TEMAT: Ogródek Marty

Odp: Ogródek Marty 28 Lip 2012 09:15 #57833

  • sure
  • sure's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 415
  • Otrzymane dziękuję: 23
Karczowniki? Pierwszy raz widzę takie stworzonka, ciekawe, czy one się na powierzchni ziemi też pojawiają? Ja u siebie nie mam kretów, może dzięki siatce położonej pod trawnikiem. Ale na rabatach niestety widzę ostatnio różne otworki, nie wypatrzyłam winowajcy, może nornica, albo (jak kiedyś pisała Grażynka - Fiołka) - jakaś żaba? :dry:
pozdrawiam, Agata
mój ogród


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Ogródek Marty 11 Sie 2012 17:42 #60735

  • Tacca
  • Tacca's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 879
  • Otrzymane dziękuję: 571
Zwierzaki prezentują się pięknie , szczególnie urodziwy jest pająk.

Odp: Ogródek Marty 11 Sie 2012 20:24 #60770

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Nie zachwyciął Cię 'Innocent Lady' :whistle: No popatrz, mnie także nie :silly:
Tygrzyków pochawlać nie będę, widziałam ostatnio w szkółce i nie chciałabym go w swoim ogrodzie :rotfl1:
Ale różyczki ... to już inna bajka ;) U mnie ze względu na szuszę żadnych problemów z plamistością :silly: dotychczas .... odpukać :blink:

Odp: Ogródek Marty 16 Sie 2012 21:56 #61906

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
A gdzież się Gospodyni kochana podziewa? ;)
Ciekawi jesteśmy, jaki rozkład sił w walce z wrogiem...
Czy fachowiec ostatecznie podołam arcytrudnemu zadaniu? :think:
Pozdrawiam - Gosia

Odp: Ogródek Marty 16 Sie 2012 22:07 #61917

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Zapytuję razem z Gosią :lev:
Wracaj nam ... do wątków różanych także :hug:
Ostatnio zmieniany: 16 Sie 2012 22:07 przez pamelka.

Odp: Ogródek Marty 17 Sie 2012 21:00 #62092

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Martuś, no gdzie jesteś? wracaj nam tu szybko! :kiss3: :hug:

Odp: Ogródek Marty 17 Sie 2012 21:43 #62117

  • wanda7
  • wanda7's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 266
  • Otrzymane dziękuję: 53
Marto, pamiętasz mnie? Jechałyśmy razem do szkółki koło Sulejowa. Pozdrawiam :)

Odp: Ogródek Marty 20 Sie 2012 22:24 #62779

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Marta, a ja tak szerzej zapytam ;) Czy Ty w ogóle nas jeszcze pamiętasz? :rotfl1: To piszę ja, artamka, trener... :rotfl1: liliowców, irysów... :rotfl1: drugiej klasy! :rotfl1:

Odp: Ogródek Marty 12 Wrz 2012 02:05 #68521

  • marzenaF
  • marzenaF's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1306
  • Otrzymane dziękuję: 309
Czy mnie jeszcze pamiętasz,cz pamiętasz Ty mnie :whistle: ♪ ♫ ♪ ♫
Gdzie jest Marta?
Spełnione marzenia Marzenki part 2 ]
kto nie ryzykuje,ten .... nie wącha :-D

Odp: Ogródek Marty 12 Wrz 2012 15:28 #68626

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Ostatnie logowanie 17 sierpnia ...

Odp: Ogródek Marty 12 Wrz 2012 16:19 #68629

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Taki długi urlop?
Martuś nie lubisz nas już? :(
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***

Odp: Ogródek Marty 20 Wrz 2012 17:44 #70775

  • Roma
  • Roma's Avatar
Od jakiegoś czasu już się zastanawiam co z naszą kociną się dzieje :think: Czy nikt nie ma od niej żadnych wiadomości? :sad2:

Odp: Ogródek Marty 20 Wrz 2012 19:20 #70788

  • Cebulla
  • Cebulla's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 647
  • Otrzymane dziękuję: 206
Mam nadzieję, że nie zjadły jej te karczowniki...

Odp: Ogródek Marty 21 Wrz 2012 13:10 #71050

  • markussch01
  • markussch01's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1209
  • Otrzymane dziękuję: 1262
Marta,kilka miesiecy wstecz obiecalem z Toba podzielic sie cytrynka z mojego krzaka
Nie zapomnialem,pierwsze dochodza,wiec spiesz sie- beda rozdane i nie zalapiesz sie ;) :)

Pozdrawiam Markus

Odp: Ogródek Marty 28 Wrz 2012 21:41 #73207

  • Ewelina
  • Ewelina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 881
  • Otrzymane dziękuję: 979
To chyba niemożliwe ,żeby Marta zapadła już w sen zimowy ... Misie w Bieszczadach jeszcze nie śpią , ale kto ją tam wie ?

Odp: Ogródek Marty 06 Paź 2012 16:23 #75520

  • Roma
  • Roma's Avatar
Dzisiaj nasza Marta pokazała się na Forum :dance: :dance: ale dlaczego nie zajrzała do siebie? :eek3: :placze:
Martuś-odezwij się :kiss3:

Odp: Ogródek Marty 06 Paź 2012 18:27 #75558

  • Kocina
  • Kocina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 643
  • Otrzymane dziękuję: 180
Kochani Moi :hug:
Jestem jestem :kiss3: Przepraszam Was bardzo za długą nieobecność. Paskudne rzeczy się działy, ale teraz już musi być tylko lepiej :) I mam nadzieję, że nigdy już na długo znikać nie będę. Stęskniłam się za Wami :hug:

Wiecie - chciałam poczytać co nowego (zaległości pewnie nie nadrobię do zimy, tyle się działo) i od razu wpadłam na przepis Poll na cukinie. Nie mogłam się powstrzymać i poleciałam po cukinie. Zjeździłam pół miasta za słoikami. Właśnie skończyłam je robić. Wyglądają cudnie :)


Agatko sure - tak dawno pytałaś.. Mam wrażenie, że karczowniki pojawiają się na powierzchni, ale na pewno są bardzo czujne. Ja nigdy nie widziałam, ale kotka przynosiła kilka razy, więc musiały wyłazić.

Danuś - dziękuję. Teraz juz tylko kota została. No i tygrzyki. Chociaż gdzieś się chyba pochowały :think: Byle nie w domu!

Pamelko - tutaj też plamistość w tym roku bardzo późno się pojawiła. Hm.. mniej więcej wtedy, kiedy padły pomidory :( Ciekawam jak teraz u Ciebie. Zaległości.. zaległości.. będę doczytywać

gorzatko - przegrywam na całej linii :( Pierwszy raz widzę, żeby zwierzęta były mściwe i wołały wszystkich kumpli z okolicy na pomoc. Mam tuż za progiem góry i doliny. Można się potknąć. Albo skręcić kostkę. W związku z czym przechodzę do planu B. Albo C? D? W każdym razie namierzyłam sklep, który sprzeda mi "niezwykle skuteczny środek". Do zimy ma być PŁASKO. I żadnych nowych roślin zeżartych. Ciekawa jestem, gdzie się kończy moja naiwność :happy4:

Martuś Shirall - byłam tu i tam, nic ciekawego. Zawsze najlepiej wraca się do domu :kiss3:

Wanda - oczywiście że pamiętam :hug: Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie znowu gdzieś razem się wybierzemy :)

Martuś artam - no wiesz! :hammer: Pamiętam Was wszystkich z osobna i wszystkich razem :kiss: Poza tym Ciebie nie da się zapomnieć...

To miał być komplement :P

Marzenko - jedna Marta jest na Borku w K-wie, obstawiona słoikami z przetworami na zimę :) Jedna w Lublinie. Jedna w Poznaniu. :hug:

Paweł - rany, nawet nie wiedziałam, że tyle czasu minęło :( Wtedy jeszcze lato było, teraz liście lecą z drzew... Chyba się na starość nostalgiczna robię :happy4:

Dorotko - jak Was nie lubić??!! :kiss3: Dużo się działo nie za dobrze. Zaczęło się od nawału pracy i pomidorów, które zamordowała w jeden weekend zaraza. A później już poszło zupełnie nie w tą stronę, w którą bym chciała. Cieszę się, że mogę do Was wrócić :lol:

Daga Cebulla - widzę że założyłaś tutaj swój wątek! Ależ się cieszę! Dzięki Tobie mam Cherry Girl i miałaś rację - to jedna z najwdzięczniejszych róż.
Karczowniki mnie nie zjadły, ale całą resztę owszem :mad2:

Markus - już pewnie po cytrynkach :( Zawsze coś przegapię.. Ale pamiętałeś :hug: Może w przyszłym roku mi się uda?

Ewelinko - nieeee... :) Miałam krótką drzemkę letnio-jesienną, powinna mi wystarczyć o kwitnienia przebiśniegów :)

Romka - pewnie że zajrzałam, tylko chciałam teraz na spokojnie siąść i wszystkim odpisać. Kochani jesteście, że zaglądaliście nawet jak mnie nie było :hug:

I teraz klops, bo w zasadzie nie mam zdjęć :( Chyba że chcecie zobaczyć jak wygląda ogródek zaniedbany przez 2 miesiące?
Albo nie - chyba wolę sięgnąć do zdjęć sierpniowych, kiedy wszystko jeszcze było ogarnięte.



Kwitł Jazz...


... i The Fairy w szałwiach


Teraz ino zgroza :ohmy: Czas wziąć się do roboty ;)
Pozdrawiam ciepło - Ogródek Marty
FO Oaza na Facebook'u
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Roma

Odp: Ogródek Marty 06 Paź 2012 18:54 #75565

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no Martuś, jak to dobrze, ze do nas wróciłaś :kiss3: :hug: i już się nie martw :hug:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.731 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum