TEMAT: Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 29 Lis 2015 19:42 #416142

  • sierika
  • sierika's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Natury nie oszukasz,czyli moje dojrzewanie do eko
  • Posty: 4102
  • Otrzymane dziękuję: 4952
Łączę się z Siberką w ocenie.......świetny zakątek :bravo: .
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): sd-a, chester633


Zielone okna z estimeble.pl

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 29 Lis 2015 20:53 #416160

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Jak szybko ciałka nabrały berberysy w żywopłotku..i kształt świetny wymyśliłeś :woohoo:

Czy jego obecność wpłynęła na trasy biegu Kokosa..czy przeskakuje i robi co chce :silly: ?
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 29 Lis 2015 22:03 #416194

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Dziękuję za zdjęcie przyciętej brzozy i wszystkie porady. :) Jestem już całkowicie wyedukowana. ;)
Teraz czekam na dalszy ciąg takich-tamów z przepięknego i kolorowego ogrodu. I futrzaki też niech się pojawiają. Wiesz jak je uwielbiamy. :hearts:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 29 Lis 2015 22:58 #416215

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
A mnie się podobają takie tam
Jeszcze muszę przedyskutować kwestię derenia z m., nie wiem, czy nie ma on innego pomysłu na tę okolicę
Ale mnie tak podobają się te niby kwiatki i potem owoce, że chyba się znowu uprę
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 30 Lis 2015 13:00 #416287

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Witam Szanowne grono czytaczy i skrytoczytaczy..... :devil1: :wink4: ,zima odwołana i cyrkulacja znad Atlantyku zimy nie prognozuje - no cóż świat się zmienia i nasze ogrody wraz z nim.......jestem ciekaw kiedy w szkółkach zamiast jabłonek, porzeczek czy wiśni pojawią się szeroko rozumiane cytrusy....... :think: .......oby nie :unsure: .
Chciałem podgonić wiosenne prace 2016 a tu figa :crazy: :rotfl1: , pogodowa przeplatanka słońce i deszcz a o wiaterku nie wspomnę :devil1: - tylko Kokos z Azją szczęśliwi bo od kilku dni w tę i z powrotem krążą ciężarówki .......trzeba ganiać intruza..... :rotfl1: :blink: :whistle: :pinch: przynajmniej Kokos wybiegany do bólu......wieczorem pada i jest ,,trupek'' :rotfl1: :devil1: :teach: .


Haniu Kochana.... :teach: Twoje psiska na pewno się doszlifują.......a co sobie myślisz :think: ....pańcia przyprowadziła do domu Kubusia jakiegoś czarnego czworonoga i trzeba będzie się z nim wszystkim dzielić...konewkami, wiórkami, kanapą i michą oraz Panią i Panem :dry: :blink: :devil1: :evil: :bad-idea: :whistle: :pinch: tak, tak......jak Kokos przyjdzie na ,,mizianko'' to Asia w sekundę jest obok i na chama doprasza się pieszczot , przy okazji tratując Kokosa..... :teach: u Was w stadzie pojawił się ,,nowy'' i trzeba walczyć o pozycję w stadzie i przetrwanie.... :paper: biedny Kubuś :rotfl1:

Marta sama wiesz że wszelakie krzewy kochają sekator B) no jest parę wyjątków ale o tych to wszyscy wiedzą..... :blink: :whistle: :pinch: , ja swoje tnę ,,bezlitośnie'' jak prześpisz sezon czy dwa to jakieś ,,badyle'' wyrosną :devil1: Jak się boisz to przy okazji wiosennego szkółkingu zrobimy ciach....ciach....i będzie Pani zadowolona.... :tongue2:

Romualdo Kochana :kiss3: ja szaleję :rotfl1: no proszę.......wiesz że mam 1000 000 wizji na przyszłość a co z tego wyjdzie czas pokaże ( co by sobie w kolano nie strzelić podejmując pochopnie decyzje :devil1: ).Trasa na Jaśkową z ŻW bardzo mi przypadła do gustu.....można ,,podoginać'' i nagar przepalić z kolektorów..... :wink4: tylko muszę się mieć na baczności bo MO czuwa..... :think:

Elu , dwukółki to moja miłość z lat gdy byłem ,,piękny i młody'' :rotfl1: :whistle: podobno na starość mężczyźni jeszcze bardziej ,,głupieją'' :think: ...ale nie wszyscy ...są wyjątki..... :dazed: :rotfl1:
Kamienie to - tufy wapienne - zakupione w składzie z kamieniami i kostką, nabyłem chyba 4 szt. drogie cholera Pani.... :teach:

Kasiu i Qro witajcie w mym skromnym ogródku....M. to pomagała na początku prac ogrodowych a potem ,,powiesiła ciupagę'' i wszystkie prace to Moja zasługa :teach: a jak...- więc idę troszkę w kierunku roślin mniej obsługowych (pesel już mnie muli :devil1: )
orliki przygarnę jak najbardziej a i podzielę się swoimi (Haniu pamiętam-a jak zapomnę to na wiosnę przypomnij... :bad-idea: )na tym Forum nie ,,krzyżują'' za wyrażanie swoich złotych myśli :devil1: :rotfl1: i o d..ie Maryni też można pisać....idż do Moniki Sz. i zobacz jak zaśmiecam jej wątek :devil1: .......najwyżej zemści się przy Ptysiowym spotkaniu.... :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1: Zaglądając tu i tam na Forum, mam muzę dla Qrczaka ........



cdn. :bye:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): hanya, grula

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 30 Lis 2015 13:05 #416289

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Czytałam, że coś rysujesz i zdzierasz ;) , może jakieś szczegóły :lol: ???
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 30 Lis 2015 13:44 #416296

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
ciąg dalszy nastąpił...... :comp:

Iwona takie same zielone Cię ,,kręcą''...... :think: a przecież w twoim ogrodzie dominują kolorki Rh, dalie i reszta wspaniałości....a zauważyłaś Kokosową ścieżkę między płotkami, przy kwitnącej tawule... :devil1: :jeez:

Ewa
fajnie że jesteś ,wszelka ocena mila widziana.... :bravo: można wytykać palcem i dawać dobre rady :hug: :teach:

Moniś Kochana chodzi Ci o ,,wykręcone'' bukszpany przy ścieżce.....bo berberys jest jeden nad tawułą japońską 'Goldmound' :dazed: :dazed: :dazed: Kokos jak jest w amoku :crazy: to zasuwa po ,,trasach'' jak nakręcony........samochód dawno zniknął z pola widzenia a psina nabija kilometry do bólu.... :devil1: :wink4:

Inuś :kiss3: zdjęcia twojej brzozy z miejscami cięcia będą ,,a jak...tylko muszę się trochę wyedukować... :pinch:

Gosiu, kwiatki na moim dereniu nie zawsze są tak obfite jak w tym sezonie...to chyba zasługa ciepłej zimy.....a owoce zawiązują się dość skąpo....... :( ale jak za to się przebarwia :woohoo: rewelacja (tylko musi być ,,normalna jesień)

Martuś widziałem Twój wpis.......zdzierać to chcę darń na kolejną demolkę...muszę wiosną przesadzić róże Nostalgie by były przy samej ścieżce - wiesz jak pachną :hearts: , dać więcej słońca pięciornikom i tym sposobem zyskam miejsce na wiosenne róże..... :dazed: ....do wiosny będą jakieś typy, wracając do papieru to....gryzmole bohomazy nowej rabaty ..Nostalgicznej.... :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:

co by tu zapodać........ :think:

tawuły od zawsze mnie urzekały

SDC14100.jpg


SDC14179-2.jpg


i tradycyjnie ,,tamy'' :funnyface:


SDC14367-2.jpg


SDC14370.jpg


SDC14371.jpg


SDC14444.jpg



cdn..... :bye:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): e-genia, Margo2, rm27, Amlos, Amarant, VERA, hanya, grula

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 30 Lis 2015 13:48 #416297

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Paweł widzę że króluje u Ciebie pełnia lata :thanks: tak jak u mnie , zaraz weselej robi się na duszy :thanks:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 30 Lis 2015 13:50 #416298

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Ta ilość kwiecia wydaje mi się aż nierealna...
Cudnie kwitną Twoje tawuły!
Nie ogroduję w ogóle, na wszystkim założona kłódka, a głównie, to mnie się nie chce...
Podziwiam Twój zapał i energię!
Głaski dla psiejstwa :hearts:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 30 Lis 2015 13:54 #416301

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Geniu witaj, musimy się ratować ,,ogrodowymi kolorami'' w tę szaro-burą aurę..... :hearts:

Aguś widzę że leń Cię dopadł jak w ogrodzie powiesiłaś kłódkę to jedź na mały relaks do Term Mszczonowskich ....ja tak zrobię...... :teach:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 30 Lis 2015 14:23 #416307

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Paweł, obawiam się, że nie ma takiej opcji, by ktokolwiek namówił mnie na rozbieranie się o tej porze roku :devil1:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 30 Lis 2015 18:05 #416342

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
No tak, oczywiście, Kubuś biedny, bo konkurencja się pojawiła, Zuzia biedna, bo trafiła na silną konkurencję, Pańcio biedny, bo w domu wariactwo, a ja?????? Nikt się nie ulituje nad Pańcią :placze: Serio, to wszystko jest ok, rozmawiałam z psim behawiorystą, oczywiście znowu popełniam niezliczoną ilość błędów, ale da się wszystko naprawić. Ciągle za bardzo 'uczłowieczam' psiaki i żle interpretuję ich zachowania, poza zazdrością, bo to wspólne międzygatunkowe doznania :devil1:
Pokazuj plany demolki i postępującą ich realizację :hug:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 30 Lis 2015 22:15 #416414

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Jakie berberysy w żywopłotku..oczywiście, że bukszpany :hammer:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 02 Gru 2015 00:11 #416625

  • rm27
  • rm27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2676
  • Otrzymane dziękuję: 2903
Paweł, dzięki, że jesienne zdjęcia przeplotłeś tymi z całego sezonu. :bravo: Nadrobiłem w ten sposób spore zaległości i znów jako tako orientuję się w tym urodziwym "azyleum".
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 02 Gru 2015 09:32 #416648

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Tawuły masz piękne ,Szkoda jeszcze ,że nie kwitną na jesieni :) Bardzo je lubię osobiście .
Też mam jedną ,ale tak się wszystko u mnie rozrosło ,że całkiem jest w głębi i mało ją widać .
Przesadzić się już niestety nie da :( Tak oglądając Twoje zakamarki ,to aż się chce żeby już tak było .A tu zonk ,trzeba czekać .Pozdrawiam . :hug:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 23 Gru 2015 20:14 #419174

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20234
  • Otrzymane dziękuję: 64542
Chesterku :)

Dla całego Twojego stadka, tego dwu - jak i czworonożnego - niech zawsze czuwają nad Wami Anioły ....

Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 24 Gru 2015 03:09 #419251

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Paweł- na Twoje ręce składam serdeczne życzenia świąteczne dla Was :hug:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 25 Gru 2015 13:59 #419420

  • affa
  • affa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 883
  • Otrzymane dziękuję: 1651
Dwa razy więcej życzeń, bo poprzednie gdzieś zniknęły

swieta-12.jpg
Pozdrawiam, Anna.

Zapraszam do mojego ogrodu w cieniu...bloków
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.495 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum