TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 16 Lis 2014 21:33 #313946

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Oluś :hug:
no bywa, bywa ale jakoś to będzie :hug:
hehe w pracy też zmiany bo jedna dziewczyna jednak wraca i będę miała zmianę grafiku i etatu, z 26 godzin plus 2 zmienia mi się na 17 godzin.....czyli 3/4 ale za to jakie....prawdopodobnie w środę będe chodziła tylko na godzinę do pracy bo jestem odpowiedzialna za zuchy - błagam nie pytajcie mnie o co chodzi bo inaczej..... :evil: - zaś piątki.......wolne!! :woohoo:
ale jeszcze zobaczymy :whistle:


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 23 Lis 2014 12:09 #315608

  • Adrian
  • Adrian's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 997
  • Otrzymane dziękuję: 1031
Marta,
to niezłe macie przeboje z mieszkaniem - mam nadzieję że coś się uda "na szybko" skorygować z administracją (np. uszczelnienie miejsca przecieku).

Grafik Ci się zmieni powiadasz? Jeden plus jest taki, że będziesz miała możliwość skoczenia na działkę o znośnej porze (piszesz o szybko zapadających ciemnościach - jakbym w tygodniu jechał na działkę to koło 16.30. byłoby już dość ciemno - nic, tylko górniczą lampkę na głowę jakby się chciało coś robić ;))

Na razie jesień jest całkiem znośna więc spokojnie można sadzić (tulipany dziewczyny sadziły nawet krótko przed świętami bożonarodzeniowymi więc nie ma problemu, krokusy też dadzą radę, nie wiem do końca jak dużo czasu potrzebują lilie by się zadomowić ale i tak trzeba je posadzić!).

Tak więc Marta życzę przypływu energii(nie mówiąc już o unikaniu przeziębień itp.) :D

Aha, oczywiście, Last but not least, dużo, dużo zdrówka dla Mamuśki!!!

Moja działka :) 23 Lis 2014 14:13 #315624

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Marta, dopóki się nie przeprowadzicie, to w tym mieszkaniu ciężko wam będzie zimą.Współczuję.Moja bratanica wzięła kredyt i we wrześniu przeprowadziła się do nowego mieszkania. Również miała do tej pory grzyb na ścianie, odpadające tynki, popękane ściany i problem z ogrzaniem mieszkania a rachunki za prąd niebotyczne. Teraz jest szczęśliwa pomimo spłacania kredytu. Oby tylko miała pracę.

Moja działka :) 23 Lis 2014 14:58 #315629

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Adrianie :hug: :kiss3:
no na razie zerwaliśmy tam tapetę i się okazało, że w kilku miejscach po prostu odpadł tynki i się zrobiły dziury i tamtędy nam ta wilgoć wchodziła, teraz osuszamy to miejsce i potem zalepimy i juz nie położymy tapety ale pomalujemy olejnicą i emulsją B)
zaś wilgoć w mieszkaniu tez już spadła bo tata zamontował wywietrznik i co jakiś czas się włącza i suszy mieszkanie i nareszcie koniec z zaparowanymi oknami......hurrra! :woohoo:
no grafik się zmieni ale nie wiem jeszcze dokładniej jak, wiem tylko tyle, że będzie o 11 godzin mniej ale co do piątku to nic pewnego bo się okazało, ze tamta dziewczyna ma nauczanie indywidualne i to właśnie w piątki.....heca taka, że nikt o tym nie wiedział :whistle:
spoko posadzę.......wiem, pamiętam, że Kasia sadziła tak właśnie i wszystko jej zakwitło więc na pewno pójdę jak tylko wyjdę z dokumentów, bałaganu etc.......a jeszcze muszę myśleć nad warsztatami dla rodziców na kiermasz świąteczny....rany :silly:
hehe przeziębienia mnie omijają, tfu tfu.......łykam tran codziennie :whistle:
mamuśkę pozdrowię......jutro wraca do pracy :dance:

Bozi no racja, racja :hug:
my najpierw pozbieramy troszkę kasy, spłacimy ten piec, zobaczymy jak się wyjaśni sprawa z mamy zdrowiem, brata obroną i moją pracą, czy będzie już na stałe i wtedy ruszamy :dance:

Moja działka :) 23 Lis 2014 22:02 #315810

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Trochę szkoda, że Ci pieniązków ubędzie.
Miałabyś szybciej uzbierane. Dobrze, że z wilgocią udaje Wam się walczyć.
Ja też muszę zrobić remont piwnicy ze względu na grzyb. Ciągle psuje mi się pompa, która wypompowuje wodę z urządzeń wodnych w piwnicy.Co jakiś czas mam powódź. Ale w pierwszej kolejności muszę się podłaczyć do wodociągu. Potem pomyslę nad remontem

Moja działka :) 23 Lis 2014 22:24 #315820

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu, no szkoda, ale bywa ale Madzia i tak pewnie stanie na głowie by mi jakieś dodatkowe godziny załatwić a poza tym i tak zawsze biorę nadgodziny, zastępstwa etc.....to i tak więcej kaski wpadnie :wink4:
w tym tygodniu wpłyną nadgodziny i już łapki zacieram......oj będzie tego sporo ale i tak muszę mamie pożyczyć bo się już na nie czai :devil1:

Moja działka :) 25 Gru 2014 10:13 #322611

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
coś ostatnio nie bywasz :think: (no ale kto to mówi :happy3: )
Tak czy siak wpadłam pożyczyć Ci wesołych Świąt!

Moja działka :) 25 Gru 2014 12:32 #322620

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Serdeczne buziaki Świąteczne- radości i spokoju oraz zdrówka. Szczególne uściski dla Mamy :hug:

Moja działka :) 29 Gru 2014 00:08 #323017

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Asiu..... :hug: :kiss3:
Moniś :hug: :kiss3:

mama dziękuje za uściski choć nam trochę stracha napędziła w Wigilię........no zemdlała nam :blink:
praca w szkole do ostatnich godzin, potem latanie po sklepach, szykowanie kolacji wigilijnej, zmęczenie i stres zrobiło swoje....potem chwila relaksu i bęc.......dobrze, że akurat byłam za mamy plecami zaś tata stał tuż koło niej......nie pamięta nic, 15 minut :dry:
od tego czasu ma zakaz pracy domowej, tylko lekka i latamy koło niej jak szaleni.....już ma nas dość :rotfl1: :whistle:

od Nowego Roku będę miała mniej godzin w pracy.....z 30 tylko na 18,5.....rany nareszcie odetchnę bo wierzcie mi już zaczynało być nie wesoło, no organizm mi oznajmił, że nie jestem już za młoda, no 30-stka się zbliża i trzeba zacząć na siebie uważać......trzeba zbadać poziom cukru...ech....szkoda gadać starość nie radość :happy-old:

Moja działka :) 29 Gru 2014 12:31 #323071

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Shirall wrote:
no organizm mi oznajmił, że nie jestem już za młoda, no 30-stka się zbliża i trzeba zacząć na siebie uważać......trzeba zbadać poziom cukru...ech....szkoda gadać starość nie radość :happy-old:

Oj wspomnisz jeszcze te stare-młode lata z łezką w oku.
Ostatnio zmieniany: 29 Gru 2014 12:32 przez Bozi.

Moja działka :) 29 Gru 2014 14:25 #323100

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
no 30-stka się zbliża…..ech....szkoda gadać starość nie radość :happy-old:
ale mnie rozbawiłaś :happy3:
ja w Twoim wieku śmigałam jak fryga…. :wink4:
Ostatnio zmieniany: 29 Gru 2014 14:25 przez asia2.

Moja działka :) 29 Gru 2014 15:23 #323131

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Bozi hehe no wspomnę......rany co ja wczoraj piłam :rotfl1: :crazy:

Asiu....hihi :rotfl1:
zawsze do usług......spoko, śmigam nadal i latam jak szalona.....korzystam z wolnego :funnyface:

Moja działka :) 01 Sty 2015 20:53 #324565

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Marta, to co my mamy z Asią powiedzieć?
Ja to przed pięćdziesiątką jestem :happy:
Zdrowia dla mamy i szczęśliwego Nowego Roku

Moja działka :) 02 Sty 2015 12:18 #324712

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu, no nie wiem........ :rotfl1: :hug:
dzięki wielkie no i nawzajem :kiss3:

Moja działka :) 02 Sty 2015 12:41 #324723

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Martusiu wiele dobrego w Nowym Roczku :kiss3: Niechaj Ci się pospełnia wszystko o czym sobie zamarzysz :hug: :flower2: :flower2:

Moja działka :) 15 Sty 2015 22:45 #329446

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no skoro wczoraj gęsi widziałam to chyba i na mnie czas by wątek powrócił do życia, choć na razie nie ma co pokazywać ale skoro pogodę mamy wiosenną a nie zimową, przebiśniegi się pokazały a w sklepach pełno pierwiosnków, hiacyntów i krokusów to czas..... :funnyface:

a co u mnie?
no cóż........od tygodnia jestem dumną i szaloną wychowawczynią równie szalonej klasy akrobatycznej, klasy pierwszej z 25 rozgadanymi, zwariowanymi siedmiolatkami plus 3 sztuki 6-letnie...... :lev:
jak na razie jeszcze nie rwę włosów z głowy, wszystkie żyją, choć testują moją cierpliwość niemiłosiernie by po chwili być aniołkami....czyli jednym słowem się nie nudzę :tongue2: jeden plus - wróciła pełna pensja plus 4 nadgodziny.....czyli kaska, kaska..... :dance:
zaczynamy od lutego odkładać na wkład własny, tata na samochód czyli wszystko idzie ku dobremu..... :P
jeszcze trochę i ferie.....hehe czyli byle do 16 lutego......2 tygodnie laby plus Gardenia.... :dance:

Moja działka :) 16 Sty 2015 06:57 #329473

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
No cześć ! Nareszcie ;) .
Gęsi to ja widziałam miesiąc temu i zastanawiałam się czy o tak nietypowej porze odlatują, czy już wracają. Chyba przez pogodę przyroda nieco zgłupiała…
Ło matko, jak Ty dajesz radę z tyloma nicpotymi szaranami :supr3: !? Podziwiam…. Ale chociaż kaska będzie ;) .
Na Gardenię już bilet mam :funnyface: ….

Moja działka :) 16 Sty 2015 15:34 #329625

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hehe no nareszcie :whistle:
no daję radę, dyscyplina, nagrody i kary i motywacja działają cuda no i w domu mam encyklopedię wszystkowiedzącą na temat maluchów więc radę daję B)
ooooo a skąd masz bilet? chyba nie mów, że był w Magnolii znowu......bo zaraz polecę kupić :fly:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.628 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum