TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 25 Mar 2013 19:57 #138344

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Jadziu :hug: :kiss3:
mamusia miała dziś ostatnie badania i najprawdopodobniej już jutro wraca do domku! :dance:


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 25 Mar 2013 22:29 #138405

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Martusia, ale Ty masz szczęście, że jeszcze żyjesz! :rotfl1: Ty się powinnaś wysoko ubezpieczyć, przy Twojej statystyce wypadków mogłabyś całkiem nieźle żyć z odszkodowań! :rotfl1:
A serio... Cieszę się, że Pani Szkodnik zdrowa i cała, niech wraca do zdrowia, by znów Cię dręczyć! :rotfl1:

Moja działka :) 26 Mar 2013 15:34 #138584

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Martuś haha :rotfl1:
ubezpieczona jestem ale nie wiem czy by mi dali odszkodowanie za takie rzeczy....prędzej zamknęli by w wariatkowie :rotfl1: raz dostałam odszkodowanie - całe 100 zł za trwały uraz kostki.......myślałam, że zaraz ich tam rozniosę :evil:
hehe no wraca, wraca ale nie dziś :cry3: ....miała dziś wrócić, rany jak ja się cieszyłam ale jej nie wypuszczają, nowe leki dostała i muszą sprawdzić co i jak.....chlip, chlip :cry2: :cry3: :sad2:
żeby sobie humorek poprawić, bo miałam totalnego doła, poszłam do nowo otwartej Biedronki a tam wypatrzyłam kilka cudeniek.....hehe mama chyba padnie ze śmiechu :rotfl1:




Za tę wiadomość podziękował(a): Małgorzata124

Moja działka :) 26 Mar 2013 20:58 #138688

  • Martina
  • Martina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 416
  • Otrzymane dziękuję: 85
Witaj Martuś. Dekoracja powitalna super. Życzę zdrówka dla Ciebie i Mamy. :)
Pozdrawiam Marta.


siedlisko

Moja działka :) 27 Mar 2013 20:45 #138960

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Martuś :kiss3: :hug:
mamie bardzo się spodobała ta wiosenka w domku...od razu się jej humorek poprawił, bo jak na razie jest bardzo słabiutka i teraz musi nabierać sił bo jest już w domku i jesteśmy wszyscy bardzo szczęśliwi no i o wiele spokojniejsi :hug: :kiss3:
zaś ja.....w końcu się wyśpię bo ostatnio chodzę zmęczona bo wczesne wstawanie i stres sprawiały, że miałam lekkie problemy ze snem no i te ciągłe latanie szpital-praca-dom-zakupy :blink: hehe i jeszcze jedno............okazało się, że na jednej skroni a odkryłam to wczoraj, mam......jaśniejszy kosmyk a tam.....siwe włosy.....no osiwiałam przez mamę! :rotfl1: ja tylko troszkę ale co ma powiedzieć tatko......w ciągu jednego dnia osiwiał prawie całkowicie :supr3:

Moja działka :) 28 Mar 2013 08:17 #139037

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Jak widać, jedni siwieją przez dzieci... inni - przez rodziców :think:
Pozdrawiam - Gosia

Moja działka :) 28 Mar 2013 08:46 #139045

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2383
Shirall wrote:
.... ciągłe latanie szpital-praca-dom-zakupy :blink:
Współczuję :hug: bo wiem coś o tym :oops:
Dużo zdrówka dla mamy, a dla Ciebie sił wiele i fantazji :lol: bo kto ma teraz święta szykować ;)

Moja działka :) 28 Mar 2013 18:31 #139142

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Martuś ,ja też Ci szczerze współczuję i z mamą,i tego całego zamieszania,zaganiania,zatroskania :hug: a z siwymi włosami to jesteśmy podatni w stresie większym organizm rożnie reaguję,,,,aler wszystko do przeżycia :unsure:
Tak to jest---CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI :kiss3:

Moja działka :) 28 Mar 2013 19:09 #139155

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu hehe no zapomniałaś jeszcze, że można osiwieć przez żonę - mój tata :rotfl1:
dobrze, że tego tak mocno u mnie nie widać bo byłby ubaw :laugh1:

Joluś :kiss3: :hug:
święta robimy razem bo mama stwierdziła, że sobie tego nie podaruje bo i tak wszystko za nią robi np. mikser czy coś innego ;) bo i tam mamy zamiar nie szaleć w te święta bo kto to potem wszystko zje B)

Aniu :hug: masz rację a zresztą te siwe i tak zaraz znikną B)
teraz wszystko idzie ku lepszemu :hug:

pojechałam sobie dziś do Obi - nareszcie a tam......o matulu! :woohoo:
mama mi zazdrościła mojej wielkanocno-wiosennej ozdoby w pokoju i dziś dała mi kasę i kazała też coś dokupić do kuchni - mogłam kupić co chciałam - chyba kobieta nie wiedziała co mówi :rotfl1:
i tak w moje niecne łapska wpadły mi o takie cudeńka.....te konewki były akurat w promocji - za 2,98!!!! :woohoo: zaś pierwiosnki za niecałe 3 no i tyle samo narcyze....hehe no i owies dla świniaka :happy4:




a sobie kupiłam przepiękne zasłony do pokoju i to takie jakie mi się marzyły! :dance:
Za tę wiadomość podziękował(a): Małgorzata124

Moja działka :) 28 Mar 2013 19:46 #139165

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Te zasłony to już prezent od Zajączka? ;)
Znajoma konewka :think: ciekawe, kto jeszcze takiej... nie ma? :happy3:
Pozdrawiam - Gosia

Moja działka :) 28 Mar 2013 21:01 #139189

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu hehe nie......tak bez okazji ;) nad prezentem jeszcze myślę :wink4:

Moja działka :) 28 Mar 2013 22:39 #139236

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
widzę,że podziwiamy wiosnę parapetowo-domową,,,śliczna zresztą :bravo: Pierwiosnek cieplutki kolorek ;)

Moja działka :) 28 Mar 2013 22:41 #139239

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
W tym roku domowa wiosna jest wyjątkowo pożądana, bo nie wiadomo kiedy będzie ta ogrodowa :happy-old:
Super dekoracje. Te konewki też widziałem, że chyba droższe były dużo, może zrobię obchód jutro po ogrodniczych marketach :lol:

Moja działka :) 29 Mar 2013 07:26 #139279

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Marta, śliczne te koneweczki :woohoo: ... chyba dziś będę musiała odwiedzić OBI B) :devil1: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012

Moja działka :) 29 Mar 2013 20:09 #139446

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Aniu :hug: no podziwiamy bo na tą za oknem i w ogródku będziemy musieli troszkę poczekać :silly:
a dziś zauważyłam, że moja azalia i powojniki zakwitły....jutro porobię zdjęcia :woohoo:

Igor :hug: hehehe pochodź po ogrodniczych bo teraz naprawdę można fajnie rzeczy znaleźć B)

Dorcia :kiss3:

Moja działka :) 31 Mar 2013 12:17 #139688

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Dla Wszystkich Zdrowych, Spokojnych no i Wesołych Świąt Wielkanocnych!!!! :kiss3: :hug:

dla rozbawienia.......świniak i jego zając.......myślałam, że tą doniczkę to zaraz do klatki zaciągnie :rotfl1:


Za tę wiadomość podziękował(a): gorzata, r-xxta, Martina

Moja działka :) 04 Kwi 2013 17:13 #140915

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
pogoda może nie zachęca do wyjścia gdziekolwiek bo może nie jest zimno ale pochmurno i jeszcze leży to białe paskudztwo ale nie ma co się łamać....jeszcze tylko kilka dni i ma być ciepło - byle do 10 kwietnia! B)
wtedy ma przyjść wiosna! :dance:
lepiej niech ta wiosna szybko nadejdzie bo niedługo mi parapety całkowicie zarosną - powojniki tak szaleją zaś azalka to mi cała zakwitnie w domu a nie na dworze....jak na razie jeden kwiatek ma hehe a lada dzień pozostałe zakwitną :happy3:
no i siewy..........mama już się czai na bazylię - oj będzie biedna....... :silly:
piękny jest ten powojnik Blue Explosion :hearts:




hehe a jeszcze dziś pojechałam do Ikei po firanki i przy okazji kupiłam sobie i bratu kołdrę na lato no i........hehe no jak są wielkie sadzony ziół - rozmarynu i tymianku po niecałe 7 zł to grzechem byłoby ich nie brać? :funnyface: mama oszalała ze szczęścia a to najważniejsze :wink4:
hehe a jeszcze kupiłam przepiękny czarny lampion, zawsze mi się marzył no i taką lampkę do pokoju na biurko :whistle: czyli zakupki udane B)

Moja działka :) 04 Kwi 2013 19:32 #140948

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Azalia bardzo ładna, jak się nazywa?
Moje wciąż w całości pod śniegiem :jeez:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.788 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum