet to jest ;) Kokos chudy...no wiesz co..... :rotfl1: ....a komu podobał się ,,wieszak''... :devil1: .....przecież wiesz ile on ,,wali'' kilometrów dziennie a ruch na ulicy coraz większy.Już nie biega pan Kokos tylko wzdłuż siatki przy drodze...zrobił sobie jeszcze trójkącik i zapierdziela aż pod bukszpany zawija i pełny gaz wzdłuż siatki.... :crazy: :rotfl1: :wink4:

Kokosowy zakręt

SDC15665-Kopia.jpg


Ina teraz gdy już prawie nie ma liści , rzuć okiem na brzozy....widać gdzie są miejsca zimowego cięcia i nowe roczne odrosty.... :bad-idea:


SDC15672-Kopia.jpg


SDC15673-Kopia.jpg


SDC15674-Kopia.jpg


SDC15675.jpg


SDC15668-Kopia.jpg


SDC15669-Kopia.jpg
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): annawu, Amarant

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 11 Lis 2015 01:10 #412935

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Kokos wskoczył na wyższy lewel stróżowania. Może ja też powinnam pobiegać slalomem po ogródku :think: Swoją drogą energia go rozpiera na maxa, że tak sobie pracy dodaje. Cygusiek na ogromne poczucie obowiązku i musi brać udział w każdym szczekaniu okolicznych psów. Emocjonuje się tym do tego stopnia, że psy już śpią dawno, a on leci na ogródek i szczeka w ciszę ;)
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 11 Lis 2015 04:15 #412941

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Pies powiadasz.......cokolwiek żywego zobaczą burki za ogrodzeniem to dostają jakiejś palmy....:supr3: ...w Azji budzi się duch Ałabaja.....a Kokos jej przygrywa :dry: :pinch:

sprawne oko znajdzie zaskrońca w oczku,polował chyba na żaby a może ryby...zapomniałem o tej fotce.... :oops:

SDC15413.jpg


Szukałem wczoraj cokolwiek kolorowego w ogrodzie....oj cieńko jest...... :teach: :devil1:


SDC15627-Kopia.jpg


SDC15628-Kopia.jpg


SDC15634-Kopia.jpg


w miejscu gdzie jest sosna drobnokwiatowa Ryu Jin został wyeksmitowany jałowiec Stricta, tym sposobem kalina bodnantska 'Charles Lamont' zyska więcej światła

SDC15635-Kopia.jpg


miskant Giganteus ostro naśmiecił po ostatnim wietrze

SDC15639-Kopia.jpg


Ambrowiec amerykański 'Gumball' nie przebarwił się tak jak liczyłem (mróz) :( :cry3:

SDC15664-Kopia.jpg


zeszłoroczna ,,nowa'' rabata trawiasta

SDC15645-Kopia.jpg


i takie tam-y :tongue2:

SDC15679.jpg


SDC15678.jpg


SDC15677.jpg


SDC15671-Kopia.jpg


SDC15667-Kopia.jpg


SDC15666-Kopia.jpg


SDC15660-Kopia.jpg


SDC15651-Kopia.jpg


SDC15654-Kopia.jpg


SDC15642-Kopia.jpg


SDC15643-Kopia.jpg


SDC15644-Kopia.jpg


karaluchy pod poduchy..... :happy-old: :wink4:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Alina-277, annawu, Amarant, mrówa, eda_s, Krzysia, zanetatacz

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 11 Lis 2015 07:03 #412944

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
No muszę przyznać, że pojazd masz nieziemski :woohoo: . Żółty jak moja żółta łajza :happy3: . Trzeba go jakoś nazwać :think: - żółtowóz? :bad-idea: :tongue2: . I trzeba na nim zrobić napisy - w kolorze fioletowym koniecznie :teach: . Tylko nie jakieś tam Ogrody marzeń, albo Świat ogrodów :tongue2: :devil1: .

Ja już zapadłam prawie w sen zimowy :tongue2: . Nawet przez okno na ogród nie patrzę :tongue2: . Ostatnie wiatrzysko wyrwało mi cyprysa posadzonego miesiąc temu :hammer: . Wysłałam mojego asystenta żeby posadził kolejne drzewo :rotfl1: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 11 Lis 2015 12:05 #412976

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Paweł , po pierwsze primo ;) ,dziękuję za zdjęcia Kokosowo -Asiowe . Uwielbiam twoje psiaki :hearts:
Po drugie primo - a gdzie kukardki na powiązanych trawach.
Po trzecie primo - tak właśnie wyobrażałam sobie przycięcie brzozy ale o zaznaczenie miejsc i tak poproszę. zrobię zdjęcie jak spadną liście.
A po czwarte primo :happy: - możesz zajrzeć na prognozę lotniskową czy faktycznie w niedziele będzie tak mocno wiało ? Córcia przylatuje ,wprawdzie na Ławicę , ale ja już się boję tych zapowiadanych wichur.
To wszystkie prima :happy: i z góry dziękuje za odpowiedź
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 12 Lis 2015 00:12 #413142

  • piotrek_ns
  • piotrek_ns's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1433
  • Otrzymane dziękuję: 1226
Widzę, że sporo "złota" przytargałeś do ogrodu :D U mnie podobna konstrukcja ze złotem stoi:) A ciepełko listopadowe jest prawie jak wiosenne tylko te kolory coś nie pasują. Byle za długo tak ciepło nie było, bo jeszcze cebulowe wystartują i jak przyjdzie mróz to zgina jak już było kilka lat temu.
A jesienne widoczki z ogrodu fajnie pokazują jego układ i obsadzenie, zniknęło trochę "zieleniny" i widoki stały się bardziej przeźroczyste.
Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Piotrkowe działkowanie
Skalniak i kamienie
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 12 Lis 2015 00:37 #413148

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
dorciaj wrote:
I trzeba na nim zrobić napisy - w kolorze fioletowym koniecznie :teach: . Tylko nie jakieś tam Ogrody marzeń, albo Świat ogrodów

Dorotko Kochana z nieba mi spadłaś :kiss3: napisy , ew. hasło reklamowe ma być...a jak.....tylko jakie :think: , byle nie sztampowe :devil1: usługi ogrodnicze ...to jest na wszystkich reklamach :dazed: mówisz fioletowe literki hmmmm :think: napiszę Ci na PW moje hasło reklamowe :devil1: :wink4: ale jak coś wymyślisz to jestem otwarty :hug:

Inuś :kiss3: nie przystoi by facet wiązał kokardki....u Monisi od razu widać kto rządzi w ogrodzie :garden: :club2: ja powiązałem sznurkiem a wiatr i tak masę liści rozgonił po ogrodzie....chociaż miałem dziś zajęcie i nie musiałem narzekać że pada , że buro, taki tam jogging ogrodowy przed pracą......:rotfl1:
Nie taki wiatr straszny metalowym ptakom a mgła która skutecznie może popsuć plany i wtedy samolot może wylądować na przykład w W-wie lub Gdańsku......poważnie :supr: czekam na fotki brzozy :teach:

Witaj Piotr, fajnie że jesteś , zniknąłeś skutecznie na całe lato.....ale cóż w życiu jest różnie :blink: a obornik.... :think: ....niby kupa a jak cieszy :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 12 Lis 2015 08:55 #413161

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Paweł, dziś mi się śniłeś!
Od tych usług ogrodniczych byłeś chudziusieńki - dosłownie połowa obecnego Paweła ;-)
Nakazałam Ci ograniczenie aktywności fizycznej i akcję dokarmiania :devil1:
Piękny żółty szerszeń!
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 12 Lis 2015 09:32 #413169

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Paweł udało Ci się pozbyć 'zapaszku' z żółtego cudeńka? :P
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 12 Lis 2015 11:24 #413172

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Paweł, Asia jest dziewczynką. Zrób jej trochę przyjemności i zawiąż kukardki :)
Tak sobie policzyłam,że już ponad 10 lat sterczę parę razy w roku na balkonie widokowym na Ławicy. Już prawie jestem ekspertem od przylotów i wylotów. ;) Na szczęście P-ń omijają duże zamglenia. Pamiętam tylko jedną taką dużą mgłę, gdzie kompletnie nie było widać pasa a reflektory wyglądały jak małe iskierki. Samolotu nie było ani słychać ani prawie widać,że wylądował. Wtedy to była trauma. Wszyscy czekający na balkonie prawie nie oddychali.
Matki już tak mają, ciągle je coś stresuje . :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 12 Lis 2015 12:59 #413176

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Jesień sprzyja zwiedzaniu nowych ogrodów
A że często mijamy się w innych wątkach postanowiłam zajrzeć i jestem z tego powodu bardzo zadowolona.
Masz ogród urządzony w taki sposób, który bardzo lubię, czyli dużo różności
Ścieżka dla Kokosa jest i u mnie. Ale moja jest wyłożona kostką
Za bardzo Flesz brudził łapy na tej łysej ziemi.
Do motorów mam sentyment. Całą młodość przejeździliśmy z m. ma jednośladzie, ale mój m. woli stare motory typu M, Kaska. Mieliśmy też BMW Saharę. Potem trzeba było sprzedać, bo kasa była potrzebna. Ale cały czas m. marzy, że kiedyś znowu sie przydarzy
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 18 Lis 2015 08:33 #414194

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Nie mogłem znaleźć swojego wątku :dazed: aż takie mam zaległości..... :oops: .....

Aguś naprawdę :oops: :dry: ;) :whistle: :pinch: schudnąć bym chciał ...ale....lubię jeść , szczególnie zimą :rotfl1: (no jak Pan M. przeczyta to....o tych snach... :think: )

Iwonko witaj :kiss3: , obornik jest bez zapachowy - poważnie - był bardzoooo przesuszony i być może leżał na padoku od zeszłego roku...o zrymowało się... :rotfl1: :wink4: teraz jest już na swoim miejscu - fotki są wyżej - dobrze go namoczyłem i będzie ,,czekał'' do następnego sezonu... :teach:

Inuś, Azja to ciężki przypadek :dry: :pinch: poczytaj troszkę o Azjatach, ten typ tak ma......ja do dziś jej nie ,,rozgryzłem'' i zapewne tak będzie do końca jej lub moich dni.... B) na pewno jest to rasa w której się zakochałem....uparta, nieustępliwa, dozgonnie oddana , nieprzewidywalna (w określonych sytuacjach zagrożenia...jej i stada(domowników)...)

Gosiu witaj......motocykle są piękne i straszne ....cóż życie , M, Kaczka czy Sahara to moje westchnienia z lat młodzieńczych....musiał mi wystarczyć Junak i WSK-i.... :wink4:

zapomniałem o fotce.... :whistle:

serduszki

SDC13978.jpg


rabata ,,przy podjeździe''

SDC13752-2.jpg


rozpoczynające kwitnienie azalie i dereń Elegantissima

SDC14011-2.jpg


szkodniki podczas zabawy

SDC14006-2.jpg
Ostatnio zmieniany: 18 Lis 2015 08:45 przez chester633.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Margo2, Elżbieta, Amarant, hanya, Monika-Sz, eda_s, Krzysia, broja

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 18 Lis 2015 23:31 #414291

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
No proszzzzzz co prawda na chwilę, ale trafiłeś do siebie i to od razu z jakim efektem :woohoo: Są rośliny, są psiaki :hearts:

Kokos dzielna psina.. a Azja z tą swoją miną, nawet przez monitor wzbudza respekt.. :whistle:

Zainteresowało mnie zdjęcie azalii z dereniem..co to za azalka po prawej stronie, w takich jakby fioletowych pąkach.. :think: ?
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 19 Lis 2015 00:00 #414297

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Moniś to tylko pąki tak ładnie wyglądają :rotfl1: zaraz poszukam fotek , może coś znajdę ale identyfikacja azalki to ,,grubszy temat'' :wink4:

wiesz że Asia Cię bardzo lubi....tylko Ty nie odwzajemniasz uczucia...... :oops: :devil1: :think:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 19 Lis 2015 00:08 #414299

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Jasne, Asia mnie lubi jak.. :think: jak.. jak kości kurczaka :rotfl1:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 19 Lis 2015 00:27 #414301

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Monika-Sz wrote:
Jasne, Asia mnie lubi jak.. :think: jak.. jak kości kurczaka :rotfl1:
:rotfl1: To tak jak mój Biszkopt: bardzo lubi dzieci, ale z powodów oczywistych dostaje psią karmę :evil:
Zazdraszczam Pawełku, białej serduszki, bo za każdym razem kiedy "już upolowałam" biała, to ona kwitnie na różowo :unsure: ..tak sobie wyobraź... :dry:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 19 Lis 2015 01:51 #414307

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Moniś psa się nie karmi kośćmi z kurczaka :dry: :think: tylko korą drzew iglastych.... :wink4:

Magda, przypomnij się na wiosnę to może da się podzielić karpę.... ;)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.700 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum