TEMAT: Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 25 Sty 2015 18:58 #333425

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
chester633 wrote:

Monika
z tym cisem poczekaj spokojnie do wiosny - może coś w moich terenach upolujemy.... :woohoo:

Cierpliwość, to moje drugie imię.. :lev: ..... :rotfl1:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633


Zielone okna z estimeble.pl

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 25 Sty 2015 19:07 #333437

  • IwOnagn
  • IwOnagn's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 335
  • Otrzymane dziękuję: 488
Piękny ten wawrzynek pod śniegiem :yummi: . Boże kochany, to wy już z Romą kopać do ogrodu chodzicie? No nie mogę :supr: :tongue2:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 25 Sty 2015 19:13 #333441

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Paweł ,tak od dłuższego czasu podczytuję po cichu Twój wątek i czas najwyższy się przywitać. Cieszę się ,że Cię tu odnalazłam. :) Ogród ,tak jak zapamiętałam ,cudny a do tego towarzystwo wspaniałe. Pozdrowienia dla M. Byłam pod wrażeniem jej wypraw i ciekawych zdjęć z nich. Gdzieś pokazujecie zdjęcia ?
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 25 Sty 2015 19:22 #333454

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Paweł zazdroszczę tej bieli u mnie nawet płatek nie spadł, wawrzynek wyglada ciekawie w zimowej scenerii
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 25 Sty 2015 19:43 #333472

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Moniś może na drugie imię to masz Cierpliwość.....ale na dzielnicy mówią ci ,,Fryzjer''(proszę nie kojarzyć z tym od piłki nożnej) :supr: .... :devil1: :devil1: :devil1:
a wiesz ,,po czemu '' :devil1: hahahahahaha....

Iwonko
, Roma mnie kusiła w przenośni wykopkami ogrodowymi... :devil1:

Ina , M. zdjęć nigdzie nie wstawia zostawia w archiwum domowym... :silly: w zeszłym roku była w Himalajach i okolicach...szczyt nad samą głową to Everest..w tym roku ma w planach Chiny i podróż koleją (cały miesiąc :jeez: ) a może powinienem zrobić tak :woohoo:

SDC10444.jpg
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 25 Sty 2015 20:36 #333520

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Paweł- i Ty się tak zgadzasz na samotne wojaże Małżonki- nie kusi Cię, aby jechać razem?

Niech ja dorwę tych, co na dzielnicy tak mnie nazywają :club2: idę się poskarżyć Mężowi :P
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 25 Sty 2015 22:08 #333606

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Paweł, widzę że byłam szczęściarą i miałam okazję oglądać zdjęcia z wypraw M. ( kiedyś na takim małym forum :) ) Wiesz jakie zdjęcie ciągle pamiętam ? M. gdzieś na Dachu Świata , z takimi niskimi tubylcami. Musiało na mnie zrobić duże wrażenie ,że do teraz pamiętam. :)
Paweł,może czasami pokażesz parę zdjęć z wypraw. Szkoda,żeby tylko leżały w archiwum domowym. Pamiętam,że z wielką przyjemnością je oglądaliśmy. Jak zajrzy tu Adrian to potwierdzi. Oglądanie zdjęć Twojego ogrodu też mi sprawia dużą przyjemność. :flower2:
Życzę M. dużo przyjemności na nowych wyprawach.
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 25 Sty 2015 22:45 #333625

  • Elżbieta
  • Elżbieta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1126
  • Otrzymane dziękuję: 580
Podpinam się pod prośbę Iny :) . Ja zdjęć nie widziałam , ale ...chętnie bym obejrzała. Pora zimowa , ogrody śpią , można nieco zboczyć z tematu
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 26 Sty 2015 07:27 #333662

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Ależ Twoja Żonka ma piękną pasję :ohmy: . Przyłączam się do próśb o fotki z wypraw. Ja sama za górami nie przepadam (no pooglądać lubię, ale żeby się tam wybrać, to już niekoniecznie :tongue2: ).

Dobrze, że ten śnieg spadł, bo zanim by wiosna przyszła, to Ty z Romką już byście pół swoich ogrodów przekopali :funnyface: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 26 Sty 2015 08:36 #333672

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Paweł, super hobby ma Twoja żona!
Dla takich widoków warto ponosić wysiłek fizyczny i znosić inne poświęcenia.
Nie masz ochoty jej w tym towarzyszyć?
Liczę na więcej TAKICH zdjęć :)
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 26 Sty 2015 09:32 #333691

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
Uwielbiam góry i podziwiam pasję :) , liczę więc również na zdjęcia :)
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 26 Sty 2015 09:50 #333700

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Monika-Sz wrote:
Niech ja dorwę tych, co na dzielnicy tak mnie nazywają :club2: idę się poskarżyć Mężowi :P

Drugie imię Fryzjer to od ,,fryzowania'' roślin na kalafiora.... :rotfl1: a to podsłuchałem w ogrodniczym.... :happy:
Moniś czy mnie kusza wyjazdy hmmm, trzeba zostać ze zwierzyną, w pracy to miesiąca urlopu to bym nie dostał, troszkę już zwiedziłem i chodzenie po kamieniach mnie nie kręci :devil1: , po za tym taki wyjazd to x 2 koszty :oops: wolę oponę do motocykla.... :drool: dobra kończę bo jestem pod obstrzałem w pracy :teach:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 26 Sty 2015 19:52 #333862

  • Poll
  • Poll's Avatar
Pawle, podziwiam pasję Twojej połowicy! :hearts: Podróż transsyberyjską też mi się marzyła, ale z pewnych względów, ok. 2 lat musi pozostać jeszcze w fazie marzeń. :( Był czas, gdy na okrętkę siedziałam na forum, gdzie zbierała się grupa na taką wyprawę, klawisze mnie swędziały, aby napisać " ja też chce z wami " a moją rzeczywistością było łózko i biała, szpitalna pościel. :( Pozdrów swoją połówkę i uściskaj ode mnie, niech się Jej darzy :hug:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 26 Sty 2015 20:25 #333877

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
W zeszłym roku, na początku kwietnia było zdjęcie Pawłowej M. z wyprawy na 'Dach Świata'. Pamiętam, bo podpytywałam. Hobby wspaniałe i jeżeli są warunki, żeby je realizować, to sam życia smak :)
Dawno nie było wiadomości o Kokosie i jego sprawach i sprawkach :happy: Czekamy do 6 lutego :woohoo:
:bye:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 26 Sty 2015 21:30 #333904

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Skąd się fryzjer wziął, to ja doskonale wiem i się domyśliłam :hammer:

Oglądam czasem na youtube filmy z wypraw na ME czy K2.. podziwiam ludzi decydujących się na wyprawy tak ekstremalne środowisko i chylę czoła przed Twoją Żoną- taka kruszynka, a jaka dzielna :woohoo:
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 26 Sty 2015 21:41 #333910

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Pawle, widzę że wywołałam przysłowiowego wilka z lasu :lol: Już nie masz wyjścia i musisz wkleić zdjęcia z wypraw M. bo jak nie ,to podam namiary,gdzie można je obejrzeć i połowę Forum tam odpłynie. :happy:
Jeszcze podpuszczę kochanych forumowiczów,że to są zdjęcia z bardzo egzotycznych miejsc, których się nie da obejrzeć na folderach reklamowych.
Temat został zablokowany.

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 27 Sty 2015 08:23 #333969

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Ina witaj :hug: widzę że się też przeprowadziłaś, to dobra decyzja to Forum to kopalnia wiedzy a i super ludzi można poznać(ja poznałem ... :wink4: a jakie Kobiałki.. :woohoo: :devil1: )skoro fotki z wypraw miały by ozywić wątek i tyle osób jest za to jutro ,,coś'' wstawię bo dziś ciężko pracuje by podnosić PKB... :devil1:

Dorota,Aga,Wiesiu,Poll ,Elu,Haniu dziekuję Wam że jeszcze tu zaglądacie a tu figa.... :whistle: ....jutro sie poprawię obiecuję... :teach:

Ina muszę tam zajrzeć, faktycznie zapomniałem że tam są zdjęcia chyba z Indonezji....... :think: jak umiesz podać odnośnik-chyba tak się pisze to bardzo proszę... :kiss3:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, hanya

Tam gdzie żaby kumkają - ,,azylum'' chestera 27 Sty 2015 10:34 #334003

  • Roma
  • Roma's Avatar
Jeden dwa dni człowiek odpuści przeglądanie wątku i już ma zaległości.Też jestem bardzo ciekawa fotorelacji z wypraw M.nie ociągaj się tylko wstawiaj a najlepiej otwórz nowy wątek podróżniczy, przynajmniej nocki nie będą się dłużyły :P
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.501 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum