TEMAT: Ogród Aguniady cz. 3

Ogród Aguniady cz. 3 26 Lip 2015 20:48 #391516

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Agnieszko- dzięki za fotkę drzewa.. takie ogromne i w dodatku jeszcze wygląda na rosnące wśród innych, a mimo to strzeliło jak zapałka.. :blink: Widać co ma być, to będzie..

Ogród skromny...nooo, faktycznie, że też nie wstydzisz sie pokazywać rabat.. :crazy: :hammer:
Twój ogród jest kipiący zielenią, bujny, a jednocześnie "z oddechem" i -co zawsze powtarzam- patrzenie na Twój ogród wycisza, takie mam wrażenie zdjęcia oglądając. Przestrzeń między rabatami, piękna trawa, gustownie porozmieszczane kolorowe plamy :hearts: ..no i Sarenka- :hearts: :hearts:

Fajny dzień spędziliście- okolica urokliwa, podziwiam jednak śmiałka, który zdecydował się na kąpiel..może jest w klubie morsów :silly:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Aguniady cz. 3 28 Lip 2015 15:07 #392033

  • Bogulenka
  • Bogulenka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 208
  • Otrzymane dziękuję: 61
Aga, witam się po urlopowaniu. Co dobrego słychać? nad Żabią przeszła właśnie burza z gradobiciem, kule ping pongowe to nie były, ale siekało dłuższą chwilę, jak tylko przestanie padać idę na obchód. Pozdrawiam
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 28 Lip 2015 21:04 #392095

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dobry wieczór wszystkim :bye:

Chwilkę mnie tu nie było, a to dlatego, że z lubością oddawałam się wschodom i zachodom słońca, nad naszym Bałtykiem...
Ciepło, choć nie upalnie; niedużo ludzi, cudowna zupa rybna, tatar z łososia, pieczony sandacz, śledzie wielu smaków, a przede wszystkim wspaniałe widoki...
Roślinność bujna, nie zmęczona, a hortensje ogrodowe - jak to nad morzem - jak malowane... czegóż więcej chcieć.
Słowem, fantastyczny reset.

Zostawiam kilka zdjęć, pozdrawiam wszystkich gości dziękując za dotychczasowe odwiedziny i do napisania wkrótce :)































Ostatnio zmieniany: 28 Lip 2015 21:16 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 28 Lip 2015 21:23 #392103

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20239
  • Otrzymane dziękuję: 64593
Dzięki Twoim zdjęciom nie muszę wyjeżdżać na urlop .... bardzo realistycznie oddałaś klimat nadmorskich spacerów - dziękuję Agnieszszko :kiss3:
Front domeczku z hortensjami ... cudowny, a portrety kutra i mew, alejki, plaży, po prostu poezja ...
Wszystkiego zazdroszczę ze szczerego serca, oprócz .... tataru z łososia :supr:
pozdrawiam cieplutko ....
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Aguniada

Ogród Aguniady cz. 3 28 Lip 2015 21:37 #392107

  • Bogulenka
  • Bogulenka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 208
  • Otrzymane dziękuję: 61
Aguś, miłego urlopu i malowniczych zachodów słońca życzę.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 28 Lip 2015 21:43 #392110

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Piękne zdjęcia :hearts: , zwłaszcza pierwsze :hearts: , piszę to ja, nie znosząca morza wielbicielka gór :devil1:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 28 Lip 2015 21:45 #392111

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Malowniczo i pięknie!!! Krótki wypad, ale pewnie bardzo odpoczęłaś. A ja Ci tatara zazdroszczę ;)
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 28 Lip 2015 22:00 #392119

  • katja
  • katja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1562
  • Otrzymane dziękuję: 552
Aga, piękne zdjęcia :thanks: . Kocham morze..., a Sopot ma w sobie to coś...
Pozdrawiam serdecznie :bye:
Pozdrawiam
Kasia

Ogród Kasi
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 29 Lip 2015 07:59 #392172

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dzień dobry, już zza biurka :)

Kasiu, Sopot ma w sobie to coś - zgadzam się.
My tam bywaliśmy przede wszystkim we wrześniu, więc tym razem obawiałam się tłumów, ale było bardzo fajnie!
Praktycznie tylko na molo dużo ludzi, a na plaży luzy...
Można było odpocząć!
Cieszę się, że podobają Ci się moje zdjęcia :) Zrobione między 4:50 a 6:30 :)
Iwonko, dziękuję bardzo :)
Ja lubię krótkie wypady, ponieważ tęsknię za domem. Taki zryw pasuje mi więc najbardziej :)
Tatar jak zwykle był wyśmienity :)
Martulu, góry można uwielbiać, ale obiektywne piękno morza wypada docenić :devil1:
Miło mi, że Ci się spodobało!
Bogna, ja już jestem na miejscu - tak na chwilę zrobiliśmy sobie przerwę od codzienności :)
Zdzwonimy się? Jestem ciekawa wakacyjnych wspomnień...
Aneczko, cóż to - czyżbyś nie przepadała za rybami? :)
Cieszę się, że zdjęcia przypadły do gustu...
Wschód słońca był tak niewypowiedzianie piękny, a morze ciche, spokojne, z ciepłą temperaturą wokół, że nie chciało mi się wychodzić z plaży... poczekałam na rybaków, którzy wrócili z nocnych połowów, pogadałam sobie i pustą promenadą wróciłam do domu. Pięknie było :)
Moniko, dziękuję za pozytywy pod adresem naszego ogrodu... my tu rzeczywiście oddychamy i odpoczywamy - jeśli także masz takie wrażenia, pozostaje mi tylko się z sympatią uśmiechnąć :)
Gorzaciu, no ja myślę, że na wakacjach od szortów i innych frywolniejszych strojów nie stronisz :)

Udanej środy!
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 29 Lip 2015 08:13 #392174

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Nikt i nic nie każe mi się włóczyć (nawet nad morzem!) o tak barbarzyńskiej porze! :woohoo:
Ale zdjątka - niczego sobie :)
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 29 Lip 2015 08:22 #392177

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Gorzaciu, no przecież mnie też nikt nie zmuszał - PanM w najlepsze spał, gdy ja czmychnęłam :devil1:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 29 Lip 2015 08:29 #392180

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Aga, cudne foty!
Kurcze, zazadroszczę możliwości kilkudniowego wypadu nad morze. U mnie jednak za daleko :( Będę nad Baaltykiem ale w październiku dopiero. No cóz, mam nadzieje, ze pogoda spacerowa mi się trafi, jak nie to chyba wścieklizny dostanę :(
Od dziś zaczęłam urlop i nawet to co za oknem - syf okrutny, nie jest mi w stanie zepsuć humoru.
Pozdrawiam!
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 29 Lip 2015 08:33 #392183

  • Krzysia
  • Krzysia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1466
  • Otrzymane dziękuję: 1569
Agnieszko, rzeczywiście Twój ogród skromny jest, nic tam się nie zieleni, nie kwitnie :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1: - to grzech pisać tak o swoim ogrodzie [grozipaluszkiem] :devil1:.

Zdjęcia znad Bałtyku urocze :bravo: , poczułam się dumna, że nad naszym morzem jest tak pięknie jak w zamorskich kurortach, przynajmniej na Twoich fotach tak to wygląda :).
...Bo marzenia się spełniają tylko tym, którzy je mają...

Próbuję spełnić jedno z nich
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 29 Lip 2015 08:38 #392186

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Krzysiu, myślę, że nie mamy się czego wstydzić. Plaża piękna, szeroka, czysta... morze przejrzyste - może niezbyt ciepłe, ale ochotników kąpieli w falach nie brakowało. Na dowód tego, że uroda nie mniejsza niż zamorskich kurortów powiem tylko, że słyszałam mnóstwo różnych języków: od skandynawskich, przez szekspirowski, do niemieckiego, holenderskiego i innych. Widać obcokrajowcy doceniają piękno Bałtyku!
Dziękuję za dobre słowo :) Ogród mój skromny, bo nie ma tu łanów kwiecia, ale gonię, gonię - głównie hortensjami, jeżówkami, budlejami i rudbekiami :)
Dorotka, życzę wspaniałego urlopu - mam nadzieję, że plany się jakoś wyklarowały?
W październiku nad Bałtykiem na pewno będzie bardzo spokojnie... jesli trafisz na przyjazną pogodę(a w sumie, czemu miałaby być inna), to wspaniale spędzisz czas.
Pozdrawiam gorąco i życzę poprawy aury na kolejne wolne dni!
Ostatnio zmieniany: 29 Lip 2015 09:04 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 29 Lip 2015 08:47 #392191

  • Firletka
  • Firletka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 640
  • Otrzymane dziękuję: 433
Jejku ! Jak pięknie ! To my mamy takie cudowne miejsca ? Zdjęcia katalogowe .
Nie ,nie - to by była sztampa. Już wiem - zdjęcia bardzo osobiste i prawdziwie oddające Twój nastrój. Jestem po wielkim wrażeniem Twoich umiejętności fotograficznych i wrażliwości w opisywaniu świata obrazem .

Spośród wszystkich mórz najbardziej kocham Bałtyk. Nie ma piękniejszych widoków. I Ty Aga mnie w tym jeszcze bardziej utwierdziłaś. Dziękuję. :kiss3:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 29 Lip 2015 09:38 #392207

  • Bogulenka
  • Bogulenka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 208
  • Otrzymane dziękuję: 61
No pewnie Aguś, że się zdzwonimy. Urlop boski tylko... bez auta jestem (tzn. mam jakiegoś muła bagiennego, co nie chce jeździć z ubezpieczenia, dziś mają wymienić na coś co jeździ), pani staranowała moje zaparkowane autko w Krakowie bo jej osa wpadła do auta...
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 29 Lip 2015 09:38 #392208

  • eda_s
  • eda_s's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 479
  • Otrzymane dziękuję: 241
Piękne zdjęcia :hearts: aż chciałoby się tam być o świcie i zachodzie słońca, bo w ciągu dnia nie przepadam za tłumami.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 3 29 Lip 2015 12:46 #392248

  • rm27
  • rm27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2676
  • Otrzymane dziękuję: 2903
Aga, miłego wypoczynku i czekamy na następne wakacyjne zdjęcia.
Muszę poczekać cierpliwie na mój urlop do listopada.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.435 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum