TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 25 Wrz 2014 22:50 #301509

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Nie zazdroszczę remontu w domu- kilka lat temu u Rodziców był remont generalny rur wodnych i ogrzewania w domu. Woda była do 8 rano i po 20.. w pozostałych godzinach działała ekipa i zawór zakręcony na cały dzień. Do tego brak kuchni- bo kucie rur w ścianie też było w kuchni.. Pamiętam, jaka to była partyzantka przez kilka tygodni i Kochana- nie zazdroszczę Tobie tego.. a tu jeszcze, czytam, zdrowie niedomaga a w pracy urwanie głowy. Ehh- się wszystko nawarstwiło... :jeez:

Ale co czytam- wyprowadzka się szykuje :woohoo: Czyżby była szansa na kawałek przydomowego ogródka :whistle:

Ściskam i zdrówka życzę!


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 25 Wrz 2014 22:59 #301515

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Moniś :hug:
no ekipa w postaci 2 rosłych panów wchodzi codziennie koło 13 i robią do 18 i są tak kochani, ze nam podłączają kuchenkę gazową byśmy nie wegetowali ale wody nie ma i tak musimy wszystko grzać w garnkach i kąpać się małej wanience - jak za króla Ćwieczka :silly:
no i kucie też jest, muszą rury doprowadzić plus wymienić wszystkie rury bo te są tak zardzewiałe, że rozpadają się przy dotknięciu no i doszła konieczność wymiany instalacji elektrycznej między kuchnią a łazienką.......brrrr :sick:
no nawarstwiło się troszkę ale nie jest jeszcze aż tak źle.....co nas nie zabije, to nas wzmocni czy jakoś tak ;) :rotfl1:

no jeśli dobrze pójdzie to się wyprowadzka szykuje......i nawet mamy już 2 miejsca wybrane i nas bardzo interesują domki szeregowe z ogródkiem co najmniej 200 m2 :wink4:

Moja działka :) 25 Wrz 2014 23:04 #301518

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Martusia- super wiadomość!!!! Będziesz mieć ogródek tuż..tuż.. Jaka to radość!! Serdecznie kibicuję :hug:

Remont szybko się skończy, a jaka to zawsze ulga, jak wreszcie można się wykąpać normalnie, sprzątnąć po ekipie itp.. Trzymajcie się i oby partyzantka szybko dobiegła końca- kąpanie się w misce i grzanie wody.. jak na koloniach, czy jakimś letnisku. Przez pierwszą chwilę to może być nawet zabawne.. ale przez pierwszą.. :happy3:

Ściskam i ślę pozdrowienia dla Mamy :flower2:

Moja działka :) 25 Wrz 2014 23:10 #301520

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Moniś :hug:
oj tak......teraz tylko czekać na stałą umowę i już ruszamy, pewnie dopiero za rok albo za 2 lata, ale już na pewno się wyprowadzamy, tata stwierdził, że nie opłaca się już inwestować w to mieszkanie skoro można dostać kredyt i mieć coś własnego ale do tego jestem jeszcze ja potrzebna :cool3:
no mycie takie partyzanckie jest nawet fajne ale przez 2 dni ale potem już nie.....rany jak ja chcę już ciepłą wodę i wannę..... :whistle:

Moja działka :) 01 Paź 2014 21:25 #302759

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Czyli jednak idzie ku lepszemu :dance:
Pamiętam jak dyskutowałyśmy o temperaturze zimą u Ciebie w domu.
No,a perspektywa przeprowadzki w ogóle super

Moja działka :) 01 Paź 2014 21:28 #302761

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Martusia, same dobre wiadomości - cieszę się razem z Tobą! :dance:

Moja działka :) 01 Paź 2014 21:47 #302767

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Dziewczyny :hug: :kiss3:

Moja działka :) 02 Paź 2014 20:59 #302937

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Oby wszystko się spełniło :)

Moja działka :) 15 Paź 2014 19:33 #306066

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Martusia, dawaj jakiś up-date z życia :kiss3:

Moja działka :) 15 Paź 2014 19:47 #306069

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hehe Aguś :hug:
no to podaje up-date z życia poremontowego: panowie fachowcy już od tygodnia nas nie nawiedzają a my pomału wracamy do normalności czyli sprzątanie, malowanie, dokupywanie nowych mebli do kuchni i pokoju i nic tylko remont i remont i sprzątanie zaś na działce.....nic nie ruszone, jak na razie bo jakoś tak weny nie było a jak już pogoda była to nie było plandeki, która przyszła akurat wtedy kiedy lało :mad2:
a tak jeszcze to zamieszanie w szkole.......i jakoś tak idzie pomalutku B)

Moja działka :) 15 Paź 2014 19:56 #306073

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Shirall wrote:
(...) up-date z życia poremontowego (...)

Boże, jak to cudownie, a wręcz nierealnie brzmi...

Cieszę się, że już po, a Wy wracacie do normalności!

Piszesz, że lało? Nas chociaż pogoda w okolicznościach remontowych nie doświadcza, a nie padało... myślę, że z miesiąc co najmniej!
Przynajmniej nie pamiętam takiego momentu.

Mam nadzieję, że to zamieszanie w szkole, to bez skutków ubocznych?

Buziaki i dzięki, że napisałaś! :)

Moja działka :) 15 Paź 2014 20:01 #306076

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Aguś, od kilku dni nic tylko pada i siąpi i mży i leje.......ja już dostaję szału :mad2:
biedulko.....nie zazdroszczę remontu :hug:
a zamieszanie w szkole troszkę jest ale na szczęście bez skutków ubocznych choć czasami mam ochotę niektórych zagryźć i nie mówię tu o dzieciach :evil: :whistle: jednej osóbce wszystko uchodzi na sucho i nic nie robi a reszta zasuwa jak szalona :mad2:
ale ja się tym tam nie przejmuje tylko czekam aż się jej nóżka podwinie :evil:
:kiss3: :hug:

Moja działka :) 15 Paź 2014 20:05 #306081

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Z tym deszczem to rzeczywiście przesada... ja od dwóch tygodni się urlopuję i codziennie cieszę cudowną aurą - może i do Ciebie przyjdzie!
W szkole jakoś przetrwać trzeba... zawsze się taka osoba, jak opisałaś, znajdzie... tacy to potrafią się ustawić... ale droga bywa kręta i dla nich!
Buziak i broda do góry :)

Moja działka :) 15 Paź 2014 20:09 #306082

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Codziennie oglądam prognozy i codziennie widzę jak nowy front wkracza od zachodu z deszczem, który już od ponad miesiąca do nas nie może dojść :evil:

Strasznie Cię widzę wir wciągnął, że na działeczkę weny nie masz :dazed:

Moja działka :) 15 Paź 2014 20:20 #306085

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Aguś :hug: :kiss3:

Martuś :hug: no zobacz a ja dmucham i dmucham w Twoją stronę by tam wreszcie coś dotarło z deszczu i nic :dazed:
no wir mnie pochłonął ale czas na działkę będzie, niech się tylko wszystko ułoży :hug:

Moja działka :) 15 Paź 2014 22:46 #306170

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Marta, to podeślij do mnie trochę deszczu, bo u mnie susza. Co do remontu , to czeka na mnie farba do malowania. Muszę tylko znaleźć czas.

Moja działka :) 16 Paź 2014 09:44 #306244

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
A i u mnie sucho i pochmurno .Rośliny same się przewracają z tej suszy .Deszcz potrzebny od zaraz .Ale Ty już żyjesz nadzieją na spełnienie marzeń ,więc jesteś szczęściarą .Trzymaj się ciepło i niech tam Ci się wszystko spełni :)

Moja działka :) 19 Paź 2014 19:11 #306948

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Bozi może się udało ten deszcz przegonić bo dziś mieliśmy naprawdę piękną pogodę :dance:
no nas też to czeka tylko jakoś ani weny ani kasy nie mamy jak na razie bo tata jakoś stracił zapał do czegokolwiek i nie chcemy za bardzo inwestować już w to mieszkanie tylko zaczynamy zbierać na wkład własny zaś przeprowadzka nie wcześniej niż za 4 lata - ogólna decyzja :whistle:

Nowinko :hug:

pogoda boska i dziś nareszcie poszłam na działkę i żadne błoto nie jest mi straszne bo mam nareszcie kalosze :devil1:
ale żeby nie było zbyt pięknie to......jedna z linek zabezpieczających furtkę się zacięła i nie chciała się otworzyć i.....musiałam się włamać na własną działkę :rotfl1: czyli przelazłam przez płot :rotfl1:
mina sąsiada bezcenna zaś sąsiadka użyła mi drabiny i krzesła by mi było łatwiej przez ten płot przeleźć :rotfl1:
czyli tradycyjnie nie mogło się obejść bez jakichś dziwnych przygód :rotfl1:
trawy posadzone - mam teraz już 7 różnych i to kupionych za niecałe 5 zł za sztukę :wink4:
teraz tylko czeka na mnie koszenie trawnika i zbieranie plonów z warzywnika bo warzywa powariowały :dazed:
coś tam jeszcze kwitnie......





Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.908 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum