TEMAT: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 20 Mar 2013 10:15 #136377

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Małgosiu szkoda nawet mówić :oops:
Nie będzie to najlepszy sezon ogrodowy, choć w lutym na taki właśnie się zanosił :jeez:
Plany zakupowe są, kapersy w skrzynkach czekają na uziemienie, torebki z nasionami na wysianie, tylko ... kiedy :oops:
Reniu pozdrowiłam :lol:
Miałaś rację zarejestrować się trzeba ponownie, choć poprzednie zamówienia sa aktualne :)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 20 Mar 2013 10:33 #136386

  • Annes 77
  • Annes 77's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 452
  • Otrzymane dziękuję: 69
Jolu piękności do Ciebie dojadą :whistle: Super odmiany zamówiłaś:)
Też martwię się o krzaki róż,teraz u mnie jest śnieg,ale nie chciałabym,aby stopniał do weekendu,ponieważ zapowiadają nawet -15 stopni,jak nie będzie kołderki to znowu będzie cięcie do ziemi...ech :club2:
Ja czekam na Twoje "oczęta" :whistle: Jestem ciekawa jak róże od Petrovica nam przezimują,pierwszy raz mam od tego pana :whistle:
Zamówiłam sobie na all dwie hortensje,jedną magnolię w miejsce padniętej i trzmielinę oskrzydloną,którą chce sobie posadzić przed balkonem...takie ogniste kolorki:)
Kurcze w Bricomarche oferta żurawek od dzisiaj,nęci mnie by jechać zobaczyć jakie mają odmiany :coffe:
Kolaż :thanks:
Ostatnio zmieniany: 20 Mar 2013 10:33 przez Annes 77.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 20 Mar 2013 11:11 #136402

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5026
Wspominki urocze :) ale już czekam z utęsknieniem na wiosenny wątek ;) i nowe krokusy, narcyzy, tulipany...
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 20 Mar 2013 13:10 #136445

  • Dangar
  • Dangar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1346
  • Otrzymane dziękuję: 173
W marcu przydałoby się juz zakonczyć nawożenie i pierwsze prace. Niektórzy w koncu marca zwykle sieją warzywa. Tymczasem za pasem kwiecień, a zima dalej trwa. Pamietam taką zimę co trzymała od listopada do połowy kwietnia, a potem w stawach uduszone karpie pływały, bo lód trzymał pół roku. :think:
pozdrawiam
Danka

W kocim raju.
Ostatnio zmieniany: 20 Mar 2013 13:11 przez Dangar.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 21 Mar 2013 17:28 #136906

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
I co Jolu mamy wiosnę ale w kalendarzu :mad2: Zimno,biało,oj dawno takiej wiosny niw widziałm,rano drzewa oszronione,mrozkowato :placze:
A Powojnik śliczny ,ale ta Pashminka to naprawdę cuudna :)
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 20:18 #138002

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Czaiłam się na Tradescant :dry: Czekałam jednak na koleżankę, która się zastanawiała, czy zamawiać ze mną róże (nad czym tu się zastanawiać? :rotfl1:) i kiedy wreszcie zasiadłam-zabrakło :( U Sipa wszystko wykupione :( Jakoś pechowo róże w tym sezonie się zapowiadają. A jeszcze nie wiadomo, kiedy on się rozpocznie :angry:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 20:25 #138013

  • Małgorzata124
  • Małgorzata124's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 519
  • Otrzymane dziękuję: 67
Pamelko ja czekam na hosty i liliowce zamówione, a tu taki ziąb u nas -15C* a zapowiadało się całkiem ładnie jeszcze niedawno.
Może od czwartku troszeczkę się poprawi,u mnie nasionka coś troszeczkę poschodziły , muszą wypuścić drugi listeczek i będę rozsadzać. :flower1:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 20:37 #138024

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Aniu mam nadzieję, że różyczki od Petrowica przezimują spokojnie.
Okopcowane nad głowę, a ponad nimi jeszcze :think: ze 30 cm śniegu leży ;) Inne nie mają tyle szcześcia, nieaktualne już moje przewidywania, ze obędzie się bez cięcia :blink: Oby obyło się bez zimowych strat :jeez:
Po część różyczek wybieram się osobiście, zapowiedziałam już swoją wizytę we Floribundzie, bo jakże tak rozpoczęcie sezonu bez szkółkingu :silly:
Tak więc zależnie od pogody pierwszy lub drugi tydzień po świętach. U mnie i tak będzie leżał śnieg, wiec w sumie żadna różnica :rotfl1:
Trzmielina to dobry pomysł, taka ognistość pod balkonem :woohoo: Hortensje ... no, no zobaczymy cóż to za cuda :)
Wiesiu i ja czekam :think: Marta już nawet zwróciła mi uwagę, że mam zamknąć te zimowe pogawędki :happy3:
No to co, zamykać?
Póki co szans na wiosnę nie widać w nadchodzącym tygodniu :dry:
Danuś do polowy kwietnia :ohmy: to ja nie dożyję w tych zimowych klimatach :unsure: Ale jak nam w jednym tygodniu przyjdzie robić opryski, ciąć, rozkopcowywać i odkręcać to dostaniemy skrętu :happy4:
Aniu zima trzyma się dziarsko :blink: cóż poczniemy :jeez: Powojnik za to zakupiony w styczniu kwitnie w gospodarczym :silly: Karpy trzeba wysadzić :supr: tylko ochoty brak w takich warunkach.
Ewcia bo z różyczkami nie trzeba się ociągać, kupować, a potem szukać koleżanek ;)
Sama wiesz, że ten towar znika, jak świeże bułeczki :lol: Dlatego właśnie na Pashminkę czekam w drugiej dostawie :oops:
Małgosiu i ja mam kilka zamówień, wcale za nimi nie tęsknię, niech się nie spieszą z wysyłką :happy: zdążymy.
Do czwartku powiadasz ... a na którym programie?
Dzisiaj w jedynce mówili, że już nie trzy pory roku, tylko dwie :lol: lato i zima :rotfl1:


Czarujemy zatem ..... lato :lol:




Ostatnio zmieniany: 24 Mar 2013 20:57 przez pamelka.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 20:40 #138028

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2681
A czemu Ty Hansestadt Rostock zamawiasz? Przecież jesienią kupiłaś... Nie kupiłaś? Nie kupiłabyś? ;) Wszystkie kupowałyśmy! :lol:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 20:43 #138030

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
pamelka wrote:
Dzisiaj w jedynce mowili, że już nie trzy pory roku, tylko dwie :lol: lato i zima :rotfl1:
To gdzie to lato? :evil:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 20:53 #138042

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Marta noooo .... nie kupiłam, na przekór chyba :rotfl1:
No to mam co na wiosnę zakupić :lol:
Gosia w sercu mamy lato nieustannie :hearts: i niechaj tak zostanie na długie lata, bo z pogodą :sick:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 21:19 #138060

  • Małgorzata124
  • Małgorzata124's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 519
  • Otrzymane dziękuję: 67
Na TVN24 :dance: , od czwartku będzie zmieniać się pogoda a w niedzielę ma być u nas na południu +13C* :dance:
Ostatnio zmieniany: 24 Mar 2013 21:22 przez Małgorzata124.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 21:23 #138065

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Moje gratki zatem :hug:
Dla nas TVN nie zapowiada takiej temperatury chyba do połowy kwietnia :sad2:
W niedzielę 6 zaledwie :oops:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 21:32 #138075

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
pamelka wrote:
Gosia w sercu mamy lato nieustannie
No fakt! Coś mi tam dzisiaj lata :silly: bo zapomniałam wziąć tabletki na hertzklekot! :happy3:

Małgosiu... Amerykanie nie podzielają Twojego optymizmu :think:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 21:44 #138089

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Nie chcę krakać, ale Zubilewicz cos rano mówił, że w weekend majowy narty bedzie można przywdziać. Mam nadzieję, że to tylko w górach :unsure:
Czyli prognoza z Twojej pogody się sprawdza, że wiosna będzie bardzo chłodna, a latem będzie upał. Tego też nie lubię. Czy to nie powinna być pogoda umiarkowana, jak przystało na położenie?
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 21:44 #138091

  • Małgorzata124
  • Małgorzata124's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 519
  • Otrzymane dziękuję: 67
Gosiu, to tylko TVN24, za bardzo to im nie wierzę ale , bardzo liczę na tą piękną pogodę. :rotfl1: :rotfl1:, coś okropnego to ta zima chyba od nas nie odejdzie tak szybko. :mad2:
Ostatnio zmieniany: 24 Mar 2013 21:47 przez Małgorzata124.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 21:52 #138094

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Gosia jakie tabletki :blink: w twoim wieku kochana to tylko wino i ... no wiesz co :silly:
Czy widziałaś kiedyś pozytywne prognozy Ameryki dla Europy :silly: Co to za jednostki są :supr: niby Celsjusz, ale ...
Przelicznik z Farenheita jeszcze gorzej wskazuje /[ºC]=([ºF]-32)*5/9/ :happy3:
Już niemieckie są bliższe prawdy :lol:
Margoś na narty tylko w góry :teach: i tego się trzymajmy :lol:
Z tego co piszesz ... jednak lato, nie wiosna :think: ... to będzie nieciekawie :blink:
Małgosiu i tego się trzymajmy :drink1: Nigdy dość optymizmu :lol:
Jak dzisiaj wyczytałam psycholog radzi: żyj nadzieją :silly:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 21:56 #138095

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Wino... i... hmmm... uciechy ;) bez winy!
Nadzieja? Co to mówią o nadziei? :think: :happy3:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.439 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum