TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 06 Lis 2013 16:58 #202742

  • Kasia1972
  • Kasia1972's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 824
  • Otrzymane dziękuję: 79
Marta, i ja zaglądam, tylko czasu brak, więc tak na szybko przelatuję parę wątków i uciekam. Róż nie mam dośc - wręcz przeciwnie - pokazuj ile dasz radę. Zwierzaczki fajne, zwłaszcza ten kudłaczek :woohoo: Gratuluję pracy - świetlica jest w podstawówce czy w szkole ponadpodstawowej?


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 06 Lis 2013 17:29 #202750

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Martuś hehe ano same pozytywy i ludzie są bardzo fajni :dance:
spoko dopilnuję :hug:
zaczynam od wtorku zaś w piątek na szkolenie BHP ;)

Kasiu :kiss3:
hehe ten kudłaczek to paskuda jedna, ona tylko tak udaje, że jest niewiniątko a naprawdę to potwór i diabeł wcielony :rotfl1: wczoraj mi urządziła pobudkę o 6 rano :evil:
a świetlica jest w podstawówce B)

Moja działka :) 06 Lis 2013 18:30 #202758

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
No to chyba dobre zmiany:) a róże, dalej kwitną?

Moja działka :) 06 Lis 2013 18:43 #202762

  • Roma
  • Roma's Avatar
Marto-gratuluję :bravo: Dzisiaj znaleźć pracę taką jak się chce i w dodatku blisko domu to graniczy prawie z cudem.
Wreszcie trochę jesiennie robi się na Twojej działce :P

Moja działka :) 06 Lis 2013 19:55 #202785

  • Ewelina
  • Ewelina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 881
  • Otrzymane dziękuję: 979
No Martuś ... skoro lubisz dzieciaki, to praca w świetlicy, choć niełatwa , da Ci z pewnością wiele satysfakcji. Gratuluję :)
U mnie , mimo,że listopad, nadal dzielnie kwitną dwie odmiany róż, choć krzewy niemal całkiem straciły już liście... Czy Twoje róże nadal rozkwitają?

Moja działka :) 06 Lis 2013 20:10 #202790

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Ulka to super zmiany - szczególnie, że poza zajęciami plastycznymi będę prowadzić zajęcia związane z......ogrodnictwem i pielęgnacją roślin w salach świetlicowych :rotfl1:
mam obiecane, że kupią mi ziemię, nowe doniczki i mam odratować te biedactwa na parapetach B)
oj nie wiem.......wejść na działkę się nie da bo powódź mam na wejściu......muszę wreszcie te kalosze kupić :hammer:

Romuś :oops: :kiss3:
hihi no robi, robi.....jesień jest fajna jeśli pogoda dopisuje....ale ona ostatnio to wariuje, nic tylko leje i leje :mad2:

Ewelinko :kiss3:
oj uwielbiam pracować z dzieciakami....bo potrafię je zarazić pasją do plastyki czy ogrodu i zwierzaków :P
no i poza tym mimo moich lat we mnie wciąż jest dziecko i może dlatego tak łatwo nawiązuje z nimi kontakt no i nigdy żadnego dziecka nie odtrącam....wręcz przeciwnie, jak dziecko chce się przytulić to pozwalam - przecież dzieci nie gryzą :silly:
oj nie wiem, musiałabym sprawdzić...może jutro mi się uda wejść? :think:

Moja działka :) 06 Lis 2013 20:21 #202792

  • Ewelina
  • Ewelina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 881
  • Otrzymane dziękuję: 979
Shirall wrote:
poza tym mimo moich lat we mnie wciąż jest dziecko (...)
Dobre :happy3: :happy: ;) "Mimo Twoich lat " przyjmij ode mnie :happy-old: radę - z dzieciakami tak trzymaj ! autorytetu nie buduje sie wrzaskiem i rygorem , tylko konsekwencją i miłością.

Moja działka :) 06 Lis 2013 21:16 #202801

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hehe no ostatnio mi ktoś powiedział, że powinnam zacząć się zachowywać jak na mój wiek przystało....a ja na to, ze jak...mam być starą jędzą, na wszystko marudzącą i może zacząć się ubierać jak stara baba?....niedoczekanie!!! :funnyface: to się dowiedziałam, ze jestem bezczelną dziewuchą, której rodzice za dużo pozwalali i babsko z fochem poszło dalej a ja tylko tak początkowo :supr3: ...no a potem :rotfl1: :happy3: :happy4:
wiem.....nas tak rodzice wychowywali, mama tak postępuje ze swoimi uczniami, jest konsekwentna i potrafi utrzymać dyscyplinę ale przy tym jest kochaną Panią no i ja się na tym opieram ... :kiss3:

Moja działka :) 06 Lis 2013 21:33 #202809

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Marto, jak dobrze, ze są jeszcze takie panie nauczycielki i świetliczanki jak TY - które po prostu lubią dzieci, mają pasje i wiedzę i potrafią ją przekazać dzieciom :hearts:
U Ciebie ciągle leje? U nas deszczu jak na lekarstwo, za to wieje jak, za przeproszeniem, w Kieleckim :angry:
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019

Moja działka :) 06 Lis 2013 22:07 #202817

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Dalu jej :oops: :kiss3:
no na razie przestało lać ale ta wilgoć i chłód mnie dobija....choć mama to dopiero ma nieciekawie.....bolą ją wszystkie stawy, kręgosłup i wszystko przez tą wilgoć :mad2:

Moja działka :) 06 Lis 2013 23:27 #202829

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Marto, gdy zobaczyłam tę ogromniastą daturę od razu poleciałam na to osiedle :happy: :happy: Dobrze, że nie znalazłam :) bo miejsca na parapecie nawet na maleńką gałązeczkę już nie mam :)
Gratuluję nowej pracy, podejrzewam, że zazielenisz całą szkołę :) A wiesz, że słyszałam coś ostatnio, że czasem są różne granty unijne na ekologię i można za te pieniądze jakiś zielony zakątek przy szkole zorganizować :)

Moja działka :) 28 Lis 2013 15:35 #207073

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
praca w szkole mnie pochłonęła, na działkę czasu nie było bo pogoda dobijała, mnie dopadł niechciej.....ech :sick:
dopiero przychodzące róże mnie zmotywowały no i no mimo deszczu w nocy i nad ranem poszłam dziś na działkę bo i tak siostra chciała podejść po drewno no i dzień wolny i róże do posadzenia no i wreszcie ruszyło mnie sumienie....co się tam u mnie na działce dzieje...... :dry:
a na działce.....jej.......moje liściowe zapasy rozwalone po trawniku.....grrrr......no i altanka w środku.....zdemolowana :mad2: na szczęście nic nie zginęło ale sprzątania to miałam :mad2:
róże posadzone i zakopczykowane ale jeszcze raz idę w weekend bo muszę gdzieniegdzie podsypać im kory na korzenie zaś kapturki wrażliwce dostaną jak będą zapowiadać większe mrozy tfu tfu :P
bo po niektórych różach wcale nie widać, że to koniec listopada......mają piękne liście no a niektóre jeszcze kwitną.... :funnyface:






Moja działka :) 28 Lis 2013 17:40 #207090

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
U mnie prawie bezlistne kikuty róż, a u Ciebie jeszcze kwitną? ... nie ma sprawiedliwości na tym świecie :funnyface: .

Demolki w altance współczuję :hug: . Dobrze, że chociaż nic nie zginęło :pinch: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012

Moja działka :) 28 Lis 2013 19:56 #207104

  • piotrek_ns
  • piotrek_ns's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1433
  • Otrzymane dziękuję: 1228
Róże śliczne jak na koniec listopada :)

A demolki w altanie współczuję, może tylko małolaty się zabawiły, dobrze że nie skończyło się to gorzej jak np u naszego forumowego kolegi.
Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Piotrkowe działkowanie
Skalniak i kamienie
Ostatnio zmieniany: 28 Lis 2013 19:56 przez piotrek_ns.

Moja działka :) 28 Lis 2013 19:59 #207106

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
O różach się nie wypowiem :evil: , a jak tam koty? Przepadły, bo o nich zapomniałaś ;) ?

Moja działka :) 28 Lis 2013 20:27 #207115

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Dorcia :kiss3:
hihi no nie ma sprawiedliwości.......Werki narzeczony, Grześ się ze mnie dziś śmiał, jak latałam z aparatem na działce i twierdził, że jak nic mnie zamordują na tym forum no i jak fajnie troszkę ludzi podrażnić - taka jestem wredna złośnica :funnyface: no na szczęście nic nie zginęło....ufff.....zaś w weekend idę ją lepiej zabezpieczyć - jakieś pułapki założę a jak :evil:

Piotrek :hug:
pewnie tak bo kiedyś jak tak bywało, że ktoś tylko właził, siedział przez chwilę i wychodził....no a trochę mnie nie było na działce :dry: ....dlatego teraz będę chodzić codziennie albo co 2 dni i coś tam robić B)
no na szczęście bo pamiętam co Adrian przeżywał......

Martuś hihihi wiedziałam, że nic nie powiesz :funnyface: :rotfl1:
a koty? no znalazły dom, poza jednym - Gremlin niestety przegrał walkę z trucizną..... :cry3:

Moja działka :) 28 Lis 2013 20:29 #207117

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Skoro tak, to wybaczam Ci róże :funnyface: :hug:

Moja działka :) 28 Lis 2013 21:26 #207133

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Shirall wrote:
oj uwielbiam pracować z dzieciakami....bo potrafię je zarazić pasją do plastyki czy ogrodu i zwierzaków
Już widzę, jak te wszystkie dzieci robią wiosną zamówienia różane! :rotfl1: No świnki morskie w zimie nawet będą miały wzięcie! ;)
Gratulacje, Martusia!


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.855 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum