TEMAT: Jaśkowa Polana 2015-2016

Jaśkowa Polana 2015 22 Mar 2015 11:39 #351383

  • Baptysja
  • Baptysja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2005
  • Otrzymane dziękuję: 3046
Poważnie. :jeez: :search: :funnyface: Nigdy bym nie pomyślała. :think:
Pozdrawiam zielono Maria

Mój kawałek ziemi
Ostatnio zmieniany: 22 Mar 2015 11:47 przez Baptysja.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Jaśkowa Polana 2015 22 Mar 2015 12:49 #351396

  • Krzysia
  • Krzysia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1466
  • Otrzymane dziękuję: 1569
Chester naprawdę :supr3: a Romie tak dobrze z oczu patrzy.... zza tego liścia :rotfl1:
...Bo marzenia się spełniają tylko tym, którzy je mają...

Próbuję spełnić jedno z nich
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 22 Mar 2015 12:59 #351397

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Krzysia wrote:
a Romie tak dobrze z oczu patrzy.... zza tego liścia :rotfl1:

:rotfl1: :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 23 Mar 2015 06:41 #351688

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Ale wszystkich skutecznie wypłoszyłem :oops: z Romci wątku..... :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 23 Mar 2015 07:54 #351695

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Witaj Romciu!
Kępa krokusikowa bardzo ładna i eneretyczna :)
i co ja widzę, co ja czytam :ohmy: Nowalijki juz posiane.A u mnie nic w warzyniaku jeszcze nie ruszone,nic nie przekopane :angry:
Muszę podpuścić męża,,że już czas na takie rzeczy ;)
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 23 Mar 2015 08:58 #351714

  • Roma
  • Roma's Avatar
Maju-u mnie jest podobnie,tylko,że miejsca pokazuję wywiane :P
Konradzie-zawsze możesz się u nas zatrzymać jak zechcesz północ kraju zwiedzić,Jaśkowa dla ogrodników,koniarzy i psiarzy,otworem stoi :) o wędkarzach nie wspomnę :)
Haniu-jeszcze tak zaraz nie będzie mielenia ściółki a to co widzisz to nie goła ziemia a rozsypana warstwa przerobionego obornika.
Edyto-nowalijki mam wysiane,trudno niech się dzieje co chce,takich pomocników jak ten przy płocie mam jeszcze kilku na podorędziu :)
Iwonko-masz rację,będę uważać na to co mówię i piszę w końcu określenie się zobowiązuje :P
Kasiek-tak to Kalina Bodnanteńska "Dawn",rośnie u mnie 5 lat w tej chwili ma ok 180 cm ,moja ma słońce od południa i zachodu ale z tego co wiem to lubi lekkie zacienienie.
Ewelino-całe szczęście,że mamy wnuki bo coraz trudniej nam wykonać niektóre prace.
Bożenko-więcej jest do zrobienia niż zostało zrobione ale pomalutku idziemy do przodu,może do świąt uda się zakończyć pierwszy etap(ten porządkowy)
Paweł Ty Skunksie już ja Ci się odpłacę za ujawnienie tak bardzo skrywanej prawdy :teach: :club2:
Marysiu-"pozory mylą,mówił jeż,schodząc ze szczotki ryżowej" :P
Krzysiu-komu wierzysz??? przecież widać,że sama słodycz :P
Aniu-bo ja niespokojny duch jestem i przez to czasami niektóre rzeczy muszę robić dwa razy :jeez:
Dzisiaj na dworze jest piękne słoneczko ale temperatura (+1) zbytnio nie nastraja do prac ogrodowych :( może za 2-3 godziny będzie cieplej i będzie można coś na dworze zrobić.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 23 Mar 2015 09:14 #351723

  • Baptysja
  • Baptysja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2005
  • Otrzymane dziękuję: 3046
Romo, czy tę kalinę też atakują obficie mszyce. :club2: Koralową dałam zięciowi, niech się martwi tym czarnym tałatajstwem. :jeez:
Pozdrawiam zielono Maria

Mój kawałek ziemi
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 23 Mar 2015 09:19 #351724

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
A ja dziś za bardzo nie poszaleję :tongue2: - po kilku dniach mega kataru przyszedł czas na mega kaszel :sick: . Zadołuje tylko skarby od Edytki dla Ciebie , zabezpieczę azalie Pawła przed Piorunkiem :tongue2: i poutykam gdzieś nowe róże :happy3: . Reszta musi poczekać, aż się wychoruję :pinch: .


Ja - w odróżnieniu od innych :whistle: - zaczynam dostrzegać swój pesel :rotfl1: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 23 Mar 2015 11:12 #351751

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Baptysja wrote:
Poważnie. :jeez: :search: :funnyface: Nigdy bym nie pomyślała. :think:

Szkoda, Mario, że wykasowałaś poprzedni fajny wpis :(

My tu mamy, w większości :whistle: dość duże poczucie humoru, a już Romcia w szczególności :happy:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma

Jaśkowa Polana 2015 23 Mar 2015 11:32 #351756

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Dzień dobry Romciu!
Ociepliło się? U nas rano było brrrr...zimno, ale teraz nawet zdjęłam bezrękawnik i tylko w polarze pracuję. Przydałby mi się taki pomocnik do malowania; ławka, podłoga w altanie, wiklina - czekają na pokrycie farbą. Jak obficie kwitnie Ci kalina? Moja zwykle zakwita pojedynczymi kwiatkami, dość mało, a może taki jej urok? Miłego dnia!
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 23 Mar 2015 11:55 #351763

  • Ewelina
  • Ewelina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 881
  • Otrzymane dziękuję: 979
Roma wrote:
Ewelino-całe szczęście,że mamy wnuki bo coraz trudniej nam wykonać niektóre prace.
Ech, tyle,że moje wnuki 16mcy i 4 mce - jeszcze mało mi pomagają :happy4: Ale nic to - poczekam aż podrosną. A na razie kupiłam łopatkę , konewkę i grabki - niech się starszy przyzwyczaja do roboty !!!
U nas też dziś piękne słoneczko , ale ...chłodno. Póki co nadrabiam domowe zaległości - może po południu zrobi się nieco cieplej ?
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 23 Mar 2015 20:08 #351885

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Roma, grunt to nie dać się zwariować :) Zdrowie jest najważniejsze. Do tego święta za pasem. Pomału również się dojdzie do celu.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 23 Mar 2015 20:11 #351888

  • Roma
  • Roma's Avatar
Marysiu-na szczęście tę kalinę mszyce omijają :)
Dorcia-Ty się wreszcie wyleż bo do lata będziesz kichać i prychać i zapchanym nosie nawet nie wspomnę :P
Iwonko-dobrze prawisz a za taką opinię o mnie :kiss3: :hug:
Iwonko(majowa)-przez okno to całkiem ładnie wygląda na dworze ale w najcieplejszym momencie dnia temperatura nie przekroczyła +3 stopnie.
Kalina z roku na rok ma więcej kwiatków,kwitnie od 3 lat,co roku więcej.W tym roku jestem już nawet zadowolona z kwitnienia. :)
Ewelino-u mnie jest cały wachlarz wiekowy wnuków od 22 lat poprzez 18,13,11,`1,5 roku a ostatni nie ma jeszcze roku :) jest z czego wybierać bo jest ich razem dziewięcioro :)
Bożenko-masz jak najbardziej rację,tego będę się trzymać :P
Ostatnio zmieniany: 23 Mar 2015 20:45 przez Roma.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 23 Mar 2015 20:52 #351906

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Romciu, Tobie jako wielokrotnej BABCI muszę się pochwalić! I ja jesienią będę w końcu BABCIĄ! Tak się cieszę!
Może nawet zamiast roślinek zacznę kupować niemowlęce ciuszki, zabawki i kosmetyki?
Ale póki co, tak jak Dorotka, kicham, prycham i leżę w łóżku.
Jedyny pożytek z takiego stanu rzeczy , to mnóstwo wolnego czasu i możliwość pobuszowania na forum :)
Pozdrawiam serdecznie :bye:
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 24 Mar 2015 06:18 #351990

  • Baptysja
  • Baptysja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2005
  • Otrzymane dziękuję: 3046
Siberia wrote:
Baptysja wrote:
Poważnie. :jeez: :search: :funnyface: Nigdy bym nie pomyślała. :think:

Szkoda, Mario, że wykasowałaś poprzedni fajny wpis :(

My tu mamy, w większości :whistle: dość duże poczucie humoru, a już Romcia w szczególności :happy:

Zapamiętam i się poprawię. Dzięki. :hug: Kiedyś za spontaniczne mielenie ozorem nieźle mi się dostało. :club2: :club2:
Pozdrawiam zielono Maria

Mój kawałek ziemi
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 24 Mar 2015 10:21 #352060

  • Roma
  • Roma's Avatar
Dalu-cały elaborat napisałam u Ciebie i podczas wysyłki wyleciał w powietrze :angry: Zajrzę do Ciebie w ciągu dnia i opowiem Ci o moich przemyśleniach po urodzeniu się pierwszej wnuczki :think: Tak bardzo się starałam aby Ci to opisać obrazowo a tu klik i uciekło :jeez:

Marysiu-czasami tak bywa,że niektórzy nie mają poczucia humoru albo może tylko im wolno wszystko,więc najlepiej omijać takie miejsca i "bywać tam gdzie żadna cegła no głowę nam nie spadnie" :P
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 24 Mar 2015 11:06 #352065

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Roma, często do Ciebie zaglądam ( z pisaniem gorzej :oops: ) ale dzisiaj coś w końcu skrobnę . Nastrój u Ciebie przedni. Z wpisu Pawła się uśmiałam i wiedziałam na bank ,że dostanie patelnią. :happy: On taki trochę zaborczy . Innych zniechęca,żeby wszystkie dobra u Ciebie były tylko dla niego. Nawet te z łopatą w ręce. :rotfl1:
Dzisiaj u nas słonecznie i w miarę ciepło a przede mną ogarnięcie łazienki przed świętami. A ja sobie siedzę na Forum . A co ,łazienka nie zając,nie ucieknie. :P
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 24 Mar 2015 15:46 #352098

  • Ewogrod
  • Ewogrod's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1427
  • Otrzymane dziękuję: 4303
ROMA
sprawdziłam Twój pomysł na uratowanie stawu - niestety u nas Burmistrz zakazał Straży
takich praktyk - - poprzednio wozili wodę potrzebującym
wczoraj wybrałam się do kasy firmy wod. poprosiłam blankiet na wpłatę za 100m3
- a oni : co takiego ?
ale wpłaciłam, żeby przestać myśleć o tym problemie, - od rano leje się woda do stawu..
niewiele, ale już trochę przybyło i widać ożywienie mieszkańców - karasie, biedactwa
wygrzebały się z mułu...i jak się cieszą :fly:
trochę to potrwa, parę dni - będę zaglądać na wodomierz by nie przekroczyć Rubikonu
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.653 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum