TEMAT: Moja działka :)

Odp: Moja działka :) 21 Gru 2012 21:26 #103974

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Ja wiem, że Ty jesteś dobry człowiek ;) , ale te biedronki mi sie nie podobają :unsure:
One jakieś nie nasze :huh: , w dodatku każda inna :think: , jakieś mutanty normalnie :pinch:
Reszta bardzo ładna :P


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Moja działka :) 22 Gru 2012 19:18 #104111

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Martuś :oops: :kiss3:
hehe no biedronki są inne....no byłoby nudno jakby każda była taka sama a tak.....to są nasze, rodzime biedronki :hug:

dziś dzionek pracowity.....porządki, porządki i jeszcze raz porządki :happy4:
ale tak zostało mi jeszcze jutro odkurzenie pokoju i mam spokój zaś z potraw prawie wszystkie są już gotowe....tylko makowiec pozostał :whistle:

oooooo jeszcze mam robaczki........ :funnyface:
oko w oko z panem Szerszeniem :silly:








Odp: Moja działka :) 22 Gru 2012 20:09 #104122

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Kurcze, jak tak człowiek się napatrzy na śnieg, mróz poszczypie w poliki, to aż miło nawet na takiego szerszenia popatrzeć ... w końcu lato przypomina :woohoo: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012

Odp: Moja działka :) 22 Gru 2012 21:21 #104140

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Shirall wrote:
oko w oko z panem Szerszeniem :silly:

Miałem dorodne stadko takich jegomości pod podbitką budynku,eksmisja tych pasiastych gości nie należy do łatwych...

Odp: Moja działka :) 22 Gru 2012 22:09 #104144

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Dorcia hehe no prawda.....mimo, że to dość niebezpieczne zwierzę to zobaczyć fajnie....ale jeszcze trochę i będzie wiosna :woohoo:
mrozu to już mam dość, wczoraj jak zobaczyłam o 8 rano na termometrze -12....a odczuwalna była -16....to aż mi się z domu nie chciało wychodzić...i mimo, że byłam ciepło ubrana to w szkole po otwarciu na chwilkę okien chyba mnie przewiało....... :mad2:
bo jakaś genialna dziewczynka złośliwie wypsikała cały dezodorant, tak duszący, że ja i koleżanka zaczęłyśmy się dusić i trzeba było okna pootwierać no i był przeciąg......no i klops.....dziś nic tylko piskam i psikam i mi ciągle zimno........ :sick:
jak się rozłożę to po Świętach zamorduję...... :mad2:

Chester ojej :eek3: no wiem, że nie należy bo na wsi moje wujostwo miało ich gniazdo......codziennie wujek i kuzyni ubijali po kilkanaście sztuk.......no i przez nie nie można było wychodzić na zewnątrz......ale szybko się z nimi uporano :evil:
na działce lata tylko jeden i mi nie przeszkadza a wręcz przeciwnie....odkąd zaatakował raz gniazdo os ziemnych u mnie na działce to się cieszę, że go mam :whistle:
i za to jak siedzi na jakimś jabłku to go nie przepędzam tylko niech sobie ze spokojem je...a jak się upije to zawsze delikatnie go przenoszę w bezpieczne miejsce by nikt go nie zdepł :woohoo:

Odp: Moja działka :) 23 Gru 2012 15:58 #104221

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
DLA WAS WSZYSTKICH......
Niech te święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek.
Niechaj gwiazda z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci.
Biały puch niech z nieba spada, niechaj piesek w nocy gada.
Niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie.


życzy Martuśka :kiss3: :hug:
Za tę wiadomość podziękował(a): Grzesiu, gorzata, r-xxta, chester633, Bea

Odp: Moja działka :) 28 Gru 2012 14:00 #105036

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
ale dziś pogoda............no normalnie czuję w powietrzu wiosnę a nie......zimę :happy2:
słonko mocno świeci i grzeje, ani jednej chmurki na niebie, no i +5......ach ale cudna pogoda....... :hearts:
niestety wejść się na działkę nie da bo tam panują roztopy....jak zawsze :pinch:
może jutro mi się uda :whistle:

i po Świętach.......szkoda ale jeszcze przed nami Sylwester.......zaś teraz to sobie leniuchuje a to do kina się wybrałam - na Hobbita, którego polecam bo skoro na początku narzekałam, że grają tylko 3D zaś potem.....na cóż.....wrażenia i film wgniotły mnie w fotel, zaś potem jedynie co mogłam z siebie wydobyć to wielkie WOW :woohoo: no i już wiem, że jak filmy w kinie to tylko 3D....... :rotfl1: no i jeszcze walczę z puzzlami..........1000 części.....hihi :crazy: :rotfl1:

no i coś na ten piękny dzionek........



a może ktoś jest chętny na lody z karmelem i do tego kawkę? ;) :P
hehe czyli po prostu Nostalgie, Creme Caramel i Cafe :hearts:


Odp: Moja działka :) 28 Gru 2012 14:39 #105048

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Martuś, przypomniałaś mi o puzzlach :woohoo: ... a leżą jeszcze jedne do ułożenia :woohoo: - muszę się do nich zabrać w końcu :whistle: . Filmów 3D nie cierpię :sick: - zawsze boli mnie potem głowa :blink: , a Hobbita zaliczyłam w formie papierowej :silly: i podejrzewam, że tak jak po Władcy Pierścieni filmem będę rozczarowana :whistle: .


Przy okazji życzę udanego Sylwestra i usłanego różami Nowego Roku :flower1: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012

Odp: Moja działka :) 28 Gru 2012 15:04 #105056

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
A byłaś może swego czasu na Avatarze w 3D? Ja zostałam zaciągnięta siłą :rotfl1: wbrew mojej woli ;) , a skutek był taki jak piszesz - wbiło mnie w fotel :ouch:

Dorcia, wiem o czym piszesz ;) , też noszę okulary. Ale jak poszłam drugi raz na Avatar, to oglądałam w dwóch parach okularów :rotfl1: , moich i 3D :happy3: . I zobaczyłam mnóstwo rzeczy, których nie widziałam za pierwszym razem :rotfl1:

Odp: Moja działka :) 28 Gru 2012 17:06 #105074

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Dorcia - ja swoje właśnie skończyłam układać i później je skleję i powieszę :woohoo:
ja byłam po raz pierwszy na filmie w 3D i też się bałam, że bedzie mnie bolała głowa ale nic.....prawie 3 godziny i nic :woohoo:
oj nie....nie rozczarujesz się nic a nic.....film jest zdecydowanie lepszy niż Władca - efekty i gra jest po prostu super! :woohoo:
no i nawzajem :kiss3:

Martuś oj nie, nie byłam ale mnie w domu wbiło bo jak tylko rodzice kupili telewizor 50-calowy to pierwsze co na nim obejrzeliśmy to był właśnie Avatar.........z kanapy wstać nikt nie mógł potem :rotfl1: zaś potem wypożyczyliśmy w 3D i było jeszcze fajniej :rotfl1:

oj dlatego się cieszę, że noszę soczewki....

Odp: Moja działka :) 28 Gru 2012 19:04 #105111

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Shirall,właśnie wróciłem z kina,oczywiście z Hobbita,ach te efekty :eek3: -Gobliny,Orki i końcówka z okiem smoka-tylko 3D.Jestem ciekaw następnej części ,może do końca roku 2013 wejdzie na ekrany do kin.Ciekawie zapowiada się OZ-też oczywiście w 3D.
Pokazujesz zdjęcia pięciorników ,to jedne z moich ulubionych krzewów ,czy ten różowy rośnie w półcieniu-nie traci barwy?.

Odp: Moja działka :) 28 Gru 2012 19:16 #105119

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 391
Czemu mnie jakoś nie ciągnie na Hobbita? Sama już nie wiem:)

Odp: Moja działka :) 28 Gru 2012 20:39 #105175

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Po takiej recenzji to chyba trzeba się wybrać, za młodu się zaczytywałam książkami fantasy, Władca Pierścieni to było niesamowite przeżycie, a teraz takiej literatury nie lubię... Ale Hobbity to takie sympatyczne leniwe stworki, coś dla mnie! :rotfl1: Chyba się wybiorę!
Puzzle też z Hobbitem?

Odp: Moja działka :) 28 Gru 2012 21:05 #105194

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2383
A ja tam aby pojąć trylogię czytanie zaczęłam właśnie od Hobbita :lol:
Czemu komercja zawsze inaczej :think:
Martuś zazdroszczę sposobności obejrzenia :oops:

Odp: Moja działka :) 28 Gru 2012 21:53 #105219

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Chester hehe no właśnie, choćby dla tych efektów warto iść na 3D bo jest co oglądać :woohoo: następna ma wejść w 2013, ostatnia zaś w 2014........ja się już doczekać nie mogę B)
ano dokładnie, ten różowy rośnie w półcieniu i nie traci koloru :)

Ulka hehe jak to moja mama mówi, trzeba lubić taki rodzaj filmów a ja kocham fantasy zaś takie to uwielbiam........elfy, czarodzieje, smoki etc.........dlatego mam elfa jako avatara :hearts:

Martuś oj wybierz się, wybierz!!!!1 :woohoo:
hehe nie, nie puzzle to mam albo z końmi albo takie nietypowe czyli gotyckie - te akurat to Gotka - elfka, właśnie schnie klej ;)

Joluś bo tak naprawdę Hobbit to coś innego niż Władca Pierścieni, zupełnie inna historia, tylko kilkoro bohaterów się powtarza w trylogii, no ale fakt, że trzeba najpierw przeczytać Hobbita by zrozumieć skąd Bilbo ma pierścień, dlaczego krasnoludy nie lubią elfów itd .....ja leciałam od początku czyli najpierw Silmarrillion, potem Hobbit i potem Władca.....ale było fajnie :whistle:
może dlatego P. Jackson inaczej nakręcił bo może chciał poczekać na lepsze efekty specjalne, tak samo przecież zrobił George Lucas z Gwiezdnymi Wojnami....też zaczął od części 4, 5 ,6 a dopiero potem nakręcił 1, 2, 3..... ;)
zawsze można obejrzeć online - ja właśnie tak czasami oglądam B) :wink4:

Odp: Moja działka :) 28 Gru 2012 22:49 #105247

  • Grzesiu
  • Grzesiu's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Życie jest piękne
  • Posty: 715
  • Otrzymane dziękuję: 213
A ja się wybieram...wybieram...i nikt nie chce ze mną iść na Hobbita :mad2:

Tak tak...święta....święta i po świętach....jeszcze tylko sylwester i normalny tryb życia
Pewnie masz fajny wybór w tym P-u....nie to co u mnie
Chociaż domówki z fajnymi znajomymi też mają plusy....

Odp: Moja działka :) 29 Gru 2012 16:23 #105424

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Grzesiu.....oj tam, najlepiej iść samemu bo wtedy nikt ci nie będzie ani przeszkadzał ani marudził :kiss3: :hug:
no jeszcze Sylwester ale jego to spędzam z rodzinką.....wybór jest ale znajomi też chcą spędzić w gronie rodzinnym, mało imprez - domówek jest zorganizowanych :whistle:

rany nasłuchać się nie mogę ścieżki dźwiękowej z Hobbita, ale no cóż się dziwić skoro skomponował ją Howard Shore.......zaś jedna melodia Misty Mountains i piosenka przewodnia czyli Song of the Lonely Mountain....ach... :hearts:

słucham i przeglądam sobie wspominkowe zdjęcia.......... :whistle:

Nostalgie.......czyli jak dla mnie lody waniliowe z polewą wiśniową..... B)



Odp: Moja działka :) 29 Gru 2012 16:30 #105426

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2383
Shirall wrote:
Nostalgie.......czyli jak dla mnie lody waniliowe z polewą wiśniową..... B)
W dojrzałej fazie podobna do Torbillona, którego dzisiaj wspominałam ;)
Domówki :whistle: u mnie także, ewentualnie u sąsiadów, na bale jakieś nie mamy ochoty :sick:
Ostatnio zmieniany: 29 Gru 2012 16:30 przez pamelka.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.762 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum