TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 19 Paź 2014 19:45 #306960

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Marta, dziękuję, trochę popadało :) Miło pooglądać twoje róże.


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 20 Paź 2014 20:42 #307174

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Weny brak, czyli szykujesz się do następnego sezonu :)
A jak wyszedł sam remont?
Jesteście zadowoleni?
Ciekawe, czy bedzie cieplej

Moja działka :) 20 Paź 2014 21:08 #307189

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu :hug:
weny brak na remont w domu zaś na działkę wróciła wena i to jak najbardziej bo planuje jeszcze troszkę porobić - trawnik i dach na mnie czekają :devil1:
a remont.....no cóż.....wyszło drożej niż zakładaliśmy, piec jest bardzo wydajny i oszczędny i na pewno jest w domu cieplej bo po 3 minutach już mamy gorące kaloryfery i piec się sam wyłącza jak osiągnie określoną temperaturę B)
no zadowoleni jesteśmy tak pół na pół.......od strony technicznej nawet nieźle ale dalej....hmmmm.....no tej firmy na pewno nikomu nie polecimy :whistle:

Moja działka :) 25 Paź 2014 22:03 #308342

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Grunt, że będziesz miała cieplej. Może i choroby się skończą

Moja działka :) 25 Paź 2014 22:09 #308345

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu :hug: już mamy cieplej, tata od kilku dni ustawia piec na 41 stopni i grzejemy bo w nocy się strasznie mieszkanie wychładza, do 18 stopni, nic dziwnego skoro temperatura spada do zaledwie 2 stopni....... :sick: :dry:
a dziś cały czas piec chodzi bo wilgoć straszna w mieszkaniu, okna wiecznie zaparowane plus ścieka po nich woda zaś pranie nie schnie w ogóle....kocham to mieszkanie jak cholera :sick: :angry: i jeszcze mi się okno wypaczyło i się nie domyka :angry:
rany i jeszcze 3-4 lata tu będziemy mieszkać....... :crazy:
choroby się skończą ale i tak coś przywlekę ze szkoły, albo ja, albo mama, albo brat z uczelni.......przecież ostatnio takiego wirusa przyniosłam ze szkoły, że 3 tygodnie mieliśmy szpital w domu :crazy:
a teraz mamy anginę......... :blink:

Moja działka :) 25 Paź 2014 22:28 #308351

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Muszę tu stanąć w obronie polskiej szkoły :devil1: :rotfl1:
U mnie absolutnie cała rodzina (5 sztuk) każdego dnia do szkoły chadza i jeszcze nikt na nic nie chorował :devil1:

Proszę się lepiej ubierać :happy-old: jadać regularnie rutinacea max :happy-old: uprawiać gimnastykę :happy-old: jeść warzywa z działki (nie róże wąchać) :happy4:

A... i zapomniałam o terapii śmiechem :devil1:

Za tę wiadomość podziękował(a): asia2

Moja działka :) 25 Paź 2014 22:50 #308359

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Siberio :rotfl1: tak jest, proszę pani :kiss3: :hug:
szkoła sportowa, olimpijska więc akrobatykę to uprawiam codziennie......latanie po schodach :rotfl1: ;)
Ostatnio zmieniany: 25 Paź 2014 22:51 przez Shirall.

Moja działka :) 07 Lis 2014 21:43 #311390

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no........teraz mamy 4 dni błogiego lenistwa i dłuuugiego spania choć u mnie toto się nie sprawdza bo jak świnki mnie nie obudzą to mama, która po powrocie z sanatorium zamieniła się w spacerowego potwora, mnie telefonem z łóżka po 8 wywali :silly:
ale mam nadzieję, że mi odpuści......hehe :rotfl1:
sezon działkowy powoli dobiega końca choć jeszcze ciągle mam do posadzenia kilkadziesiąt cebulek, warzywnik do ogarnięcia i trawnik do skoszenia a czasu......jakby mniej, no cóż praca na etat plus potrafi człeka dobić :whistle:
ale planuje teraz poszaleć na działce B)

Moja działka :) 07 Lis 2014 22:38 #311423

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Martusia- uśmiałam się czytając, że mieszkanie się wychładza do 18*.. a my z Mężem tak się cieszyliśmy, że "podgrzaliśmy" sobie do 18 i w sumie wystarczy ;) Czekamy jednak na pierwszy w nowym domu rachunek za gaz "zimowy" i jeszcze nie wiemy, czego się spodziewać- tak więc zaczynamy nieśmiało sezon grzewczy.. :oops:

Życzę pięknej pogody na wolne dni- planów troszkę masz, oby się udało wszystko zrobić w promieniach słońca :hug:

Moja działka :) 07 Lis 2014 22:51 #311433

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Moniś :hug:
do 18 to się wychładza u mnie w pokoju, w środkowym zaś u rodziców i u Miśka......bywa, że jest po 1 stopni, zaś kuchnia i łazienka hmmm.....tam to bywa lodowato :dazed: piec włączamy teraz na godzinę lub 2 i koniec....zaś co do rachunków to nam teraz zmienili naliczanie, zliczyli wszystkie zeszłoroczne i tegoroczne rachunki i podzielili na 12 rachunków w równych ratach, do czerwca, potem przyjdą, sprawdzą licznik i ewentualnie dopłacimy lub nam zwrócą nadpłatę B)

Moja działka :) 11 Lis 2014 23:55 #312774

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Cześć Marta!
Nadrobiłaś działkowe zajęcia w weekend? Cebulki posadzone? Warzywnik ogarnięty? B)
Pokaż co tam na działeczce słychować :search:
Pozdrawiam :bye:
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka

Moja działka :) 12 Lis 2014 08:40 #312787

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Kasiek :hug:
no właśnie nie zrobiłam nic, totalnie nic :sad2:
po prostu nie dało się wejść bo tak mokro, jeszcze u nas w niedzielę padało i nic z tego :sad2:
a dziś do pracy i pogoda jak na złość ładna :mad2:
a na działce.......szaro i ponuro i żadnych zdjęć nie mam.... :oops:

Moja działka :) 12 Lis 2014 08:43 #312789

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
...oj, pogoda ostatnio nie rozpieszcza - mimo, że jest względnie ciepło, to te mgły i deszcze przygnębiają i skutecznie odciągają od ogrodów... ja się nastawiam na jakieś prace porządkowe w najbliższy weekend - już zamawiam nam dobrą pogodę!

Pozdrowienia, Marta! :)

Moja działka :) 12 Lis 2014 09:03 #312793

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
oo Aguś, to dobrze, zamawiaj pogodę, zamawiaj :dance:
buziaczki i miłego dnia! :kiss3:

Moja działka :) 12 Lis 2014 16:46 #312865

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Hm... mokro... a mówiłam podeślij do mnie tego deszczu. Ciut, ciut doszło i dalej sucho :whistle:

Moja działka :) 13 Lis 2014 22:13 #313291

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
U mnie też sucho.
Jakoś u Was w tym roku bardziej pada
Jeszcze 4 lata w takich warunkach?
A myślałam, że wymiana pieca coś zmieni na lepsze

Moja działka :) 13 Lis 2014 22:47 #313304

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu :hug: :kiss3:
no jeszcze 4 lata bo musimy pozbierać troszkę, żeby nie wejść do pustego no i musimy zobaczyć jak się rozwinie sprawa mamy zdrowia bo to jest najważniejsze :hug: a wymiana pieca zmieniła już na lepsze bo się szybko mieszkanie nagrzewa, mało pali i długo trzyma ciepło mieszkanko ale mamy teraz problem z wilgocią w mieszkaniu....masakra totalna - elewacja przeciekła i teraz mamy mokre ściany w wykurzu, u rodziców w pokoju....i jeszcze wylazł tam grzyb i pleśń....masakra jakaś....tata astmatyk, mama alergik :sick:
ale mama już załatwiła już z ludźmi z administracji, że przyślą kogo trzeba i sprawdzą co jest przyczyną......bo z tego wszystkiego okna nam się wypaczyły, domknąć ich nie można :sick:

Moja działka :) 16 Lis 2014 20:47 #313910

  • Olunia
  • Olunia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 160
  • Otrzymane dziękuję: 115
Hej Martuś :kiss3:
Wszędzie widzę kłopoty..masakra jakaś.Czytałam o Waszych przejściach ,jak już człowiek myśli ,że teraz będzie lepiej to z innej strony przywali...życie..
Cieszę się ,że chociaż w pracy masz spokój i zapewniony etat.
W ogrodach teraz już smutno się robi ,byle do wiosny :kiss3:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.652 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum