TEMAT: Ogródek Robaczka

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 10:42 #481895

  • Kasionek
  • Kasionek's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 3179
  • Otrzymane dziękuję: 5453
Kasiu ja tu dopiero zawitałam , zakochałam się po uszy w Twoim ogrodzie -istnieją tak cudne miejsca na ziemi ? Ani mi się waż zamykać furteczki :happy-old: .Jeszcze 200 stron mi pozostało do czytania i na nowe czekam. :hearts: Rabaty z bylinami i różami cuuudne...Pozdrowionka :kiss3:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Robaczek


Zielone okna z estimeble.pl

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 10:45 #481899

  • ac1120js
  • ac1120js's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Pozdrawiam :)
  • Posty: 219
  • Otrzymane dziękuję: 159
Witaj Kasiu :bye: Przeczytałem wpis czarny jak smoła. Dlaczego chciałabyś zamknąć wątek, ja uważam że warto tutaj być. Chodź mam mało czasu często zaglądam do Was. Nie pozostawiam komentarzy dopiero kiedy znajdę więcej chwil piszę. Ja bardzo doceniam fakt iż takie wątki jak Twoje syte słowami, ilustrowane pochłaniają dużo godzin spędzonych przed komputerem dla nas. Powiem Ci że dzięki Pani wiedzy przelanej tutaj, wiedzy innych uczę się. Czerpię inspirację. Jestem w branży ogrodowej i ciągle się uczę. Nie znam wszystkiego i pewnie nie poznam. Ale dzięki Wiedzy którą masz Ty którą przekazujesz nam na tym forum, staram się zapamiętać odmiany np róż :)Choroby z życia wzięte nie takie z katalogu.Książka książką a życie życiem. :supr: Kasiu na moim forum np mało kto pisze. Nie przeszkadza mi to. Wiem że moja obecność również komuś może pomóc, może kogoś zachcę, może ktoś złapie bakcyla dzięki moim pracom. Ja wiem że nasza obecność tutaj jest warta czasu który jest i tak skrojony we współczesnym świecie. :dance: Proszę mi nie zamykać wątku bo dzięki takim osobom jak Ty z pasją, wiedzą my niedoświadczeni możemy chłonąć wiedzę z Twojego doświadczenia :bravo: :dance: Pozdrawiam serdecznie :)
....Szczęśliwi Ci którzy mają otwarte umysły....
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Robaczek, aneczka_1979

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 10:50 #481902

  • April
  • April's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 9
  • Otrzymane dziękuję: 4
No to skoro specjalnie musiałam odnawiać hasło żeby się wypowiedzieć to sobie dalej nie pożałuję :funnyface:

Jeżeli zabierasz swój ogród ze sobą, te pół metra w głąb :funnyface: lub zostanie w rodzinie, to już się nie martwię.No i nie dziwne, że zaczynasz planować odrobinę inne nasadzenia niż masz obecnie. Jak pisałaś,zawsze pragniemy czego innego niż mamy :idea1: Zmieszczą się na twoich nowych włościach oba typy ogrodów. Zgrabnie je połączysz i zagra :bravo:
A swoją drogą, nawet preriowe rośliny u mnie kiepsko bo im kwaśna ziemia nie pasi :jeez:
Nie poddaję się, dzięki za słowa wsparcia i wyciągnięcie za uszy. Między innymi po wsparcie do ciebie zaglądam - to obrazkowe właśnie również.

Mam nadzieję do zobaczenia :hearts:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Robaczek

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 11:04 #481909

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Kasiu :kiss3:
coś mi się wydaje, że może za jakiś czas poznamy prawdę ale wtedy już po co, no cóż nie ma co już się rozwodzić nad tym tematem bo tylko się niepotrzebnie denerwujemy, bo ma być to będzie - ja się nigdzie stąd nie ruszam :hug:
mama bardzo dziękuje za pozdrowienia i też pozdrawia :kiss3:
hehe no w Poznaniu też od rana czy właściwie nocy jest burza za burzą i one są bardzo intensywne, gwałtowne, nagłe itp :dry:
Temat został zablokowany.

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 11:17 #481915

  • Bejsonki84
  • Bejsonki84's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 15
  • Otrzymane dziękuję: 18
Hej Kasia
Po Twoich ostatnich wpisach musiałam się ujawnić, aby po kilku latach cichego podziwiania Twojego ogrodu, napisać jak bardzo Cię podziwiam :thanks: . Właśnie jestem w Twojej II części starego wątku na poprzednim forum ( co jakiś czas oglądam wszystkie części od nowa), przylazłam za Tobą z tamtego forum aby Cie czytać, ponieważ piszesz z taką pasją, jakiej się już często nie widuje. To Ty byłaś moim głównym motorem aby zacząć tworzyć różany ogródek i chwała Ci za to. Może mój nie jest taki idealny jak Twój, ale po 2 latach sadzenia róż zaczyna jako tako wyglądać. To przez Ciebie robię po kilkanaście obchodów dziennie po ogrodzie zachwycając się każdą różą :woohoo: (innymi roślinkami też, ale trochę mniej :) ); przez Ciebie codziennie przeglądam oferty szkółek różanych, sprawdzając czy coś nowego się nie pojawiło ; przez Ciebie latam z aparatem jak głupia robiąc zdjęcia różyczkom. W końcu dochodzę do najważniejszego - To przez Ciebie mam jakąś pasję w życiu i wielkie dzięki Ci za to :hug:. Kurdę, troszku się wzruszyłam
Pozdrawiam Weronika
Werka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Robaczek, zanetatacz

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 11:30 #481920

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Asiu, widzę, że moja mała prowokacja zadziałała też na Ciebie hhihihi :devil1: Fajnie, że jesteś i zaglądasz :rotfl1:
Kochana, jeśli zostawiasz wątek samopas i sama go nie odwiedzasz to do kogo goście mają przychodzić, hę? Monia to elaboraty pisze dzielnie pół nocy, a ja się włóczę po świecie żeby gości czymś zainteresować :flower1: A niektórym i tak wystarczy pelaśka.. :wink4:
No dobra, ale ja nie z tych co się nad sobą użalają :P To który ogród na ChFS najbardziej przypadł Ci do gustu? B)
ps. Exodus forumowy mnie jednak martwi.. :think: Ty też się zawijasz czy zostajesz? :bad-idea:
Kasionku, witaj! Dziękuję za przemiłe słowa :hug: Rozgość się swobodnie, zapraszam :flower2:
Mateusz, dzięki za wpis. Wydawało mi się, że przeszliśmy na "Ty" :P
Cieszę się, że zaglądasz i znajdujesz inspiracje..o to właśnie na forum chodzi. Ja również dlatego się tutaj znalazłam i w zasadzie wszystkiego, co wiem o ogrodach, nauczyłam się od Was, forumków. A teraz uczę się budowy wędzarni, od Ciebie :lol: Świetnie to wyszło, a szachownica z macierzankami rewelacyjna! Masz pomysły i talent :thanks:
April, a użyj sobie dziewczyno :rotfl1:
Mówisz, że preriowe nie rosną....a trawy? Hmmm...próbowałaś wapnowania na tą kwaśną ziemię? Wiadomo, że kijem nurtu rzeki nie zawrócimy, ale można przynajmniej częściowo wpłynąć na rodzimą ziemię...ja u siebie miałam tak twardą zbitą glinę jak zaczynałam, że gdybym sadziła prosto w to co było, to wszystko by się udusiło, wierz mi. Można było garnki lepić :jeez:
Ale lata dokupywania i rekultywacji ziemii obornikiem, potem kompostowania i ...odrobiny czarów robią swoje ;-) Między innymi dlatego na ugorach zaczęłam od wysiania zielonego nawozu, swoją drogą muszę zobaczyć czy ten łubin w ogóle urósł :woohoo:

Uwielbiam zestawienia traw z bylinami i cebulowymi - tutaj śmiałek darniowy z czosnkiem globemaster







Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka
Ostatnio zmieniany: 17 Cze 2016 11:31 przez Robaczek.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Zielona Ania, Isia, Monifd*, grula, zanetatacz, Kasionek

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 11:54 #481930

  • April
  • April's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 9
  • Otrzymane dziękuję: 4
Ach te twoje czosnki :thanks: Bajeczne fotki, takie nastrojowe.
U mnie połowa czosnków wymarzła w tym roku, nawet pancerne Krzyśki. Trawy też padły tej zimy: carexy, miskanty, rozplenice...masakra. Ocalała jedynie molinia i sesleria. No i Barony lekko odbijają.
Trawy lubią całkiem sporo wody. Ach jakich ja cudów nie stosuję żeby to wszystko jakoś rosło. Dwa razy do roku Rosahumus po całości. Linia kroplująca, do tego od czasu do czasu czyli co jakieś dwa tygodnie podlewanie pod korzeń. Co jakiś czas zasilanie florowitem, azofoską, różnymi dedykowanymi nawozami. No, tony idą. Do tego kora lub trawa do ściółkowania, zależnie od rodzaju nasadzeń, żeby ograniczyć parowanie.
No i rosną dobrze....jedynie chwasty :jeez: A i jeszcze bylica, posadziłam w zeszłym roku na próbę i mam 70 cm pas szarości :laugh1: Niby super wygląda ale muszę posadzić na tyły bo zasłoniła kulki bukszpanowe :happy3:

PS. Ja jak zwykle z tym Hortulusem się pomyliłam :crazy: Miałam na myśli Hortorus w Warszawie. Ale zaproszenie aktualne, jak będziesz w okolicach :bye:
Temat został zablokowany.

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 12:05 #481937

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Kasiu, jak w przysłowiu " uderz w stół .... " ;) Jak widać Twój wątek i ogród jest bardzo popularny i ma dużo (niestety) skrytoczytaczy. Forumkom trochę podcięto skrzydła i jakoś nie chce się pisać. Mam nadzieję, że emocje w końcu opadną i wszystko wróci do normy.
Ogrody pokazowe obejrzałam z wielkim zainteresowaniem ale cóż, taki laik jak ja , nie odważyłam się komentować.
Najbardziej jednak uwielbiam Twój ogród i niektóre Twoje pomysły bezczelnie odgapię, tak jak ostatnio obwódkę z niezapominajek. :)
Podziwiam Twój ogród od samego początku jego istnienia i będę oglądać gdziekolwiek będziesz go pokazywać. Tylko lepiej nie uciekaj ,chociażby dlatego że jakoś zdjęć jest Tam dużo gorsza . Wolę oglądać ogród na lepszych zdjęciach.
Mimo pogody, fajnego urlopu. :hearts:
Temat został zablokowany.

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 13:01 #481968

  • Gosia352
  • Gosia352's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1898
  • Otrzymane dziękuję: 3787
I ja się wpisuję bo często Tu zaglądam ..
Masz bardzo ładny i zadbany ogród ...bardzo mi się podoba :hug:
Pozdrawiam Gosia :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Robaczek

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 13:03 #481969

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Markitko, czytałam Twojego posta, a jakże! Wydawało mi się też, że odpisałam, ale teraz tego nie widzę... :think:
W takim razie jeszcze raz - rozmowa z Tobą na zlocie wiele mi wyjaśniła, choć żałuję, ze nie było czasu na dłuższe pogaduchy przy winku...pewnie byłabym bardziej świadoma tego, co się stało. Wiem tyle, ile zdążyłam wyczytać z postów Poll i innych w wątku o Rudej, ale wiem też, że to nie wszystko, bo sprawa ma grubsze dno i ciągnie się od miesięcy... Nie znam wszystkim moderków osobiście, ale tych co znam - szanuję i wiem, ze odejście nie było łatwą decyzją. Wszak tworzyli Forum od podstaw poświęcając czas, dzieląc się wiedzą i budując atmosferę tego miejsca.
Tym bardziej mi żal, że do tego doszło...nie potępiam nikogo, ale zwyczajnie mi przykro :(
Ino, wychodzi na to, że sprowokowałam sztuczny tłum w wątku ;-) Hahaha o to przecież chodziło :laugh1:
Zupełnie serio, też mam nadzieję, ze bez względu na okoliczności, nie stracę kontaktu z Forumkami, bo bardzo się z Wami wszystkimi zżyłam :oops:
Dziękuję za ciepłe słowa pod adresem mojego ogrodu - nie mam startu do tych pokazowych, ale tak wysoko też nie aspiruję ;) Staram się jednak zewsząd czerpać inspiracje, zwłaszcza ze w wielu ogrodach na Chelsea stosuje się powszechnie dostępne rosliny i możemy z powodzeniem wdrażać światowe trendy w domowych ogródkach :dance:
Aprilku, nie miałam pojęcia, że takie masz spustoszenia po zimie... :jeez: Zeby trawy wymarzły?! Brak słów...co z tą pogodą? :pinch:
Z tego co piszesz to walczysz na wszystkich frontach, podziwiam! A co z kompostem? Działasz w tej materii? Daje o wiele większe efekty niż nawozy mineralne, słowo. Od 2 lat nie zasilam w ogrodzie niczego poza trawnikiem. Ściółkuję kompostem i to w zupełności wystarcza!
Spróbuj też kompostu popieczarkowego, to prawdziwe złoto. Ma tez mocno wapienny odczyn, więc pomoże odkwasić ziemię, polecam!
Ps. W kwestii hortorusa, pisałam wlasnie o tym w Mazowieckim B)
Weroniko :)
Przeczytalam kilka razy Twok wpis z niedowierzaniem...nawet nie wiesz, jaką sprawiłam mi radość..dziękuję.
Dzięki takim osobom jak Ty, czas poświęcany na forum ma sens. Te wszystkie wpisy, zarywane wieczory, zdjęcia...Jeśli mogę dzielić się pasją z Innymi, zarażać entuzjazmem do ogrodu, do róż..to znaczy, ze naprawdę warto! :hug:
Bardzo, bardzo dziękuję, ze napisałaś i nie znikaj proszę. Pozdrawiam serdecznie!
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka
Ostatnio zmieniany: 17 Cze 2016 13:06 przez Robaczek.
Temat został zablokowany.

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 13:11 #481974

  • magdala
  • magdala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4524
  • Otrzymane dziękuję: 1071
markita wrote:
Rozmiar niewiedzy o tym, co naprawdę się stało jest porażający :unsure: , a jeszcze bardziej niechęć do poznania prawdy.
No dobrze, Marta , skąd tę wiedzę czerpać?
Nie jestem typem ciekawskiej, nie lubię słuchać plotek.
Po ogólnodostępnej awanturze Poli z Hiacyntą, zostało napisane kilkadziesiąt zdań typu" Nie wiecie co tak naprawdę się stało".
Nie wiemy, ja nie wiem...


Bardzo martwi mnie obecna atmosfera, zwłaszcza po zlocie, gdzie wszyscy ci sami ludzie byli dla siebie bardzo serdecznie nastawieni.
Mam wrażenie , ze wazniejsze niż prawdziwy kontakt miedzy ludźmi , stało się to , z którego miejsca nadajemy, albo do jakiego forum przynależymy
To jest TYLKO internet.

Kasiu, przepraszam, następny wpis będzie o ogrodach
Ostatnio zmieniany: 17 Cze 2016 13:15 przez magdala.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): gorzata, asia2, magdalen, zanetatacz

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 13:16 #481979

  • Bejsonki84
  • Bejsonki84's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 15
  • Otrzymane dziękuję: 18
No i znowu się wzruszyłam :cry2: . Jestem Twoją wierną czytelniczką, nie zniknę :kiss3: Po prostu często nie wiem co mądrego Ci napisać ( mam chyba ograniczone słownictwo, bo jak nie powiem ku...a mać to słowa brakuje; przecież Ci nie napiszę: o ku...wa jakie piękne zdjęcia, :P ). Jaja sobie robie :silly:
Pamiętam jak kilka lat temu znalazłam Twój wątek - przez kilka tygodni siedziałam w domu i pracy w ciężkim szoku, że ktoś może stworzyć w tak krótkim czasie takie piękne miejsce na ziemi. No i nie powiem, że nie zazdraszczałam, bo zazdraszczałam i to bardzo. Dzięki Tobie mam 131 róż i powoli miejsca brakuje.
Ściskam Cie mocno
Weronika

Ps
Co byś poleciła do róż na rzekomego?
Werka
Ostatnio zmieniany: 17 Cze 2016 13:20 przez Bejsonki84.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zanetatacz

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 13:25 #481984

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Kasiu, ja też czytam, podziwiam i dziękuję za wspaniałe relacje :kiss3: Czasami też coś napiszę, może za rzadko, ale - to ten brak czasu, zalatanie i czasami zwykłe zmęczenie...
Twój ogród, wiedzę, zaangażowanie i fotki też nieustannie podziwiam, ale nie zawsze piszę - mea culpa :oops:
Też chwilami ogarnia mnie zniechęcenie, gdy na forum odbywa się zwykła pyskówa (przepraszam, ale tak to odebrałam), ludzie milkną, albo odchodzą ...Ale forum to właśnie ludzie! Parę lat temu tworzyliśmy je od zera pełni zapału, po to, żeby w kilka chwil wszystko rozwalić? Nie znam dokładnie przyczyn i -powiem szczerze - nie chcę znać. Nie podobał mi się styl, nie podobało mi się 'zabranie zabawek', nie podobały mi się wielkie słowa i wzajemne oskarżenia :angry: Śmiem twierdzić, że ponieważ miarą kultury i dojrzałości jest umiejętność rozwiązywania konfliktów i dążenie do kompromisu, za chwilę ci sami ludzie pokłócą się gdzie indziej...Życie...
Serdecznie pozdrawiam :bye:
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): gorzata, mirek28, Gosia352, magdalen

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 17:08 #482072

  • zanetatacz
  • zanetatacz's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 204
  • Otrzymane dziękuję: 202
Kasiu -ja również oglądam ,czytam ,podziwiam ,uczę się, mam kontakt z wielkim światem dzięki Twoim opowieściom po prostu zachwycam się ogrodem ,który stworzyłaś i czekam na nowy który stworzysz z niecierpliwością a piękna pelasia też wzbudza zachwyt jak wszystko co zdrowo i bujnie rośnie i kwitnie .
Pozdrawiam
Żaneta
Temat został zablokowany.

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 17:25 #482075

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Cześć Kasik!
Nie smutaj :kiss3:

Mam w końcu trochę czasu, by napisać, a że do pierwszych prezentowanych przez Ciebie ogrodów z ChFS się odnosiłam, to pozwól że napiszę o wrazeniach z założenia... Jo Thompson :) Dlaczego ten? Bo przeogromnie mnie urzekł!
Bylinowo-różane kompozycje absolutnie przepiękne. Wzrok uciekał mi na równoważące tę gęstwinę pojedyncze elementy roślinne typu purpurowe bukowe kule, czy drzewa o wspaniale uformowanych pniach, ale też nie pozostawałam obojętna na znakomicie wpisujące się w całość nowoczesne akcenty rzeźb, ławek, paneli ściennych, strumyka. Fantastyczny efekt, wraz z murawą i jej kształtem, która także w moim odbiorze stanowi balans dla bogatej w kwiatowe nasadzenia całości. Widzę z wdziękiem wkomponowane arcydzięgle, piękną purpurę drobnych bylin, dziewannę (?) w łososiowej tonacji... całość podoba mi się szalenie - jest bardzo elegancka i reprezentacyjna!

Bardzo dziękuję za kolejny rok Twojej prezentacji, Kasik...
Mam nadzieję, że nie zarzucisz tej tradycji - dla mnie jest bardzo cenna!

A z innej beczki - czy Ty widzisz, jaki busz i gąszcz masz w ogrodzie?
Niesamowicie dojrzało to Twoje cudeńko :hearts:

Czytam, że znowu wybierasz się na 'tamtą' stronę Wawy... mam nadzieję, że podczas pobytu, nie zapomnisz o dawnej koleżance - zapraszam gorąco.

Buziaki,
A
Temat został zablokowany.

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 19:29 #482100

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Robaczek wrote:
Monia to elaboraty pisze dzielnie pół nocy, a ja się włóczę po świecie żeby gości czymś zainteresować :flower1: A niektórym i tak wystarczy pelaśka.. :wink4: ]

Czegóż się nie zrobi dla sławy :rotfl1:

Jak pogoda w sercu EU.. U nas wiatr głowę prawie urywa, paskudnie jest!
Temat został zablokowany.

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 20:10 #482111

  • Makówka
  • Makówka's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Otrzymane dziękuję: 1
Robaczku
Muszę napisać bo nie wiesz o tym, (bo skąd masz wiedzieć) :sick: , że jestem u Ciebie prawie codziennie. Twoje historyczne wątki przeczytałam i przejrzałam kilka razy. Kiedy mam zimową chandrę to Twoje piękne zdjęcia wyciągają mnie z niej. śledzę Twoje relacje z Chelsea od 2014 roku. Na te ostatnie czekałam z utęsknieniem, bo nikt tak jak Ty ich nie pokazuje i w taki wyjatkowy sposób nie opisuje. :thanks:

Wreszcie, dzięki Tobie wiem, że mam Charlesa Austina bo to u mnie, na moim wątku napisałaś :)
Nie wyobrażam sobie abym nie mogła Cię czytać i oglądać Twojego pięknego ogrodu. Jesteś moim różanym i bylinowym Guru, i robisz najpiękniejsze na świecie zdjęcia różom dlatego proszę Cię, wręcz apeluję !!! Nie uciekaj z tego miejsca, nie zamykaj mi Twojego okienka, okienka na Wielkie ogrodnictwo :thanks:
serdecznie pozdrawiam i mocno ściskam
Kasia - Makkasia z Makowa z innego zaprzyjaźnionego form :hug:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Aguniada

Ogródek Robaczka 17 Cze 2016 20:40 #482123

  • sierika
  • sierika's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Natury nie oszukasz,czyli moje dojrzewanie do eko
  • Posty: 4102
  • Otrzymane dziękuję: 4952
Kasia, włożyłaś kij w mrowisko, lawina wypowiedzi.... :rotfl1:
Wiesz dobrze, że jest sporo osób, które nie tylko zagladają ale po prostu kochają Twój ogród :hearts:, śledzą Twoje relacje ze świata, niejedenokrotnie dziekowałam Ci za to, że dzielisz sie z tymi, którzy nie mogą pojechać na Chelsea..
Atmosfera w Oazie, sprawa bardzo przykra... pamiętajmy jednak, że w najlepszym towarzystwie wcześniej czy później pojawia sie ktoś, złośliwy wirus, kto zamiesza, sprowokuje. Życie dowodzi, że przenoszenie się z jednego na drugie forum nie wyklucza powtórki po jakimś czasie, decyzja należy do nas....
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ave, zanetatacz, Kasionek


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.937 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum