TEMAT: Ogródek Gosi

Ogródek Gosi 18 Gru 2014 02:04 #321478

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Gosiu- Ciebie też zmogła choroba..?
Kochana- wracaj szybko do zdrowia (co oczywiście nie oznacza, żeby zwolnienie było krótkie- poleniuchuj sobie nieco :P ).
Mam nadzieję, że to jedynie drobne przeziębienie Cię dopadło- pogoda zdradliwa, a i stresów miałaś tyle w ostatnich miesiącach, że na pewno ejsteś troszkę osłabiona..
Mam nadzieję, że szybko staniesz na nogi, wyzdrowiejesz a wolne dni pozwolą złapac jakże Tobie potrzebny oddech!!
:hug:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Ogródek Gosi 18 Gru 2014 07:38 #321483

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Wypatrzyłam u Ciebie fioletowy brateczek .Wiesz ,ze ja go kiedyś 150 lat temu dostałam jako gratis z jakąś przesyłką .Do tej pory wysiewa się w różnych miejscach ,ale się go nie pozbywam .On nawet znosi lekki mróz i wyłazi spod śniegu kwitnący .Taki sympatyczny akcencik .Gosiu moje kciuki wciąż w pogotowiu :hug:
Temat został zablokowany.

Ogródek Gosi 18 Gru 2014 20:12 #321590

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Maju, niestety trochę się rozchorowałam, ale na razie nie chcę o tym mówić. Czekam na wyniki.
Na święta za bardzo się nie szykuję. Nie mogę sprzątać, chyba wezme się za robienie ozdób :)

Monia, :hug:
Na razie czekam na wyniki.
Do pracy wracam po świętach. Chcieli mi dać więcej zwolnienia, ale ja jestem głupia i nie wzięłam. Trochę boję się o pracę. Ten rok był dla mnie bardzo trudny pod wieloma względami.Ale czy czekam na kolejny? Obawiam się go. No, ale nie ma co biadolić. Trzeba żyć chwilą. Najbardziej mi smutno, że jutro nie będę na wigilii pracowniczej. To będzie ostatnia wigilia w takim składzie, od nowego roku wszystko się zmienia.
Poza tym jestem w dobrej kondycji. Muszę tylko uważać i nie dźwigać. Humor powrócił kiedy nareszcie się wyspałam, bo przez ostatnie tygodnie miałam bardzo duże kłopoty ze spaniem. Za bardzo przezywałam wszystko.
Już powoli zaczynam zabierać się za bombkii inne ozdoby. To znaczy, że wracam do żywych ;)

Ewuniu
, :kiss3:
uwielbiam te brateczki. Dostałam je od sąsiadki parę lat temu i cały czas są.
A tu drugi ulubiony kwiatek. Niezapominajka

022.jpg



024.jpg


027.jpg


028.jpg


032.jpg


037.jpg


038.jpg
Załączniki:
Temat został zablokowany.

Ogródek Gosi 18 Gru 2014 20:48 #321604

  • Krzysia
  • Krzysia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1466
  • Otrzymane dziękuję: 1569
Bratki polne i niezapominajki to niezawodne wiosenne kwiatuszki, niepozorne a sprawiają tyle radości, a kiedy jest ich dużo tworzą barwną plamę :flower2:

Gosiu :hug: dbaj o siebie, niedługo wiosna, potrzebne będą siły by kopać, siać, pielić.... i pomniejszać trawniki :)
...Bo marzenia się spełniają tylko tym, którzy je mają...

Próbuję spełnić jedno z nich
Temat został zablokowany.

Ogródek Gosi 18 Gru 2014 22:41 #321642

  • Edyta
  • Edyta's Avatar
Gosiu, smutne wieści na temat Twojego zdrowia :ohmy: . Oby żadne obawy się nie potwierdziły. Wracaj nam szybko do zdrowia :hug: .
Temat został zablokowany.

Ogródek Gosi 18 Gru 2014 22:50 #321645

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Krzysiu, bardzo lubię jednoroczne roslinki. Mam ich sporo u siebie.
Pozwalam się im wysiewać gdzie chca. Jak mi nie pasuje miejsce, to przesadzam, albo rozdaję.
Myslę, że do wiosny wszystko się bedzie dobrze. Musze przecież jeszcze zrobić przedni trawnik ;)

Edytko, :kiss3:
Temat został zablokowany.

Ogródek Gosi 19 Gru 2014 08:01 #321669

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Gosieńka, myślałam ostatnio o tobie, że tak zamilkłaś :kiss3:
mam nadzieję, ze ze zdrowiem wszystko wkrótce wróci do normy. Niestety stresy, a tych ostatnio miałaś sporo, negatywnie odbijają sie na naszych organizmach :( Wykorzystaj zwolnienie i odpoczywaj :hug:
Miłego :kiss3:
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***
Ostatnio zmieniany: 19 Gru 2014 08:01 przez dodad.
Temat został zablokowany.

Ogródek Gosi 19 Gru 2014 14:23 #321694

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Witaj Gosiu :flower1: życzę szybkiego powrotu do zdrowia , też mam problem ze spaniem :jeez: , ta pogoda nie wpływa dobrze na samopoczucie .

Zdjecia śliczne , a iryski też takie mam :supr3:
Temat został zablokowany.

Ogródek Gosi 19 Gru 2014 20:16 #321748

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Dorotko, na razie czekam. Będzie dobrze. Najgorsze jest to, że wszystko dzieje się na raz. Naprawdę odpoczywam, ale wydaje mi się, że czas leci za szybko. Już jutro sobota. Fajnie, że mam jezcze tydzień, ale to święta, mimo, że nie mogę się nadwyrężać, to i tak muszę coś do jedzenia przygotować. A ja bym chciała totalnego lenistwa

Geniu, ja mam takie problemy od kiedy urodził się moj syn. Spałam tylko po 4-5 godzin i to z przerwami przez 3 lata. Teraz syn spi rewelacyjnie, a mnie zostały problemy. Jak tylko się denerwuję odbija ię to na snie. W dodatku pies i m. nie pomagają. :dry:
Temat został zablokowany.

Ogródek Gosi 19 Gru 2014 20:22 #321752

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Gosiu, dobry wieczór...
Wyluzuj, włącz sobie LP3, odstresuj się.
Ja mam tak samo w przypadkach silnego napięcia... zasypiam co prawda szybko (ale późno), natomiast budzę się o 4ej i koniec ze spaniem.
Teraz mam trochę spokoju, więc dosypiam do budzika... chciałabym się kiedyś wyspać na zapas...
Temat został zablokowany.

Ogródek Gosi 20 Gru 2014 21:14 #321888

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Gosiu, jakie wieści ze zdrówkiem? Stres jest bardzo podstępny, staraj się wyluzować, jak radzi Aga. Nawet jeśli na Święta nie wszystko będzie zrobione, to nic się nie stanie, a Ty odpoczniesz. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Temat został zablokowany.

Ogródek Gosi 20 Gru 2014 21:34 #321889

  • olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Posty: 4286
  • Otrzymane dziękuję: 2960
Zdrowia życzę i spokojnej nocy pełnej kolorowych, miłych snów. Ja też ostatnio mam problem nocą :( budzę się w środku spania i leżę bezsennie :angry: Mam nadzieję, że pobyt w domu na zwolnieniu zregeneruje Twój organizm :hug:
Miłego świętowania i dobrego następnego roku :kiss3:
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]
Temat został zablokowany.

Ogródek Gosi 21 Gru 2014 17:14 #321986

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Gosiaczku, dużo, dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności z okazji świat Bożego Narodzenia :)
Temat został zablokowany.

Ogródek Gosi 22 Gru 2014 19:34 #322214

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Aga, Iwonko, Marysiu,czy to jest syndrom naszych czasów?
Czy to wiek?
Niestety nie tylko zdrowie przysparza mi stresu. Nie odpoczywam na zwolnieniu. Cały czas coś się wokół mnie się dzieje niedobrego, nie akurat mnie, ale mnie dotyka. Bardzo chciałabym, żeby ten rok się już skończył, bo mam nadzieję, że w przyszłym będzie lepiej.
Nawet nie czekam na święta. Trochę się ich boję, co przyniosą.
A powrotu do pracy to boję się jeszcze bardziej. Za dobrze mi w domu, mimo złośliwości losu.
Bardzo Wam dziękuję, za takie wpisy.
Bardzo mnie podnoszą na duchu. Nie czuję się sama, bo wiem, że mogę na Was liczyć :hug:

Ewuniu, mój dobry duszku :kiss3:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka

Ogródek Gosi 22 Gru 2014 22:19 #322255

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Podobnie odbieram ten rok.. Niewiele chwil spokoju.. ciągle coś się dzieje i zazwyczaj niemiłego.. Mam dosyć tego roku i z nadzieją wyglądam Nowego..

Gosieńko- mimo wszystko wypoczywaj z dala od stresującej pracy.. :kiss3:
Temat został zablokowany.

Ogródek Gosi 22 Gru 2014 23:07 #322277

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Monia, :kiss3: praca nade mną wisi jak miecz. Codziennie do mnie dzwonią, rozwiązuje problemy.
Bo do tej pory tylko ja się rożnymi rzeczami zajmowałam.
Dobrze, że przynajmniej parę dni bedzie bez telefonów.
Temat został zablokowany.

Ogródek Gosi 23 Gru 2014 18:15 #322357

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Gosiu- życzę radosnych, wesołych ale przede wszystkim - spokojnych Świąt! Abyś naładowała akumulatory w te Świąteczne dni- życzę, aby były pełne wyciszenia, spokoju ducha i wypełnione uśmiechem :hug:
Temat został zablokowany.

Ogródek Gosi 23 Gru 2014 18:43 #322366

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Gosiu, życzę Ci spokoju na święta, bez telefonów z pracy, bez stresów, w rodzinnej atmosferze, z kubkiem gorącej herbatki, kęsem sernika i zapachem choinki. Pogody ducha :kiss3:
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.592 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum