TEMAT: Przy ścieżce

Przy ścieżce 29 Gru 2013 21:58 #211306

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Ja tam waszymi szkółkami jestem zachwycona.
Szkoda, że u mnie nie ma kilku takich.
A psiun jest cudny :hearts:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Przy ścieżce 30 Gru 2013 07:19 #211332

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Możesz nawet narudzić :kiss3:
Tęsknię za Waszym towarzystwem (i szkółkami ;) )
Borys cudny, choć ja raczej kociara jestem. Ale to spojrzenie ....
Hortensjowy szpaler zachwycajacy, bukietówki robia jednak duże wrażenie w masie.
A gdzie i z czym zamierzasz posadzic przetacznikowce? Widziałam cudne zestawienie z Anabelle. Dumam nad takim.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 07:28 #211333

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
vita wrote:
W ogródku pojawił się element fauny,

Czy to koty czy psy Kochamy je tak samo :hearts: ,Borys jest ,,czaderski'' :wink4: to umaszczenie rewelacja..... :bravo:
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 10:01 #211354

  • peonia
  • peonia's Avatar
Podoba mi się twój ogród- te pokoje , dywaniki, mur -rewelacja. Brakuje mi takich tez spotkań terapeutycznych -wasza grupa to wspaniała kompanija,zazdroszczę szczerze.
A jaki wybór w szkólkach i sklepach ogrodniczych, kiedy wracałam od Doroty nie wiedziałam jak się zabrać.Na co teraz polujesz?

P.S.
Piesiunio ma charakter.
Ostatnio zmieniany: 17 Sty 2014 13:22 przez .
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 10:50 #211359

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
peonia wrote:
Brakuje mi takich tez spotkań terapeutycznych -wasza grupa to wspaniała kompanija,zazdroszczę szczerze.

Takich spotkań i szkółek zazdroszczę i ja :) , ale może kiedyś dołączę do Waszego szkółkingu jak osiądę wreszcze na stałe :silly:

Boryska wymiziaj, śliczności z niego :)
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 17:19 #211417

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
Margo2 wrote:
Ja tam waszymi szkółkami jestem zachwycona. Szkoda, że u mnie nie ma kilku takich.

No, ale dawno Cię u nas nie było, zmieniło się, niestety na lepsze :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 17:28 #211418

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
dodad wrote:
Możesz nawet narudzić :kiss3:
Tęsknię za Waszym towarzystwem (i szkółkami ;) )
Borys cudny, choć ja raczej kociara jestem. Ale to spojrzenie ....
Hortensjowy szpaler zachwycajacy, bukietówki robia jednak duże wrażenie w masie.
A gdzie i z czym zamierzasz posadzic przetacznikowce? Widziałam cudne zestawienie z Anabelle. Dumam nad takim.

Miło to czytać, Dorotko. Przetacznikowce docelowo mają trafić na rabatę z perovskiami. Jak na razie jest na nich pustawo, ale rozsadniki puchną, i o ile czas w następnym roku (raczej wątpię!) pozwoli, to co nieco się zadzieje.
Jakbym miała się określić, czy kociarą czy psiarą jestem bardziej, to...nie wiem! Borys cudny, oj!
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 17:44 #211425

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
chester633 wrote:
Czy to koty czy psy Kochamy je tak samo :hearts: ,Borys jest ,,czaderski'' :wink4: to umaszczenie rewelacja..... :bravo:

O to to! Dopiero odpowiadałam Dorotce na to trudne pytanie, ja gotowa byłabymm obdarzyć takim samym uczuciem Spitaka (to kot, który się przybłąkał i którego w końcu oddałam w dobre ręce)i Borysa. Swoją drogą ciekawe są te relacje ludzko-zwierzęce. Umaszczenie Borysa, hm...ogrodnicze bardzo: tricolor. Jak ajuga tricolor! Podobno jeszcze w tzw. trakcie. Z wiekiem coś się tam ustali, coś określi. Zobaczę we właściwym czasie. Może jednak bardziej jestem psiarą?
(ale brzydkie określenie)
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 17:54 #211431

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Ja nie mam ani psa, ani kota. Kot uczula jednego z domowników, a M. warczy na samą myśl o psie :devil1: Ale powoli dojrzewam do tupnięcia nogą... jednego i ostatecznego :lol:
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 17:58 #211432

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
peonia wrote:
Podoba mi się twój ogród- te pokoje , dywaniki, mur -rewelacja. Brakuje mi takich tez spotkań terapeutycznych -wasza grupa to wspaniała kompanija,zazdroszczę szczerze.
A jaki wybór w szkólkach i sklepach ogrodniczych, kiedy wracałam od Doroty nie wiedziałam jak się zabrać.Na co teraz polujesz?

Nasza grupa właśnie ewouluje, rozszerza się, dołączyły do nas Dziewczyny z Zamościa. Trochę nam do nich brakuje (wybacz, Marta), ale wszystko jest na dobrej drodze, podobne fluidy, błyski w oczach, te sprawy.
Może masz podobne fluidy, bo ostatnio, w rozmowie telefonicznej, Dorotka wzięła mnie za Ciebie.
Czy ja na coś poluję? Taką łowczynią, jak Marta, to nie jestem, zwykle rośliny same mnie znajdują, :rotfl1:
To jest chyba powód do radości?
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 17:59 #211433

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
Siberia wrote:
Ja nie mam ani psa, ani kota. Kot uczula jednego z domowników, a M. warczy na samą myśl o psie :devil1: Ale powoli dojrzewam do tupnięcia nogą... jednego i ostatecznego :lol:

To tak, jak ja! Ale wolałaby psa.
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 18:04 #211436

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
piku wrote:
Takich spotkań i szkółek zazdroszczę i ja :) , ale może kiedyś dołączę do Waszego szkółkingu jak osiądę wreszcze na stałe :silly:Boryska wymiziaj, śliczności z niego :)

Na jednym z ostatnich szkółkingów (Marta świadkiem), zgadałyśmy się o Twoich koligacjach geoprzestrzennych. Wszystkie jesteśmy za! Tylko, osiądź wreszczie :) Boryska nie wymiziam, ale przy następnej sposobności, na pewno.
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 18:12 #211440

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Ja też wolę psa :-) Kocham psicę mojej mamy (a ona mnie, znaczy się suczka) oraz jednego beagle'a, który spaceruje po mojej ulicy :hearts:
Mógłby mi nawet regularnie przekopywać ogródek :devil1:
tablica.pl/zwierzeta/psy/beagle/
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 18:27 #211450

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Ja jestem zdecydowanie psiarą! Psy kocham miłością wielką, a one (znaczy się mój Ptyś i Gucio) wiedzą o tym i włażą mi na głowę ;) (dosłownie i w przenośni)
Borysek jest przeuroczy i taki do ...przytulania :hearts:
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 19:25 #211470

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
Obawiam się Dalu, że niekoniecznie. Borys to border collie, pies do pracy przy zaganianiu owiec.
Ma dopiero coś ponad trzy miesiące, ale już teraz wykazuje cechy rasy pasterskiej. Uczęszcza do psiego przedszkola i ja, jako osoba postronna, muszę respektować przeróżne nakazy. Przytulanie w bardzo ograniczonym zakresie, zazwyczaj tylko rano, jak wita się ze wszystkimi. Nie można dokarmiać, nie można się potarmosić, na gryzienie po nogach (!) odpowiadać próbą zmiany zainteresowania, podtykając zabawkę, odwracając się tyłem, lub biorąc go na ręce...minimum radości z posiadania psa! Pocieszam się, że przedszkole kiedyś się skończy. A tak w ogóle, to Boria pochodzi z hodowli z okolic Wrocławia :)
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 21:19 #211510

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Z perspektywy posiadaczki zarówno kotów jak i psa, muszę stwierdzić, że jednakowoż wolę koty :woohoo:
Właśnie straciłam jednego mojego kota :cry3: , a już następny wypatrzony dołączy do nas po Nowym Roku :woohoo: . Jeśli kiedyś odejdzie moja sunia, nie przewiduję następcy (czyni) :whistle:
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 21:20 #211511

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Vituś, rozstrzygnę Twoje dylematy ;) Ty jesteś rośliniarą, jakkolwiek by to nie zabrzmiało! ;)
A czego to nam niby brakuje?
Temat został zablokowany.

Przy ścieżce 30 Gru 2013 21:25 #211514

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
markita wrote:
Z perspektywy posiadaczki zarówno kotów jak i psa, muszę stwierdzić, że jednakowoż wolę koty :woohoo:
Właśnie straciłam jednego mojego kota :cry3: , a już następny wypatrzony dołączy do nas po Nowym Roku :woohoo: . Jeśli kiedyś odejdzie moja sunia, nie przewiduję następcy (czyni) :whistle:

Pewnie ze mną byłoby tak samo, gdybym jakiegoś zwierzaka posiadała, a potem odczuła jego brak.
Ponieważ nie posiadałam, to tak sobie spekuluję, Marto.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.459 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum