TEMAT: MINI MINI

MINI MINI 12 Cze 2014 08:26 #271671

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Czas rółzany wszędzie chyba już jest :hearts:
Eden coraz bardziej mi się poddoba ,cudna jest,ale nie mam kurcze już miejsca :(


Zielone okna z estimeble.pl

MINI MINI 12 Cze 2014 09:40 #271703

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Aniu, no wszystkiego nie mozna miec a nawet raczej lepiej mniej niz wiecej, zeby czas na lenistwo byl ;) Ja troche przesadzilam i zaczelam dobijac do setki roz ale roboty mialam tyle, ze puknelam sie w "czolko" i zredukowalam stan posiadania na bardziej przejrzysty ;) I nie chce powiedziec, ze nie bede kupowac nic nowego - nie, nie - tylko ze nie bede "dokupowac" a bardziej "wymieniac" ;)

Chcialam pokazac mojego zeszlorocznego Paula F. - powojnik Terminator, ktorego zaczynam sie bac :happy3: Posadzilam go przy jalowcu kolo tarasu, tak zeby mogl sobie rosnac w jedna i druga strone na ogrodzeniu a przede wszystkim zalezalo mi na tym, zeby polaczyl sie z roza ktora pnaca ktora kwitnie tylko raz a ktora mam na ogrodzeniu. Paul opanowuje mi iglaka


A teraz zakwitl - ogrodzenie z jednej strony (z roza)


I z drugiej

MINI MINI 12 Cze 2014 09:46 #271706

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Ale jak zabrało ciepło :supr: Tak po prostu :jeez:
A ja już zapomniałam jak się ubierać w te chłodniejsze dni :silly:
To co teraz mam spakować do Sulejowa :think:
Piszę i piszę ostrzeżenia przed tym clemkiem gdzie się da :rotfl1: Potworzasty jeden, co :funnyface:
Zarośnie i tę różyczkę i jałoca całego, jak mu tylko popuścisz :funnyface:
Ja to rwę go jak chwasta czasami, zupełnie bez narzędzi :happy3:

MINI MINI 12 Cze 2014 20:38 #271881

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Julek, a kobyłki posadziłaś w tym roku? :lol:
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka

MINI MINI 13 Cze 2014 20:27 #272283

  • AgaNet
  • AgaNet's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 60
  • Otrzymane dziękuję: 19
Julek, prawdziwe rózane szaleństwo teraz u ciebie :supr3: A Eden.... tfuu... tfuuu... no cudny :hearts:
Mojego postaram się jesienia gdzieś przesadzić. Gdzies - jak znajdę miejsce :happy3: On chyba wybitnie kocha słońce.
Przeróbki fajne :bravo:
Agata
Ostatnio zmieniany: 13 Cze 2014 20:28 przez AgaNet.

MINI MINI 14 Cze 2014 16:25 #272547

  • magenta
  • magenta's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 52
  • Otrzymane dziękuję: 15
Julka, u nas wszystko w porządku, młody jak to młody, goi się jak na psie :)
Ależ u ciebie różanka! Szalone różane Mini Mini :bravo: A jak się mają piano? Bo to moje ulubienice były i obiekt zazdrości! :evil:

MINI MINI 14 Cze 2014 16:28 #272549

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Kasiek dobrze, ze mi przypomnialas :kiss3: posadzilam sobie jedna i rosnie do tej pory w kubku po jogurcie a kubek stoi sobie w donicy na tarasie :happy3: Mikre to to, bo rozwinac skrzydel nie moglo ale cos z niej jeszcze bedzie.
Aga tak, tak, Eden wybitnie kocha slonce i bez tego marnie kwitnie niestety.
Kasia, Charming Piano wlasnie zakwitl mi w donicy - fota pozniej. Happy Piano, bedzie kwitla duzo pozniej, bo przenosilam ja jak juz dobrze ruszyla na wiosne - no to mi sie troche zbiesila i stanela z rosnieciem a Pink Piano dopiero ma paki ale cos mizerny jest, chociaz najlepsza sadzonka byla.

Ale u mnie burza przechodzi, taka ze wszystkimi szykanami :woohoo:

Schneewittchien


White Cover - och jak lubie ta rozyczke. Kasia mi dokupila do mojej jednej jeszcze dwie, pozniej mialam dokupic jeszcze ale Ewa juz nie miala ale sie zastanawiam czy jednak jeszcze ich nie powtakac w biala rabate. Chociaz tam gdzie niby pusto, to biale Lilie niby sa - tylko cos kiepsko mi wylaza.






To biale duze, to Gletscherfee - dzisiaj zrobilam Foto, to pozniej pokaze


Leos


Wkurzajaca siostrzyczka Elizabetka - dobrze ze zaczela sztywne pedy wypuszczac, bo bym ja sama popedzila :devil1:
Ostatnio zmieniany: 14 Cze 2014 16:34 przez Julka.

MINI MINI 15 Cze 2014 11:36 #272836

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Nareszcie slonecznie u mnie :hearts:
I tak przekornie na zachete dla Kasiek - biala rabatka w MINI


Tu jest wlasnie Lovely Fairy - ktora wpadla jako niby 5 Swany i jakos tak zostala


Gletscherfee




Paul F. i Direktor Benschop




Ledreborg




White Cover


Biale Pelaski do kompletu
Za tę wiadomość podziękował(a): Robaczek

MINI MINI 15 Cze 2014 11:53 #272839

  • Daisy
  • Daisy's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 168
  • Otrzymane dziękuję: 122
100 róż w mini mini?! :woohoo: Gdzie Ty to zmieściłaś Julka?
Piękne te Twoje różyce, Eden cudnie Ci kwitnie :) Moja w cieniu,dopiero po 3 latach zaczęła rosnąć.

Powojnik to jakiś mutant :woohoo: Ogromnie się rozrósł, no i pięknie komponuje się z różą :)

Będziesz wymieniać róże? Jakie na jakie?

MINI MINI 15 Cze 2014 11:56 #272841

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
:bye:
!00 róz to juz piękna kolekcja :woohoo: :bravo: :bravo:
Ale i miejsca dla mnich trzeba mieć sporo.Ja mam mało( 30) ,ale chyba tak zostanie ;)

MINI MINI 15 Cze 2014 12:50 #272849

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Dziewuszki, juz nie mam 100-tu - w zeszlym sezonie zrobilam sobie przysluge i wydalam wszystkie roze ktore wlasciwie to - nie wiem dlaczego kupilam :happy3: Tak naprzyklad bylo z Angielkami - wiedzialam od poczatku, ze Angielki mi nie leza a pomimo tego kupowalam, bo moze jednak jakos to bedzie a pozniej strzelilam sie w glowe, bo pomyslalam, ze zajmuje sobie miejsce z ktorym u mnie naprawde krucho na cos co mnie kompletnie nie cieszy - no i tak sie potoczylo .... Zostalo pare ale z takich mniejszych rozmiarowo, to one moga sobie zostac.
A co do miejsca, to u mnie prawie nic innego nie rosnie - podstawa MINI sa roze - tak ze jakos to sie miesci.
Wymieniac bede chyba Mme Isaac Pereire na Ghita R. - mam przy wiklinowej macie posadzone od 2011 r 4 sztuki i od poczatku co rocznie zapadaja mi na maczniaka. Wiem ze ta roza maczniaka ma "w genach" i jej to nie przeszkadza, do tego nie zaraza innych rosnacych obok ale gdybym wiedziala to przed zakupem, to bym sie dwa razy zastanowila. Myslalam, ze z czasem bedzie tego mniej, tym bardziej, ze ta rabata jest przewiewna ale niestety np w tym roku przez to, ze bylo mokro choruje mi od poczatku sezonu. Juz wnerwia mnie jak Kolo niej przechodze :angry:

Takie ladne krzaczorki juz tam z tylu porosly ale trudno, co roku sobie obiecuje, ze cos z tym zrobie i co roku odkladam - moze w tym roku dam sobie wkoncu kopa


Kolo maty z boku po prawej stronie rosnie ND i idzie sobie tz ma isc gora - roza sadzona byla w 2011r i tylko mi rosla. To jest jej pierwsze kwitnienie u mnie.... cierpliwosc trzeba miec




Ostatnio zmieniany: 15 Cze 2014 13:15 przez Julka.

MINI MINI 15 Cze 2014 22:39 #273143

  • AgaNet
  • AgaNet's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 60
  • Otrzymane dziękuję: 19
Pięknie i różanie w mini :hearts: ND cudownie wygląda :bravo:
Wiedziałam że masz duzo róz u siebie, ale że w zeszłym sezonie dobiłaś setki to sobie jakoś sprawy nie zdawałam :happy3:
No i dzieki za info co do Edena - hmmm... czyli po prostu ta róza nie nadaje się do krainy deszczowców... :cry3: ... psychicznie nie jestem gotowa na jej eksmisję, ale rozum podpowiada ze nie ma co trzymac takiego badyla :pinch:
Może jeszcze przesadzę :garden1:
Agata

MINI MINI 16 Cze 2014 21:02 #273438

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
U Ciebie też moja ulubiona ND już kwitnie :woohoo: Moja każe na siebie czekać, co niecierpliwie czynię i co jakiś czas do niej zaglądam, czy to już :rotfl1:
Szkoda tych wielkich krzaków, ale może coś pnącego w zamian? B)
Mnie przydałby się właśnie Paul Farges, a dotąd nie mam. Pewnie już czas rozejrzeć się konkretnie :) W przeciwieństwie do Mini mam sporo przestrzeni do zarośnięcia ;)

MINI MINI 20 Cze 2014 10:17 #274802

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Julrk, biała rabatka wyglada cudnie. Moja dojrzewa w głowie :lev:
ND szaleje, warto było czekać :dance:
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka

MINI MINI 20 Cze 2014 13:10 #274842

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Juleczko, uwielbiam białe róże, a Twoje są wyjątkowo piękne!
100 róż :eek3: Ja mam większy ogród, ale dużo, dużo mniej róż, a z białych tylko Chopina :flower2:
Chyba muszę to zmienić?
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019

MINI MINI 21 Cze 2014 00:30 #275101

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Jula cudnie wygląda Twoje różane mini :P Te biele są takie delikatne i szlachetne, ślicznie wyglądają w połączeniu z różowościami :P
Obszar niewielki w róż cała masa

MINI MINI 21 Cze 2014 12:34 #275246

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Piękne róże :hearts:
Eden coraz bardziej nie kusi,ciekawe czy się oprę ,czy będę jej szukać na jesień ?? ;) :hammer:

MINI MINI 21 Cze 2014 21:50 #275474

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Tyle czekałaś na ND?
Chyba teraz zostawisz? Ona ma takie cudowne kwaity.
Fakt, że śmieciuch, ale to chyba nie przeszkadza?
Ja jej nie mam, ale podziwiam u innych


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.331 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum