TEMAT: Jaśkowa Polana - zaprasza

Jaśkowa Polana - zaprasza 18 Lip 2014 23:31 #284437

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Romciu- dawno mnie nie było..a tu taka bajka mnie o mało co ominęła.. Relacja Dorci świetna!!!
Ogród Twój mieni się kolorami tęczy- lilie, tawuły, hosty..i tyle motyli :woohoo: Pięknie u Ciebie- z każdym zdjęciem odkrywam Twój ogród na nowo :dance:

Ściskam serdecznie i mam nadzieję, że remontowe perypetie już za Tobą..? Jak schody- udało się wyprowadzić bardziej przyjazne zejście..?
Jak się czuje Mama?

Pozdrawiam :hug:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Jaśkowa Polana - zaprasza 18 Lip 2014 23:50 #284444

  • sierika
  • sierika's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Natury nie oszukasz,czyli moje dojrzewanie do eko
  • Posty: 4102
  • Otrzymane dziękuję: 4952
Roma, pieknieje otoczenie z Twoją pomocą........zbyt skromna jesteś ale oko dwunastolatki ukazuje czar Jaśkowej.......a dzieci nie kłamią.....czyz nie ?
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 19 Lip 2014 20:44 #284558

  • Roma
  • Roma's Avatar
Haniu-Agatka już nic nie pstryknie bo właśnie dzisiaj wyjechała do domu :cry3: Dzisiaj również po miesięcznym pobycie opuścił Jaśkową nasz najmłodszy wnuczek i bardzo mi smutuo z ego powodu :cry2: :cry2: ale na szczęście już w poniedziałek znowu będzie słychać głosy dzieci.Dzisiaj upajamy się ciszą i zapachem gnojówki z pokrzyw :rotfl1: :rotfl1: Neskę przypomnę koleżeństwu jutro a dzisiaj swoje pięć minut będą miały bernusie które zaliczyły dzisiaj wizytę groomera czyli właścicielki Bianusi.Fotki będą w zwierzakach :)
Co zaś tyczy się remontu to lepiej nic nie mówić bo jakiś zawał albo wylew może mi się przydarzyć :evil: podobno montaż schodów w poniedziałek wieczorem(zobaczymy :teach: )
Violu-jesteś bardzo miła,takie słowa to balsam na moje zniszczone ręce :hug:
Monisiu-niestety remontów ciąg dalszy :jeez: ale lizę,że w przyszłym tygodniu wreszcie je zakończymy :)
Jak tylko zmontujemy schody to fotek nie omieszkam wstawić :) Mama jakoś się trzyma,już na stałe przeniosła się do mojej młodszej siostry.Dzięki temu mam spokojną głowę,że nic złego jej się nie stanie.
Ewciu-nasza Jaśkowa pięknieje ale bardziej z pomocą "najeźdźców" niż moją :P
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 19 Lip 2014 22:31 #284598

  • futrzasta
  • futrzasta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1752
  • Otrzymane dziękuję: 603
Romo, Agatka ma fantastyczne oko fotografa. Pięknie ujęła Jaśkową... te motylki i ten kocur pod różami... :bravo:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma

Jaśkowa Polana - zaprasza 19 Lip 2014 23:42 #284616

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Romciu- radośc przebija się z Twojego postu.. Łączę się w bólu remontowym- my w zasadzie mieszkamy na budowie, tylko chwilowo nic się nie dzieje.. Wstawianie drzwi wew to drobnostka, kostkę na podjeździe też łatwo przetrwamy.. ale czeka nas jeszcze układanie podłóg w pokojach na piętrze- oj to będzie uciążliwe. Na szczęście na razie nas na to nie stać, więc się nie martwię :happy3:

Pozdrawiam i cieszę się, że Mama pod troskliwą opieką Siostry- możesz dzięki temu być spokojna :hug: Trzymam też kciuki za stolarza od schodów ;)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma

Jaśkowa Polana - zaprasza 20 Lip 2014 20:48 #284822

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Romcia, czy pocieszy Cię fakt, że do mnie dopiero jutro zawitają fachofcy i rozpocznie się remont :evil: ? Zazdroszczę Ci, że Twój już na ukończeniu :huh:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 21 Lip 2014 09:36 #284945

  • XYZ
  • XYZ's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Błądzę we mgle...
  • Posty: 3740
  • Otrzymane dziękuję: 7401
Zdjęcia z motylami rewelacyjne, fotorelacja z "wiedźmą" niezwykle udana :rotfl1:
Na remonty najbardziej narzekają ludzie, którzy nie potrafią czekać, którzy chcą mieć już i teraz pięknie, a najlepiej doskonale :rotfl1: Łatwiej mają Ci, którzy nie spieszą się, którzy potrafią wytłumaczyć sobie, że plac budowy/remontu nie jest polem bitwy, tylko polem tworzenia. Spokojnie będę remontowała siedlisko, będę przekształcała otoczenie w ogród. Do emerytury mam czas, a dzięki Tuskowi nawet więcej czasu niż myślałam..
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 22 Lip 2014 22:08 #285397

  • Roma
  • Roma's Avatar
Agnieszko-bo Agatka to kociara jest i dlatego wszędzie dojrzy kota :)
Monia-na nic zdały się kciuki,schody spaprane :jeez: :evil:
Martuś-jeszcze wczoraj to może i by mnie pocieszyło ale dzisiaj to już chyba nic nie jest w stanie poprawić mi podłego samopoczucia,no może jaka flaszka? :think:
Dorka-ja już jestem cierpliwa ale ten mini remont trwa już dobre dwa miesiące.
Aktualne wiadomości z placu boju
Bojler do wody wymieniony i nawet działa :P schody spaprane,do wymiany :evil: :evil: i tym sposobem nabawię się chyba jakiejś depresji.Dobrze ,że specjalista od tych spraw jest na miejscu :P
Jutro aby odreagować będzie dzień ogrodowy.Posadzone zostaną roślinki które przywędrowały na Jaśkową wraz z Edytką :flower2:
Fotorelacja w planach :screem:
Ostatnio zmieniany: 22 Lip 2014 22:11 przez Roma.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 22 Lip 2014 22:19 #285404

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Roma :hug: , tyle czekania na schody i porażka :ohmy: , rozumiem Cię, chyba by mnie szlag trafił :jeez: . Szkoda, że mnie tam nie ma, potowarzyszyłabym Ci przy tej flaszce :drink1:
Oczekuję zatem relacji ogrodowych :woohoo:
A w ogóle to chciałam zwrócić uwagę, że w tym roku prawie nic o różach nie ma :happy-old: , a przecież pojawiły się nowe od zeszłego sezonu. Proszę mi tu zdać relację i oderwać myśli od trudnych tematów ;)
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 22 Lip 2014 22:23 #285406

  • Ma Gorzatka
  • Ma Gorzatka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 894
  • Otrzymane dziękuję: 497
Romanko - przyjdzie czas i na schody, bądź dzielna :kiss3: Ze wszystkimi remontami tak jest, że pod koniec człowiek nie wie, jak to w ogóle wytrzymał!
W reportażu Dorci zauważyłam jeszcze czarodziejskiego kota, który dopiero co zeskoczył z ramienia Wiedźmy i pomyka przez rabatkę :)
Hortensja - cudo!
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 22 Lip 2014 22:51 #285427

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
No to kiszka Psze Pani z tymi schodami :evil: . A wiadomo chociaż na kiedy poprawi? :think:


Romka, narwij ogórków ;). Edyta musi "chrzest" na Jaśkowej zaliczyć ;).
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Lip 2014 01:28 #285464

  • Roma
  • Roma's Avatar
Tak wyglądają moje schody :jeez:

1-DSCF0002-001_2014-07-23.JPG

Martuś-fakt,róże jakoś w tym roku po macoszemu potraktowane.Postaram się to naprawić :P chyba jutro będą zrywane ogórki.Szkoda,że tak daleko mieszkasz :(
Dorcia-jak dobrze pójdzie to może w sobotę.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Lip 2014 08:42 #285500

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Roma, ja wiem, że to głupio trochę, bo dla Ciebie to kłopot i stres ogromny, ale po prostu wybuchłam śmiechem jak zobaczyłam Wasze schody :oops: . W zyciu bym się nie spodziewała, że tak absurdalnie można rozwiązać sprawę :dazed:
A czy Edytka to z Garwolina? Jakbym wiedziała, to wcisnęłabym jej tego wykopanego rodka dla Ciebie ;) , wciąż nie mam pomysłu jak go przeteleportować do Ciebie :jeez: , oraz dwa pozostałe, które jeszcze w gruncie ;)
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Lip 2014 09:07 #285513

  • Roma
  • Roma's Avatar
Marto-to co widzisz to jest druga część schodów i dlatego to tak dziwnie wygląda,część pierwsza poszła do poprawki.Ten zabieg ma być na wysokości parapetu,lekko ponad tym śladem po kablu a wyszedł o 20 cm za wysoko i teraz trzeba odjąć jeden stopień i od nowa rozrysować tę część.Wcale Ci się nie dziwię,że wybuchnęłaś śmiechem.
Tak to ta gaduła z Garwolina :P dzisiaj prawie do 2:00 siedziałyśmy i paplałyśmy i to bez środków rozwiązujących języki :drink1:
ale już od dzisiaj zabieramy się za sadzenie roślin które przywędrowały wraz z wczasowiczami a jest tego całkiem sporo :)
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Lip 2014 10:03 #285531

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Roma wrote:
schody spaprane,do wymiany :evil: :evil: i tym sposobem nabawię się chyba jakiejś depresji.Dobrze ,że specjalista od tych spraw jest na miejscu :P

Specjalistę od schodów sterroryzować Dinusiem :rotfl1: - rozebrać do naga i przegonić po okolicznych pokrzywach(a może ten fachowiec schodowy ,,coś'' pali) :think: .

Tak czy siak Romcia , bardzo współczuję-przypomina mi się moje budowanie z M. z przed pięciu lat :placze: :angry: :sick: .
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Lip 2014 10:32 #285538

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Romciu współczuję kłopotów ze schodami, remonty same w sobie są bardzo uciążliwe, a jeszcze takie, które przebiegają w poważnymi niedoróbkami i problemami, to już w ogóle spędzają sen z powiek.... Mam nadzieję, że po poprawie będzie już wszystko dobrze :kiss3:
Ogród bujny i piękny :hearts:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 23 Lip 2014 11:06 #285550

  • Ma Gorzatka
  • Ma Gorzatka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 894
  • Otrzymane dziękuję: 497
Romanko - ale te schody, gdyby nie były schrzanione konstrukcyjnie, to bardzo piękne są. Ja marzę o takich schodach i kiedyś na pewno będę je miała, właśnie takie, jak Twoje.
R. ma zamiar zrobić je sam z drewna, odzyskanego w trakcie rozbiórki jednej ze ścian w domu. Wielkie bale leżą sobie pod zadaszeniem i trzeba je przeciąć na krótsze kawałki, a potem zawieźć do stolarza, który zrobi z tego deski. Resztę - sam.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana - zaprasza 25 Lip 2014 19:09 #286356

  • Roma
  • Roma's Avatar
Paweł- uwierz mi na słowo,że to naprawdę bardzo dobry fachowiec.Przedobrzył facet, zapominając o belce nad schodami.Wczorj zabrął wszystko i będzie robił schody od nowa.
Aguś-ja już nawet się nie wkurzam i nucę sobie "a mnie wsio rawno,a mnie wsio rawno :P )
Gosiu-dobrze robić schody to naprawdę wyższa filozofia,znam majstra od lat i podobna wpadka zdarzyła mu się 10 lat temu.Mam do niego bardzo duże zaufanie i wiem,że to wypadek przy pracy.
Sprawozdanie z działalności gości :P
Edytka nie pozwala mi zbytnio rozpaczać z powodu braku schodów ;) dba o to abym jak najmniej czasu spędzała w domu. Sadzenie,przesadzanie,podlewanie i degustacje napoi z ogórkiem :P

1-DSCF0005-001_2014-07-25.JPG


2-DSCF0006-001_2014-07-25.JPG

Na szczęście od wczoraj zainteresowanie częściowo przeniosło się na konie a ja mogę zajrzeć na Oazę :devil1: :devil1:
3-DSCF0007-001_2014-07-25.JPG
Ostatnio zmieniany: 25 Lip 2014 19:19 przez Roma.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.709 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum