TEMAT: Świat Dorci 2015

Świat Dorci 2015 29 Sty 2015 23:43 #334994

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
A Pani to gdzie się podziewa...przecież dzieci mają ferie,,zimowe''......chyba w Realu widziałem dość mocną obniżkę cen na :woohoo: ...sanki :devil1: :devil1: :devil1:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Świat Dorci 2015 30 Sty 2015 22:21 #335346

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Dorcia, jakbyś trafiła gdziekolwiek na takie ustrojstwo do odchwaszczania, to daj znać, bo póki co jedynym znanym mi takim ustrojstwem jestem ja sama... :rotfl1: A moce przerobowe słabną...
Ach, jaka szkoda, że wśród konstruktorów robotów nie ma ogrodników... ;) Się zajmują jakimiś błahymi sprawami... ;)
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2015 30 Sty 2015 22:54 #335365

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Podobno te kultywatory gwiazdkowe są dobre (tylko nie wiem, które naj-), ale ja jeszcze ich nie przetestowałam :happy:
Na pewno są dobre do pielenia międzyrzędzi w warzywniku, ale czy na rabatach kwiatowych... :blink: :dry: :unsure:
allegro.pl/narzedzia-ogrodnicze-motyki-i-kultywatory-85199

Dorcia, powiem Ci, że regularnie czytam i podziwiam :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:kiss3:
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2015 06 Lut 2015 18:36 #337814

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Zbieram się już kolejny dzień do wpisu u siebie, ale jakoś mi nie idzie :tongue2: .

Martuś jak tam zdrówko? Pierwszy tydzień ferii już Ci przeleciał :dry: . Za szybko ten czas mija co? :tongue2:

Wiesiu chciałabym nabyć właśnie taki kultywator gwiazdkowy. Ale nie mogę w necie, bo boję się, że trafię na jakiś marny i delikatny, a do mojej gliny potrzebuję czegoś bardziej masywnego :pinch: .

Iwonko a ja sekatora się nie boję :lol: . Nawet cały zeszły sezon swoich sąsiadów z nim oswajałam, a zaczęło się wczesną wiosną jak im kiepsko forsycja kwitła ;) .

Gorzatko wszystkie dzieci nasze są przecież :happy: .

Pawełku co to by było za oczko do kostek... takie do "jajeczek" to już coś :happy3: . U mnie nie ma już Realu - zamienili na Auchan :P .

Artamciu nazwijmy to po imieniu - bzdurami się zajmują ci konstruktorzy. Porządnej maszyny do chwastów na rynku nie ma, a oni co? :tongue2:

Iwonko z Syberii kupię ten kultywator i przetestuję, zobaczymy co on wart ;) . Cieszę się, że zaglądasz :kiss3: .


Dziś kotletów nie będzie :P - bo ja w imieniny nic nie będę odgrzewała :funnyface: .
Całkiem nowiutkie, dzisiejsze fotki z balu karnawałowego Wam zaserwuję :dance: .

SzymoniJa.jpg


bal1.jpg


bal2.jpg


A teraz idę się delektować nutką, która dostałam od moich chłopaków :hearts:

Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Ostatnio zmieniany: 06 Lut 2015 18:39 przez dorciaj.
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2015 06 Lut 2015 18:45 #337819

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Wszystkiego najpyszniejszego :hug: :flower2: :drink1:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): dorciaj

Świat Dorci 2015 06 Lut 2015 18:51 #337822

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Imieniny? No to wszystkiego najlepszego :hug: , zdrówka i czasu dla siebie :kiss3: :flower1:

Ja ciągle cherlam :tongue2: , nic na razie nie mam z tych ferii, bo co to za odpoczynek, jak człowiek chory :evil:
Pamiętam jak wypożyczałam dla Niny piękne suknie na bale karnawałowe, ech, a już od dwóch lat ma "dorosłe" dyskoteki :jeez: . A co ma oznaczać to dziwne nakrycie głowy na pierwszej fotce, zasłaniające twarz :dazed: ? Może to jakiś jeniec pięknego skądinąd indianina :whistle: :devil1:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): dorciaj

Świat Dorci 2015 06 Lut 2015 18:56 #337828

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5026
Oooo, Najlepszego imieninowego :flower1:

pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): dorciaj

Świat Dorci 2015 06 Lut 2015 19:12 #337830

  • olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Posty: 4286
  • Otrzymane dziękuję: 2960
:flower1: Wszystkiego dobrego, samych ogrodowych radości :garden1:
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): dorciaj

Świat Dorci 2015 06 Lut 2015 19:45 #337843

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Wszystkiego najlepszego Dorciu! :flower1:
Niech Ci się darzy w życiu i w ogrodzie (kolejność dowolna ;-))
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): dorciaj

Świat Dorci 2015 06 Lut 2015 19:55 #337850

  • Krzysia
  • Krzysia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1466
  • Otrzymane dziękuję: 1569
Słońca i deszczu w sam raz tyle, żeby wszystko pięknie rosło i kwitło :flower2:
...Bo marzenia się spełniają tylko tym, którzy je mają...

Próbuję spełnić jedno z nich
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): dorciaj

Świat Dorci 2015 06 Lut 2015 20:11 #337860

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Czy Pani przyjmuje życzenia? Wszystkiego naj, naj... a niechciej niech pójdzie precz! :kiss3:

Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): dorciaj

Świat Dorci 2015 08 Lut 2015 17:15 #338521

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Ooo a ja spóźniona. Wszystkiego dobrego życzę - miłości, radości i śmiechu. A zamiast kwiatka pokażę Ci mój kultywator
IMG_5204.jpg
Ostatnio zmieniany: 09 Lut 2015 14:24 przez .
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): dorciaj

Świat Dorci 2015 08 Lut 2015 20:19 #338605

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Wszystkiego najlepszego!
Żółte kwiatki ode mnie :)

DSC_0347_2015-02-08.jpg


Rozumiem, że rycerz nie wyraził zgody na publikację swojego wizerunku? ;)
Prawda, Dorcia, że Twoim życzeniem imieninowym jest to, by Iwa wyraziła swoją opinię na temat prezentowanego ustrojstwa? :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): dorciaj

Świat Dorci 2015 08 Lut 2015 21:04 #338637

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
A co do opinii na temat kultywatora ręcznego gwiazdkowego to na razie nie mam, bo kupiłam to ustrojstwo dopiero co, ale w jednym odcinku Mai w ogrodzie właścicielka ogrodu pokazywała to ustrojstwo i bardzo chwaliła. Miała wprawdzie taki szerszy, ale ja potrzebuję taki żeby można między rośliny wjechać.

A tak wracając do pokazywania to moja wnusia jak była malutka to mówiła "kopażę ci żąwa" - co miało znaczyć "pokażę ci węża" :P
Ostatnio zmieniany: 09 Lut 2015 14:26 przez .
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2015 08 Lut 2015 22:04 #338681

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Dorciu- serdeczne buziaczki! Wszystkiego najlepszego- zdrówka, duuużo wolnego czasu i słonecznych dni spędzonych w ogrodzie :hug:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): dorciaj

Świat Dorci 2015 09 Lut 2015 11:35 #338756

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dorcia, spóźnione, ale szczere najlepszego!
Ja to sobie egoistycznie życzę, żeby Cię nie opuszczało to fantastyczne poczucie humoru :devil1: :kiss3:
Temat został zablokowany.

Świat Dorci 2015 10 Lut 2015 12:16 #339128

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Haniu dziękuję, było pysznie :yummi: . Pokusiłam się o zrobienie ciasta z nowego przepisu wynalezionego w necie. Wszystkim smakowało :woohoo:

Martusia czas szybko leci. Przede mną jeszcze tylko jeden bal przebierańców. Mateusz ma już dyskoteki :tongue2: , a Szymonowi została się tylko zabawa karnawałowa w 3kl :cry3: . Ehhh trochę mi tego żal, bo o ile Szymon chciał żeby mamusia była i fotki pstryknęła, Mateusz zamiast disco wybrał trening piłki nożnej :pinch: . Ten jegomość z zasłoniętą buzią, to najlepszy kumpel Szymona, a zdjęcie akurat z zasłoniętą twarzą, bo wiesz rozpowszechnianie wizerunku w dzisiejszych czasach :rotfl1: .

Wiesiu dziękuję :) ... piękna ta lilia :hearts: .

Marysiu :kiss3:

Kasiu to ja poproszę o kolejność w życiu, w ogrodzie :silly: ... bo jak w życiu się wiedzie, to i w ogrodzie jest radość :happy4: .

Krzysiu a wiesz, że jak do tej pory to jakoś z tym słońcem i deszczem u mnie to właśnie dobrze jest :woohoo: . Nie narzekam na upały, bo bardzo je lubię :lol: , a i deszcze w miarę często mnie odwiedzają :dance: .

Gorzatko pewnie, że przyjmuję życzenia ... kwiaty też przyjmuję :woohoo: ... ja nawet koperty chętnie biorę :happy3: . W tym roku na wszystkie okazje zażyczyłam sobie kasiorę :whistle: ... będzie na jazdę konną i roślinki do ogrodu :wink4: .

Iwonko no własnie o czymś takim myślę, ale nie do końca. Ja szukam czegoś takiego:
images_2015-02-10.jpg

Gwiazdkami spulchnia się glebę, a tym czymś w kształcie litery U podcinasz chwasty.

Artamciu rycerz jak rycerz, ale nie wiem co na to jego rodzice :tongue2: . A zresztą tak naprawdę, to synuś mój na tym zdjęciu taki ładny był :hearts: :happy3: , więc się rycerzem nie przejmowałam :rotfl1: . A tak na marginesie, to czy ja przypadkiem nie miałam wysiewać trytomek :whistle: .

Moniś dziękuję za życzenia :flower1: . Zapytałaś mnie u siebie, czy pokażę plan nowej rabaty. Nie pokażę, bo mi zrujnują wizję. Zawsze mi rujnują :happy3: .

Agusiu :kiss3: Poczucie humoru to czasami jedyne co mnie przy życiu trzyma :fly: , więc te życzenia to nie tak do końca egoistyczne ;) . Cieszę się, że nie tylko ja z tego mojego fioła korzystam :happy: .



Odgrzać Wam coś? :think: Oj tam... odgrzeję bez pytania :P



:bye:
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Ostatnio zmieniany: 10 Lut 2015 12:43 przez dorciaj.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): , iwa27, piku

Świat Dorci 2015 10 Lut 2015 15:24 #339148

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Bardzo fajne ciasto wynalazłaś :drool: , jeszcze kilka lat temu nie wiedzieć czemu uważałam, że nie potrafię nic upiec i wyszukiwałam tylko takie propozycje. Może warto niektóre sobie przypomnieć :silly:
Co do planu nowej rabaty, to myślę, że mogłabyś wziąć przykład z Moniki, która wstawia wszystko, co tylko wymyśli :happy3: . I jakoś się nie przejmuje, że ktoś jej pomysł zrujnuje :devil1: . No owszem, czasem ktoś doradzi, podsunie, zaproponuje, ale rujnować?? Tak więc nie daj się prosić i pokaż co tam wymyśliłaś :hug:
Bardzo fajne to urządzenie z gwiazdkami, jak się dowiesz skąd takie się bierze, to daj znać ;)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.389 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum