TEMAT: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 27 Mar 2013 13:22 #138838

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Iwonka daj szansę minie, ona czasem jest taką straszliwą powolnicą, niby nie wzchodzi, a tu jest ;)
U mnie na przykład wyrosła pomidzy koleusami :lol: bo miała już nie rosnać ;) Czasm zdarzaja sie także kiepskie nasiona. Z pewnoscią nie jest to Twoja wina :hug:
A w tym roku pierwszy raz moczyłam wcześniej nasionka miny i musze powiedzieć, ze szybciej wschodzą i obficiej ;) /oczywiście te moczone, bo te pomiędzy kolesuami bez kąpieli były :happy: /
Z tym cięciem katastrofa, a kiedy pryskanie, wycinanie bylinowych chabazi, żurawkowych listków :blink: A kiedy regeneracja trawnika, jak na to wszystko znajdziemy czas :think: Ja tylko popołudniami i w weekendy niestety :lev:

A dzisiaj mniej kolorowo, bardziej zielono - CIAPCIAKI :lol:



... i KŁUJAKI :woohoo:

Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, dkny, Margolka


Zielone okna z estimeble.pl

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 27 Mar 2013 13:31 #138844

  • Sylweste
  • Sylweste's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 508
  • Otrzymane dziękuję: 93
Jolu, oba zestawienia bardzo budujące w obliczu oczekiwania na wiosnę :) przyznać muszę, że masz szczęście do utrzymania cechy barwnych liści na przywołanych 'ciapciakach', ja u siebie co nie posadzę, to w kolejnym sezonie daremne me wyczekiwanie na potworzenie cech odmiany :jeez:
Mój ogród na blogu
Ogród igłą utkany
Serdecznie pozdrawiam
Sylwek
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 27 Mar 2013 14:15 #138847

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Miłorząb (niekoniecznie ciapaty) i klon (niepalmowy, ale ciapaty), mam w planach na ten sezon :woohoo: . Tylko niech ten sezon w końcu się zacznie :cry3: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 27 Mar 2013 17:27 #138883

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Jakie fajne te Twoje CIAPCIAKI :) Nie wiedziałam ,że jest Miłorząb pstry :flower1:
I cóż dajej mamy zimę :placze:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 27 Mar 2013 18:53 #138913

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Za chwilę zeza dostanę od zerkania raz na jedno zestawienie, raz na drugie :lol Podziwiam szczególnie Twojego tulipanowca, bo z tego co pamiętam to kupiśmy go w tym samy sezonie. Pięknie Ci rośnie :)

Czyżby w prawym dolnym rogu czaił się Spring Fire?
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 27 Mar 2013 20:04 #138937

  • Dangar
  • Dangar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1346
  • Otrzymane dziękuję: 173
Cudności! :woohoo:
pozdrawiam
Danka

W kocim raju.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 27 Mar 2013 20:30 #138951

  • Margolka
  • Margolka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1747
  • Otrzymane dziękuję: 234
Jolu - ten ciapciaty tulipanowiec fatycznie zachwycający. Powinnam sprawić takie towarzystwo mojemu zielonemu. :think:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 27 Mar 2013 21:00 #138963

  • Małgorzata124
  • Małgorzata124's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 519
  • Otrzymane dziękuję: 67
Pamelko klonik Drumandii jest cudny , będę go miała w maju :dance: , dobrze,że go zamówiłam troszeczkę się wahałam , ze względu na wielkość. :think:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 27 Mar 2013 21:14 #138966

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Obejrzałam wszystkie Twoje filmy :thanks: ale nie wiem :think: czy mi to pomogło czy jest jeszcze gorzej :happy4: :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 28 Mar 2013 07:41 #139029

  • dagers
  • dagers's Avatar
Troche mi to zajelo ale przebrnelam przez wszystkie strony.
Fantastycznie to wszystko wyglada, patrze i podziwiam :)
Moze sie czegos naucze przy okazji, hehehe
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 28 Mar 2013 14:00 #139102

  • Dangar
  • Dangar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1346
  • Otrzymane dziękuję: 173
Siberia wrote:
Obejrzałam wszystkie Twoje filmy :thanks: ale nie wiem :think: czy mi to pomogło czy jest jeszcze gorzej :happy4: :rotfl1:

Jak długo można żyć wspomnieniami z ubiegłego roku. A w ogrodach albo czarno i zimno, albo biało i zimno. :hammer: :jeez:
pozdrawiam
Danka

W kocim raju.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 28 Mar 2013 16:03 #139115

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Ale te ciapciaki piękne, co jeden to ładniejszy i jakie dorodne :bravo:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 28 Mar 2013 19:20 #139159

  • aleb-azi
  • aleb-azi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1596
  • Otrzymane dziękuję: 539
No i białe święta się zapowiadają... No... i jak tu w pechową trzynastkę nie uwierzyć...

Kuleczka ta ostatnia... malutka, w kąciku... Śliczna :)
Innymi niczego nie ujmując ;)
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 28 Mar 2013 20:36 #139178

  • katik
  • katik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 381
  • Otrzymane dziękuję: 84
Jolu miłorząb w paski kupiłam w Krzywaczce w październiku, jestem go bardzo ciekawa bo jak kupowałam to liści już nie miał ;)
Pozdrawiam Kasia

Mała działka Katik
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 30 Mar 2013 23:30 #139661

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Jolu, Wesołego Alleluja
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 31 Mar 2013 22:21 #139799

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
Hej, Jola, jak się masz wiosennie? W najczarniejszych scenariuszach takiej zimy nie przewidywałyśmy.
U mnie dzisiaj pada deszcz, ale Marta twierdzi, że wór ze sniegiem jeszcze nam pokaże!
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 31 Mar 2013 22:52 #139817

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Mnie już pokazał.
20 cm śniegu w ciągu paru godzin. I nadal sypie :huh:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Kwi 2013 00:15 #139828

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Sylwek nie może tak być :dry: dlaczego :think:
Mam jedna gingko, które nigdy nie pokazało cech :blink:
Czy je wykopać?
Swoją drogą ... dlaczego zanikającech odmian? Nie mogą to być lokalne warunki, czy gleba :think: to chyba są chimery :teach:
Dorcia jak się dzisiaj przekonałaś z początkiem tego sezonu nie będzie tak prosto ;) Drummondii to dobry pomysł :lol: można go ciąć.
Aniu a może, może :lol:
Zima dzisiaj nareszcie ustępje jesieni ;) i minusów nie apowiadają w nocy :woohoo:
Pawełku tulipanowiec rośnie ... tak sobie pośrod dalli ;) Mam nadzieję, ze nareszcie się rozkręci, choć w okolicy paulownia :lol: jeśli nie zmarznie po moim wiosennym cięciu :sick: Zgadleś to mój wspominkowy Spring Fire :lev: Tera jest kolejny i ma cichą nadzieję, że da radę
Danuś to się wie :woohoo:
Małgosiu a może .... powinnaś wymienić swojego :silly: To są w końcu spore drzewa :teach:
Sorry :thanks: nie kazdy musi szukać ciapciaków :hug:
Małgosiu 124 to dobry zakup :) zdrowo rośnie i nie choruje.
Siberko filmy ... :think: cieszę się, że się podobały :kiss3:
Dagerscieszę się, że zajrzałaś do moich zakątków :hug: Wschodnia Polska, to nie to co u Ciebie, prawda :oops:
Pomalutku może się wiosna rozkreci i będę miała wiosenne, tak, jak Ty niedawno ;)
Zapraszam :thanks:
Danusiu tak długo można żyć ... jak życie tego wymaga :funnyface: No co ja biedna mam zrobić jak pół metra śniegu :oops:
Jasne, że wolalabym plewić, sadzić, podziwiać wychodzące roślinii, kiedy ... 'globalne ocieplenie' :devil1: nie pozwala :jeez:
Do tego wszystkiego jeszcze populacja pszczół wymiera w 305 w Polsce :cry3:
Dziękuję Iwonko :kiss3:
Izka sa biłae święta :sick: a u nas biało ... nie pamiętam od kiedy :unsure: Czy to się kiedyś skończy :jeez:
Kulkę cudną przyuważyłaś :woohoo: To jest Picea abies 'Spring Fire' - świerk zwyczajnie-nadzywczajny :happy4:
Kasiu a jakiż to paskowaniec gingko nabyłaś? Mam nadzieę, że pięknie pokaże przebarwienia :)
Dziękuję Margoś :kiss3:
Vituś mam się ... jakby tu powiedziec ... bywalo lepiej :wink4: A ja dla odmiany mam nadzieję, ze ten 'wór' nas sprawiedliwe ominie :happy: Są wszak w kraju inne regiony spragnione kwietniowego śniegu :devil1:
I u mnie deszcz rozpuszcza wielkie śniezne zwały, da aby radę :think:
Wiosna zaś będzie, jak przyjdzie, we wszystkie prognozy wierzyć przestałam jakiś czas temu
Margoś współczuję :hug: Taka to zima tej wiosny :hammer:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Małgorzata124


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.531 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum