TEMAT: Ogród Aguniady

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 08:35 #245842

  • Adrian89
  • Adrian89's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • śląsk strefa 6b
  • Posty: 3214
  • Otrzymane dziękuję: 7915
Wiosna to jednak to! wszystko takie żywe i pełne kolorów :flower2: a częste deszcze sprawiają że rośliny pełne wigoru szybko rosną. Trzeba się nacieszyć tą chwilą.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 08:46 #245849

  • jlg
  • jlg's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 85
  • Otrzymane dziękuję: 23
Dzień Dobry,
Piękny mamy dzień dzisiaj i ogród z rana wygląda zjawiskowo z tą młodą soczystą zielenią.
Pozdrawiam ciepło - Joasia

Miniaturka Joasi
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 08:47 #245850

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Już lepiej? No widzę, czytam :hug:
Wspaniale zajrzeć o poranku, kiedy wszystko takie soczyście kolorowe, jeszcze nie zmęczone słońcem.
A u mnie szykuje się kolejny letni, słoneczny dzionek :flower2:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 08:50 #245851

  • beata68
  • beata68's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 139
  • Otrzymane dziękuję: 24
Aguś jestem :bye: Trochę mam do doczytania, niezły początek. Moja wyobraźnia to pikuś do tego co wczoraj zobaczyłam. Moim zdaniem to zwykłe tchórzostwo usuwać posty w kosmos bez żadnego komentarza. Brak mi słów. Poproszę o zdjęcie psa, mój dzięki Tobie nabiera muskulatury, podpowiesz mi kiedy go można przyciąć?
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 08:58 #245857

  • katja
  • katja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1562
  • Otrzymane dziękuję: 552
Aga, dobrze, ze tamte emocje mijają :hug: . Choć ja ciągle pozostaję w lekkim szoku :dazed: .
Piękny dzień się zapowiada :bye:
Pozdrawiam
Kasia

Ogród Kasi
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 08:59 #245861

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Aguś...oj dobrze się spało....padłam jak kawka a wstałam tak wypoczęta i pełna energii jak nie wiem co B)
jednak pobyt na świeżym powietrzu i to tak długi ma coś w sobie...i potem lampka dobrego winka....ach :lev:
jej......zdjęcia.........ta zieleń i te kolorki.....jej coś pięknego :hearts:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 09:18 #245877

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Martusia, czyli jednak byłaś na działce! Dobrze spędzony dzień, to i noc spokojna... cieszmy się naturą i wiosną!
Kasiu, mnie szok powoli odpuszcza, ale takie doświadczenie czegoś uczy... Z pewnością, bycia ostrożniejszym...
Miłego dnia! Tu u mnie jest trochę chmur, ale jest bardzo przyjemnie.
Beatko, dziękuję, że tu przydreptałaś... Twój wczorajszy poranny telefon do teraz wspominam ze wzruszeniem.
PanM jest w ogromnie pozytywnym nastawieniu dzięki Wam (mocno się przejął zaistniałą sytuacją) - tak jak pisałam wcześniej, jest duch w narodzie.
Mam nadzieję, że aparat przy następnym pobycie na działce zadziała i zobaczymy jej wiosenną odsłonę (działki, nie aparatu ;-))
Psa można już ciachnąć, albo poczekać na wypuszczenie długich, młodych przyrostów - wtedy te tniesz o połowę. Możesz w sumie wykonać trzy cięcia, ostatnie w lipcu.
Ściskam!
Jolu, już o niebo lepiej się czuję, chociaż jak sobie przypominam, to wciąż trudno się otrząsnąć...
Nic to, ogrodujemy :)
Dzisiejszy poranek naprawdę był piękny... wschód słońca i dość ciemne niebo uwypukliły intensywną zieleń trawnika i młodych listków... zachwycałam się tym!
Super, że dopisuje u Ciebie pogoda... takich dni nam trzeba!
Lesiu, ciepło, słonecznie, wilgotno - idealne warunki do wzrostu roślin. Niedługo zaczniemy wypatrywać pączków na różach - Wielkopolska już je ma :)
Miłego! Z wózeczkiem dziś na ogrodzie spędzasz czas?
Adrianie, to prawda! Chłońmy te cudowne chwile... przed nami cały sezon - oby jak najbardziej udany pogodowo i pozbawiony chorób...
Agusiu, już lepiej... noc przespana, kawa i pies na podorędziu, jest dobrze. Dziękuję za pozytywny komentarz!
Asiu, pewnie, że nie ma co się przejmować... głupotę wręcz wypadałoby tępić.
Co do zdjęć, wstawiam rozmiar zgodny z regulaminem - jestem mimo wszystko zasadnicza :)
Ewuniu, dzień pięknie się rozwija i trzeba się nim cieszyć.
Mgły opadły? Wyszło słonko?
Mam nadzieję, że ujrzę tu Twoje zdjęcia i Twój piękny śródziemnomorski ogród...
Pat, bardzo doceniam, że zdecydowałaś się tu zajrzeć. Przyznam, że trudno było mi sobie wyobrazić dzień bez Twoich wpisów, a na to się zanosiło. Tym bardziej cieszę się ogromnie, że Cię tu mam. Wiesz, targają jeszcze mną różne odczucia, ale o tym może kiedy indziej... Nie ma sytuacji idealnych, trzeba wyciągać z nich to, co pozytywne i dobre dla nas.
Mój ogród znasz dobrze, wiem, że już nie będzie zaskakujący, bo chwilowo nie mogę wprowadzić żadnych istotnych zmian z prozaicznego braku funduszy, ale może kiedyś... To szalenie miłe, że tak pozytywnie go odbierasz :kiss:
Gorzato, niebo miejscami pochmurne, ciemnawe, jakby jednak obiecywało popołudniowy deszcz... jak tak dalej pójdzie, to będę kosić trawnik co drugi dzień ;-)
Ależ dziś ptaki śpiewają! Trele nieustające!
Robaczku, witam porannie! Ja już na nogach od kilku godzin i przyznam, że takie wczesne obudzenie się ma swoje ogromne plusy - przyroda rano jest wyjątkowo piękna.
Dziękuję Ci za jak zawsze serdeczne słowo!
Ostatnio zmieniany: 23 Kwi 2014 09:19 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 09:45 #245893

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Aga, a ja nie mogłam zasnąć :( Telepnęło mną i cały czas trzyma. Wczoraj wyżyłam się na chwastach na trawniku, dziś chyba muszę przekopać jakąś grządkę :oops: A na poważnie - weszłam do Twojego ogrodu i już mi lepiej :hug:
Jak tylko ochłonę, ogarnę technicznie nowe forum spróbuję założyć swój wątek ogrodowy. W razie czego będę prosić o pomoc. Co do mojej obecności na starym forum - zamykam wątek ogrodowy i tylko z powodu moich forumowych przyjaciół zostawiam sobie furtkę w postaci "przedziału majowej" na personalnym.
Słoneczko dziś u nas piękne :kiss:
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Aguniada, Robaczek

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 09:49 #245895

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Iwonko, przykro mi bardzo, że ta sytuacja wciąż odbija się echem. Mimo wszystko wydaje mi się, że nie można udawać, że nic się nie stało, bo grożenie palcem i stosowanie kar można sobie wyobrazić w innej zależności, ale na pewno nie między dojrzałymi ludźmi. Ja tego nie kupuję, cieszę się, że Ty również nie.
Służę pomocą w założeniu wątku, ale jestem przekonana, że świetnie sobie poradzisz.
Już się cieszę, że będziemy mogli oglądać urzekający ogród Majowej! :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 09:50 #245896

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Aguniada wrote:
chociaż jak sobie przypominam, to wciąż trudno się otrząsnąć...

Najlepszym lekarstwem jest zapomnieć, słowo :idea1:
Przeszłości nie zmienisz, a przed Tobą przyszłość :hug: oby spokojna, w gronie przyjaciół :drink1:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Robaczek, Pani Bestia

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 09:51 #245898

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Jolu, tego się będę trzymała - dzięki :kiss:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 10:31 #245915

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
To wrzucę jeszcze parę fotek sprzed chwili i biorę się za prozaiczne czynności :)











































Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 10:40 #245918

  • evluk
  • evluk's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Otrzymane dziękuję: 27
Aguś Witaj!!!
Znalazłam Cię i melduję się w nowym wątku na FO. Miło Cię czytać, i miło jest znowu oglądać Twoje foty :kiss3:
Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Aguniada

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 10:42 #245919

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Prawdziwe pospolite ruszenie spowodowałaś swoim odejściem :lol: , ciekawe, że takie akcje nic tamtejszym administratorom nie dają do myślenia :whistle:
Piękna, żywa zieleń w Twoim ogrodzie :woohoo: , na lubelszczyźnie szykuje się kolejny upalny dzień :dry: , a tak by się deszczyk przydał :(
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Aguniada

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 10:47 #245921

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Martusiu, to pospolite ruszenie nie było moim zamiarem, ale świadczy o tym, że ludzie mają oczy otwarte i nie akceptują zamiatania problemu pod dywan. Na FO z pewnością dzień jak co dzień - już nie ma śladu po bałaganie. Było, minęło.
Ogród tętni życiem - jakże mocno na to czekaliśmy!
Cieszę się, że Ci się podoba - zapraszam...
Sprawdziłam pogodę i u mnie deszczu na dziś nie zapowiadają...
Ewo, kolejna dobra duszyczko - dziękuję, że jesteś ze mną i moim ogrodem :kiss:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 10:51 #245926

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
jej jak zielono....... :flower2:
u mnie po burzy jest nadal ciepło ale słońca dziś jak na lekarstwo.....ale za to wszystko ruszy z kopyta :dance:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 10:53 #245928

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Martuś, u mnie odwrotnie - słońca dziś pod dostatkiem...
Wręcz parno się robi...
Kocham wiosnę!
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 23 Kwi 2014 11:02 #245932

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
jej.....zazdroszczę :oops:
albo nie.....bo jakby taka pogoda była dziś jak wczoraj u mnie to bym się chyba zezłościła bo dziś idę wcześniej do pracy bo mamy w szkole jakąś epidemię i połowa nauczycieli nie wróciła do pracy po świętach tylko są na antybiotykach i są nadgodziny ale akurat to mi pasuje bo majówka za pasem i kiermasz w Botaniku.....czyli kaska na roślinki :cool3:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.564 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum